banner isbank

Minikler

Türkiye İş Bankası Dünya Satranç Günü Kidzania İstanbul Satranç Şenliği..

dunya satranc_gunu_afisUNESCO tarafından 20 Temmuz 1966'da ilan edilen Dünya Satranç Günü'nün bu yıl 56. yıl dönümünü kutluyoruz. Türkiye Satranç Federasyonu ana sponsoru Türkiye İş Bankası katkılarıyla 20 Temmuz 2022 Çarşamba günü 5-8 Yaş ve arası küçük sporcularımızın katılımıyla günün anlam ve önemine yönelik Türkiye İş Bankası Dünya Satranç Günü Kidzania İstanbul Satranç Şenliği düzenlenecektir. Satranç Şenliği, çocukların hem motor becerilerini hem de fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirecek meslekleri deneyimlediği, seçim yapma özgürlüğünü elde ettiği, yaratıcılıklarını kullandıkları, oynadığı ve ürettiği Çocuklar Ülkesi Kidzania`da düzenlenecektir.
Anaokulu sporcuları kendi yaş grubunda 3 maç, ilkokul sporcuları ise 5 maç yapacak olup, satranç şenliği sonunda derecelendirme yapılmayacak, katılan tüm sporcularımıza anı madalyası verilecektir.
Etkinlik katılımı her grupta 50 sporcuyla sınırlı olup, kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden 14 Temmuz 2022 Perşembe 20:00`dan itibaren başlayacaktır. Detaylı bilgiye etkinlik yönergesinden ulaşabilirsiniz.
Tüm satranç ailemizin Dünya Satranç Günü'nü kutlarız..
ÖNEMLİ NOT: Turnuva alanına 1 sporcu ve 1 veli alınacaktır. Sporcu ile birlikte birden fazla gelen her veli giriş ücreti ödeyecektir.
DUYURU: Online kayıt sisteminde her kategoride başvuru tarih sırasına göre kayıt yaptıracak ilk 50 kayıtlı sporcu asıl, devamındaki 10 sporcu yedek kayıtlı sporcu olacaktır. Her katgoride 10 yedek sporcu kaydından sonra online kayıt sistemi otomatik kapanacaktır.
   Turnuva Yönergesi(5-6 YAŞ)   Turnuva Yönergesi(7-8 YAŞ)    Online Kayıt

BESEM-Chess Point Yaza Merhaba Anaokulları Satranç Şenliği 25 Haziran`da..

BESEM logoBESEM-Chess Point tarafından Anaokulu öğrencilerinin katılımına yönelik 25 Haziran 2022 Cumartesi günü Torium AVM-Esenyurt`ta BESEM-Chess Point Yaza Merhaba Satranç Şenliği düzenlenecektir. Satranç Şenliği 10 dakika+5 saniye düşünme süresinde hızlı satranç turnuvası olarak düzenlenecek ve sporcular 3 maç yapacaktır.
Satranç şenliğini tamamlayan tüm katılımcılara katılım sertifikası ve Torium AVM hediye kuponu verilecektir.
Satranç Şenliği online kayıtları 30 sporcuyla sınırlı olup, kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden 18 Haziran 2022 Cumartesi 20:00`dan itibaren başlayacaktır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
   pdfTurnuva Yönergesi    Online Kayıt   

Çamlıca ERA Kolejleri Anaokulları Satranç Şenliği 24 Nisan 2022`de..

23nisan2022 era_camlica_afisERA Kolejleri Çamlıca Kampüsü tarafından 24 Nisan 2022 Pazar günü anaokulu öğrencilerinin katılımına yönelik ERA Kolejleri Çamlıca Anaokulları 23 Nisan Satranç Şenliği düzenlenecektir. Turnuva 10 dakika+5 saniye düşünme süresinde hızlı satranç turnuvası olarak düzenlenecek ve sporcular 3 maç yapacaktır.
Satranç şenliğini tamamlayan tüm katılımcılara hatıra madalyası ve 3 aylık Morpa Çocuk Üyeliği verilecektir.
Turnuva online kayıtları 60 sporcuyla sınırlı olup, kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden haberin devamında başlamıştır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
    pdfTurnuva Yönergesi    jpgTurnuva Afişi   Online Kayıt 

Bahçelievler ERA Kolejleri Anaokulları Satranç Şenliği 23 Nisan 2022`de..

era anaokul2022_afissERA Kolejleri Bahçelievler tarafından 23 Nisan Ulusal Eegemenlik ve Çocuk Bayramı`nda anaokulu öğrencilerinin katılımına yönelik ERA Kolejleri Bahçelievler Anaokulları 23 Nisan Satranç Şenliği düzenlenecektir. Turnuva 10 dakika+5 saniye düşünme süresinde hızlı satranç turnuvası olarak düzenlenecek ve sporcular 3 maç yapacaktır.
Satranç şenliğini tamamlayan tüm katılımcılara hatıra madalyası ve katılım sertifikası verilecektir.
Turnuva online kayıtları 60 sporcuyla sınırlı olup, kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden 10 Nisan 2022 Pazar 18:00`dan itibaren başlayacaktır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
DUYURU: Sporcu listesi turnuva gruplarına göre haberin devamında yayımlanmıştır.
   pdfTurnuva Yönergesi   jpgTurnuva Afişi   pdfSPORCU LİSTESİ

KidZania Satranç Şenliği Sona Erdi..

  kidzania1kidzania2kidzania3
KidZania İstanbul (Üsküdar) tarafından 7-8 yaş sporcuların katılımına yönelik düzenlenen Satranç Şenliği 19 Eylül 2021 Pazar günü yapıldı. Pandemi boyunca yüz yüze turnuvaya katılamayan minik sporcular arkadaşlarıyla satranç oynamanın keyfini yaşadı. Turnuva sonunda format gereği sıralama yayımlanmazken satranç şenliğini tamamlayan tüm sporculara hatıra madalyası verildi. Turnuvayı takip eden TRT Haber`de sporcularla röportajlar ve turnuvadan çekimler gerçekleştirdi. 
SONUÇLAR: 7 YAŞ KATEGORİSİ     8 YAŞ KATEGORİSİ  

Çekmeköy Erdem Koleji Anaokulları Satranç Şenliği 28 Mart 2020 Cumartesi..

erdem2020 afisÇekmeköy Erdem Koleji tarafından 28 Mart 2020 Cumartesi günü Anaokulları öğrencilerine yönelik Satranç Şenliği düzenlenecektir. Turnuva 15 dakika düşünme süresinde düzenlenecek ve sporcular 3 maç yapacaktır. Turnuva 2014-2015 doğum tarihli sporcuların katılımına açık olup, kontenjan her anaokulundan en fazla 5 sporcu ve toplamda 100 sporcu ile sınırlıdır. Kayıtlar turnuva organizasyonu sitesinden online kayıt yöntemiyle yapılacaktır. Satranç şenliği olarak yapılacak turnuvayı tamamlayan tüm sporcular madalya ve katılım sertifikası verilecektir. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.

Bilişsel Gençlik Anaokulları 2. Satranç Şenliği 29 Şubat 2020 Cumartesi..

bilissel logo
Bilişsel Gençlik Spor Kulübü Derneği (Ümraniye) Satranç Turnuvaları serisi devam ediyor..
29 Şubat 2020 Cumartesi (Başlangıç-10:30) Anaokulu öğrencilerinin katılımına yönelik satranç şenliği düzenlenecektir. Sporcular 4 maç yapacak olup, satranç şenliğini tamamlayan tüm sporculara hatıra madalyası verilecektir.
Turnuva kontenjanı 30 sporcuyla sınırlı olup, kayıtlar haberin devamından online kayıt yöntemiyle yapılmaktadır.
 

Plato AVM Anaokulları Satranç Şenliği 1 Mart 2020 Pazar..

sultanbeyli2020 anaokul1_afissPlato AVM (Sultanbeyli) tarafından 1 Mart 2020 Pazar günü 2014 ve 2015 doğum tarihli anaokulu sporcularının katılımına yönelik Plato AVM Anaokulları 1. Satranç Şenliği düzenlenecektir. Şenlikte sporcular 3 maç yapacak olup, satranç şenliğini tamamlayan tüm sporculara hatıra madalyası verilecektir.
Turnuva kayıtları her kategoride 30 sporcu ile sınırlı olup kayıtlar haberin devamında başlamıştır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
DUYURU: A kategorisi: 10:00-13:00  / B Kategorisi: 15:00-18:00 saatleri arasında düzenlenecektir. Online kayıt sırasında kategori seçmeyen kayıtlar yönergedeki turnuva direktörü iletişim telefonuna whatsapp mesajı olarak kategorilerini belirtmelidir. Son başvuru tarihisonrası kategori bilgisi güncellenecektir.
DUYURU-2: A kategorisi (sabah grubu) kayıtları kontenjan dahilinde sona ermiştir. B kategorisi için kayıtlar devam etmektedir.

Silivri AVM Minik Devler Satranç Şenliği 7 Mart 2020 Cumartesi..

Silivri AVM_LogosSilivri AVM tarafından 7 Mart 2020 Cumartesi günü 2014 ve 2015 doğum tarihli anaokulu sporcularının katılımına yönelik Silivri AVM Minik Devler Anaokulları Satranç Şenliği düzenlenecektir. Şenlikte sporcular 4 maç yapacak olup, satranç şenliğini tamamlayan tüm sporculara hatıra madalyası verilecektir.
Turnuva kayıtları her kategoride 32 sporcu ile sınırlı olup kayıtlar TSF Silivri İlçe Temsilciliği internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 24 Şubat 2020 Pazartesi 20.00`dan itibaren başlayacaktır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.

BJK Kabataş Vakfı Okulları 1. Anaokulları Satranç Şenliği 7 Mart 2020`de..

bjk kabatas_anaokul2020_afissBJK Kabataş Vakfı Okulları (Üsküdar) tarafından 7 Mart 2020 Cumartesi günü anaokulu öğrencilerinin katılımına yönelik BJK Kabataş Vakfı Okulları 1. Anaokulları Satranç Şenliği düzenlenecektir. Turnuva 15 dakika düşünme süresinde hızlı satranç turnuvası olarak düzenlenecek ve sporcular 3 maç yapacaktır.
Satranç şenliğini tamamlayan tüm katılımcılara hatıra madalyası verilecektir.
Turnuva online kayıtları 100 sporcuyla sınırlı olup, kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden başlamıştır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
DUYURU: Turnuva kayıtları sona ermiştir. Turnuvaya kayıt yaptıran tüm sporcular asıl kayıtlı sporcu olarak turnuvaya dahil edilmiştir.

Bilişsel Gençlik Anaokulları Satranç Şenliği 20 Ekim 2019`da..

bilissel logo
Bilişsel Gençlik Spor Kulübü Derneği (Ümraniye) Satranç Turnuvaları serisi devam ediyor..
20 Ekim 2019 Pazar günü ise 2013-2014 doğum tarihli Anaokulu öğrencilerinin katılımına yönelik satranç şenliği düzenlenecektir. Sporcular 4 maç yapacak olup, satranç şenliğini tamamlayan tüm sporculara hatıra madalyası verilecektir.
Detaylı bilgi turnuva yönergelerinde yayımlanmıştır. Satranç Şenliği kayıtları haberin devamında devam etmektedir.
 

Bilişsel Gençlik Satranç Turnuvaları Serisi Devam Ediyor..

bilissel logo
Bilişsel Gençlik Spor Kulübü Derneği (Ümraniye) Satranç Turnuvaları başlıyor..
5 Ekim 2019 Cumartesi günü Yıldırım Satranç Turnuvası, 13 Ekim 2019 Pazar günü Hızlı Satranç Turnuvası her yaşa açık olarak düzenlenecektir. Turnuvalar Yıldırım/Hızlı ELO rating hesaplamalarına gönderilecektir. Turnuvaya katılım için 26 Eylül 2019 Perşembe 20:00`dan itibaren online kayıt yaptırılabilir, yönergelerde belirtilen katkı payı ücreti ise turnuva günü kayıt kontrol sırasında turnuva organizasyonuna yatırılması gerekmektedir.
20 Ekim 2019 Pazar günü ise 2013-2014 doğum tarihli Anaokulu öğrencilerinin katılımına yönelik satranç şenliği düzenlenecektir. Sporcular 4 maç yapacak olup, satranç şenliğini tamamlayan tüm sporculara hatıra madalyası verilecektir.
Detaylı bilgi turnuva yönergelerinde yayımlanmıştır.
Turnuva Yönergeleri:   YILDIRIM TURNUVASI    HIZLI TURNUVA   ANAOKULLARI ŞENLĞİ
  Online Kayıt:  YILDIRIM TURNUVASI    HIZLI TURNUVA    ANAOKULLARI ŞENLİĞİ  
 

Torium AVM - BESEM Anaokulları Satranç Şenliği 28 Temmuz 2019 Pazar..

torium besem_anaokul2019_afisTorium AVM-BESEM tarafından 28 Temmuz 2019 Pazar günü 2013 ve 2014 doğum tarihli anaokulu öğrencilerinin katılımıyla Torium AVM-BESEM Anaokulları Satranç Şenliği düzenlenecektir. Turnuvada sporcular 15 dakika düşünme süresiyle 3 maç yapacak olup, sıralama yapılmadan tüm sporculara madalya ödülü verielecektir.
Satranç şenliğine istanbultsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle haberin devamında başlamıştır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
    pdfTurnuva Yönergesi    jpgTurnuva Afişi    Online Kayıt

Banner - Market

tsf market_ban

Turnuvalar

Minikler poster
kultur2000 logo
kirac2015 afis small2
atacan2015 afis small
sirus afis
kurtkoysatranc
idea afis small