banner isbank

Kurumsal

14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun..

IMG 8881Tıp Haftası kapsamında İstanbul Tabip Odası tarafından Dr. Ertan Yardımcı`nın koordinatörlüğünde 7-8 Mart 2020 tarihlerinde 14 Mart Tıp Bayramı Bireysel Satranç Turnuvası düzenlendi. Turnuva İstanbul Tabip Odası Cağaloğlu Merkezi`nde sağlık çalışanlarının katılımıyla gerçekleşti. 5 tur yapılan turnuva sonunda 1.Mehmet Mert Baykara  2.Berkay Ertuğrul  3.Ozan Damar oldu. Tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını bu vesileyle kutluyoruz. Turnuvadan fotoğraflara ve sonuçlara haberin devamından ulaşabilirsiniz..

Devamını oku...

VII. İstanbul Tabip Odası 14 Mart Tıp Bayramı Satranç Turnuvası..

tabip2020 afissİstanbul Tabip Odası tarafından 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla 7-8 Mart 2020 tarihlerinde Bireysel Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva 6 tur isviçre sistemi ve 45 dk +30 sn düşünme süresinde yapılacaktır. Turnuvaya çalışan ya da emekli Doktorlar, Diş Hekimleri, Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri ve Tabip Odası mensupları katılabilirler. Turnuva İstanbul Tabip Odası Cağaloğlu Binasında yapılacaktır.
Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr sitesinde online kayıt yöntemiyle haberin devamında başlamıştır. Detaylı bilgilere turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.

Corporate Cup 8 Şubat 2020`de..

Sporcorporatecup2020 afisstworks tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan Kurumlararası Satranç Turnuvası The Marmara Hotel`de 8 Şubat 2020 Cumartesi günü düzenlenecektir. Turnuvaya bir kurumu temsil eden sporcular takım kurarak veya bireysel katılım gösterebilir.  Turnuva 10dakika+5 saniye düşünme süresinde 7 tur hızlı satranç turnuvası olarak düzenlenecektir.
Turnuvaya katılım için turnuva yönergesinde belirtilen turnuva katkı payı ödendikten sonra turnuva sitesinden turnuvaya kayıt yapılabilecektir. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ve sitesinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Barosu Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası Düzenlendi..

baro2019 torenİstanbul Barosu Cumhuriyet Kupası 11. Hamle Sırası Savunmada Satranç Turnuvası 26-27 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Barosu merkez binasında düzenlendi. İstanbul Barosu Spor ve Spor Hukuku Komisyonu Genel Sekreteri Av. Tutku Dinçer tarafından organize edilen turnuvada Avukatlar, Stajyer Avukatlar ve Hukuk Fakültesi öğrencileri mücadele etti. Turnuva sonunda Av. Muhammet Kaya 4 puan ile 1. olurken, 2-5. sıraları 3,5 puanlı 4 sporcu paylaştı. Eşitlik bozma puanlarıyla 2- Şamil Burak Tayhan, 3- Av. Tutku Dinçer, 4- Av. Kerim Altınok ve 5- Av. Selim Altınok oldu.
En İyi Görme Engelli Sporcu sıralamasında ise 1. Av. Kerim Altınok, 2. Av. Selim Altınok ve 3. Av. Mahmut Günday oldular.
Turnuvada En İyi Kadın Sporcu ödülünü Av. Derya Moğul, En Centilmen Sporcu ödülünü ise Av. Can Taşçıoğlu kazandı.
Sporculara ödülleri İstanbul Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Av. Sinan Naipoğlu ve İstanbul Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Av. Mehmet Emre Elçi tarafından takdim edildi.
Turnuva sonunda İstanbul Barosu Satranç Grubunun etkinliklerine aralık ayında düzenlenecek simultane gösteri ile devam edeceği müjdesi katılımcılar tarafından memnuniyetle karşılandı.    TURNUVA SONUÇLARI  

İstanbul Barosu Cumhuriyet Kupası Hamle Sırası Savunmada XI. Satranç Turnuvası..

baro11 afissİstanbul Barosu Satranç Grubu tarafından organize edilen Hamle Sırası Savunmada Satranç Turnuvaları devem ediyor.. 11. Satranç Turnuvası Cumhuriyet Kupası ismiyle 26-27 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Barosu Beyoğlu Merkez Binası`nda düzenlenecektir. Turnuvaya Avukatlar, Stajyer Avukatlar, tüm İstanbul Barosu mensupları, Hakim ve Savcılar, hukuk fakültesi öğrencileri ve mezunları katılabilirler. Katılımcılar bu durumlarını online kayıt sonrası turnuva organizasyonu e-posta adresine belgelemek zorundadır.Turnuva tek kategoride 6 tur ve 45dk+30sn düşünme süresinde yapılacaktır. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 28 Eylül 2019 Cumartesi 20:00`dan itibaren başlayacaktır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.

Banner - Market

tsf market_ban
takimlar dostluk 2015 afis small R1
tabip 14Mart 2015 afis small
thy2014 afis
istanbul ogretmenler afis2014 small
baro4 afis small
iste afis small
ogretmelergunu avrupa2014 small