banner isbank

Satranç Haberleri

Heyecanla Beklenen "Sokakta Satranç Var" Başlıyor..

sokaktasatrancvar2021 afissSatranç sporunun birleştirici gücüyle Türkiye’nin dört bir yanını saracak olan 'Sokakta Satranç Var' projemizin 7’ncisi başlıyor. Federasyonumuz tarafından her yıl okullar açılmadan önceki hafta düzenlediğimiz 'Sokakta Satranç Var’ projemizin yedincisini bu yıl 2021 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonaları'nın düzenlenmesi nedeniyle 11 - 19 Eylül 2021 tarihleri arasında hayata geçiriyoruz.
Katılımın yoğun olduğu ve ilgiyle takip edilen projemiz bu sene de "maske, mesafe ve hijyen" kurallarına dikkat ederek düzenlenecektir. Satranç ailemiz dokuz gün sürecek projemize ülkemizin doğusundan, batısına, kuzeyinden, güneyine kadar sokaklardan, okul bahçelerinden, parklardan, kentin simge yerlerinden, sahillerden kısaca her yerden katılabilirler.
7’den 70’e herkesin katılım gösterebildiği projemizden çektiğiniz fotoğrafları #sokaktasatrançvar #satrançiçinvarız etiketiyle sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir,  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine ve Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adreslerine iletebilirsiniz.
Birbirinden güzel mekan ve karelerin hamlelerle buluştuğu "Sokakta Satranç Var" projemizin yedincisi için fotoğraflarınızı bekliyoruz. 
ETKİNLİK DUYURUSU:
- 17 Eylül 2021 Cuma 15:00 - 17:00 saatleri arasında Şişli Maçkı Parkı`nda sürpriz konuklarımızla Sokakta Satranç Var etkinliği düzenlenecektir.
- 18 Eylül 2021 Cumartesi 16:00-18:00 saatleri arasında Beylikdüzü Kuğulu Park`ta Sokakta Satranç Var etkinliği düzenlenecektir.
   pngETKİNLİK AFİŞİ  

2021 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonaları Başlıyor..

tyg yildiz2021 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonaları kayıtları başlamıştır. Şampiyonalar 27 Ağustos-3 Eylül 2021 tarihleri arasında Konya`da düzenlenecektir. Şampiyona kayıtları 20 Ağustos 2021 saat 17.00'de sona erecektir. 
Şampiyonalara, İl Yarışmalarını tamamlayan sporcular, geçtiğimiz sene milli takım havuzunda yer alan sporcular, Ulusal ve FIDE unvanlı sporcular kayıt yaptırabileceklerdir. İl Müdürlüklerinden onaylı kafile listelerinde yer almayan sporcular final yarışmalarına katılamayacaklardır. Şampiyonalara katılacak tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz.
Küçükler Şampiyonası Yarışma Sayfası
Yıldızlar Şampiyonası Yarışma Sayfası
 Veli İzin Belgesi için tıklayınız..     Kafile İzin Formu için tıklayınız..   İSTANBUL KAFİLE LİSTESİ  
Not: Gençlik ve Spor talimatı gereği tüm sporcuların kafile formu (bireysel katılım da olsa) ve veli izin formunu doldurması zorunludur. Üstte yer alan Veli izin formu ve Kafile İzin Formu tüm sporcular için doldurulmalı ve ıslak imzalı olarak taratılarak e-posta ekiyle Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresine en geç 20 Ağustos 2021 Cuma 16:00`a kadar iletilmesi zorunludur. Kafile listesinde yer alan seyahat bilgisi için; şahsi araç ile ulaşımda aracın ruhsat fotokopisi ve aracı kullanacak kişinin ehliyet fotokopisi; otobüs veya uçakla gidilecekse biletin fotokopisi yer almalıdır. Eksik belgesi olanlar il kafile listesinde yer alamayacaktır.

Başsağlığı

siyahİstanbul sporcularımızdan WFM Selen Sop'un kıymetli babası Zafer Sop'un vefat haberini derin bir üzüntü içinde öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah'tan rahmet, sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyoruz.

Türkiye Satranç Öğreniyor Haziran Ayı Kayıtları Başladı..

tr satranc_ogreniyor_afisYüzlerce kişiyi satranç sporu ile buluşturduğumuz "Türkiye Satranç Öğreniyor" projemizin Haziran ayı 4. grup ders kayıtları başladı.
Mart ayında start verdiğimiz projemiz katılımcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. Eğitmenlerimiz tarafından interaktif geçen derslerde katılımcılarımız satranç öğrenmenin mutluluğunu yaşıyor. 18 yaş ve üstü herkesin kayıt yaptırabileceği derslerimize katılım ücretsizdir.  
  TSF Eğitim Haberi ve Kayıt Sayfası için tıklayınız..  

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 106. Yılı..

canakkale zaferi_gorselÇanakkale Zaferi'nin 106. yılında, başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm kahramanlarımızı rahmet ve şükranla anıyoruz. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.

Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase