banner isbank

Antrenör Kurs Duyuruları

Antrenör Kursları

DuyuruAntrenör Kursları Türkiye Satranç Federasyonu tarafından planlanıp açılmakta, TSF kurs takvimi bölümünde ilan edilmekte ve e-devlet üzerinden kayıtları alınmaktadır.
  Başvuru Koşulları    TSF Kurs Takvimi  

1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursları Bilgilendirme..

kurslar2018 yılında açılacak olan antrenör kursları için kayıt işlemleri e-devlet üzerinden "Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi" ne girilerek yapılacaktır. Spor Bilgi Sistemi üzerinden ön kayıt yaptırmayan kursiyerlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır (İstanbul için açılması planlanan antrenör kursları tarih ve yerleri il sitesinde kurs takvimi bölümünde yayımlanacaktır)
Antrenör kurslarına son başvuru tarihinden sonra kayıt işlemleri sistem üzerinden otomatik olarak kapanacağından bu tarihten sonra hiçbir şekilde işlem yapılamayacaktır.
Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi antrenör kayıtlarında antrenör kursları için bildirilen (1. Kademe 20) minumum katılımcı sayısına ulaşılamadığı takdirde sistem otomatik olarak antrenör kursunu iptal edecektir.
Kesinleşen kurs tarihinden sonra mücbir sebepler dışında kursa katılmaktan vazgeçen kursiyerlere para iadesi yapılmayacaktır.
Kursa katılım ve başvuru adımlarına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

Banner - Market

tsf market_ban