banner isbank

Kapalı

2019 İstanbul Emektarlar Şampiyonları Özveren ve Öney..

2019 istanbul_emektarlar_toren
2019-2020 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası 30 Kasım - 1 Aralık 2019 tarihlerinde Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü katkılarıyla Kadıköy Belediyesi Koşuyolu Gönüllüleri Evi`nde düzenlendi. Emektarlar (50 Yaşüstü) ve Kıdemli Emektarlar (65 Yaşüstü) olmak üzere 2 kategoride düzenlenen turnuvaya 35 emektar satranççı katılım gösterdi. 5 tur düzenlenen turnuva sonunda dereceler:
Emektarlar Kategorisi: 1.Ali Bülent Özveren  2.Hür Yasin  3.Yakup Sezgün  4.Mustafa Aytuna  5.Ufuk Torun
Kıdemli Emektarlar: 1.Rıza Öney 2.İbrahim Bapoğlu  3.Tahir Sami Büyükgökçesu  4.Tunç Alankuş  5.Salih Muratoğlu
Dereceye giren sporculara kupa ve madalya ödüllerinin yanı sıra Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü tarafından her iki kategoride Yarım-Çeyrek ve Gram altın ile ödüllendirildiler. Ödüllerini Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü Başkanı ve Turnuva Direktörü Tayfun Kardeş, Kadıköy Belediyesi Koşuyolu Gönüllüleri Evi Başkan Yardımcısı Yılmaz Çevik ve Belediye Yetkilileri sundu.
Turnuvaya katılan ve dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ediyor, turnuvaya destek olan Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü ve Kadıköy Belediyesi`ne teşekkür ediyoruz. Turnuva ödül töreninden fotoğraflara haberin devamından ulaşabilirsiniz.    TURNUVA SİTESİ 

2019-2020 İstanbul Emektarlar İl Birinciliği Düzenleniyor..

DSCN9626DSCN9658
2019-2020 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü katkılarıyla Kadıköy Belediyesi Koşuyolu Gönüllüleri Evi`nde 30 Kasım 2019 Cumartesi günü emektar sporcularımız katılımıyla başladı. Emektarlar ve Kıdemli Emektarlar olmak üzere iki kategoride düzenlenen turnuvaya 35 emektar satranççı katılım gösteriyor. Turnuva açılış töreni İl Temsilcisi Rıza Öney, Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü Başkanı ve turnuva direktörü Tayfun Kardeş, turnuva başhakemi NA Volkan Oğul ve sporcuların katılımıyla düzenlendi. Turnuvadan eşlendirme-sonuç ve fotoğraflara turnuva sitesinden ulaşabilirsiniz.   TURNUVA SİTESİ  

2019 İstanbul Emektarlar İl Birinciliği 30 Kasım-1 Aralık 2019`da..

istanbul emektar_2019_afiss2019-2020 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü katkılarıyla bu yıl da Kadıköy Belediyesi Koşuyolu Gönüllüleri Evi ev sahipliğinde düzenlenecektir. Turnuva 30 Kasım-1 Aralık 2019 tarihlerinde 50 Yaşüstü ve 65 Yaşüstü kategorilerinde yapılacaktır. Turnuvanın her iki kategoride 60 dakika+30 saniye düşünme süresinde 5 Tur ELO-UKD hesaplamalarına dahil düzenlenmesi planlanmıştır. Turnuva sonunda her iki kategoride dereceye girecek sporcular kupa-madalya ödüllerinin yanısıra Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü tarafından 1.`ye YARIM ALTIN  2.`ye ÇEYREK ALTIN  3.`ye GRAM ALTIN ile ödüllendirilecektir.
Turnuva sonunda şampiyon olacak sporcu 2019-2020 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birincisi ünvanını kazanacak ve turnuvayı tamamlayan tüm sporcular 2020 Türkiye Emektarlar Şampiyonasına katılma hakkı kazanacaktır.
Turnuvaya kayıtlar turnuva sitesinden online kayıt yöntemiyle başlamış olup, program ve yönergeye turnuva sitesinden ulaşabilirsiniz.    TURNUVA SİTESİ  

Özel Evrim Okulları 2.Satranç Turnuvası 25 Mayıs 2019 Cumartesi..

evrim2019 afissÖzel Evrim Okulları tarafından 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü okullar arası takım turnuvası düzenlenecektir. Turnuvanın 5 tur döner sistemde 20 dakika+10 saniye düşünme süresinde ve 2 kategoride (1.ve 2.sınıflar -3.ve 4.sınıflar) yapılması planlanmıştır. Turnuva Özel Evrim Okulları tarafından davetli takımların katılımıyla yapılacaktır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
    pdfTurnuva Yönergesi    jpgTurnuva Afişi    EŞLENDİRME/SONUÇLAR 

2019 Kartal Belediyesi Görme Engelliler Satranç Turnuvası..

kartal afis2019_gorme_engelliler_afissKartal Belediyesi tarafından 11-12 Mayıs 2019 tarihlerinde görme engelli sporcuların katılımına yönelik olarak 2019 Kartal Belediyesi Kartal`a Engel Yok Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva 35dk+30sn düşünme süresinde 6 tur yapılması planlanmıştır. Turnuva Kartal Belediyesi ana bina sosyal tesislerinde düzenlenecektir. Dereceye girecek sporcular Kartal Belediyesinden TAM-YARIM-ÇEYREK Altın ödülü kazanacaktır. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle yapılmaktadır. Detaylı bilgiler ve program turnuva yönegresinde yayımlanmıştır.
ORGANİZASYON DUYURUSU: Turnuva boyunca sporculara öğle yemeği ve ikramlar Kartal Belediyesi tarafından sağlanacaktır. Ulaşım imkanı olmayan sporcular turnuva organizasyonu iletişim telefonuyla görüşerek belli merkezlerden alınması organize edilecektir.
   pdfTurnuva Yönergesi   jpgTurnuva Afişi     EŞLENDİRME/SONUÇLAR