banner isbank

İstanbul - Köln "Kardeş Şehir" Dostluk Maçı Yapılacaktır

II.istanbul koln_friendship_match_regulations_smallİstanbul ve Almanya`nın  Köln şehri arasında 1997 yılında "Kardeş Şehir" anlaşması imzalandı. Bu dönemden beri çeşitli etkinlikler yapılarak bu anlaşma ile, iki şehrin birbirini daha iyi tanımasını sağlamış, kültürel ve sosyal anlamda fayda sağlanmıştır.
Satranç sporumuzunda kardeşliği pekiştireceği düşüncesiyle geçtiğimiz yıl internet üzerinden yapılan İstanbul-Köln takımları dostluk maçının rövanşı bu yıl Köln Satranç takımının İstanbul`a gelmesiyle yapılıyor.

Dostluk maçımız 16 Kasım Cumartesi günü Bakırköy Belediyesi desteğiyle, Bakırköy Belediyesi Sanat Evi`nde (Yeşilköy) düzenlenecektir. 10 sporcudan oluşan takımlarda pekçok ünvanlı ve usta sporcular yer alıyor. 2 takım arasında, 90 dk + 30 sn düşünme süresinde 2 maç yapılacak ve sonuçlar ELO hesaplamalarında kullanılacaktır. Maçların internet üzerinden canlı yayımlanması planlanmıştır.
      pdfTurnuva Yönergesi   SAM 7129İstanbul - Köln Dostluk Maçımız yaklaşırken Köln Takımı yöneticisi Güven Manay 5 Kasım 2013 Salı günü İstanbul Satranç Derneğine gelerek ziyarette bulundu. Dostluk maçıyla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan toplantıya İl Temsilcisi Rıza Öney, İSD Başkanı Arno Garabetyan ve İSD Yönetim Kurulu üyesi Azmi Barut katıldı.

SAM 7123                                Arno Garabetyan İstanbul Satranç Derneği adına Güven Manay`a plaket takdim etti.
 SAM 7133
19mayis2020 yan_afis
 istbir2020 afiss_dikey_yan_final
kucukler2019 dikey_yan
ist ilcebir2019_yan
2020 okulspor_bolge_afis_dikeys_yan
yildizlar2019 yan
istanbul emektar_2019_afis__yan

Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase