banner isbank

Bakırköy Belediyesi Öğretmenlerimize Saygı Turnuvası

     1IMG 06062IMG 0877
Bakırköy Belediyesi 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama etkinlikleri çerçevesinde öncelikle Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK ve tüm öğretmenlerimizi "ÖĞRETMENLERİMİZE SAYGI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI" ile andı.
Direktörlüğünü Av. Mehmet Emre GÜNAY'ın üstlendiği turnuvada, Bakırköy Belediye Başkanı Sn.Ateş ÜNAL ERZEN, Bakırköy Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Yard.Doç.Dr. Sn. Meltem ÜNALafis small ERZEN, Bakırköy Belediyesi Meclis Üyesi Sn. Uğur ÖZHABEŞ, Bakırköy Belediyesi Meclis Üyesi Ohanes GARABETYAN, Bakırköy Belediyesi Kültür Müdürü Sn. Özcan BİLİR 'in yanı sıra birçok belediye meclis üyesi ve yetkililer de hazır bulundu.

Bakırköy Belediyesi Sanat evi ve Kent Müzesinde 12 yaş altındaki sporcuların altışar kişilik dört takım halinde yarıştığı turnuvanın açılış hamlesi Yard.Doç.Dr. Sn. Meltem ÜNAL ERZEN tarafından yapıldı.
Turnuvada, veliler, kendilerine ayrılan bekleme salonuna kurulan dev ekrandan turnuva salonunu ve sporcuları rahatça izlerken gün boyunca belediyenin sporcu ve yakınları için hazırlattığı ikramlarından da yararlandılar.
Turnuvaya katılan tüm sporculara ve hakemlere üzerinde Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK portresi bulunan t-shirt, katılım belgesi, madalya ve ilk üç dereceye giren takıma kupa verilirken Bakırköy Belediye Başkanı Sn. Ateş ÜNAL ERZEN tarafından yine tüm sporculara ve hakemlere Bakırköy Belediyesi Tiyatro ve CAROUSEL sinemalarından sinema bileti hediye edildi. Turnuvaya katılan tüm sporcular aynı zamanda Bakırköy Belediyesinin sosyal bir hizmeti olan ve birçok imkanlar sunan BAKKART'ında sahibi oldular. Turlarda maçlarını yapan sporculara çikolata ve şekerleme ikramının da yapıldığı turnuvada birinci takımın tüm sporcularına (6 Asil ve 2 yedek olmak üzere toplam 8 sporcu) LESCON Spor Giyim ve Ayakkabı firmasından ayakkabı hediye edildi. Yine ilk dereceyi elde eden tüm takım sporcularına BAKGEM başkanı Kenan ZÜLALOĞLU'ndan kitap hediye edildi. Bakırköy Belediyesi Meclis Üyesi Sn. Uğur ÖZHABEŞ tarafından maçını bitiren her sporcuya verilmek üzere getirtilen büyük balonlar ödül törenini bir karnavala çevirdi.
 Turnuvanın kapanış konuşmasını yapan Bakırköy Belediyesi Başkanı Sn. Ateş ÜNAL ERZEN Bakırköy Belediyesinin satrancın ve satranççının yanında olduğunu bir kez daha vurgularken, satrançta çok büyük organizasyonlar planladıklarının da müjdesini verdi.
Bakırköy Belediyesi, tüm detayların düşünüldüğü, birçok hediyenin dağıtıldığı sürprizlerle dolu çok güzel bir turnuvaya imza atarken geride sporcu ve velilerde büyük bir mutluluk ve tebessüm kaldı.

              pdfTurnuva Yönergesi     jpgTurnuva Afişi        Turnuva Sonuçları    Fotoğraf Galerisi

Banner - Market

tsf market_ban

Kurs Kayıt

Katılımcı Listesi