banner isbank

Takım

Türkiye Okul Sporları`nda Final Heyecanı Yaşanıyor..

122
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye Satranç Federasyonu ve Ana Sponsoru Türkiye İş Bankası'nın katkılarıyla düzenlenen Okul Sporları’nda final heyecanı başladı. 81 ilden 25 bini aşkın sporcunun katılımıyla 2 – 11 Nisan 2021 tarihleri arasında il elemeleri, 28 - 30 Mayıs 2021 tarihleri arasında Yarı Final turnuvaları gerçekleştirilen turnuvanın 29 Haziran - 2 Temmuz 2021 tarihleri arasında hibrit (karma) sistemle final maçları düzenleniyor.
51 ilden sporcunun Final Turnuvasında yer aldığı turnuvada İstanbul`dan 37 sporcumuz katılım gösteriyor. Turnuvalar İstanbul`da Karadeniz Vakfı (Sarıyer), Güngören Belediyesi Kültür Merkezi (Güngören), MBA Okulları (Üsküdar-Çamlıca) ve ERA Koleji (Pendik) olmak üzere 4 salonda gerçekleşiyor.. İstanbul Turnuva grubu açılış töreni Sarıyer Grubu Karadeniz Vakfı`nda İstanbul İl Temsilcilisi Rıza Öney, Türkiye İş Bankası Kurumsal İletişim Müdür Yrd. Simge Boymul, turnuva Başhakemi IA Fuat Ergür, turnuva gözlemcisi IA Bilge İbrahim Özel ve sporcuların katılımıyla gerçekleşti.
İstanbul turnuva gruplarından fotoğraflar ve turnuva sayfası bilgilerine haberin devamından ulaşabilirsiniz. Tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz..

Devamını oku...

2021 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Şampiyonlarımız..

119
2021 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası İstanbul il yarışmaları 31 Temmuz - 1 Ağustos 2021 tarihlerinde düzenlendi.
Yüz yüze yapılan turnuvaya 4 kategoride 29 İstanbul kulüp takımımız katılım gösterdi. Turnuva sonunda dereceler:
12 Yaş Genel:    1- Silivrispor Kulübü  2- Şişli Spor Kulübü  3- Bilişsel Gençlik Spor Kulübü
12 Yaş Kadınlar: 1- Silivrispor Kulübü 2- Yıldız Satranç Kulübü  3- Gelecek Nesil Spor Kulübü
18 Yaş Genel:    1- Türk Hava Yolları (THY) Spor Kulübü  2- İ.T.Ü. Spor Kulübü  3- Silivrispor Kulübü 
18 Yaş Kadınlar: 1- Türk Hava Yolları (THY) Spor Kulübü  2- Beyin Sporları Spor Kulübü 3- Silivrispor Kulübü
Katılan ve dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ediyor, Torium AVM, TSF Esenyurt İlçe Temsilciliğimize başarılı organizasyonları için teşekkür ediyoruz. Dereceler ve fotoğraflara haberin devamından ulaşabilirsiniz..
Foto Galeri  /  Dereceler12 Yaş Genel - 12 Yaş Kadınlar - 18 Yaş Genel - 18 Yaş Kadınlar

Türkiye Okul Sporları`nda Final Heyecanı Başlıyor..

okulsports-01Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye Satranç Federasyonu ve Ana Sponsoru Türkiye İş Bankası'nın katkılarıyla düzenlenen Okul Sporları’nda final zamanı geldi.
81 ilden 25 bini aşkın sporcunun katılımıyla 2 – 11 Nisan 2021 tarihleri arasında il elemeleri, 28 - 30 Mayıs 2021 tarihleri arasında Yarı Final turnuvaları gerçekleştirilen turnuvanın 29 Haziran - 2 Temmuz 2021 tarihleri arasında hibrit (karma) sistemle final maçları oynanacak.
51 ilden sporcunun Final Turnuvasında yer alacağı turnuvaya İstanbul`dan 37 sporcumuz katılım gösterecek. Turnuva İstanbul`da Karadeniz Vakfı (Sarıyer), Güngören Belediyesi Kültür Merkezi (Güngören), MBA Okulları (Üsküdar-Çamlıca) ve ERA Koleji (Pendik) olmak üzere 4 salonda sporcular hakemler eşliğinde bilgisayarla katılacaklardır. 
Sporcularımız illerinde yarışmaya katılacakları salonlara dair bilgileri yarışma sayfasından ve il temsilcilikleri sayfalarımızdan öğrenebileceklerdir. Turnuva salonlarına göre sporcularımızın listesi haberin devamında yayımlanmıştır. Turnuvaya katılacak tüm sporculara başarılar diliyoruz..
   pdfTurnuva Salonu-Sporcu Listesi     Turnuva Sayfası

2021 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası İl Yarışmaları ile Başlıyor..

tky5002021 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası İstanbul İl Yarışması Küçükler (7-12 Yaş), Yıldızlar (7-18 Yaş) ile Kadınlar-U12 (7-12 Yaş) ve Kadınlar-U18 (7-18 Yaş) olmak üzere 4 kategoride ve GSİM tarafından satranç branşı tescilli ve vizeli kulüplerin takım kurarak katılımıyla gerçekleşecektir.
Turnuvanın 6 Temmuz – 1 Ağustos 2021 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanmış olup, kulüp katılımı ve transfer (kulübe sporcu kaydetme) için son başvuru tarihi 25 Haziran 2021 Cuma 16.00`a kadardır, GSİM`ne yapılacaktır.
Turnuvada oynamak isteyen sporcularımız İstanbul`da faaliyet gösteren satranç kulüpleriyle iletişime geçebilirler, İstanbul Satranç Kulüpleri listesi için tıklayınız..
Turnuvayla ilgili detaylı bilgi, kategorilere göre kulüp başvuruları sonucu sporcu listesi, program, turnuva yönergesi ve haberin devamında yayımlanmıştır. 
EŞLENDİRME/SONUÇLAR: U12 GENEL   U12 KADINLAR   U18 GENEL  U18 KADINLAR    

Devamını oku...

İstanbul Kulüplerimiz Uzaktan Satranç Turnuvasında Buluşuyor..

2020istanbul kuluplerarasi_uzaktan_turnuva_afissKoronavirüs salgını (Covid-19) sebebiyle faaliyetlerimizin kısıtlandığı bu süreçte İstanbul Kulüp sporcularımızı farklı bir turnuva modelinde buluşturuyoruz..
12 Eylül 2020 Cumartesi günü düzenlenecek turnuvada Kulüpler, Kulüp Merkezlerinden kendi sporcularıyla, diğer kulüplerle internet üzerinden karşılaşacaktır. 10 dakika+5 saniye düşünme süresinde 6 tur Bireysel takım İsviçre Sistemi düzenlenecek turnuvaya kulüpler 7-12 yaşarası en fazla 4 sporcuyla katılacak olup aynı kulüp sporcuları birbiriyle eşlendirilmeyecektir. Kulüp merkezlerindeki maçlar hakem gözetiminde yapılacaktır.
Kulüp merkezleri TSF Kovid-19 rehberine uygun olarak hazırlanacaktır. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden haberin devamında başlamıştır. Detaylı bilgiye haberin devamından ulaşabilirsiniz. İstanbul Satranç Kulüpleri için tıklayınız..
CANLI YAYIN: Turnuva sırasında tüm maçların canlı yayınları ve maç analizlerini istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden turnua günü 12:30-18:30 arasında takip edebilirsiniz..

Banner - Market

tsf market_ban
kulupler2015afis small
cocukligi2015 afis small R
takimlar dostluk 2015 afis small R1
II istanbul koln friendship match regulations small