banner isbank

Yıldırım

2019 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birincisi Melih Kaan Can..

2019 istyildirim_kapanis2018-2019 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birinciliği Turnuvası 22 Haziran 2019 Cumartesi günü düzenlendi. Torium AVM ve BESEM katkılarıyla düzenlenen turnuvaya 300 sporcu katılım gösterdi. 11 tur yapılan turnuva sonunda dereceler:
1. Melih Kaan Can  2. FM Volkan Sevgi  3. Bekir Sami Konduk  4. Abdullah Dinke  5. Ataberk Eren  6. Bulut İlbilgi  7. Serdar İhsan sarıkavak  8. Adar Tarhan  9. Asım Turan  10. Kaan Baransel 
Kategori Ödüllerinde ise: En başarılı Bayan Sporcu: Aleyna Demir; En başarılı Emektar Sporcu: Halil Taş; En başarılı Yıldız Sporcu: Sedar İhsan Sarıkavak; En Başarılı Küçük Sporcu: Adar Tarhan; En başarılı Ratingsiz Sporcu: Yiğit Taşçı oldu.
Dereceye giren sporcular kupa-madalya ödüllerinin yanı sıra Torium AVM-BESEM tarafından toplamda 1.500 TL maddi ödül ile ödüllendirildiler. Dereceye giren sporculara ödülleri İl Temsilcisi Rıza Öney, Esenyurt İlçe Temsilcisi Zeki Sarıkavak ve turnuva başhakemi IA Fuat Ergür tarafından sunuldu. Turnuvaya katılan ve dereye giren sporcularımızı tebrik ediyor, turnuvaya katkılarından dolayı Torium AVM ve BESEM`e teşekkür ediyoruz. Turnuvadan dereceler ve fotoğraflar turnuva sitesinde yayımlanmıştır.
   TURNUVA SAYFASI 

2019 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birinciliği Başlıyor..

istanbul blitz2019_afis2018-2019 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birinciliği 22 Haziran 2019 Cumartesi günü Torium AVM ve BESEM katkılarıyla Torium AVM-Esenyurt`ta düzenlenecektir. Turnuvanın 3dk+2 sn düşünme süresinde 11 tur yapılması planlanmıştır. Turnuva kayıtları turnuva sayfasında 1 Haziran 2019 Cumartesi 20.00`dan itibaren başlayacatır. Turnuva açık kategori olarak düzenlenecek olup turnuva sonunda birinci olacak sporcu "2019 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birincisi" ünvanını kazanacaktır.
Turnuvada dereceye girecek sporcular toplamda Torium AVM-BESEM sponsorluğunda toplamda 1.500 TL maddi ödül kazanacaklardır. Ayrıca, en başarılı küçük, genç, bayan, emektar ve ratingsiz sporcuya madalya ödülleri verilecektir. Detaylı bilgi turnuva sayfasında ve yönergesinde yayımlanmıştır.
DUYURU: Sporcu listesi turnuva sayfasında yayımlanmıştır (Sporcu listesi 21.06.2019 itibariyle günceldir).
   TURNUVA SAYFASI

2018-2019 Esenyurt Yıldırım İlçe Birinciliği Yapıldı..

esenyurt yildirim2019
Torium AVM ve BESEM katkılarıyla 2018-2019 Esenyurt Yıldırım Satranç İlçe Birinciliği 30 Mart 2019 Cumartesi günü Torium AVM`de düzenlendi. 3`ü ünvanlı olmak üzere 195 sporcunun katıldığı turnuva 3dk+2 sn tempoda 9 tur yapıldı. Turnuva sonunda dereceler:
1. IM Işık Can  2. Melih Kaan Can  3. Şahin Ergin  4. Mert Tırak  5. Emre Mecit  6. FM Feridun Öney  7. mre Demirbaş  8. FM Ari Kiremitciyan  9. Uğur Barkın Tahaoğlu 10. Ali Bülent Özveren
Kategori ödülleri: Esenyurt Yıldırım İlçe Birincisi: Serdar İhsan Sarıkavak, En Başarılı Kadın Sporcu: Seda Saniye Kara, En Başarılı Emektar Sporcu: FM Feridun Öney, En Başarılı Genç Sporcu: IM Işık Can ve En Başarılı Küçük Sporcu: Şahin Ergin oldu.
Dereceye giren sporculara ödüllerini İl Temsilcisi Rıza Öney, Esenyurt İlçe Temsilcisi Zeki Sarıkavak ve turnuva Başhakemi IA Gökmen Muş sundu. Dereceye giren sporcular kupa-madalya ödülleri ve Torium AVM-BESEM tarafından toplamda 1.300 TL maddi ödül ile ödüllendirildi. Turnuvadan dereceler ve fotoğraflara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Galatasaray S.K. 23 Nisan Turnuvası`nda Yıldırım Heyecanı..

gs23nisan yildirimUstaların yarıştığı Galatasaray S.K. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Yıldırım Satranç Turnuvası 24 Mart 2019 Pazar günü başladı. Turnuvadan canlı yayınlara, eşlendirme-sonuç ve fotoğraflara gün boyu istanbul.tsf.org.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Galatasaray S.K. 23 Nisan Yıldırım Satranç Turnuvası Başlıyor..

gs 23nisan2019_afissGalatasaray Spor Kulübü tarafından 24 Mart 2019 Pazar günü Galatasaray Spor Kulübü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Yıldırım Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva organizasyon tarafından davetli; IM Mert Yılmazyerli, GM Cemil Aghamaliyev, IM Cemil Gülbaş, GM Muhammed Batuhan Daştan, WGM Kübra Öztürk, IM Cem Kaan Gökerkan, IM Ufuk Sezen Arat, FM Melih Yurtseven, IM Ömer Faruk Özer, FM Tuna Tuncer katılımıyla kapalı turnuva olarak yapılacaktır.
Turnuva 1. etabı 5 dakika+ 3 saniye tempoda, 2. etabı ise 3 dakika+2 saniye tempoda çift tur döner sistem olarak yapılacaktır. Turnuvada dereceye girecek sporcular toplamda 10.000 TL maddi ödül ile ödüllendirilecektir.
Turnuva boyunca tüm maçları IM Can Arduman ve FM Deniz Arman yorumlarıyla tüm maçlar canlı olarak istanbul.tsf.org.tr sitesinden canlı olarak takip edebilirsiniz.