banner isbank

Açık

Kartal Belediyesi Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Online Satranç Turnuvası

kartal belediyesi_canakkale2021_afis18 Mart Çanakkale Zaferi`nin 106. yıl dönümünde Kartal Belediyesi tarafından Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuva 20 Mart 2021 Cumartesi 14:00`dan itibaren chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 11 tur düzenlenecektir. Kartal Belediyesi tarafından turnuvada dereceye girecek sporcular toplamda 5.000 TL nakit ödül ile ödüllendirilecektir..
Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmış olup, turnuvaya kayıt için haberin devamındaki kayıt adımları takip edilmelidir.
   Turnuva Yönergesi   Turnuva Afişi    CANLI YAYIN   pdfFİNAL SIRALAMASI  

zoom logo TEKNİK DESTEK: Turnuva günü 20 Mart 2021 Cumartesi 13:00-14:20 arası turnuvaya kayıtlı olup, turnuvaya katılmakta zorluk yaşayan sporcular turnuva için kurulan aşağıda linkleri mevcut ZOOM teknik destek bölümüne bağlanıp yardım alabilirler.
  LİNK için tıklayınız..  ID numarası: 991 3489 4305
YouTube logo CANLI YAYIN: Turnuva boyunca usta sporcularla maç analizleri ve sürpriz konuk bağlantılarıyla turnuva TSF İstanbul Youtube Kanalından canlı yayımlanacaktır.   Canlı yayın linki için tıklayınız..
twitter logo FOTOĞRAF PAYLAŞIMI: Maçlarınız sırasında oynarken çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı Twitter`a ekleyerek ve  #KartaldaSatranç ve #EvdeSatrançVar etiketi ile paylaşımda bulunabilirsiniz. Seçilen paylaşımlar Youtube canlı yayınında ve turnuva fotoğraf albümünde yer alacaktır.

Pendik Belediyesi Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Online Satranç Turnuvası

pendikbelediyesi2021 canakkale_afisPendik Belediyesi tarafından Çanakkale Zaferi`nin 106. yıl dönümünde Pendik Belediyesi Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuva 14 Mart 2021 Pazar 17:00`dan itibaren chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 11 tur düzenlenecektir. Pendik Belediyesi tarafından turnuvada 1.`ye Tablet PC, 2. ve 3.`ye Dijital kol saati 4-10. derecelere ise ahşap satranç takımı ödülleri verilecektir.
Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmış olup, kayıt için haberin devamındaki kayıt adımları takip edilmelidir.
CANLI YAYIN: Turnuva boyunca usta sporcularla maç analizleri ve sürpriz konuk bağlantılarıyla turnuva TSF İstanbul Youtube Kanalından canlı yayımlanacaktır. CANLI YAYIN  
DUYURU: Turnuva final sıralaması haberin devamında yayımlanmıştır. Ödül almaya hak kazanan sporcular turnuva yönergesindeki iletişim e-posta adresine en kısa zamanda ad-soyad ve ikamet adresini iletmelidir.
   pdfTurnuva Yönergesi   jpegTurnuva Afişi    TURNUVA LİNKİ    SIRALAMA   

Tuzla Belediyesi Online Satranç Turnuvası 30 Ocak 2021 Cumartesi..

tuzla belediyesi_2021_afis
Tuzla Belediyesi tarafından 30 Ocak 2021 Cumartesi 17.00`dan itibaren Tuzla Belediyesi Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuva chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 10 tur düzenlenecektir. Turnuvada dereceye girecek sporcular Tuzla Belediyesi tarafından çeşitli hediyelerle ödüllendirilecektir.
Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmış olup, kayıt için haberin devamındaki kayıt adımları takip edilmelidir.
CANLI YAYIN: 30 Ocak 2021 Cumartesi 16:30`dan itibaren turnuva Youtube TSF İstanbul kanalından canlı yayımlanacaktır. Turnuvadan maç analizleri, Tuzla Belediyesi`nden ve Tuzla ilçesinden sürpriz bağlantılar ile turnuva canlı yayını takip edebilirsiniz.. Canlı Yayın linki için tıklayınız..
Ödül Duyurusu: 
Turnuva KURA Çekimi Ödülleri kazanacak numaraları: 589.-610.-616.-406.-412.-702.-521.-492.-294.-322.-274.-161.-629.-498.-436. (Final Sıralamasına göre). Kura çekimi yönerge gereği 9. tur devam ederken ve Youtbe Canlı Yayınında yapılmıştır. 
DUYURU: Turnuva final sıralaması haberin devamında yayımlanmıştır. Ödüle hak kazanan sporcular turnuva iletişim e-posta adresine ad-soyad, iletişim ve açık adres bilgilerini en kısa sürede iletmelidirler.
   pdfTurnuva Yönergesi   jpegTurnuva Afişi     pdfFİNAL SIRALAMASI       TURNUVA LİNKİ    CANLI YAYIN   

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Online Satranç Turnuvası 6 Şubat 2021 Cumartesi..

itu eta_vakfi_doga_koleji_2021_online_turnuvasi_afissİTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji turnuvasında Aileler satrançla buluşuyor.. 6 Şubat 2021 Cumartesi 14.00`dan itibaren düzenlenecek turnuva online olarak chess.com satranç oynama platformunda düzenlenecek olup turnuvaya 7-12 yaş ve arası sporcular her yaş kendi yaş kategorisinde katılım gösterecektir. Ayrıca, turnuvaya çocuğu katılan aileler de Açık (Aileler) kategorisinde turnuvaya katılarak bu heyecanı yaşayabilecektir.
Turnuva 5 dakika+2 saniye eklemeli tempoda 8 tur yapılacaktır. Turnuva sonunda her kategoride ilk 3 sporcu ile en başarılı kadın sporcuya Satranç Saati ödülleri ile 4-10. arası dereceleri elden ecek sporculara ise ahşap kale ödülleri İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji tarafından verilecektir. Turnuva tüm Türkiye`den katılıma açık olup online kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle haberin devamında başlamıştır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.  
DUYURU: Turnuva sıralamaları kategorilere göre haberin devamında yayımlanmıştır. Ödüle hak kazanan sporcular yönergedeki iletişim e-posta adresine en kısa zamanda ad-soyad ve açık adres bilgisini iletmelidirler.

Güngören Belediyesi Yeni Yıl Online Satranç Turnuvası 3 Ocak 2021 Pazar..

gungorenbelediyesi2021 afissiGüngören Belediyesi tarafından 3 Ocak 2021 Pazar 17:00`dan itibaren Güngören Belediyesi Yeni Yıl Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuva chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 9 tur düzenlenecektir. Güngören Belediyesi tarafından turnuvada 1.`ye Bisiklet, 2.`ye Drone ve 3.`ye Akıllı Saat ödülleri ile turnuvaya katılan sporculardan sosyal medyada turnuvayla ilgili Güngören Belediyesini etiketleyerek paylaşım yapan sporcular arasından çekilişle yönergede belirtilen ödüller verilecektir.
Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmış olup, kayıt için haberin devamındaki kayıt adımları takip edilmelidir.
DUYURU: Turnuva final sıralaması haberin devamında yayımlanmıştır. Ödül kazanan sporcularımızla Güngören Belediyesi Spor Müdürlüğü iletişime geçecektir.

Lütfi Yılmaz`ı Anma Online Satranç Turnuvası 12 Aralık 2020 Cumartesi..

lutfi yilmaz_anma2020_afis
4 yıl önce kaybettiğimiz Öğretmen, Sporcu, Antrenör ve Hakem Lütfi Yılmaz anısına bu yıl pandemi koşulları da göz önüne alınarak 12 Aralık 2020 Cumartesi 17:00`dan itibaren Lütfi Yılmaz`ı Anma Online Satranç Turnuvasıdüzenlenecektir.
Turnuva chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 9 tur düzenlenecektir. Turnuvada çeşitli kategorilerde dereceye girecek sporculara hatıra madalyası verielecektir.
Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmış olup, kayıt için haberin devamındaki kayıt adımları takip edilmelidir.
DUYURU: Turnuva final sıralaması haberin devamında yayımlanmıştır. Ödüle hak kazanan sporcular açık adres bilgisini en kısa zamanda turnuva iletişimi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresine iletmelidir.

Ataşehir Belediyesi Öğretmenler Günü Online Satranç Turnuvası..

atasehirbel ogretmenlergunu2020_afissAtaşehir Belediyesi ve Ataşehir Kent Konseyi tarafından 29 Kasım 2020 Pazar 17:00`dan itibaren Ataşehir Belediyesi Öğretmenler Günü Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuva chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 9 tur düzenlenecektir. Turnuvada dereceye girecek sporcular Ataşehir Belediyesi tarafından toplamda 3.500 TL maddi ödül ile ödüllendirilecektir.
Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmış olup, kayıt için haberin devamındaki kayıt adımları takip edilmelidir.
   pdfTurnuva Yönergesi     pngTurnuva Afişi      pdfSIRALAMA 
CANLI YAYIN: Turnuvadan maçlar Youtube üzerinden IA canli yayinGökmen Muş moderatörlüğünde ve 4. kademe antrenörlerimizden Deniz Seyhanoğlu maç analizleriyle canlı yayımlanıyor. Turnuva canlı yayınına Ataşehir Belediyesi Başkan Yrd. Orhan Çerkez bağlanarak tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak tüm sporculara başarılar dilemesiyle turnuva başladı. Turnuva youtube canlı yayını için tıklayınız..   YOUTUBE CANLI YAYINI

10 Kasım Atatürk Kupası Uzaktan Satranç Turnuvası Düzenlendi..

1 istanbul10kasim_turnuvasi
10 Kasım Atatürk`ü Anma etkinlikleri kapsamında 13 ilçemizde toplam 137 sporcumuz katılımıyla Uzaktan Satranç Turnuvası düzenledik..
Kartal Belediyesi`nin maddi sponsorluğunda gerçekleşen turnuva; 8 Yaşaltı, 10 Yaşaltı, 12 Yaşaltı ve Açık kategori olmak üzere turuva 4 kategoride 10 dakika+5 saniye düşünme süresinde 6 tur düzenlendi. Sporcuların chess.com platformu üzerinden İstanbul`daki merkezlerden katıldığı turnuvada tüm maçlar salonlara bağlantılar yapılarak İl Temsilcisi Yrd. Emre Akıncıoğlu ile IA Fuat Ergür moderatörlüğünde ve 4. kademe antrenörlerimizden Deniz Seyhanoğlu canlı maç analizleriyle yayımlandı.
Turnuva sonunda dereceler;
8 Yaşaltı Kategorisi: 1. Ege Aktarı  2. Arin Ege Erdoğan  3. Uraz Sünbül
10 Yaşaltı Kategorisi:1. Özgür Toprak Kurt  2. Poyraz Taş   3. Bekir Emrah Özdinç
12 Yaşaltı Kategorisi: 1. Kutay Ulukan  2. Tuğrul Türel  3. Tuna Işık
Açık Kategori: 1. IM Işık Can  2. Enis Metin  3. Yağız Çınar Akın
Turnuvaya katılan ve dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyoruz. Turnuvaya maddi ödül sponsorluğu sağlan Kartal Belediyesine, turnuva  organizasyonunu sağlayan İstanbul İlçe Temsilcilerimize, Başhakem IA Özgür Acar ve turnuvada görev yapan hakemlerimize, canlı yayın ekibine,  turnuvaya ev sahipliği yapan Bilişsel Gençlik Spor Kulübü (Ataşehir), Hasan Nail Canat Kültür ve Sanat Merkezi (Bağcılar), Şafak Okulları (Bahçelievler), BüyükşehirOrtaokulu (Beylikdüzü), Esenler Belediyesi Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Torium AVM (Esenyurt), Haydar Akçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Eyüp), Çam Koleji (Kartal), Prof. Dr. Necmettin Erbakan Külliyesi (sancaktepe), Karadeniz Vakfı (Sarıyer), Sultanbeyli Gençlik Merkezi (Sultanbeyli), İBB Şile Spor Kompleksi (Şile) ve Çengelköy İlkokulu`na (Üsküdar) başarılı ev sahiplikleri için teşekkür ediyoruz. Turnuvadan fotoğraflar, sonuçlar, sıralama ve turnuvanın youtube yayınlarına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

Banner - Market

tsf market_ban
istbir2014 afis small
istanbulopen2014 afis
10kasim afis small yan
hayri ozbilen small
ilhan arif sezer 2014 afis small
30agustos 2014 afis small
maltepepark2014 afis small
silivri2014 afismall
KSM Seri afis small
haziranelo2014 small