banner isbank

Satranç Haberleri

Sağlıklı ve Huzurlu Bayramlar Dileriz..

kurban bayrami_kutlu_olsun

Vefat ve Başsağlığı..

Dr-Cahit-oneyİstanbul İl Temsilcimiz Rıza Öney ve FM Feridun Öney`in babası şair, bestekâr, müzikolog ve hekim Dr. Cahit Öney vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 30 Temmuz 2020 Perşembe günü İstanbul`da defnedilecektir.

Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

   Dr. Cahit Öney Biyografisi ve Satranç Köşesi 

Başsağlığı..

celil layiktezSatranç sporuna değer katan eski federasyon başkanımız Celil Layıktez hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine ve satranç camiamıza başsağlığı diliyoruz.

İstanbul İlçe Temsilcilerimiz ile Biraraya Geldik..

istanbul 16.6.2020_online_toplantiİstanbul ilçe temsilcilerimiz online toplantı ile bir araya geldi. Toplantıya TSF As Başkanı Halil Hilmi Darı, TSF Temsilcilikler Koordinasyon Kurulu Başkanı Mustafa Eroğlu, İstanbul İl Temsilcisi Rıza Öney, İl Temsilcisi Yardımcıları Eyüp Araz, Şeref Tokgöz, Talha Emre Akıncıoğlu ve ilçe temsilcilerimiz katıldı. Toplantıda, İstanbul'da satranç sporunun gelişimi üzerine ilçe temsilcilerimiz ile bir dizi istişarelerde bulunuldu.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun..

adsz tasarm 1819 Mayıs 1919'da Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk Samsun'a ayak basarak Türk Milleti için bağımsızlık ve egemenlik ateşini yaktı. Biz vatanı, bayrağı ve toprağı için bir ömür tek yürek olmuş bir milletiz! Gençlerimiz, çocuklarımız sizler ışığınızla, fikirlerinizle ve başarınızla bizleri geleceğin aydınlık yüzlerisiniz.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

"Ey Türk gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyet'ini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinedir"

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı videomuz için tıklayınız.

Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase