banner isbank

Gençler

Türkiye Gençler`de Şampiyon Can Alp Cansun..

trgencler2019 torenTürkiye Satranç Federasyonu tarafından Miller Holding sponsorluğunda İstanbul’da düzenlenen Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası, Türkiye'nin dört bir yanından gelen gençlerin nefes kesen mücadelesine sahne oldu. 34 ilden toplam 188 sporcunun kıran kırana geçen şampiyonluk yarışı sonunda 2019 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonu 8 puanlı Can Alp Cansun olurken, 7,5 puanlı sporcular FM Umut Erdem Gündüz ikinci, Alihan Demirbağ ise üçüncü oldu.
Şampiyonanın en iyi kadın kategorisinde ise Çiğdem Onur birinci, WCM Elif Keskin ikinci, WFM Esma Doğa Duran ise üçüncü sırayı elde etti. >>> Dereceler
Karadeniz Eğitim Kültür ve Çevre Koruma Vakfı’nın da ev sahipliği ile destek verdiği şampiyonanın ödül töreni; TSF Başkanı Gülkız Tulay, Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz, Miller Holding ve Karadeniz Eğitim Kültür Ve Çevre Koruma Vakfı yetkilileri, TSF İstanbul İl Temsilcisi Rıza Öney, sporcular, antrenörler, veliler ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye Gençler Şampiyonasında Son Tura Giriliyor..

25DSCN994633DSCN9948
Miller Holding sponsorluğunda ve Karadeniz Eğitim Kültür ve Çevre Koruma Vakfı destekleriyle gerçekleştirilen 2019 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası`nda son tura giriliyor.
Son turda 1. masada Can Alp Cansun (7,5 puan) ile FM Umut Erdem Gündüz (7 p.) maçı şampiyonu belirleyecek. 6,5 puanda bulunan sporculardan Alihan Demirbağ-FM Kayra Kamer ve Yankı Kara-Yağız Değirmenci maçları da dereceleri belirleyecek. Son tur maçlarının canlı yayınlarını turnuva sitesinden takip edebilirsiniz.
   TURNUVA SAYFASI

Gençler`de Şampiyonluk Yarışı Başladı..

1IMG 78432IMG 8190
Miller Holding sponsorluğunda yapılan 2019 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası 1 Temmuz 2019 tarihinde Karadeniz Vakfı ev sahipliğinde başladı. Turnuvanın açılışı Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay, Karadeniz Vakfı Başkanı Yusuf Cevahir, TSF Başkan Vekili Aşkın Keleş, Karadeniz Vakfı Genel Sekreteri Hüseyin Güler, İl Temsilcisi Rıza Öney, İl Temsilcisi Yrd. Talha Emre Akıncıoğlu, İstanbul ilçe temsilcileri, turnuva Başhakemi IA Fuat Ergür, Turnuva gözlemcisi IA Hakan Özgür, turnuva direktörü Selda Serenli Elden, sporcular ve sporcu aileleri katılımıyla gerçekleşti. Turnuvaya 34 farklı ilden, 6`sı ünvanlı toplam 190 genç sporcu katılım gösteriyor. 
9 tur düzenlenecek turnuva boyunca ilk 19 masadan maçları turnuva sitesinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Turnuva açılış töreninden fotoğraflar şampiyona sayfasında yayımlanmıştır. 
     ŞAMPİYONA SAYFASI   

Tarhan Koleji Liselerarası 3. Satranç Turnuvası 28-29 Mayıs 2019`da..

tarhan2019 afissÖzel Tarhan Koleji tarafından 28-29 Mayıs 2019 tarihlerinde Beşiktaş, Beyoğlu, Eyüpsultan,Fatih, Kağıthane, Sarıyer, Şişli ilçelerindeki liselerin katılımına yönelik Tarhan Koleji 3. Liselerarası Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuvanın 35 dakika +30saniye düşünme süresinde 6 tur UKD hesaplamalarına dahil yapılması planlanmıştır. Turnuva bireysel takım turnuvası olarak yapılacak olup, her okul en fazla 4 sporcu ile katılabilir.
Turnuva kontenjanı toplam 50 sporcuyla sınırlı olup, kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden 18 Mayıs 2019 Cumartesi 20:00`da başlayacaktır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
  pdfTurnuva Yönergesi   jpgTurnuva Afişi     Online Kayıt 

Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi 2. Bahar Satranç Festivali 25-26 Mayıs 2019`da..

kozmos2019 afissKozmos Yazılım Anadolu Lisesi tarafından Avcılar Kampüsünde 25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi 2. Bahar Satranç Festivali yapılacaktır.
Turnuvaya lise takımları 4 asıl ve 1 yedek sporcu ile takım kurarak katılım gösterebilirler.
Turnuvaya kayıtlar 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle başlayacaktır.
Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
    pdfTurnuva Yönergesi    Turnuva Afişi    EŞLENDİRME/SONUÇLAR 

Banner - Market

tsf market_ban

Turnuvalar

yildiz dikey2015 small
istanbullisesi
kulturfen2015 afis small
gencler2014 small
gs afis small
almanlisesi2014 afis small
fenbil2015 afis small