banner isbank

Takım

2022 Beşiktaş İlçe Okul Sporları Satranç Turnuvası 30-31 Mayıs 2022`de..

2022 istanbul_ilceokulspor_afis_dikeyBeşiktaş Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü, Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve TSF Beşiktaş İlçe Temsilciliği tarafından Sancaktepe ilçesindeki okulların katılımına yönelik; 30-31 Mayıs  2022 tarihlerinde Beşiktaş İlçe Okul Sporları Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Beşiktaş ilçesindeki İlkokul-Ortaokul ve Liselerin katılımıyla 5 farklı kategoride, bireysel takım turnuvası olarak 15 dakika+5 saniye düşünme süresinde 6 tur düzenlenecek olup her okul her kategoride en fazla 4 sporcu ile katılım gösterecektir. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle haberin devamında başlamıştır.
   pdfPROGRAM   Online Kayıt

2022 Adalar İlçe Okul Sporları Satranç Turnuvası 30-31 Mayıs, 1 Haziran`da..

2022 adalar_ilceokulspor_afis_dikeyAdalar Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü, Adalar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve TSF Adalar İlçe Temsilciliği tarafından Adalar ilçesindeki okulların katılımına yönelik; 30 Mayıs Pazartesi İlkokullar, 31 Mayıs Ortaokullar ve 1 Haziran Çarşamba Liseler Kategorisinde Adalar İlçe Okul Sporları Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuva Adalar ilçesindeki İlkokul-Ortaokul ve Liselerin katılımıyla 3 farklı kategoride, bireysel takım turnuvası olarak 15 dakika+10 saniye düşünme süresinde 5 tur düzenlenecek olup okullar her kategoride 4 sporculu takımlar kurarak katılım gösterecektir. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle haberin devamında başlamıştır.
   jpgTURNUVA AFİŞİ   pdfPROGRAM   ONLINE KAYIT  

2022 Şişli İlçe Okul Sporları Satranç Turnuvası 1-2 Haziran 2022`de..

2022 sisli_ilceokulspor_afis_dikeyŞişli Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve TSF Şişli İlçe Temsilciliği tarafından Şişli ilçesindeki İlkokulların katılımına yönelik; 1-2 Haziran 2022 tarihlerinde Şişli İlçe Okul Sporları Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Şişli ilçesindeki İlkokul öğrencilerinin katılımıyla, bireysel takım turnuvası olarak 15dakika+5 saniye düşünme süresinde 6 tur düzenlenecek olup her okul her kategoride en fazla 4 sporcu ile katılım gösterecektir. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle haberin devamında başlamıştır.
   pdfTurnuva Yönergesi   Online Kayıt 

2022 Büyükçekmece İlçe Okul Sporları Satranç Turnuvası 25-26 Mayıs 2022`de..

2022 buyukcekmece_ilceokulspor_afis_dikeyBüyükçekmece Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü, Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve TSF Büyükçekmece İlçe Temsilciliği tarafından Büyükçekmece ilçesindeki okulların katılımına yönelik; 25-26 Mayıs 2022 tarihlerinde Büyükçekmece İlçe Okul Sporları Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Büyükçekmece ilçesindeki İlkokul-Ortaokul ve Liselerin katılımıyla 4 farklı kategoride, bireysel takım turnuvası olarak 15dakika+5 saniye düşünme süresinde 6 tur düzenlenecek olup her okul her kategoride en fazla 4 sporcu ile katılım gösterecektir. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle haberin devamında başlamıştır.
  pdfTurnuva Yönergesi    Online Kayıt

2022 Maltepe İlçe Okul Sporları Satranç Turnuvası 31 Mayıs-3 Haziran 2022`de..

2022 maltepe_ilceokulspor_afis_dikeyMaltepe Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve TSF Maltepe İlçe Temsilciliği tarafından Maltepe ilçesindeki okulların katılımına yönelik; 31 Mayıs-3 Haziran 2022 tarihlerinde Maltepe İlçe Okul Sporları Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Maltepe ilçesindeki İlkokul-Ortaokul ve Liselerin katılımıyla 5 farklı kategoride, bireysel takım turnuvası olarak 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur UKD hesaplamalarına dahil düzenlenecek olup her okul her kategoride en fazla 4 sporcu ile katılım gösterecektir. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle haberin devamında başlamıştır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
   pdfTurnuva Yönergesi   Online Kayıt