banner isbank

Kapalı

Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası İstanbul Seçme Yarışması..

kadin 5002021 Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası İstanbul seçme turnuvası 13 Mart 2021 Cumartesi 16:00`da Online olarak düzenlenecektir. Turnuva lisans ili İstanbul olan her yaştan kadın sporcunun katılımına açıktır.
İl seçme turnuvaları çerçeve yönergeye göre chess.com platformunda 3 dakika+2 saniye düşünme süresinde ve 9 tur İsviçre Sistemi yapılacaktır. İl turnuvasından dereceye giecek sporcular 27 - 28 Mart 2021 tarihlerinde düzenlenecek Türkiye Kadınlar Şampiyonası Yarı Final Turnuvasına katılıma hakkı kazanacaktır. 
Turnuva kayıtları haberin devamında online kayıt yöntemiyle başlamış olup, detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
TURNUVA KATILIM ADIMLARI 
1- chess.com sitesinden ücretsiz olarak kullanıcı adı alınması gerekmektedir.  chess.com kullanıcı adı almak için tıklayınız..
2- Turnuvaya katılmak için istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırılmalıdır.  Online Kayıt için tıklayınız.. 
3- chess.com sitesinde turnuva grubuna/kulübüne üye olunmalıdır.  Turnuva kulübü için tıklayınız.. 
4-
 Turnuva başlangıç saatinden 1 saat önce ile turnuva başlangıcına kadar turnuvaya kayıt kontrol işleminizi chess.com sitesinde ilan edilecek turnuva linkinden KATIL butonuna tıklayarak yaptırılmalıdır.
TURNUVA LİNKİ:   www.chess.com/live#t=2155607
DUYURU: İstanbul seçme turnuvası sıralaması için tıklayınız.. Türkiye Yarı Final Turnuvasına katılmaya hak kazanan sporcularımızın Türkiye Kadınlar Şampiyonası Satfasından online kayıt yapması gerekmektedir.   ŞAMPİYONA SAYFASI  

Silivri AVM Dünya Kadınlar Günü Satranç Turnuvası 8 Mart 2020 Pazar..

Silivri AVM_LogosSilivri AVM tarafından 8 Mart 2020 tarihinde kadın sporcularımızın katılımına yönelik Silivri AVM Dünya Kadınlar Günü Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva 10 Yaşaltı ve 10 Yaşüstü kategorilerinde yapılacaktır. Turnuva 15 dakika + 5 saniye düşünme süresinde 6 tur hızlı satranç turnuvası olarak düzenlenecektir.
Turnuva kayıtları her kategoride 32 sporcu ile sınırlı olup kayıtlar TSF Silivri İlçe Temsilciliği internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 24 Şubat 2020 Pazartesi 20.00`dan itibaren başlayacaktır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
DUYURU: Turnuvaya sadece kadın sporcular katılabilir.

2020 İstanbul Kadınlar İl Birincisi WFM Sinem Çağla Gündoğan..

2020 istkadinlar_satranc_toren
2019-2020 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği 15-16 Şubat 2020 tarihlerinde PIA Group sponsorluğunda ve Gönen Otel ev sahipliğinde düzenlendi. 5`i ünvanlı toplam 66 kadın sporcumuzun katılım gösterdiği turnuva sonunda 5,5 puan kazanan 2 sporcu ilk 2 dereceyi paylaştı. Eşitlik bozma puanları sonucuna göre WFM Sinem Çağla Gündoğan 2020 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birincisi ünvanını kazandı. Eş puanla WCM Işıl Can ikinciliği elde etti. Turnuvada 3. Çağla Yaren Aslan, 4. Handenur Şahin, 5. WFM Esma Doğa Duran ve 6. Ecrin Efsa Büyük oldu. Kategori ödüllerinde ise en başarılı özel sporcu Handenur Şahin, En Başarılı Küçük sporcu Ekin Ulus, En başarılı Emektar sporcu Fatma Nur Öney ve en başarılı ratingsiz sporcu Hüsniye Yıldırım oldu. Dereceye giren sporcular kupa-madalya ödüllerinin yanısıra PIA Group tarafından 6.200 TL değerinde Altın ödülleri ile ödüllendirildiler. Dereceye giren sporculara ödülleri turnuva sponsoru PIA Group Yetkilisi Pala İbrahim Avcı, Gönen Otel Yetkilisi Okan Karakuş, turnuva direktörü Funda Durak ve turnuva başhakemi NA Vedat Filiz tarafından sunuldu.
Turnuvaya katılan ve dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyor, turnuvaya katkılarından dolayı PIA Group`a teşekkür ediyoruz. Turnuva ödül töreninden fotoğraflara ve derecelere turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.    TURNUVA SAYFASI    

2019-2020 İstanbul Kadınlar İl Birincilği Başladı..

DSCN3263DSCN3301
2019-2020 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği 15 Şubat 2020 Cumartesi günü PIA Group sponsorluğunda Bahçelievler Gönen Otel ev sahipliğinde başladı. 65 bayan sporcunun katılım gösterdiği turnuvaya Handenur Şahin, WFM Sude Hereklioğlu, WFM Esma Doğa Duran, WFM Sinem Çağla Gündoğan, WCM Işıl Can, WCM Burcu Temel Melis olmak üzere 5 ünvanlı sporcumuz ile genç sporcularımız katılım gösteriyor.
Turnuvanın açılış töreni İl Temsilcisi Yrd. Eyüp Araz, turnuva direktörü Funda Durak, Bahçelievler Gönen Otel Müdürü Sema Kocagil, turnuva Başhakemi NA Vedat Filiz, sporcular ve sporcu ailelerinin katılımıyla düzenlendi. Turnuvdan eşlendirme-sonuçlara, fotoğraflara turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.   TURNUVA SAYFASI  

2020 İstanbul Kadınlar İl Birinciliği 15-16 Şubat 2020`de..

2istkadinlar2020 afis_dikeys020 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası 15-16 Şubat 2020 tarihlerinde Bahçelievler Gönen Otel`de düzenlenecektir. Turnuvanın 60dk+30sn düşünme süresinde 6 tur yapılması planlanmıştır. Her yaştan bayan sporcuların katılımına açık olan turnuva sonunda ilk 3 sporcuya kupa ve ilk 6 sporcuya madalya ödülleri ile turnuva sitesinde yayımlanan Altın ödülleri dereceye girecek sporculara verilecektir. Turnuva kayıtları turnuva sitesinde online kayıt yöntemiyle başlamıştır.
   TURNUVA SİTESİ  

Banner - Market

tsf market_ban
gormeengelliler2015 afis small
kadinlar2015afis dikey Small
istanbul emektar 2015 afis  small
korleme2014 afis small