banner isbank

Açık

Güngören Belediyesi Yeni Yıl Online Satranç Turnuvası 3 Ocak 2021 Pazar..

gungorenbelediyesi2021 afissiGüngören Belediyesi tarafından 3 Ocak 2021 Pazar 17:00`dan itibaren Güngören Belediyesi Yeni Yıl Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuva chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 9 tur düzenlenecektir. Güngören Belediyesi tarafından turnuvada 1.`ye Bisiklet, 2.`ye Drone ve 3.`ye Akıllı Saat ödülleri ile turnuvaya katılan sporculardan sosyal medyada turnuvayla ilgili Güngören Belediyesini etiketleyerek paylaşım yapan sporcular arasından çekilişle yönergede belirtilen ödüller verilecektir.
Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmış olup, kayıt için haberin devamındaki kayıt adımları takip edilmelidir.
Önemli Not: 2020-2021 yeni Lisans-vize döneminde TSF İstanbul Açık Turnuvalar chess.com kulübünde kayıtlı bulunan sporcuların tekrar kayıt işlemi yapmasına gerek yoktur. Aşağıdaki adımlardan sadece 4. adımı gerçekleştirmelidirler.
Kayıtlarla İlgili İletişim: İl Temsilciliği - 212 249 41 67
TURNUVA KATILIM ADIMLARI
1- chess.com sitesinden ücretsiz olarak kullanıcı adı alması gerekmektedir. Kullanıcı adları sporcuların gerçek ad-soyad bilgisi ve ilave olarak sadece rakkamdan oluşturulabilir. chess.com kullanıcı adı almak için tıklayınız..
2- chess.com sitesinde turnuva grubuna/kulübüne üye olunmalıdır. Kulüp Linki için tıklayınız..
3- Turnuvaya katılmak için istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırılmalıdır. Online kayıt için tıklayınız..
4- Turnuva başlangıç saatinden 1 saat önce ile turnuva başlangıcına kadar turnuvaya kayıt kontrol işleminizi chess.com sitesinden Turnuva Linkinden KATIL butonuna tıklayarak yaptırılmalıdır.
TURNUVA LİNKİ:    www.chess.com/live#t=1946993
CANLI YAYIN: 18:00`dan itibaren turnuva canlı yayınını Güngören Belediyesi Youtube kanalından canlı takip edebilirsiniz..   YOUTUBE CANLI YAYINI

Lütfi Yılmaz`ı Anma Online Satranç Turnuvası 12 Aralık 2020 Cumartesi..

lutfi yilmaz_anma2020_afis
4 yıl önce kaybettiğimiz Öğretmen, Sporcu, Antrenör ve Hakem Lütfi Yılmaz anısına bu yıl pandemi koşulları da göz önüne alınarak 12 Aralık 2020 Cumartesi 17:00`dan itibaren Lütfi Yılmaz`ı Anma Online Satranç Turnuvasıdüzenlenecektir.
Turnuva chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 9 tur düzenlenecektir. Turnuvada çeşitli kategorilerde dereceye girecek sporculara hatıra madalyası verielecektir.
Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmış olup, kayıt için haberin devamındaki kayıt adımları takip edilmelidir.
DUYURU: Turnuva final sıralaması haberin devamında yayımlanmıştır. Ödüle hak kazanan sporcular açık adres bilgisini en kısa zamanda turnuva iletişimi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresine iletmelidir.

Ataşehir Belediyesi Öğretmenler Günü Online Satranç Turnuvası..

atasehirbel ogretmenlergunu2020_afissAtaşehir Belediyesi ve Ataşehir Kent Konseyi tarafından 29 Kasım 2020 Pazar 17:00`dan itibaren Ataşehir Belediyesi Öğretmenler Günü Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuva chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 9 tur düzenlenecektir. Turnuvada dereceye girecek sporcular Ataşehir Belediyesi tarafından toplamda 3.500 TL maddi ödül ile ödüllendirilecektir.
Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmış olup, kayıt için haberin devamındaki kayıt adımları takip edilmelidir.
   pdfTurnuva Yönergesi     pngTurnuva Afişi      pdfSIRALAMA 
CANLI YAYIN: Turnuvadan maçlar Youtube üzerinden IA canli yayinGökmen Muş moderatörlüğünde ve 4. kademe antrenörlerimizden Deniz Seyhanoğlu maç analizleriyle canlı yayımlanıyor. Turnuva canlı yayınına Ataşehir Belediyesi Başkan Yrd. Orhan Çerkez bağlanarak tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak tüm sporculara başarılar dilemesiyle turnuva başladı. Turnuva youtube canlı yayını için tıklayınız..   YOUTUBE CANLI YAYINI

10 Kasım Atatürk Kupası Uzaktan Satranç Turnuvası Düzenlendi..

1 istanbul10kasim_turnuvasi
10 Kasım Atatürk`ü Anma etkinlikleri kapsamında 13 ilçemizde toplam 137 sporcumuz katılımıyla Uzaktan Satranç Turnuvası düzenledik..
Kartal Belediyesi`nin maddi sponsorluğunda gerçekleşen turnuva; 8 Yaşaltı, 10 Yaşaltı, 12 Yaşaltı ve Açık kategori olmak üzere turuva 4 kategoride 10 dakika+5 saniye düşünme süresinde 6 tur düzenlendi. Sporcuların chess.com platformu üzerinden İstanbul`daki merkezlerden katıldığı turnuvada tüm maçlar salonlara bağlantılar yapılarak İl Temsilcisi Yrd. Emre Akıncıoğlu ile IA Fuat Ergür moderatörlüğünde ve 4. kademe antrenörlerimizden Deniz Seyhanoğlu canlı maç analizleriyle yayımlandı.
Turnuva sonunda dereceler;
8 Yaşaltı Kategorisi: 1. Ege Aktarı  2. Arin Ege Erdoğan  3. Uraz Sünbül
10 Yaşaltı Kategorisi:1. Özgür Toprak Kurt  2. Poyraz Taş   3. Bekir Emrah Özdinç
12 Yaşaltı Kategorisi: 1. Kutay Ulukan  2. Tuğrul Türel  3. Tuna Işık
Açık Kategori: 1. IM Işık Can  2. Enis Metin  3. Yağız Çınar Akın
Turnuvaya katılan ve dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyoruz. Turnuvaya maddi ödül sponsorluğu sağlan Kartal Belediyesine, turnuva  organizasyonunu sağlayan İstanbul İlçe Temsilcilerimize, Başhakem IA Özgür Acar ve turnuvada görev yapan hakemlerimize, canlı yayın ekibine,  turnuvaya ev sahipliği yapan Bilişsel Gençlik Spor Kulübü (Ataşehir), Hasan Nail Canat Kültür ve Sanat Merkezi (Bağcılar), Şafak Okulları (Bahçelievler), BüyükşehirOrtaokulu (Beylikdüzü), Esenler Belediyesi Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Torium AVM (Esenyurt), Haydar Akçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Eyüp), Çam Koleji (Kartal), Prof. Dr. Necmettin Erbakan Külliyesi (sancaktepe), Karadeniz Vakfı (Sarıyer), Sultanbeyli Gençlik Merkezi (Sultanbeyli), İBB Şile Spor Kompleksi (Şile) ve Çengelköy İlkokulu`na (Üsküdar) başarılı ev sahiplikleri için teşekkür ediyoruz. Turnuvadan fotoğraflar, sonuçlar, sıralama ve turnuvanın youtube yayınlarına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

Bakırköy 24 Kasım Öğretmenler Günü Online Satranç Turnuvası..

bakirkoy ogretmenlergunu2020_afissiBakırköy Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Bakırköy İlçe Milli Egitim Müdürlüğü ve TSF Bakırköy İlçe Temsilciliği iş birliğiyle İngilizce eğitim veren WEXT ödül sponsorluğunda 24 Kasım Öğretmenler Günü`nde Salı 16.00`dan itibaren Bakırköy Öğretmenler Günü Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuva chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 9 tur düzenlenecektir.
Turnuva sonunda dereceye girecek sporcular turnuva sponsoru Wext Your English tarafından online yabancı dil eğitim üyeliği ve Bakırköy GSİM tarafından ise İstanbul ikametli ilk 3 öğretmene kupa, Bakırköy ilçesi ilk 3 öğretmene Madalya ve Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından satranç takımı ödülleri verilecektir.
Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmış olup, kayıt için haberin devamındaki kayıt adımları takip edilmelidir.
DUYURU: Turnuva final sıralaması haberin devamında yayımlanmıştır.

Bahçelievler 24 Kasım Öğretmenler Günü Online Satranç Turnuvası..

bahcelievler ogretmenlergunu2020_afissBahçelievler GSİM ve TSF Bahçelievler İlçe Temsilciliği iş birliğiyle 24 Kasım Öğretmenler Günü`nde Salı 19.00`dan itibaren Bahçelievler Öğretmenler Günü Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuva chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 9 tur düzenlenecektir.
Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmış olup, kayıt için haberin devamındaki kayıt adımları takip edilmelidir.

İstanbul 10 Kasım Atatürk Kupası Online Satranç Turnuvası 8 Kasım Pazar..

istanbul ataturk_kupasi_online_satranc_turnuvasi2020_afisİstanbul İl Temsilciliği tarafından 10 Kasım Atatürk`ü Anma etkinlikleri kapsamında 8 Kasım 2020 Pazar 14.00`dan itibaren İstanbul 10 Kasım Atatürk Kupası Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuva chess.com platformunda her yaş grubunun katılımına açık olarak 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 11 tur düzenlenecektir.
Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmış olup, kayıt için haberin devamındaki kayıt adımları takip edilmelidir.
DUYURU: Turnuva final sıralaması haberin devamında yayımlanmıştır. Ödüle hak kazanan sporcular yönergede yer alan iletişim adresine açık adres bilgisini en kısa zamanda iletmelidir.

İstanbul 10 Kasım Atatürk Kupası Uzaktan Satranç Turnuvası 14-15 Kasım`da..

110 Kasım Atatürk`ü Anma etkinlikleri kapsamında İstanbul sporcularımız ilçelerindeki çeşitli merkezlerden katılabileceği uzaktan satranç turnuvası düzenlenecektir..
Koronavirüs salgını (Covid-19) sebebiyle faaliyetlerimizin kısıtlı şartlarda devam ettiği bu dönemde 14-15 Kasım 2020 haftasonu tarihlerinde İstanbul 10 Kasım Atatürk Kupası Uzaktan Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuvanın İstanbul geneli çok sayıda ilçede kısıtlı sayıda sporcuyla sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenmesi planlanmıştır.
Sporcularımız ilçelerde belirlenen noktalardaki salonlardan kişisel bilgisayarları ile turnuvaya katılım gösterebilecektir. istanbul ataturkkupasi2020_dikey_yMaçlar her salonda görev alacak hakemlerimizin gözetiminde ve İstanbul geneli merkezi yapılacak eşlendirme ile tek turnuva olarak düzenlenecektir. Turnuvada her kategoride dereceye girecek sporcular kupa madalya ödüllerinin yanısıra Kartal Belediyesi sponsorluğunda toplamda 2.500 TL maddi ödül ile ödüllendirilecektir.
Turnuva 14 Kasım 2020 Cumartesi günü 10 Yaşaltı ve 12 Yaşaltı kategorilerinde, 15 Kasım 2020 Pazar günü ise 8 Yaşaltı kategorisi ile 12 Yaşaltı (Açık) kategori olmak üzere 4 farklı kategoride, 6 tur İsviçre Sistemi ve 10 dakika+5 saniye düşünme süresinde yapılacaktır. Her ilçede planlanan kontenjan salon büyüklüğüne göre 4-12 sporcu arasında değişmekte olup, katılmak isteyen sporcuların 9 Kasım 2020 Pazartesi 20:00`a kadar haberin devamında ön-kayıt başvurusunu online olarak yapması gerekmektedir. Başvuru sonrası katılım için ilgili ilçenin İlçe Temsilcisi aranarak katılımla ilgili teyit alınmalıdır. Son kayıt tarihi sonrası kontenjanlar dahilinde kesin katılımcı listesi yayımlanacaktır.
DUYURU: Tüm salonlar sosyal mesafe kuralları ve TSF Covid-19 rehberine uygun olarak oluşturulacaktır. Turnuva yönergesine göre sporcuların turnuva alanına dizüstü bilgisayarları ile gelmeleri ve maske-siperlik getirerek turnuvaya katılmaları zorunludur.
ÖDÜL DUYURUSU: Turnuvada dereceye girecek sporculara Kartal Belediyesi sponsorluğunda toplamda 2.500 TL maddi ödül verilecektir. Ödül tablosu için tıklayınız..  pngÖDÜL TABLOSU
DUYURU-3: Sporcu listesi ilçelere ve kategorilere göre haberin devamında yayımlanmıştır. Sporcuların turnuva günü 10:00-10:30 saatleri arasında turnuva alanında olmaları ve kayıt kontrol işlemini yapmaları gerekmektedir. 
DUYURU-4: Turnuva teknik toplantısında alınan karar gereği 8 Yaş ve Altı kategorisi tur sayısı 5 olarak belirlenmiştir. ( Yaş ve Altı kategorisinde programdaki 6. tur yapılmayacaktır.
   SPORCU LİSTESİ-EŞLENDİRME-SONUÇLAR      YOUTUBE CANLI YAYINI-2.GÜN


Banner - Market

tsf market_ban
istbir2014 afis small
istanbulopen2014 afis
10kasim afis small yan
hayri ozbilen small
ilhan arif sezer 2014 afis small
30agustos 2014 afis small
maltepepark2014 afis small
silivri2014 afismall
KSM Seri afis small
haziranelo2014 small