banner isbank

Hızlı İl Birinciliği

Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi 2011-2012

* Bu programda revizyon yapma hakkı İstanbul Satranç İl Temsilciliğinde saklıdır. Turnuvalarla ilgili detaylı bilgiler turnuva haberlerindedir.
2013-2014
   Etkinlik    Organizasyon    Yer Tarih
Doğa Tatil Köyü 2. Satranç Turnuvası Doğa Tatil Köyü & İstanbul İl Temsilciliği Şile 28-29 Temmuz
51. Yoğurt Festivali Satranç Turnuvası Silivri Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Silivri 12-13-14 Tem.
Çatalca Belediyesi - BESEM 12 Yaşaltı Satranç Turnuvası Çatalca Belediyesi & BESEM Çatalca 7-8 Temmuz
İstanbul Yıldırım ve ELO Satranç Turnuvası Gaziosmanpaşa İlçe Temsilciliği Gaziosmanpaşa 1-8 Temmuz
Kartal Belediyesi Kartal`da Hamleler 2. Satranç Turnuvası Kartal Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Kartal 22-23-24 Haz.
İstanbul Yıldırım ve ELO Satranç Turnuvası Gaziosmanpaşa İlçe Temsilciliği Gaziosmanpaşa 17-24 Haziran
Capitol AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası Capitol AVM Üsküdar 17 Haziran
Sapphire AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası Sapphire AVM & İstanbul İl Temsilciliği Levent / Beşiktaş 16-17 Haziran
Türkiye İş Bankası Minikler Satranç Şenliği Türkiye İş Bankası & TSF Çamlıca 13-17 Haziran
Corporate Games (Kurumsal Oyunlar) 4. Satranç Turnuvası Corporate Games & İstanbul İl Temsilciliği İTÜ Maslak Kampusü 9-10 Haziran
Prestige Mall 12 yaşaltı Ödüllü Satranç Turnuvası Prestige Mall & İstanbul İl Temsilciliği Bahçeşehir 9-10 Haziran
Galatasaray Lisesi 3. Mekteb-i Sultani Liselerarası Takım Satranç Turnuvası Galatasaray Lisesi & İstanbul İl Temsilciliği Galatasaray Lisesi - Beyoğlu 31 May - 2 Haz
TESYEV Engelliler Satranç Turnuvası TESYEV & İstanbul İl Temsilciliği Green Park Otel - Bostancı 30 May.- 1 Haz.
İstanbul Kulüpler Şampiyonası 27 Mayıs
BESEM Satranç Turnuvası BESEM & İstanbul İl Temsilciliği Outlet AVM - Beylikdüzü 26-27 Mayıs
Piri Reis Üniversitesi 1. Satranç Turnuvası Piri Reis Üni. & İstanbul İl Temsilciliği Tuzla 26- 27 Mayıs
İş`te Turnuva Türkiye İş Bankası & İstanbul İl Temsilciliği Çamlıca 26 Mayıs
İdea Anaokulu Satranç Şenliği İdea Anaokulu & İstanbul İl Temsilciliği İdea Anaokulu - Maltepe 26 Mayıs
4. Kahraman Olgaç Anma Satranç Turnuvası TSF Gambit Satranç Merkezi 23-28 Mayıs
Özel Alman Lisesi 17. Takım Satranç Turnuvası Ö. Alman Lisesi & İstanbul İl Temsilciliği Ö. Alman Lisesi -Beyoğlu 19-20 Mayıs
19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası GSM & İstanbul İl Temsilciliği Perpa -Şişli 19 Mayıs

* Bu programda revizyon yapma hakkı İstanbul Satranç İl Temsilciliğinde saklıdır. Gelecek etkinliklerin tarih ve yerlerinde değişiklik yapılabilir.

Etkinlik Takvimi 2012-2013

* Bu programda revizyon yapma hakkı İstanbul Satranç İl Temsilciliğinde saklıdır. Turnuvalarla ilgili detaylı bilgiler turnuva haberlerindedir.
   Etkinlik    Organizasyon    Yer Tarih
Türkiye Emektarlar Satranç Şampiyonası TSF Ankara 30 Tem.-4 Ağ.
2013 İstanbul Körleme Satranç Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği & İSD Şişli / İSD 27-28 Temmuz
Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası TSF Isparta 21-27 Temmuz
İSD 19. Hızlı Satranç Turnuvası İSD & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 21 Temmuz
2013 İstanbul Hızlı Satranç İl Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği  Şişli 19-20 Temmuz
BEMAR 15 Yaşaltı 1. SAtranç Turnuvası BEMAR & Viaport AVM & İstanbul İl Temsilciliği Pendik 6-7 Temmuz
52. Silivri Belediyesi Yoğurt Festivali Satranç Turnuvası Silivri Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği  Silivri 4-5-6 Temmuz
Kartal Belediye Başkanlığı Kupası Satranç Turnuvası Kartal Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Kartal 21-22-23 Haz.
Türkiye İş Bankası Minikler Satranç Şenliği TSF Çamlıca 19 - 23 Haziran
Capitol Babalar Günü Satranç Turnuvası Capitol AVM & İstanbul İl Temsilciliği Üsküdar 16 Haziran
İSD İlhan Arif Sezer`i Anma Satranç Turnuvası İSD & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 15-16 Haziran
Babalar Günü Satranç Turnuvası GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Büyükçekmece 15-16 Haziran
GOPSEM Haziran ELO Turnuvası GOPSEM & İstanbul İl Temsilciliği Gaziosmanpaşa -
BESEM-Gizli Zeka 1. Satranç Turnuvası Besem-Gizli Zeka & İstanbul İl Temsilciliği Büyükçekmece 8-9 Haziran
Galatasaray Lisesi 4. Mekteb-i Sultani Liselerarası Takım Satranç Turnuvası Galatasaray Lisesi & İstanbul İl Temsilciliği Beyoğlu ertelendi..
Özel Karagözyan Ermeni İlkokulu Satranç Turnuvası Özel Karagözyan Ermeni İlkokulu & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 3-4-5 Haziran
29 Mayıs Fetih Kupası Fatih Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Fatih 29 Mayıs
2012-2013 İstanbul Kulüpler Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Kartal 25-26 Mayıs
Meydan AVM 16 Yaşaltı 1. Satranç Turnuvası Meydan AVM - Merter & İstanbul İl Temsilciliği Merter 25-26 Mayıs
3. Çekmeköy Belediyesi İlçe MEM Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu ve İlkokulu Satranç Turnuvası Çekmeköy Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Çekmeköy 22-23 Mayıs
İstanbul Satranç Derneği 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Tunrnuvası İSD & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 19 Mayıs
Özel Alman Lisesi Liselerarası 18. Satranç Takım Turnuvası Özel Alman Lisesi & İstanbul İl Temsilciliği Beyoğlu 18-19 Mayıs
K.E.K. Bahar Kupası Satranç Turnuvası Kazananlar Eğitim Kulübü & İstanbul İl Temsilciliği Bakırköy/Şirinevler 18-19 Mayıs
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turn GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 18 Mayıs
2013 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası TSF Bahçelievler 17-22 Mayıs
Özel Feriköy Ermeni İ.O. Satranç Turnuvası Özel Feriköy Ermeni İ.O. & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 14-15-16 Mayıs
Özel Sembol Okulları 1. Satranç Turnuvası Özel Sembol Okulları & İstanbul İl Temsilciliği Başakşehir 11-12 Mayıs
4. Lojistik Hamle Satranç Turnuvası Beykoz Lojistik & İstanbul İl Temsilciliği Beykoz 11-12 Mayıs
Bahçelievler Kültür ve Spor Ligi Satranç Turnuvası Bahçelievler Kaymakamlığı & İstanbul İl Temsilciliği Bahçelievler 7-8 Mayıs
Ataşehir İlçesi Kaymakamlık Kupası Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü & İstanbul İl Temsilciliği Ataşehir 7-8 Mayıs
FMV Işık Okulları 8.Satranç Takım Yarışması FMV Okulları & İstanbul İl Temsilciliği Ayazağa 3-5 Mayıs
Anafen Sevgi Çiçeği 8. Satranç Turnuvası Anafen Okulları & İstanbul İl Temsilciliği Ümraniye 27-28 Nisan
5. Sancaktepe Gelişimin Merkezi Satranç Turn. Sancaktepe Gelişimin Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Sancaktepe 25-26 Nisan
23 Nisan Satranç Turnuvası GHSİM & GOPSEM & İstanbul İl Temsilciliği Gaziosmanpaşa 23 Nisan
Kartal Belediyesi 23 Nisan Satranç Turnuvası Kartal Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Kartal 20-21-23 Nisan
İstanbul Lisesi 12. Liselerarası Satranç Turnuvası İstanbul Lisesi & İstanbul İl Temsilciliği  Fatih 20-21-23 Nisan
 
Beylikdüzü Uğur Koleji 23 Nisan Anaokulu Satranç Şenliği Uğur Koleji & İstanbul İl Temsilciliği  Beylikdüzü 20 Nisan
 Türkiye Çocuk ve Yıldızlar Ligi Finali TSF Karaman 19-25 Nisan
Sultanbeyli Belediyesi Okullararası Satranç Turnuvası Sultanbeyli Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği  Sultanbeyli 16-17-18 Nisan
Deniz Lisesi Komutanlığı Satranç Turnuvası Deniz Lisesi Komutanlığı Tuzla 16-19 Nisan
Atacan Anaokulu 1. Dostluk Satranç Şöleni Atacan Anaokulu & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 14 Nisan
2013 Beylikdüzü Belediyesi 12 Yaşaltı Satranç Turnuvası Beylikdüzü Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Beylikdüzü 13-14 Nisan
Beşiktaş Belediyesi 2013 Ulusal Egemenlik Kupası Beşiktaş Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Beşiktaş 12-13-14 Nisan
Özel Kültür Fen Lisesi Liselerarası Bireysel Takım Satranç Turnuvası Özel Kültür Fen Lisesi & İstanbul İl Temsilciliği Bakırköy/Ataköy 6-7 Nisan
2013 Türkiye Okul Sporları Birinciliği GSM & TSF Ürgüp / Nevşehir 1-5 Nisan
Kurtköy Doğa Anaokulu Satranç Şenliği Kurtköy Doğa Anaokulu & İstanbul İl Temsilciliği Kurtköy 31 Mart
Özel Mektebim Okulları 1. Okullararası Satranç Turnuvası Özel Mektebim Okulları & İstanbul İl Temsilciliği Silivri 30-31 Mart
Darüşşafaka 150. Yıl Satranç Turnuvası Darüşşafaka Okulları & İstanbul İl Temsilciliği Sarıyer 30-31 Mart
2013 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Kartal 29-30-31 Mart
2. Irmak Hamlesi Satranç Turnuvası Irmak Okulları & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 23-24 Mart
2012-2013 İstanbul Kulüpler Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği İlan Edilecektir 23-24 Mart
Bahçeşehir Doğa Anaokulu Satranç Şenliği Bahçeşehir Doğa Anaokulu & İstanbul İl Temsilciliği Başakşehir 17 Mart
Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlkokulu ve Ortaokulu 22. Geleneksel Satranç Turnuvası Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlkokulu ve Ortaokul Beşiktaş 16-17 Mart
Bilfen Satranç Turnuvası Özel Bilfen Esenşehir İ.Ö.O. & İstanbul İl Temsilciliği Ümraniye 9-10 Mart
İstanbul Tabip Odası 14 Mart Bireysel Satranç Turnuvası İstanbul Tabip Odası Satranç Grubu & İstanbul İl Temsilciliği Cağaloğlu 9-10 Mart
Eyüp İlçe MEM Okullararası Satranç Turnuvası Eyüp İlçe MEM & İstanbul İl Temsilciliği Eyüp 7-8 Mart
Saint Michel Lisesi 9. Liseler arası Satranç Turnuvası Saint Michel Lisesi & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 6-7 Mart
Ataşehir Doğa Anaokulu Satranç Şenliği Ataşehir Doğa Anaokulu & İstanbul İl Temsilciliği Ataşehir 3 Mart
16. İSD Hızlı Satranç Turnuvası İstanbul Satranç Derneği & İstanbul İl Temsilciliği  Şişli 3 Mart
2013 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birinciliği İstanbul İl Temsilciliği & Boğaziçi Ün. Satranç Kulübü Beşiktaş 24 Şubat
2013 MEB Okul Sporları Anadolu Yakası Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Üsküdar 19-22 Şubat
2013 MEB Okul Sporları Avrupa Yakası Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Bağcılar 12-15 Şubat
Trump Towers "Satranç Sporuna İlk Adımınızda Yanınızdayız" Trump Towers & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 2-3 Şubat
İSD Muhittin Gençaslan`ı Anma Satranç Turnuvası İSD & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 27 Ocak
XXII. Eyüboğlu Dostluk Satranç Turnuvası Eyüboğlu Eğitim Kurumları & İstanbul İl Temsilciliği  Ümraniye 18-19-20 Ocak
Ümraniye Spor Oyunları Satranç Turnuvası Ümraniye İlçe MEM & İstanbul İl Temsilciliği Ümraniye 15-16 Ocak
2012-2013 İstanbul Çocuk ve Yıldızlar Satranç Ligi GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Çeşitli 5-6, 12-13 Oca
Ufuk Okulları 1. Okullararası Takım Satranç Turnuvası Ufuk Okulları & İstanbul İl Temsilciliği Sarıyer 26-27 Aralık
Fen Bilimleri Dershanesi Üniversite Hazırlık Öğrencileri Arası Satranç Turnuvası Fen Bilimleri Dershanesi & İstanbul İl Temsilciliği Beyoğlu 26-27 Aralık
2012 İstanbul Satranç İl Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Üsküdar 22-28 Aralık
3. Jirayr Ohanyan Çakır Satranç Turnuvası Şişli Spor Kulübü & İstanbul İl Temsilciliği Şişli  8-9 Aralık
İSD 14. Hızlı Satranç Turnuvası İSD Şişli 2 Aralık
2012 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Bakırköy 1-2, 8-9 Aralık
Boğaziçi Üniversitesi 1. Açık Yıldırım Satranç Turnuvası Boğaziçi Üniversitesi Satranç Kulübü & İstanbul İl Temsilciliği Beşiktaş 1 Aralık
Bakırköy Belediyesi Öğretmenlerimize Saygı Takım Satranç Turnuvası Bakırköy Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Bakırköy 25 Kasım
Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Ataköy 24-25 Kasım
2012 İstanbul Yıldızlar Satranç İl Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Bahçelievler 23-24-25 Kasım
2012 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Bayrampaşa 16-17-18 Kasım
Ulu Önder Atatürk`ü Anma Satranç Turnuvası Trump Towers & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 9-10-11 Kasım
Kartal Belediyesi 2012 Atatürk Kupası Satranç Turnuvası Kartal Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Kartal 9-10-11 Kasım
2012 İ.T.Ü. Atatürk ve Cumhuriyet Spor Şenliği Satranç Turnuvası İ.T.Ü. Ayazağa 6-7-8 Kasım
İSD 13. Hızlı Satranç Turnuvası İSD Şişli 4 Kasım
Bakırköy Belediyesi Engelli-Engelsiz Elele Satranç Takımları Turnuvası Bakırköy Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Bakırköy 4 Kasım
Beykent Okulları 2. Satranç Turnuvası Beykent Okulları & İstanbul Satranç İl Temsilciliği Büyükçekmece 3-4 Kasım
Özel Bahçeşehir İlköğretim Okulu 2. Satranç Turnuvası Özel Bahçeşehir İ.Ö.O. & İstanbul İl Temsilciliği Başakşehir 3 Kasım
29 Ekim Cumhuriyet Kupası Yıldırım Satranç Turnuvası GHSİM, Bayrampaşa Belediyesi, İstanbul İl Temsilciliği Bayrampaşa 29 Ekim
29 Ekim Cumhuriyet Kupası Hızlı Satranç Turnuvası GHSİM, Fatih Belediyesi, İstanbul İl Temsilciliği Fatih 29 Ekim
İSD 12. Hızlı Satranç Turnuvası İSD Şişli 28 Ekim
İSD Yılıdırım Satranç Turnuvası İSD Şişli 27 Ekim
Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı 1. Koruncuk Satranç Turnuvası Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı & İstanbul İl Temsilciliği Arnavutköy 13-14 Ekim
İSD ELO Turnuvası Finali İSD & İstanbul İl Temsilciliği İSD / Şişli 13-20 Ekim
İSD ELO Turnuvası Seçmesi İSD & İstanbul İl Temsilciliği İSD / Şişli 29 Eylül-6 Ekim
İstanbul Tabip Odası & İstanbul Barosu Satranç Takımları Dostluk Turnuvası İstanbul Tabip Odası, İstanbul Barosu, İstanbul İl Temsilciliği Cağaloğlu 29-30 Eylül
24.Uluslararası Kâtibim Şenliği Satranç Turnuva Üsküdar Belediyesi, Beylerbeyliler Derneği, İstanbul İl Temsilciliği Beylerbeyi Camii önü 8-9 Eylül
11. Uluslararası İstanbul Satranç Festivali TSF Yeşilköy 30 Ağs. -8 Eylül
6. Geleneksel Carrefoursa - Maltepe Park Ödüllü Satranç Turnuvası Carrefoursa Maltepe Park, Satranç Akademisi, İstanbul İl Temsilciliği Maltepe 23-25 Ağustos
İstanbul - Köln Kardeş Şehir Dostluk Maçı İstanbul İl Temsilciliği İstanbul Satranç Derneği (İSD) 12 Ağustos

* Bu programda revizyon yapma hakkı İstanbul Satranç İl Temsilciliğinde saklıdır. Gelecek etkinliklerin tarih ve yerlerinde değişiklik yapılabilir.

Etkinlik Takvimi 2013-2014

*Bu programda revizyon yapma hakkı İstanbul Satranç İl Temsilciliğinde saklıdır. Turnuvalarla ilgili detaylı bilgiler turnuva haberlerindedir. Son Güncelleme: 18.02.2014
   Etkinlik    Organizasyon    Yer Tarih
9. Anafen Satranç Turnuvası Anafen Eğitim Kurumları &
İstanbul İl Temsilciliği
Ümraniye 24-25 Mayıs 14
Özel Alman Lisesi 19. Liselerarası Takım Satranç  Turnuvası Özel Alman Lisesi &
İstanbul İl Temsilciliği
Beyoğlu 17-18 Mayıs 14
4. Çekmeköy Belediyesi İlçe MEM Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu ve İlkokulu Satranç Turnuvası Çekmeköy Belediyesi & Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu ve İlkokulu Çekmeköy 14-15 Mayıs 14
KORUNCUK 3. Satranç Turnuvası Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı &
İstanbul İl Temsilciliği
Arnavutköy 10-11 Mayıs 14
5. Beykoz Lojistik Satranç Turnuvası Beykoz Lojistik MYO &
İstanbul İl Temsilciliği
Beykoz 10-11 Mayıs 14
Fenerbahçe Koleji Dostluk Satranç Turnuvası Fenerbahçe Koleji &
İstanbul İl Temsilciliği
Ataşehir 10-11 Mayıs 14
FMV Işık Okulları 9. Satranç Takım Yarışması FMV Işık Okulları &
İstanbul İl Temsilciliği
Ayazağa 2-3-4 Mayıs 14
2. Özel Sembol Okulları Satranç Turnuvası Sembol Okulları &
İstanbul İl Temsilciliği
Başakşehir 26-27 Nisan 14
22. İ.T.Ü. Geleneksel Atatürk Satranç Turnuvası İ.T.Ü. Beşiktaş 22 Nisan 14
2014 İstanbul Lisesi Gençler Takım Satranç Turnuvası İstanbul Lisesi &
İstanbul İl Temsilciliği
Fatih 19-20-21 Nisan
4. Bilfen Satranç Turnuvası Özel Bilfen Eğitim Kurumları Ümraniye 12-13 Nisan 14
Özel Kültür Fen Lisesi Liselerarası Satranç Turnuvası Özel Kültür Fen Lisesi &
İstanbul İl Temsilciliği
Bakırköy 5-6 Nisan 14
Darüşşafaka Okulları 2. Satranç Turnuvası Darüşşafaka Okulları Sarıyer 5-6 Nisan 14
Atacan 2. Dostluk Satranç Turnuvası Atacan Eğitim Kurumları Kadıköy 5 Nisan 14
2014 İstanbul Çocuk Ligi - Esenyurt Grubu İstanbul İl Temsilciliği Esenyurt 29 Mart,5-6 Nis.
2014 İstanbul Çocuk Ligi - Kadıköy Grubu İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 29 Mart,5-6 Nis.
2014 İstanbul Çocuk Ligi - Eyüp Grubu İstanbul İl Temsilciliği Eyüp 29 Mart,5-6 Nis.
Kıraç Okulları 1. Satranç Şöleni Kıraç Okulları & İstanbul İl Temsilciliği Kartal 29 Mart 14
Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlkokulu ve Ortaokulu 23. Geleneksel Satranç Turnuvası Şişli Terakki Vakfı &
İstanbul İl Temsilciliği
Şişli 22-23 Mart 14
2014 İstanbul Yıldızlar Ligi - Kartal Grubu TSF Kartal İlçe Tems. Kartal 22-23-29 Mart
2014 İstanbul Çocuk Ligi - Kartal Grubu TSF Kartal İlçe Tems. Kartal 22-23-29 Mart
2014 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birinciliği İstanbul İl Temsilciliği Kartal 22-23 Mart
2014 İstanbul Yıldızlar Ligi - Büyükçekmece Grubu TSF Büyükçekmece İlçe Tems. Büyükçekmece 16-22-23 Mart
2014 İstanbul Çocuk Ligi -Büyükçekmece Grubu TSF Büyükçekmece İlçe Tems. Büyükçekmece 16-22-23 Mart
2014 İstanbul Kulüpler Birinciliği İstanbul İl Temsilciliği Sarıyer 15-16 Mart, 31 Mayıs-1 Haziran
2014 İstanbul Çocuk Ligi - Beykoz Grubu TSF Beykoz İlçe Tems. Beykoz 15-16-22 Mart
2013-2014 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birinciliği İstanbul İl Temsilciliği Üsküdar 9 Mart
2014 İstanbul Çocuk Ligi - Sarıyer Grubu TSF Sarıyer İlçe Tems. Sarıyer 8-9-23 Mart
2014 İstanbul Çocuk Ligi - Bahçelievler Grubu İstanbul İl Temsilciliği Bahçelievler 8-9-15 Mart
2014 İstanbul Yıldızlar Ligi - Bahçelievler Grubu İstanbul İl Temsilciliği Bahçelievler 8-9-15 Mart
2. İstanbul Tabip Odası 14 Mart Bireysel Satranç Turnuvası İstanbul Tabip Odası Satranç Grubu & İstanbul İl Tems. Fatih 8-9 Mart
2014 İstanbul Çocuk Ligi-Gaziosmanpaşa Grubu İstanbul İl Temsilciliği Gaziosmanpaşa 2-8-9 Mart
2014 İstanbul Çocuk Ligi - Ataşehir Grubu TSF Ataşehir İlçe Tems. Ataşehir 2-8-9 Mart
2014 İstanbul Çocuk Ligi - Başakşehir Grubu İstanbul İl Temsilciliği Başakşehir 2-8-9 Mart
2014 İstanbul Çocuk Ligi - Üsküdar Grubu İstanbul İl Temsilciliği Üsküdar 1-2-8 Mart
2014 İstanbul Çocuk Ligi - Fatih Grubu İstanbul İl Temsilciliği Fatih 1-2-8 Mart
Mimar Sinan Koleji Ödüllü Satranç Turnuvası Mimar Sinan Koleji Büyükçekmece 1-2 Mart 2014
Kültür 2000 Koleji 1. Satranç Şöleni Kültür 2000 Koleji Büyükçekmece 1 Mart
2013-2014 İstanbul Yıldızlar Satranç İl Birinciliği İstanbul İl Temsilciliği Üsküdar 28 Şbt, 1-2 Mart
24. İSD Hızlı Satranç Turnuvası - Muhittin Madralı Anısına İstanbul Satranç Derneği Şişli 23 Şubat
2014 İstanbul Çocuk Ligi - Bayrampaşa Grubu TSF Bayrampaşa İlçe Tems. Bayrampaşa 22-23 Şubat -
1 Mart
Eyüboğlu Eğitim Kurumları 23. Dostluk Satranç Turnuvası Eyüboğlu Eğitim Kurumları & İstanbul İl Temsilciliği Ümraniye 21-22-23 Şubat
2014 Türkiye Okul Sporları Bölge Yarışması G.S.B. Balıkesir 15-18 Şubat
2014 İstanbul Çocuk Ligi - Adalar Grubu İstanbul İl Temsilciliği Adalar 15-16-22 Şubat
2014 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği İstanbul İl Temsilciliği Esenyurt 15-16 Şubat
Kuleli Askeri Lisesi Satranç Turnuvası 2014 Kuleli Askeri Lisesi Üsküdar 4-5-6-11-12 Şb.
2014 Türkiye Kupası TSF Antalya 1-8 Şubat 14
2014 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası TSF Antalya 25-31 Ocak 14
2014 Çekmeköy İlçe MEM Satranç Turnuvası Çekmeköy İlçe M.E.M. & İstanbul İl Temsilciliği Çekmeköy Ertelendi
Ümraniye 6. Spor Oyunları Okullararası Satranç Turnuvası Ümraniye İlçe M.E.M. & İstanbul İl Temsilciliği Ümraniye 21-22 Ocak 14
AXIS AVM 2. Satranç Turnuvası Axis AVM & İstanbul İl Temsilciliği Kağıthane 18-19 Ocak
Galatasaray Satranç Arenası Açılışı Satranç Turnuvası Galatasaray S.K. Satranç B. & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 18-19 Ocak
KSM 8. Yıldırım Satranç Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 18 Ocak
İstanbul Okul Sporları Avrupa Yakası Birinciliği GHSİM Bağcılar 13-17 Ocak 14
İstanbul Tabip Odası & İstanbul Barosu Satranç Takımları 2. Dostluk Turnuvası İstanbul Barosu & İstanbul Tabip Odası Fatih 11-12 Ocak 14
İstanbul Okul Sporları Anadolu Yakası Birinciliği GHSİM Üsküdar 5-10 Ocak 14
KSM 8. Yıldırım Satranç Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 4 Ocak
1. Olivium HT Satranç Turnuvası Olivium AVM & Caspian Zeytinburnu 4-5 Ocak 2014
KSM 5. Hızlı Satranç Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 29 Aralık
KSM 7. Yıldırım Satranç Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 28 Aralık
Axis AVM Yeni Yıl Satranç Turnuvası Axis AVM & İstanbul İl Temsilciliği Kağıthane 21-22 Aralık
2013-2014 İstanbul Satranç İl Birinciliği - Finali İstanbul İl Temsilciliği Esenyurt 20-21-22 Aralık
KSM 2. Ağır Parti Satranç Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 18-25 Aralık
Jirayr Çakır`ı Anma 4. Satranç Turnuvası Şişli Spor Kulübü &
İstanbul İl Temsilciliği
Şişli 14-15 Aralık
Fen Bilimleri Dershanesi Ünivesersite Hazırlık Öğrencileri arası Satranç Turnuvası Fen Bilimleri Dershanesi & İstanbul İl Temsilciliği Beyoğlu 14 Aralık
İ.T.Ü. Atatürk ve Spor Şenliği Satranç Turnuvası İ.T.Ü. Sarıyer 10-11-12 Aralık
KSM 5. Hızlı Satranç Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 8 Aralık
KSM 6. Yıldırım Satranç Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 7 Aralık
2013-2014 İstanbul Satranç İl Birinciliği - Anadolu Yakası  İstanbul İl Temsilciliği & Üsküdar Belediyesi Üsküdar 7-8-9-10-11-12-13 Aralık
KSM 4. Hızlı Satranç Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 1 Aralık
KSM 5. Yıldırım Satranç Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 30 Kasım
2013-2014 İstanbul Satranç İl Birinciliği - Avrupa Yakası İstanbul İl Temsilciliği Esenyurt 30 Kasım, 1-2-3-4-5-6 Aralık
 2013 İstanbul Görme Engelliler Bireysel Şampiyonası İstanbul İl Temsilciliği & Bakırköy Belediyesi Bakırköy 30Ksım-1 Aralık
KSM 3. Hızlı Satranç Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 24 Kasım
Avcılar Doğa Koleji İstanbul Geneli İlköğretim okulları arası Satranç Şöleni Avcılar Doğa Koleji &
İstanbul İl Temsilciliği
Avcılar 23-24 Kasım
Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası Kartal Belediyesi &      İstanbul İl Temsilciliği Kartal 23-24 Kasım
Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası İstanbul Kültür Üniversitesi & İstanbul İl Temsilciliği Bakırköy 23-24 Kasım
KORUNCUK 2. Satranç Turnuvası Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı &
İstanbul İl Temsilciliği
Arnavutköy 23-24 Kasım
KSM 4. Yıldırım Satranç Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 23 Kasım
Harp Akademileri 3. Satranç Turnuvası Harp Akademileri Komutanlığ Kadıköy 18-21 Kasım
KSM 3. Yıldırım Satranç Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 16 Kasım
İstanbul - Köln Kardeş Şehir Dostluk Maçı İstanbul İl Temsilciliği Bakırköy 16 Kasım
KIZILAY ELO Satranç Turnuvası TÜRK KIZILAYI - Avcılar &
İstanbul İl Temsilciliği
Avcılar 13-17 Kasım
KSM 1. Ağır Parti Satranç Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 12-19 Kasım
23. İSD Hızlı Satranç Turnuvası İSD & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 10 Kasım
KSM 2. Hızlı Satranç Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 10 Kasım
Torium AVM Atatürk`ü Anma Satranç Turnuvası Torium AVM - BESEM Esenyurt 9-10 Kasım
Anadolubank Çalışanları 2. Satranç Turnuvası Anadolubank & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 9 Kasım
KSM 2. Yıldırım Satranç Turnuvası  Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 9 Kasım
Kartal Belediyesi 2013 Atatürk Kupası Satranç Turnuvası Kartal Belediyesi &
İstanbul İl Temsilciliği
Kartal 8-9-10 Kasım
Kadıköy Satranç Merkezi Turnuvalar Serisi 1. Hızlı Satranç Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 3 Kasım
Demir Büyüközkaya`yı Anma Satranç Turnuvası Bosna Sancak Derneği &
İstanbul İl Temsilciliği
Kartal 2-3 Kasım
Carrefoursa Ümraniye AVM Ödüllü Satranç Turnuvası Carrefoursa & Empati Ajans & İstanbul İl Temsilciliği Ümraniye 2-3 Kasım
Kadıköy Satranç Merkezi Turnuvalar Serisi 1. Yıldırım Turnuvası Kadıköy Satranç Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 2 Kasım
Torium 3 Yaşında Satranç Turnuvası Torium AVM - BESEM Esenyurt 2 Kasım
29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası İstanbul İl Temsilciliği & Bahçelievler Belediyesi Bahçelievler 29 Ekim
2013 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği İstanbul İl Temsilciliği & Bahçelievler Belediyesi Bahçelievler 26-27-28 Ekim
Kadıköy Satranç Merkezi 1. Haftasonu Satranç Turnuvası KSM & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 13 Ekim
İstanbul Satranç Festivali TSF & TURSEV Beşiktaş 11-19 Ekim
İSD 22. Hızlı Satranç Turnuvası- Osep Minasoğlu Anısına İSD & İstanbul İl Temsilciliği Şişli / İSD 6 Ekim
Okyanus Kolejleri Cumhuriyet Satranç Turnuvası Özel Okyanus Koleji & İstanbul İl Temsilciliği Başakşehir 5-6 Ekim
Torium da Hamleler Satranç Turnuvası Torium AVM - BESEM Esenyurt 28-29 Eylül
2013 İstanbul Takımlar Dostluk Satranç Turnuvası GHSİM & Bakırköy Belediyesi Bakırköy 28-29 Eylül
İSD 21. Hızlı Satranç Turnuvası İSD & İstanbul İl Temsilciliği Şişli / İSD 8 Eylül
Corporate Games (Kurumsal Oyunlar) 4. Satranç Turnuvası Corporate Games & İstanbul İl Temsilciliği Sarıyer 7-8 Eylül
Üsküdar Belediyesi 25. Uluslararası Katibim Şenliği Satranç Turnuvası Üsküdar Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Üsküdar    İptal
Çatalca Belediyesi & BESEM 2. Satranç Turnuvası Çatalca Belediyesi & BESEM Çatalca 31 Ağ.- 1 Eylül
İSD Bayram Turnuvası İSD & İstanbul İl Temsilciliği Şişli / İSD 10 Ağustos
20. İSD Hızlı Satranç Turnuvası İSD & İstanbul İl Temsilciliği Şişli / İSD 9-10 Ağustos

* Bu programda revizyon yapma hakkı İstanbul Satranç İl Temsilciliğinde saklıdır. Gelecek etkinliklerin tarih ve yerlerinde değişiklik yapılabilir.

Etkinlik Takvimi

* Bu programda revizyon yapma hakkı İstanbul Satranç İl Temsilciliğinde saklıdır. Gelecek etkinliklerin tarih ve yerlerinde değişiklik yapılabilir.