banner isbank

2019 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birincisi Melih Kaan Can..

2019 istyildirim_kapanis2018-2019 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birinciliği Turnuvası 22 Haziran 2019 Cumartesi günü düzenlendi. Torium AVM ve BESEM katkılarıyla düzenlenen turnuvaya 300 sporcu katılım gösterdi. 11 tur yapılan turnuva sonunda dereceler:
1. Melih Kaan Can  2. FM Volkan Sevgi  3. Bekir Sami Konduk  4. Abdullah Dinke  5. Ataberk Eren  6. Bulut İlbilgi  7. Serdar İhsan sarıkavak  8. Adar Tarhan  9. Asım Turan  10. Kaan Baransel 
Kategori Ödüllerinde ise: En başarılı Bayan Sporcu: Aleyna Demir; En başarılı Emektar Sporcu: Halil Taş; En başarılı Yıldız Sporcu: Sedar İhsan Sarıkavak; En Başarılı Küçük Sporcu: Adar Tarhan; En başarılı Ratingsiz Sporcu: Yiğit Taşçı oldu.
Dereceye giren sporcular kupa-madalya ödüllerinin yanı sıra Torium AVM-BESEM tarafından toplamda 1.500 TL maddi ödül ile ödüllendirildiler. Dereceye giren sporculara ödülleri İl Temsilcisi Rıza Öney, Esenyurt İlçe Temsilcisi Zeki Sarıkavak ve turnuva başhakemi IA Fuat Ergür tarafından sunuldu. Turnuvaya katılan ve dereye giren sporcularımızı tebrik ediyor, turnuvaya katkılarından dolayı Torium AVM ve BESEM`e teşekkür ediyoruz. Turnuvadan dereceler ve fotoğraflar turnuva sitesinde yayımlanmıştır.
   TURNUVA SAYFASI 

Banner - Market

tsf market_ban
istanbul yildirim2014 afis small
15subat2015 afis
KSM Seri afis small