banner isbank

Takım

Axis İstanbul AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası 18-19 Haziran 2022`de..

axis istanbulavm2022_babalargunuAxis İstanbul AVM (Eyüpsultan) tarafından 18-19 Haziran 2022 tarihlerinde Axis İstanbul AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva takım turnuvası olarak Baba-Çocuktan oluşacak 2 kişilik takımlar ile 2 kişilik karma takımlar olmak üzere 2 kategoride düzenlenecektir.
Turnuvanın 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur UKD turnuvası olarak yapılması planlanmıştır. Turnuva kontenjanı her kategoride 30 takımla sınırlı olup kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 13 Haziran 2022 Pazartesi 20.00 itibariyle başlayacaktır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
DUYURU: Turnuvaya kayıt yaptıran tüm takımlar turnuvaya dahil olmuştur.
   pdfTurnuva Yönergesi   jpgTurnuva Afişi   
   EŞLENDİRME-SONUÇLAR: BABA-ÇOCUK KATEGORİSİ  |  KARMA TAKIMLAR KATEGORİSİ    

2022 Güngören İlçe Okul Sporları Satranç Turnuvası 14-15 Haziran 2022`de..

2022 istanbul_ilceokulspor_afis_dikeyGüngören Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü, Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve TSF Güngören İlçe Temsilciliği tarafından Güngören ilçesindeki okulların katılımına yönelik; 14-15 Haziran 2022 tarihlerinde Güngören İlçe Okul Sporları Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Güngören ilçesindeki Ortaokul ve Liselerin katılımıyla 3 farklı kategoride, bireysel takım turnuvası olarak 15 dakika+5 saniye düşünme süresinde 6 tur düzenlenecek olup her okul her kategoride en fazla 4 sporcu ile katılım gösterecektir. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle haberin devamında başlamıştır. Detaylı ilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
   pdfTurnuva Yönergesi   Online Kayıt    

2022 Üsküdar İlçe Okul Sporları Satranç Turnuvası 9-10 Haziran 2022`de..

2022 istanbul_ilceokulspor_afis_dikeyÜsküdar Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve TSF Üsküdar İlçe Temsilciliği tarafından Üsküdar ilçesindeki okulların katılımına yönelik; 9-10 Haziran 2022 tarihlerinde Üsküdar İlçe Okul Sporları Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Üsküdar ilçesindeki İlkokul-Ortaokul ve Liselerin katılımıyla 10 farklı kategoride, bireysel takım turnuvası olarak 15 dakika+5 saniye düşünme süresinde 6 tur düzenlenecek olup her okul her kategoride en fazla 4 sporcu ile katılım gösterecektir. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle haberin devamında başlamıştır. Detaylı ilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
   pdfTurnuva Yönergesi   Online Kayıt
   EŞLENDİRME-SONUÇLAR: İLKOKUL B | İLKOKUL A | ORTAOKUL B | ORTAOKUL  A | LİSELER  

2022 Çekmeköy İlçe Okul Sporları Satranç Turnuvası 7-8 Haziran 2022`de..

2022 cekmekoy_ilceokulspor_afis_dikeyÇekmeköy Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve TSF Çekmeköy İlçe Temsilciliği tarafından Çekmeköy ilçesindeki okulların katılımına yönelik; 7-8 Haziran 2022 tarihlerinde Çekmeköy İlçe Okul Sporları Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Çekmeköy ilçesindeki İlkokul-Ortaokul ve Liselerin katılımıyla 5 farklı kategoride, bireysel takım turnuvası olarak 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur UKD hesaplamalarına dahil düzenlenecek olup her okul her kategoride en fazla 4 sporcu ile katılım gösterecektir. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle haberin devamında başlamıştır.
  pdfTurnuva Yönergesi   Online Kayıt

2022 Beylikdüzü İlçe Okul Sporları Satranç Turnuvası 13-14 Haziran 2022`de..

2022 beylikduzu_ilceokulspor_afis_dikeyBeylikdüzü Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü, Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve TSF Beylikdüzü İlçe Temsilciliği tarafından Beylikdüzü ilçesindeki okulların katılımına yönelik; 13-14 Haziran 2022 tarihlerinde Beylikdüzü İlçe Okul Sporları Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Beylikdüzü ilçesindeki İlkokul-Ortaokul ve Liselerin katılımıyla 10 farklı kategoride, bireysel takım turnuvası olarak 15 dakika+5 saniye düşünme süresinde 6 tur düzenlenecek olup her okul her kategoride en fazla 4 sporcu ile katılım gösterecektir. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle haberin devamında başlamıştır.
  pdfTurnuva Yönergesi  Online Kayıt
   İLKOKUL B İLKOKUL A | İLKOKUL A KIZLAR | ORTAOKUL B | ORTAOKUL B KIZLAR | ORTAOKUL A | ORTAOKUL A KIZLAR | LİSELER 

Banner - Market

tsf market_ban

Turnuvalar

kulupler2015afis small
cocukligi2015 afis small R
takimlar dostluk 2015 afis small R1
II istanbul koln friendship match regulations small