banner isbank

Kapalı

2023 İstanbul Kadınlar İl Birinciliği 4-5 Şubat 2023`te..

istkadinlar2023 afis_dikeys2023 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası 4-5 Şubat 2023 tarihlerinde Satranç Dostları Derneği ev sahipliğinde Beyoğlu ilçesinde düzenlenecektir. Turnuvanın 45dk+30sn düşünme süresinde 6 tur yapılması planlanmıştır. Her yaştan kadın sporcuların katılımına açık olan turnuva sonunda ilk 3 sporcuya kupa ve Satranç Dostları Derneği tarafından toplamda 5.000 TL maddi ödül ve sürpriz ödüller verilecektir. Turnuva kayıtları istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden haberin devamında başlamıştır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
Organizasyon Duyurusu: Satranç Dostları Derneği tarafından tüm sporculara ücretsiz çay-su ve ikramlar sunulacaktır.
   pdfTurnuva Yönergesi   pngTurnuva Afişi   Online Kayıt  
   

2021-2022 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birincisi Ecrin Efsa Büyük..

2022 istkadinlar_toren
2021-2022 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği 12-13 Şubat 2022 tarihlerinde Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı ev sahipliğinde gerçekleşti. 65 sporcumuzun katılım gösterdiği turnuva çekişmeli maçlara sahne oldu. 6 tur sonunda 5 puan kazanan 5 sporcu ilk 5 sırayı paylaştı. Eşitlik bozma puanıyla Ecrin Efsa Büyük 2021-2022 İstanbul Kadınlar İl Birincilisi unvanını kazandı. İkinciliği Uktenur Çatal, üçüncülüğü Hafize Demirtaş, dördüncülüğü Hatice Aslı Muştu ve beşinciliği Kübra Demirak kazandı. Kategori ödüllerinde ise; en başarılı küçük sporcu: Duru Uçar, en başarılı emektar sporcu: Hüsniye Yıldırım, en başarılı özel sporcu: Nil Uçar, en başarılı ratingsiz sporcu: Yağmur Özçelik oldu.
Dereceye giren sporcular kupa-madalya ödülleri ve Bağcıular Belediyesi sponsorluğunda Tam-Yarım-Çeyrek Cumhuriyet Altını ve en iyi kategori dereceleri Gram Altın ile ödüllendirildi.
Dereceye giren sporculara ödülleri Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı, İl Başkan Yrd. İsmet Öztürk, İlçe Başkanı Rüstem Tüysüz, GSİM Bağcılar İlçe Md. Kemal Hürcan, İl Temsilcisi Rıza Öney, İlçe Temsilcisi-Turnuva Direktörü Funda Durak ve turnuva Başhakemi NA Şeyma Yılmaz tarafından sunuldu. Dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyor, turnuvaya destekleri için Bağcılar Belediyesine ve turnuvada görev yapan hakemlerimize teşekkür ediyoruz. Turnuvadan dereceler ve fotoğraflara haberin devamından ulaşabilirsiniz.
    FİNAL SIRALAMASI   FOTOĞRAFLAR: 1.BÖLÜM2.BÖLÜM | 3.BÖLÜM | 4.BÖLÜM | 5.BÖLÜM | 6.BÖLÜM | 7.BÖLÜM9.BÖLÜM | 10.BÖLÜM | 11.BÖLÜM12.BÖLÜM | ÖDÜL TÖRENİ

2022 İstanbul Kadınlar İl Birinciliği 12-13-14 Şubat 2022`de..

istkadinlar2022 afiss2022 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası 12-13-14 Şubat 2022 tarihlerinde Bağcılar Belediyesi desteğiyle Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı`nda düzenlenecektir. Turnuvanın 60dk+30sn düşünme süresinde 7 tur yapılması planlanmıştır. Her yaştan kadın sporcuların katılımına açık olan turnuva sonunda ilk 3 sporcuya kupa, en başarılı kategori derecelerine madalya ile Bağcılar Belediyesi sponsorluğunda yönergede belirtilen Altın ödülleri verilecektir.  Turnuva kayıtları istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden haberin devamında başlamıştır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
ULAŞIM: Turnuva tesisine yakın otopark mevcuttur.
- Kirazlı-Yenikapı M1 metrosu kullanılarak, Kirazlı durağından 5 dk yürüme mesafesindedir.
- Ataköy-Şirinevler`den Mahmutbey Caddesinden geçen her Minibüs ile ulaşılabilir.
   pdfTurnuva Yönergesi    jpgTurnuva Afişi    Kayıt Listesi   EŞLENDİRME-SONUÇLAR   

2021 İstanbul Emektarlar Şampiyonları Vedat Ali Çetinkaya ve CM Hür Yasin..

istemektarlar2021 toren
2021-2022 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası 11-12 Aralık 2021 tarihlerinde Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü katkılarıyla Kadıköy Belediyesi Koşuyolu Gönüllüleri Evi`nde düzenlendi. Emektarlar (50 Yaşüstü) ve Kıdemli Emektarlar (65 Yaşüstü) olmak üzere 2 kategoride düzenlenen turnuvaya 40 emektar satranççı katılım gösterdi. 5 tur düzenlenen turnuva sonunda dereceler:
Emektarlar Kategorisi:1.Vedat Ali Çetinkaya 2.Cem Önem 3.Mustafa Elmas 4.Hüseyin Tepeli 5.Yakup Sezgün 6.Oskun Anar
Kıdemli Emektarlar: 1.CM Hür Yasin 2.Aydın Satıcı  3.Gafur Yumuşak  4.Mehmet Mavi  5.İbrahim Bapoğlu  6.Nail Odabaşı
Dereceye giren sporculara kupa ve madalya ödüllerinin yanı sıra Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü tarafından her iki kategoride Gram altın ile ödüllendirildiler. Ödüllerini İl Temsilcisi Rıza Öney, Kadıköy Belediyesi Koşuyolu Gönüllüleri Evi Başkanı Mine Özkul, Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü Başkanı ve Turnuva Direktörü Tayfun Kardeş sundu.
Turnuvaya katılan ve dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ediyor, turnuvaya destek olan Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü ve Kadıköy Belediyesi`ne teşekkür ediyoruz. Turnuva ödül töreninden fotoğraflara ve turnuva sıralamalarına haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
  SIRALAMA:  EMEKTARLAR  -  KIDEMLİ EMEKTARLAR   FOTO GALERİ-1.GÜN   FOTO GALERİ-ÖDÜL TÖRENİ    

2021 İstanbul Emektarlar İl Birinciliği 11-12 Aralık 2021`de..

istanbul emektar2021_afiss2021-2022 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü katkılarıyla bu yıl da Kadıköy Belediyesi Koşuyolu Gönüllüleri Evi ev sahipliğinde düzenlenecektir. Turnuva 11-12 Aralık 2021 tarihlerinde 50 Yaşüstü ve 65 Yaşüstü kategorilerinde yapılacaktır. Turnuvanın her iki kategoride 60 dakika+30 saniye düşünme süresinde 5 Tur ELO-UKD hesaplamalarına dahil düzenlenmesi planlanmıştır. Turnuva sonunda her iki kategoride dereceye girecek sporcular kupa-madalya ödüllerinin yanısıra Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü tarafından 1.`ye GRAM ALTIN  2.`ye  YARIM GRAM ALTIN  3.`ye YARIM GRAM ALTIN ile ödüllendirilecektir.
Turnuva sonunda şampiyon olacak sporcu 2021-2022 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birincisi ünvanını kazanacak ve turnuvayı tamamlayan tüm sporcular 2022 Türkiye Emektarlar Şampiyonasına katılma hakkı kazanacaktır.
Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle haberin devamında başlamış olup, detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.  
   pdfTurnuva Yönergesi  pngTurnuva Afişi   SPORCU LİSTESİ: EMEKTARLAR   KIDEMLİ EMEKTARLAR      FOTO GALERİ  

Banner - Market

tsf market_ban

Turnuvalar

gormeengelliler2015 afis small
kadinlar2015afis dikey Small
istanbul emektar 2015 afis  small
korleme2014 afis small