banner isbank

Takım

2017-2018 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası Başlıyor..

isttakimlar2018 dikeys2017-2018 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası 7 Nisan 2018 Cumartesi günü başlıyor..
Bu yıl yenilenen formatıyla ve kulüp takımlarının katılımıyla yapılacak olan turnuva Avrupa ve Anadolu Yakası Gruplarında Küçükler-yıldızlar ve kadınlar kategorilerinde düzenlenecek.
Turnuva Avrupa Yakasında Zeytinburnu UPS Spor Kompleksi ve Anadolu Yakasında ise Pendik Belediyesi Arif Nihat Asya Kültür Merkezi ev sahipliğinde yapılacaktır.
Turnuva programı ve ulaşım bilgisi turnuva sayfasında yayımlanmıştır. Katılacak tüm kulüplerimize ve sporcularına başarılar diliyoruz.
   TURNUVA SAYFASI 

Türkiye Küçükler-Yıldızlar Takım Şampiyonası-İstanbul İl Yarışmaları Kulüp Ana Listeleri Yayımlandı..

isttakimlar2018 dikeysTürkiye Küçükler&Yıldızlar Takım Şampiyonası kulüp ana listeleri haberin devamında ve turnuva sayfasında yayımlanmıştır. Bu yıl yenilenen formatıyla ilk defa düzenlenecek şampiyonada Küçükler-Anadolu ve Yıldızlar-Anadolu Grubu yarışmaları 7-8-15 Nisan tarihlerinde, Küçükler-Avrupa, Yıldızlar-Avrupa Grubu yarışmaları 7-8 Nisan ve 6 Mayıs 2018 tarihlerinde, Kadınlar Grubu yarışmaları ise 7-8 Nisan ve 5-6 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılacaktır. İl yarışmaları gruplarında yer alan takımların ana listelerine olabilecek itirazların Federasyon Teknik Kuruluna bildirimi için son tarih-saat: 19.03.2018 -saat 17:00'dir.
Bütün kuluüplerimize başarılar dileriz.   İstanbul Satranç İl Temsilciliği
  TURNUVA SİTESİ    Yıldızlar Avrupa Grubu Takım Listesi     Küçükler Avrupa Takım Listesi
Kadınlar Takım Listesi    Yıldızlar Anadolu Takım Listesi     Küçükler Anadolu Takım Listesi

Türkiye Kulüpler Şampiyonası-İstanbul İl Yarışmaları Kulüp Ana Listeleri Yayımlandı

istkulupler2018 afissTürkiye Kulüpler Şampiyonası İstanbul İl Yarışmaları kulüp ana listeleri haberin devamında ve turnuva sayfasında yayımlanmıştır. Bu sene İstanbul-Anadolu (12-13-26-27 Mayıs 2018), İstanbul-Avrupa (12-13-26-27 Mayıs 2018) ve İstanbul-Görme Engelliler (5-6-13 Mayıs 2018) olmak üzere 3 grupta yapılacak yarışmalar sonunda gruplarını birinci sırada bitirecek takımlar Türkiye Kulüpler Şampiyonası Final Yarışmasında ilimizi temsil edeceklerdir. İl yarışmaları gruplarında yer alan takımların ana listelerine olabilecek itirazların Federasyon Teknik Kuruluna bildirimi için son tarih-saat: 19.03.2018  -saat 17:00'dir.  Bütün kuluüplerimize başarılar dileriz.  
İstanbul Satranç İl Temsilciliği
  TURNUVA SAYFASI   Anadolu Yakası Grubu   Avrupa Yakası Grubu   Görme Engelliler Grubu

2018 İstanbul Kulüpler Yarışmaları Planlama Toplantısı Yapıldı..

DSCN9928 DSCN9973
2018 Dönemi İstanbul Kulüpler Yarışmalarıyla ilgili planlama toplantısı 3 Mart 2018 - Cumartesi günü İstanbul İl Temsilciliği Eğitim Salonunda yapıldı. Toplantıya İl Temsilcisi Rıza Öney, İstanbul Kulüpler Koordinatörü IA Özgür Acar, TSF Teknik Kurul Üyesi FA Cüneyt Kamil Yıldırım ve kulüp temsilcileri katıldı. Toplantıda bu sene takvime giren Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Takım Şampiyonaları hakkında ve Türkiye Kulüpler Şampiyonası hakkında bilgi verildi. Toplantıda ayrıca lig takvimi ve turnuvaların yapılacağı yerlerle ilgili kulüplerin görüş ve önerileri paylaşıldı.  TURNUVA SAYFASI 

2017-2018 Türkiye Okul Sporları Bölge Turnuvaları

MEBlogo2017-2018 Türkiye Okul Sporları Bölge Turnuvaları 29 Mart-1 Nisan 2018 tarihleri arasında Adana, Elazığ, Kırıkkale, Manisa, Tekirdağ, Trabzon Bölge Gruplarında düzenlenecektir.
İstanbul Okul Sporları Final Turnuvası sonunda kontenjana göre Bölge Turnuvasında oynamaya hak kazanan Okul takımlarımız Okul Sporları Sitesinden takım sporcu kayıtlarını gerçekleştirmeleri gerekir. Ayrıca, okul takımlarımızın GHSİM`nden kafile onaylarını almaları gerekir. Okul takımları İstanbul Bölge ve Final Turnuvasındaki takım listelerinde değişiklik yapabilirler.
Türkiye Grup Turnuvasına istanbul`dan katılma hakkı olup da katılamayacak okul takımı varsa, katılmayacağını en kısa zamanda GHSİM`ne (Üsküdar) dilekçe ile bildirmesi gerekir.
Okul takımlarımıza 2017-2018 Türkiye Okul Sporları Satranç Grup Turnuvalarında başarılar diliyoruz.
   Türkiye Okul Sporları Sitesi ve Bölge Turnuvası Online Kayıt için tıklayınız..   Grup Turnuvaları Yönergesi 
* Turnuvaların yapılacağı yerler, ulaşım-konaklama önerileri için turnuvaların yapılacağı illerin İl Temsilciliği Sitelerinden - aşağıdaki bağlantılardan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz..
 ADANA GRUBU    ELAZIĞ GRUBU   KIRIKKALE GRUBU    MANİSA GRUBU   TEKİRDAĞ GRUBU   TRABZON GRUBU