banner isbank

Kurumsal

V. İstanbul Tabip Odası 14 Mart Tıp Bayramı Satranç Turnuvası

tabip 14Mart_2018_afisİstanbul Tabip Odası tarafından 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla 10-11 Mart 2018 tarihlerinde Bireysel Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva 6 tur isviçre sistemi ve 45 dk +30 sn düşünme süresinde yapılacaktır. Turnuvaya çalışan ya da emekli Doktorlar, Diş Hekimleri, Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri ve Tabip Odası mensupları katılabilirler. Turnuva İstanbul Tabip Odası Cağaloğlu Binasında yapılacaktır.
Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr sitesinde online kayıt yöntemiyle 10 Şubat 2018 Cumartesi 200`dan itibaren başlayacaktır. Detaylı bilgilere turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
   pdfTurnuva Yönergesi    jpgTurnuva Afişi      Online Kayıt

Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şube 2018 Kış Satranç Turnuvası

elektrik mh_2018afisElektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından 27-28 Ocak 2018 tarihlerinde 2018 Kış Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuvaya elektrik mühendisleri odası üyeleri / mimar mühendis şehir plancıları / mimar mühendis şehir plancılarının yakınları katılabilecektir. Katılım için yönerge ekindeki başvuru formu doldurularak turnuva organizasyonu e-posta adresine gönderilmelidir.
Turnuvanın 35 dakika+30saniye düşünme süresinde 6 tur yapılması planlanmıştır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
   Turnuva Yönergesi     Turnuva Afişi     Başvuru Formu   Turnuva Sitesi

2017 İstanbul Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası Şampiyonu Engin Erim..

  ogretmenler2017 1ogretmenler2017 2
24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle öğretmenlerimizin katılımına yönelik düzenlenen Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası, 2 Aralık 2017 tarihinde Bakırköy Belediyesi Yeşilköy Sanat Evi'nde yapıldı..
Turnuvada dereceye giren ve katılan tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz..
Dereceler:  1.Engin Erim  2.Tutku Dinçer  3.Taha Yıldırım
   Turnuva Sonuçları   Foto Galeri   Turnuva Sitesi

2017 İstanbul Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası 2 Aralık 2017`de..

ogretmelergunu 2017_afisi_bakirkoy2017 İstanbul Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası 2 Aralık 2017 Cumartesi günü Bakırköy Belediyesi Kent Müzesi ve Sanat Evinde düzenlenecektir.
Turnuvaya İstanbul’daki ilköğretim, lise ve dengi tüm devlet okulları ve özel okullarda görev yapan öğretmenler, üniversite öğretim görevlileri, satranç çalıştırıcı belgesi olanlar ile emekli öğretmenler katılabilirler. Turnuva kontenjanı 64 kişi ile sınırlıdır. Kayıtlar istanbul.tsf.org.tr websitesinden yapılmaktadır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
DUYURU: Sporcu listesi haberin devamında yayımlanmıştır. Katılacak sporcuların turnuva günü kayıt kontrol masasında katılım şartını sağladığını belgelemesi zorunludur.
   pdfTurnuva Yönergesi   jpgTurnuva Afişi     SPORCU LİSTESİ

Türkiye Barolar Birliği Satranç Turnuvası Antalya`da Düzenlendi..

image1image2image4
Türkiye Barolar Birliği tarafından Antalya Barosu’nun ev sahipliğinde düzenlenen 11. Avukat Spor Oyunları’nda bu yıl ilk kez satranç branşı da yer aldı. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden Baro’ların katılımıyla düzenlenen satranç turnuvası, İstanbul Barosu üyesi Av. Tutku Dinçer tarafından koordine edildi.
Av. Tutku Dinçer ve Av. Işıl Diril’den oluşan İstanbul Barosu Satranç Takımı turnuva sonucunda eş puanla 1.’liği paylaştı ve averaj ile 2. oldu. Ayrıca Av. Tutku Dinçer bireysel sıralamada 2.’liği elde ederken, Av. Işıl Diril ise 4. oldu.
İstanbul Barosu Satranç Takımı sporcularına kupa ve plaketleri düzenlenen ödül töreniyle Antalya Barosu Başkanı Av. Polat Balkan tarafından takdim edildi.
takimlar dostluk 2015 afis small R1
tabip 14Mart 2015 afis small
thy2014 afis
istanbul ogretmenler afis2014 small
baro4 afis small
iste afis small
ogretmelergunu avrupa2014 small