banner isbank

Açık

İstanbul 23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası 27-28 Nisan 2019`da..

istanbul23nisan2019 afiss23 Nisan etkinlikleri kapsamında Torium AVM ve BESEM iş birliğiyle 27-28 Nisan 2019 tarihlerindeİstanbul 23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvasıdüzenlenecektir. Turnuva her yaşa açık olup, 3 rating kategorisinde düzenlenecektir. Turnuva A kategorisi ELO/UKD hesaplamalarında, B ve C kategorileri ise UKD hesaplamalarında kullanılacaktır. Turnuva sonunda dereceye giren sporcular kupa-madalya ödüllerinin yanı sıra Torium AVM-BESEM tarafından toplamda 1.300 TL maddi ödül kazanacaktır.
Turnuva kontenjanı sınırlı olup kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 20 Nisan 2019 Cumartesi 20:00`dan itibaren başlayacaktır.
Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
   pdfTurnuva Yönergesi    jpgTurnuva Afişi      Online Kayıt  

Watergarden AVM 23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası 20-21 Nisan 2019`da..

watergarden 23nisan2019_afissPrima Satranç Akademisi tarafından düzenlenen Watergarden AVM Satranç Turnuvaları serisi devam ediyor..
Serinin 8. turnuvası 20-21 Nisan 2019 tarihlerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası ismiyle UKD turnuvası olarak düzenlenecektir.
Turnuva A kategorisi 12 Yaşüstü sporcular B kategorisi ise 12 Yaşaltı sporcuların katılımına açıktır. Turnuvaya katılım için yönergede belirtilen katkı payı ücreti yatırıldıktan sonra turnuvaya kayıt yaptırılabilir. Turnuva kayıtları haberin devamında online kayıt yöntemiyle başlamış olup, detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
   pdfTurnuva Yönergesi    jpgTurnuva Afişi   EŞLENDİRME/SONUÇLAR 

Galatasaray S.K. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası Sona Erdi..

42
Galatasaray Spor Kulübü tarafından organize edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23-24 Mart 2019 tarihlerinde İstanbul geneli ve il dışından gelen 900 sporcunun yoğun ilgisi ve katılımıyla gerçekleşti. Sporcuların ve sporcu ailelerinin tuttukları takımların formalarını giyerek katılım gösterdiği turnuva ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı`nda renkli görüntüler oluştu ve sporcular dostça-centilmence mücadele etti.
Turnuva 9 açık kategori ve davetli usta sporcuların yer aldığı kapalı Yıldırım Turnuvası olarak düzenlendi. IM Can Arduman ve FM Deniz Arman`ın da Yıldırım Turnuvasına yorumları-maç analizleriyle katkıda bulunmasıyla turnuva atmosferi turnuvaya gelemeyen satrançseverlere de yansıtıldı.
2 gün süren zorlu mücadelenin ardından dereceye giren sporcular Galatasaray S.K. tarafından toplamda 50.500 TL maddi ödül ve kupa-madalya ile ödüllendirildi. Başarılı turnuva organizasyonları için Galatasaray Spor Kulübü`ne, turnuva sponsorları HDI Sigorta ve STH Travel`a ve turnuva organizasyon komitesine teşekkür ediyor, turnuvaya katılan ve dereceye giren sporcuları tebrik ediyoruz. Turnuva kapanış töreninden ve turnuvadan tüm fotoğraflara, turnuva sonuçlarına ve Yıldırım Turnuvası maçlarına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

Galatasaray S.K. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası Yapılıyor..

DSCN9377 DSCN9244

Galatasaray Spor Kulübü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23-24 Mart 2019 tarihlerinde Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı`nda düzenleniyor. Turnuvanın ilk günü yapılan açılış töreninin ardından, yapılan sembolik açılışı ve ilk tur maçlarıyla başladı. Turnuvaya 9 kategoride 900 sporcu katılım gösteriyor. Turnuva boyunca eşlendirme-sonuçlar ve fotoğraflara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

   pdfTURNUVA YÖNERGESİ     EŞLENDİRME/SONUÇLAR    FOTO GALERİ     

Devamını oku...

Galatasaray S.K. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası Başlıyor..

    DSC 0019IMG-20190322-WA0005
Galatasaray Spor Kulübü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası
23 Mart 2019 Cumartesi günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı`nda başlıyor.. Turnuvaya 9 kategoride 900 sporcu kayıtlı durumda. Turnuva günü sporcular için bilgilendirmeler:
- Turnuva salonuna girişler Stat Doğu Bölümünden 9-10 nolu girişlerden yapılacaktır.
- Stada Seyrantepe metrosu kullanılarak ulaşılabilir. Araçla gelecekler için GS Store bölümünde otopark alanları kullanılabilir.
- Turnuva boyunca turnuva saatlerine uygun olarak sporcuların hareket etmesi gerekmektedir. Turnuva ilk günü turnuvaya kayıtlı tüm sporcuların 09:00-10:00 saatleri arasında turnuva alanı girişlerinde yapılacaktır (3. kat).
- Turnuva 2 salondan oluşmaktadır. Kategorilere göre salonların dağılımına Turnuva Alanı Krokisinden ulaşabilirsiniz.
- Turnuva boyunca tüm eşlendirme ve sonuçlar ilk önce istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden yayımlanacak, daha sonrasında turnuva alanında panolarda ilan edilecektir. Sporcularımız eşlendirme ve sonuçları internet sitesinden kısa sürede erişebilirler.
Katılacak tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz..
  pdfTURNUVA YÖNERGESİ    pdfTURNUVA ALANI KROKİSİ     SPORCU LİSTELERİ     FOTO GALERİ 

Rings AVM - Borhan Chessmaster 13. Satranç Turnuvası 6-7 Nisan 2019`da..

rings nisan2019_afissRings AVM (Sancaktepe) ve Borhan Chessmaster tarafından 6-7 Nisan 2019 tarihlerinde Rings AVM-Borhan Chessmaster 13. Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva 35dk+30sn düşünme süresinde 6 tur UKD Turnuvası olarak yapılması planlanmıştır. 3 kategoride yapılacak turnuva her yaş grubunun katılımına açıktır.
Turnuva kayıtları 23 Mart 2019 Cumartesi günü 21.00`dan itibaren istanbul.tsf.org.tr internet sitesinde başlayacaktır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
DUYURU: Turnuva organizasyonu tarafından sokak hayvanlarının korunması için turnuva ile aynı zamanda sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirilmesi amaçlanmıştır. Turnuvaya katılacak sporcuların sokak hayvanlarını koruma kampanyası kapsamında Sancaktepe Hayvan Barınağındaki kedi ve köpeklere verilmek üzere miktar sınırlaması olmaksızın kayıt kontrol sırasında “kedi / köpek maması” getirmeleri ile kampanyaya katkı sağlayabilirler.
DUYURU-2: Turnuva kayıt süresi sona ermiştir. Sporcu listeleri kategorilere ögöre asıl ve yedek liste olarak haberin devamında yayımlanmıştır.
    pdfTurnuva Yönergesi   jpgTurnuva Afişi   TURNUVA SONUÇLARI 

Axis İstanbul AVM Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası 16-17 Mart 2019`da..

axis ist_logoAxis İstanbul AVM tarafından 16-17 Mart 2019 tarihlerinde Axis İstanbul AVM Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva 1300 üstü ve 1300 altı rating kategorilerinde her yaş grubunun katılımına açık olarak düzenlenecektir.
Turnuvanın 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur UKD turnuvası olarak yapılması planlanmıştır. Dereceye girecek sporcular yönergede belirtilen çeşitli ödüller ile ödüllendirilecektir.
Turnuva kontenjanı toplamda 100 sporcuyla sınırlı olup kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 7 Mart 2019 Perşembe 20.00 itibariyle başlayacaktır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
Ulaşım: M1 Atatürk Havalimanı-Yenikapı metrosu kullanılarak Bayrampaşa istasyonu hemen yanındadır.
DUYURU: Turnuvaya kayıt süresi sona ermiştir. Turnuvaya kayıt yaptıran tüm sporcular asıl kayıtlı sporcu olarak turnuvaya kabul edilmiştir. Kategorilere göre sporcu listesi haberin devamında yayımlanmıştır.
   pdfTurnuva Yönergesi     SPORCU LİSTESİ 

TORIUM AVM - BESEM ELO Satranç Turnuvası 9-10 Mart 2019`da..

torium besemTorium AVM ve BESEM iş birliğiyle 9-10 Mart 2019 tarihlerindeTORIUM AVM - BESEM Satranç Turnuvasıdüzenlenecektir. Turnuva A kategorisi her yaşa açık, 60dakika+30 saniye düşünme süresinde ELO hesaplamalarına dahil düzenlenecektir.
B-C-D kategorileri ise 12 yaşa ve altı sporcuların katılımına yönelik, 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde UKD turnuvası olarak yapılacaktır.
Turnuva kontenjanı sınırlı olup kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 1 Mart 2019 Cuma 20:00`dan itibaren başlayacaktır.
Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
DUYURU: Turnuva A kategorisi kayıtları sona ermiştir ve sporcu listesi asıl-yedek liste olarak haberin devamında yayımlanmıştır. 12 Yaşaltı kategorileri için turnuva kayıtları kontenjan dahilinde haberin devamında devam etmektedir.
DUYURU-2: Turnuvaya kayıt yaptıran tüm 12 Yaşaltı sporcular B-C-D kategorilerinde asıl kayıtlı sporcu olarak turnuvaya dahil edilmiştir. Sporcu listeleri haberin devamında yayımlanmıştır.
    pdfTurnuva Yönergesi     SPORCU LİSTESİ 

Banner - Market

tsf market_ban
istbir2014 afis small
istanbulopen2014 afis
10kasim afis small yan
hayri ozbilen small
ilhan arif sezer 2014 afis small
30agustos 2014 afis small
maltepepark2014 afis small
silivri2014 afismall
KSM Seri afis small
haziranelo2014 small