banner isbank

Takım

İstanbul Kulüplerimiz Uzaktan Satranç Turnuvasında Buluşuyor..

2020istanbul kuluplerarasi_uzaktan_turnuva_afissKoronavirüs salgını (Covid-19) sebebiyle faaliyetlerimizin kısıtlandığı bu süreçte İstanbul Kulüp sporcularımızı farklı bir turnuva modelinde buluşturuyoruz..
12 Eylül 2020 Cumartesi günü düzenlenecek turnuvada Kulüpler, Kulüp Merkezlerinden kendi sporcularıyla, diğer kulüplerle internet üzerinden karşılaşacaktır. 10 dakika+5 saniye düşünme süresinde 6 tur Bireysel takım İsviçre Sistemi düzenlenecek turnuvaya kulüpler 7-12 yaşarası en fazla 4 sporcuyla katılacak olup aynı kulüp sporcuları birbiriyle eşlendirilmeyecektir. Kulüp merkezlerindeki maçlar hakem gözetiminde yapılacaktır.
Kulüp merkezleri TSF Kovid-19 rehberine uygun olarak hazırlanacaktır. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden haberin devamında başlamıştır. Detaylı bilgiye haberin devamından ulaşabilirsiniz. İstanbul Satranç Kulüpleri için tıklayınız..
CANLI YAYIN: Turnuva sırasında tüm maçların canlı yayınları ve maç analizlerini istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden turnua günü 12:30-18:30 arasında takip edebilirsiniz..

2019-2020 İstanbul Kulüpler Birinciliği Takım Listeleri Yayımlandı..

kulupler2020 afiss2019-2020 İstanbul Kulüpler Birinciliği takım sporcu listeleri turnuva sitesinde yayımlanmıştır. Turnuva takvimi gereği gruplarda yer alan takımların ana listelerine olabilecek itirazların TSF Teknik Kuruluna bildirimi için son tarih 09.03.2020 Pazartesi 17:00`dır. İletişim: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2019-2020 İstanbul Okul Sporları Final Turnuvası Sona Erdi..

2020istokulspor final_toren
İstanbul`un 3 bölge grubunda 2.846 sporcnunu katılımıyla düzenlenen İstanbul Okul Sporları Bölge Turnuvaları sonrasında finalist okul takımlarının katılımıyla 12-14 Şubat 2020 tarihlerinde yapılan 2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç İl Birinciliği Final Turnuvası Küçükler-Yıldızlar-Gençler kategorilerinde düzenlendi. Karadeniz Vakfı`nın ev sahipliğini yaptığı ve İstanbul`un en başarılı okul takımlarını buluşturan turnuvada dereceye giren okulllar ve sporcularına ödülleri düzenlenen törenle sunuldu. Dereceler:
Küçükler-Açık: 1.Özel MEF Ortaokulu-Başakşehir  2.Özel Bahçeşehir Ortaokulu  3.İstek Özel Bilge Kağan Ortaokulu
Küçükler-Kızlar: 1.Özel Mavigün Ortaokulu  2.TOKİ Turgut Özal İHOO  3.Genç Osman Ortaokulu
Yıldızlar-Açık:  1.Özel Bilfen Halkalı Ortaokulu  2.Özel MEF Ortaokulu  3.Özel Bilfen Çamlıca Ortaokulu
Yıldızlar-Kızlar:  1.Özel MEF Ortaokulu  2.Hasan Ali Yücel Ortaokulu  3.Güzeltepe Ortaokulu

Gençler-Açık: 1.İstanbul Erkek Lisesi  2.Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi  3.Özel Balkanlar Koleji A.L.

Gençler-Kızlar: 1.Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi  2.Sabancı 50.Yıl Anadolu Lisesi  3.Şehit Haki Aras Kız AİHL

Dereceye giren okullara ödüllerini Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz, Sarıyer İlçe Gençlik Spor Müdürü Mustafa Ordu, Sarıyer İlçe Halk Eğitim Müdürü Temel Köroğlu, Karadeniz Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Çaktı, Karadeniz Vakfı Yürütme Kurulu Başkan Yrd. Hamit Tahan, Seçkin Özbey, Mustafa Yazıcı, Karadeniz Vakfı Genel Sekreteri Hüseyin Güler, İl Temsilcisi Rıza Öney, İl Temsilcisi Yrd. Şeref Tokgöz, turnuva Başhakemi FA Selda Serenli Elden ve Başhakem Yrd. NA Vedat Filiz sundu.

Turnuvaya ev sahipliğ için Karadeniz Vakfı`na teşekkür ediyor, turnuvaya katılan ve dereceye giren okul takımlarımızı tebrik ediyor, Türkiye Bölge turnuvaları ve Türkiye Şampiyonasında da başarılarının devamını diliyoruz. Türkiye Okul Sporları Bölge Turnuvaları kontenjanları, turnuvadan dereceler ve fotoğraflara turnuva sitesinden ulaşabilirsiniz.      TURNUVA SİTESİ   

 

2020 İstanbul Okul Sporları Final Turnuvası Düzenleniyor..

DSCN3077DSCN3104
2019-2020 İstanbul Okul Sporları Final Turnuvası 12 Şubat 2020 Çarşamba günü Küçükler-Yıldızlar-Gençler kategorilerinde Karadeniz Vakfı ev sahipliğinde başladı. 90 Finalist Okul takımının katılım gösterdiği turnuvanın açılış töreni Azerbaycan İstanbul Konsolosu Hayyam Daşdemirov, Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz, Sarıyer İlçe Gençlik Spor Müdürü Mustafa Ordu, Sarıyer İlçe Halk Eğitim Müdürü Temel Köroğlu, Karadeniz Vakfı Başkan Yrd. Hamit Tahan, Karadeniz Vakfı Genel Sekreteri Hüseyin Güler, İl Temsilcisi Rıza Öney, İl Temsilcisi Yrd. Talha Emre Akıncıoğlu, Başhakem FA Selda Serenli Elden, Turnuva Gözlemcisi IA Fuat Ergür, antrenörler ve sporcuların katılımıyla düzenlendi. Turnuvada dereceye girecek okulların Türkiye Okul Sporları Bölge Turnuvasına katılma hakkı kazanacağı turnuvaya katılan tüm okullarımız ve sporcularına başarılar diliyoruz. Turnuvadan eşlendirme-sonuç ve fotoğraflara turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.    TURNUVA SAYFASI  

İstanbul Kulüpler Toplantısı Düzenlendi..

DSCN3157DSCN3152
2020 İstanbul Kulüpler Birinciliği ile 2020 İstanbul Küçükler-Yıldızlar Takım Satranç Turnuvaları planlaması amacıyla 12 Şubat 2020 Çarşamba günü İstanbul İl Temsilciliği Eğitim Salonunda toplantı gerçekleştirildi. Toplantı İl Temsilcisi Rıza Öney, İstanbul Kulüpler Koordinatörü IA Özgür Acar ve kulüp temsilcileri katılımıyla yapıldı. Toplantıda lig takvimi ve turnuva yeri üzerinde görüşülerek kulüplerin görüş-önerileri paylaşıldı.
     TURNUVA SAYFASI

Banner - Market

tsf market_ban
kulupler2015afis small
cocukligi2015 afis small R
takimlar dostluk 2015 afis small R1
II istanbul koln friendship match regulations small