banner isbank

Açık

Federasyonumuz ve Eyüboğlu Eğitim Kurumları Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı..

eyuboglu2023 3eyuboglu2023 4
Federasyonumuz ve Eyüboğlu Eğitim Kurumları arasında yeni bir iş birliği protokolüne imza atıldı. Protokol törenine, Federasyon Başkanımız Gülkız Tulay, Eyüboğlu Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Cenk Eyüboğlu katıldı.
Türkiye’de bir eğitim kurumunun satranca destek vermesinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Federasyon Başkanımız Gülkız Tulay, şöyle konuştu:
“Satranç adına atılacak tüm adımlar ve yapılacak iş birlikleri bizim için çok kıymetli. Bugün gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği de Cumhuriyetimizin 100. yılı olması nedeniyle çok daha anlamlı. Birlikte atılan bu adımların, satranca gönül vermiş çocuklarımızın ülkemizi başarıyla temsil edebilmeleri için çok önemli olduğuna inanıyorum. Bir eğitim kurumu tarafından düzenlenen en büyük ve en eski turnuvalardan biri olma özelliğine sahip bu organizasyona katkı sağlamaktan dolayı son derece mutluyuz. Eyüboğlu Eğitim Kurumları’na da satranç sporuna verdikleri destek için çok teşekkür ediyoruz”.
Kurum olarak satranç sporuna destek vermenin önemli olduğunu belirten Eyüboğlu Eğitim Kurumları Genel Müdürü Cenk Eyüboğlu, Federasyonumuz ile yapılan iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkanımız Gülkız Tulay'a teşekkürlerini iletti. 
İmzalanan iş birliği protokol ile satranç sporuyla yetişen çocukların kendilerini bu gibi turnuvalarda deneme imkânı bulması ve aynı zamanda sporcuların sosyalleşmelerinin sağlanması, veliler ve sporcularda turnuva kültürünün oluşturulması ve turnuva alışkanlığının kazandırılması amaçlanıyor.
Federasyonumuz ve Eyüboğlu Eğitim Kurumları arasındaki iş birliği protokolü kapsamında, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak düzenlenecek “32.Beyaz Fil Uluslararası Satranç Turnuvası", 25-29 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

31. Eyüboğlu Eğitim Kurumları Beyaz Fil Satranç Turnuvası Başladı..

  eyuboglu2023 1eyuboglu2023 2
Bu yıl 31. si düzenlenen Eyüboğlu Eğitim Kurumları Beyaz Fil Satranç Turnuvası için ilk hamleler yapıldı.
Turnuvanın açılış törenine, Federasyon Başkanımız Gülkız Tulay, Eyüboğlu Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Cenk Eyüboğlu, İl Temsilcimiz Rıza Öney, Projeler Kurulu Başkanı Talha Emre Akıncıoğlu, Eyüboğlu Okul Müdürleri ve yetkilileri, sporcular, veliler ve antrenörler katıldı. Uluslararası olarak 800 sporcunun katılımıyla gerçekleşecek turnuva, 15 Ocak tarihinde sona erecek.
Federasyon Başkanımız Gülkız Tulay açılış konuşmasında ülkemizin dört bir yanında uluslararası satranç turnuvalarının düzenlenmesinden duyduğu mutluluğu dile getirerek bu turnuvayı düzenleyen Eyüboğlu Eğitim Kurumları’na teşekkürlerini iletti ve turnuvaya katılan tüm sporculara başarılar diledi.
Eyüboğlu Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Cenk Eyüboğlu da, sporculara başarılar dileyerek Federasyon Başkanımız Gülkız Tulay nezdinde ekibine teşekkürlerini iletti.

2022-2023 İstanbul Satranç İl Birincisi FM Adar Tarhan..

istbir2023 toren2022-2023 İstanbul Satranç İl Birinciliği Finali 7-8 Ocak 2023 tarihlerinde Axis İstanbul ev sahipliğinde düzenlendi. Kasım-Aralık 2022 tarihlerinde, Ataşehir-Beyoğlu-Esenyurt-Eyüpsultan-Kağıthane-Sultanbeyli-Üsküdar olmak üzere İstanbul`un 7 bölgesinde toplam 530 sporcu katılımıyla düzenlenen grup turnuvaları sonunda dereceye giren sporcuların katılımıyla düzenlenen İl Birinciliği Final Turnuvası 48 finalist sporcumuz katılımıyla düzenlendi. 5 unvanlı sporcumuzun da yer aldığı Final Turnuvasında 6 tur sonunda 5,5 puan kazanan FM Adar Tarhan 2022-2023 İstanbul İl Birincisi unvanını kazandı. Turnuvada ikinciliği 5 puan kazanan sporculardan Tunahan Makaracı elde ederken, Umut Temizer ise üçüncü oldu. Kategori ödüllerinde ise; en başarılı kadın sporcu: Ecrin Efsa Büyük, en başarılı emektar sporcu Cüneyt Mert, en başarılı küçük sporcu Özgür Toprak Kurt ve en başarılı yıldız sporcu ise FM Adar Tarhan oldu.
Dereceye giren sporcular kupa-madalya ödülleri ile Axis İstanbul sponsorluğunda toplam 6.000 TL para ödülü kazandı. Dereceye giren sporculara ödülleri İl Temsilcisi Rıza Öney, turnuva direktörü Mahmut Osmanoğlu ve turnuva Başhakemi NA Tolga Mete tarafından sunuldu. Turnuvaya katılan ve dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyoruz. Turnuvadan dereceler ve fotoğraflar haberin devamında yayımlanmıştır.
   FİNAL SIRALAMASI     FOTO GALERİ: 1.GÜN | 2.GÜN | ÖDÜL TÖRENİ

2022-2023 İstanbul Satranç İl Birinciliği Finali Düzenleniyor..

12
2022-2023 İstanbul İl Birinciliği 7 Ocak 2023 Cumartesi günü Axis İstanbul ev sahipliğinde ve sponsorluğunda başladı..
Kasım-Aralık 2022 tarihlerinde, Ataşehir-Beyoğlu-Esenyurt-Eyüpsultan-Kağıthane-Sultanbeyli-Üsküdar olmak üzere İstanbul`un 7 bölgesinde toplam 530 sporcu katılımıyla düzenlenen grup turnuvaları sonunda dereceye giren sporcuların katılımıyla düzenlenen İl Birinciliği Final Turnuvası`nda 5`i unvanlı olmak üzere toplam 48 finalist sporcumuz mücadele ediyor.. 
Turnuva açılış töreni İl Temsilcisi Rıza Öney, Axis İstanbul Pazarlama Sorumlusu İrem Özbek, Turnuva Direktörü Mahmut Osmanoğlu ve Beyhan Bayraktar, turnuva Başhakemi NA Tolga Mete, sporcular, hakemler ve davetlilerin katılımıyla düzenlendi. 6 tur düzenlenecek turnuva sonunda 2022-2023 İstanbul İl Birincisi belli olacak. Turnuvadan eşlendirme-sonuçlar ve fotoğraflara haberin devamından ulaşabilirsiniz.
   pdfTurnuva Yönergesi   pngTurnuva Afişi    Finalist Sporcular   FOTO GALERİ  Eşlendirme-Sonuçlar

2022-2023 İstanbul Satranç İl Birinciliği Finali 7-8 Ocak 2023`de..

istbir2023 final_afis_dikeys2022-2023 İstanbul İl Birinciliği Finali Başlıyor.. Ataşehir-Beyoğlu-Esenyurt-Eyüpsultan-Kağıthane-Sultanbeyli-Üsküdar olmak üzere İstanbul`un 7 bölgesinde toplam 530 sporcu katılımıyla düzenlenen grup turnuvaları sonunda dereceye giren sporcular ile unvanlı sporcularımız İstanbul İl Birinciliği Finali`nde buluşuyor.
Final Turnuvası 7-8 Ocak 2023 haftasonu tarihlerinde Axis İstanbul AVM ev sahipliğinde ve ödül sponsorluğunda düzenlenecektir.
Final Turnuvası İl Birincilikleri şablon yönergesine uygun olarak 45 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur düzenlenecektir. Dereceye girecek sporcular Kupa-Madalya ödülleri ile Axis İstanbul AVM tarafından toplamda 6.000 TL maddi ödül ile ödüllendirilecektir.
Final Turnuvası online kayıtları haberin devamında devam etmekte olup detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
ÖNEMLİ DUYURU: Turnuva yeri ilk ilan edilen Üsküdar ilçesinden salon şartlarıyla ilgili düzenleme gereği turnuva Eyüp ilçesindeki Axis İstanbul AVM`deki kapalı salona alınmıştır
ULAŞIM: Turnuva yeri Axis İstanbul AVM, Atatürk Havalimanı-Yenikapı M1 Metrosu ile Bayrampaşa-Maltepe metro istasyonunun hemen yanındadır.
KAYIT DUYURU: 2022-2023 İstanbul Satranç İl Birinciliği Finaline kayıt yapma hakkı bulunan asıl-yedek tüm sporcular aşağıdaki listede gösterilmiştir.
Turnuva son başvuru tarihine kadar (4 Ocak 2023 Çarşamba 20:00) asıl ve yedek kayıtlı tüm sporcular turnuvaya online kayıt yaptırmalıdır. Son başvuru tarihi sonrası asıl listeden online kayıt yapmamış sporcular yerine online kayıt yapmış yedek kayıtlı sporcular sırasıyla turnuvaya asıl kayıtlı sporcu olarak dahil edilir ve kayıt yaptırmamış asıl kayıt hakkı olan sporcu katılım hakkını kaybedecektir. Final turnuvasına asıl-yedek kayıt hakkı bulunmayan online kayıt yapmış kişiler ise listeden çıkarılacaktır.
DUYURU-2: Turnuva kayıt süresi sona ermiştir. Turnuvaya katılma hakkı olan sporcular aşağıdaki listede ASIL olarak gösterilmiştir. Turnuvaya geçerli mazereti sebebiyle katılamayacak sporcu varsa en geç 6 Ocak 2023 Cuma 20:00`a kadar KAYIT İPTAL işlemini online olarak gerçekleştirmelidir. Bu süre içinde Kayıt iptal olması durumunda aynı turnuva grubunda yedek kayıt yapmış sıradaki sporcu ASIL sporcu olarak turnuvaya dahil edilecektir. Turnuva günü yedek sporcu katılımı olmayacaktır.
   pdfTurnuva Yönergesi   pngTurnuva Afişi   Online Kayıt   Finalist Sporcular    Eşlendirme-Sonuçlar

REMAX Joker Cup Satranç Turnuvası 24-25 Aralık 2022`de..

remax2022 afisDünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumlardan biri olan Remax tarafından 24-25 Aralık 2022 tarihlerinde Remax Joker CUP Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Remax Joker Club Türkiye Genel Müdürlüğü Kadıköy binasında, UKD/ELO hesaplamalarına dahil düzenlenecek olup 1600-2399 arası ELO rating puanına sahip sporcuların katılımıyla ve maksimum ratingi en yüksek 40 sporcu katılımıyla düzenlenecektir. Turnuvanın 60 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur düzenlenmesi planlanmıştır.
Turnuva sonunda dereceye girecek sporcular REMAX tarafından toplamda 25.500 TL maddi ödülle ödüllendirilecektir. Turnuva online kayıtları 7 Aralık 2022 Çarşamba 20:00`dan itibaren istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle başlayacaktır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
DUYURU: Turnuva kayıt süresi sona ermiştir. Kayıt listesi sayfasında maksimum ratinge göre listelenen ilk 40 sporcu asıl kayıtlı sporcu olarak turnuvaya katılım gösterecektir. Turnuvaya geçerli mazereti sebebiyle katılamayacak sporcu varsa en kısa zamanda kayıt iptal işlemini online olarak gerçekleştirmelidir. Kayıt iptal durumunda sırasıyla yedek sporcular asıl listeye geçecektir. Turnuvaya katılacak tüm sporcularımıza başarılar dileriz.
   pdfTurnuva Yönergesi   jpgTurnuva Afişi    Kayıt Listesi    EŞLENDİRME-SONUÇLAR

Satranç Dostları Derneği 2. Satranç Turnuvası 31 Aralık-1 Ocak`da

12345
Satranç Dostları Derneği tarafından 31 Aralık 2022-1 Ocak 2023 tarihlerinde ELO Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Ortak Yaşamı Geliştirme Vakfı (Beyoğlu) ev sahipliğinde düzenlenecek turnuva 1600 üstü ve 1600 altı olmak üzere 2 kategoride toplam 64 sporcu katılımıyla yapılacaktır. Turnuva 60 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur düzenlenecektir.
Turnuvaya katılım için 15 Aralık 2022 Perşembe 20:00`dan itibaren turnuva yönergesinde belirtilen 100 TL katkı payı ücreti yatırılarak istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırılmalıdır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
Organizasyon Duyurusu: Satranç Dostları Derneği tarafından tüm sporculara ücretsiz çay-su ve ikramlar sunulacaktır. Talep eden sporcular aynı tesisteki 70 TL tabldot yemek hizmetinden faydalanabilirler.
   pdfTurnuva Yönergesi    Online Kayıt     EŞLENDİRME-SONUÇLAR    FOTO GALERİ  

Esenyurt Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası 26-27 Kasım`da..

DuyuruEsenyurt GSİM, TSF Esenyurt İlçe Temsilciliği tarafından 26-27 Kasım 2022 tarihlerinde Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuvanın 35 dakika+30 saniye eklemeli tempoda 6 tur UKD Turnuvası olarak düzenlenmesi planlanmıştır. Turnuva her yaş grubunun katılımına açık olup 3 kategoride düzenlenecektir. Turnuva online kayıtları 18 Kasım 2022 Cuma 21:00`dan itibaren istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle başlayacaktır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
  pdfTurnuva Yönergesi   Online Kayıt
EŞLENDİRME-SONUÇLAR: A KATEGORİSİ | B KATEGORİSİ | 10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ

Banner - Market

tsf market_ban

Turnuvalar

istbir2014 afis small
istanbulopen2014 afis
10kasim afis small yan
hayri ozbilen small
ilhan arif sezer 2014 afis small
30agustos 2014 afis small
maltepepark2014 afis small
silivri2014 afismall
KSM Seri afis small
haziranelo2014 small