banner isbank

Antrenör Kurs Duyuruları

1. Kademe Antrenör Kursu 15-24 Kasım 2019`da..

1.kd kurs_kasim2019İstanbul`da 15-24 Kasım 2019 tarihlerinde 1. Kademe Antrenör Kursu Üsküdar ilçesinde açılması planlanmıştır.
Kurs Yeri: Özel Çengelköy Final Okulları
Adres: Bahçelievler mah. Zübeyde hanım cad No:20 (Medivia Hastanesi Karşısı)
Çengelköy Üsküdar   / Harita-Konum için tıklayınız..
Kurs kayıtları e-devlet sitesi üzerinden alınmaktadır ve kontenjan dolduğunda kayıtlar otomatik kapanacaktır.

Antrenör Kursları

DuyuruAntrenör Kursları Türkiye Satranç Federasyonu tarafından planlanıp açılmakta, TSF kurs takvimi bölümünde ilan edilmekte ve e-devlet üzerinden kayıtları alınmaktadır.
  Başvuru Koşulları    TSF Kurs Takvimi  

1. Kademe Antrenör Kursları Açılacaktır..

Duyuruİstanbul Üsküdar ilçesi ERA Koleji Çamlıca Kampüsü'nde 21-30 Ocak 2019 tarihleri arasında, Bahçelievler Mehmet Şen İlkokulu'nda 22-31 Ocak 2019 tarihleri arasında Satranç 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursları açılacaktır. 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu ön kayıt müracaatları 16 Ocak 2019 Çarşamba, 2. Kademe Antrenör Kursu ön kayıt müracaatları 15 Ocak 2019 Salı gününe kadar e-devlet üzerinden gerçekleştirilebilir. Kurslara ilişkin detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
-Üsküdar ERA Koleji Çamlıca Kampüsü 21-30 Ocak 2019 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu
- Bahçelievler Mehmet Şen İlkokulu 22-31 Ocak 2019 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu
DUYURU: 2. Kademe Antrenör Kursu yeterli katılım olmadığından açılmamaktadır.

1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursları Bilgilendirme..

kurslar2018 yılında açılacak olan antrenör kursları için kayıt işlemleri e-devlet üzerinden "Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi" ne girilerek yapılacaktır. Spor Bilgi Sistemi üzerinden ön kayıt yaptırmayan kursiyerlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır (İstanbul için açılması planlanan antrenör kursları tarih ve yerleri il sitesinde kurs takvimi bölümünde yayımlanacaktır)
Antrenör kurslarına son başvuru tarihinden sonra kayıt işlemleri sistem üzerinden otomatik olarak kapanacağından bu tarihten sonra hiçbir şekilde işlem yapılamayacaktır.
Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi antrenör kayıtlarında antrenör kursları için bildirilen (1. Kademe 20) minumum katılımcı sayısına ulaşılamadığı takdirde sistem otomatik olarak antrenör kursunu iptal edecektir.
Kesinleşen kurs tarihinden sonra mücbir sebepler dışında kursa katılmaktan vazgeçen kursiyerlere para iadesi yapılmayacaktır.
Kursa katılım ve başvuru adımlarına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

Banner - Market

tsf market_ban