banner isbank

Satranç Haberleri

GM Dragan Solak ile Satranç Kampı..

dragan solakbusra arig GM Dragan Solak ile Satranç Kampı. Milli sporcumuz ve Türkiye Şampiyonlarından GM Dragan Solak 21-22 Ekim tarihlerinde İstanbul Pendik'te Satranç Akademisi organizasyonuyla satranç kampı yapacaktır.
Kampa katılmak için 0 505 482 43 77 numaralı telefondan Menderes Sargın ile iletişim kurabilir ve detaylı kampla ilgili detaylı bilgiye Satranç Akademisi sitesinden ulaşmak için tıklayınız.. 


Silivri Belediyesinden Satranca Destek..

silivri2  silivri1
Silivri Belediyesi sponsorluğunda TSF Silivri İlçe Temsilciliğimiz ilçe okullar da satranç sınıfı oluşturmaya başladı...
Selimpaşa Yavuz Selim İlkokulu ve Gümüşyaka Hacı Ahmet Saliha Ölçer İlkokulun için  Silivri İlçe Temsilcimiz Emre silivribel logoAkıncıoğlu , Silivri Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sayın Meral Türkmen Terlikçi ile birlikte satranç sınıfı malzemelerini okul yetkililerine teslim etti...
İlçe de satrancın daha çok öğrenciye ulaşması için başlatılan çalışmada okullara Silivri Belediyesi tarafından  malzeme desteğine devam edilecek...

Oasis Avm 1. Satranç Turnuvası Ödül Töreniyle Sona Erdi...

oasis 1oasis 2

30 Eylül - 1 Ekim 2017 tarihlerinde Oasis Alışveriş Merkezinde birincisi düzenlenen satranç turnuvası yapılan ödül töreniyle sona erdi. Dereceye giren ilk 10 sporcuya kupa ve madalya verilirken ayrıca birinci olan sporcumuza 2010 DGT Satranç Saati, ikinci olan sporcumuza Silver Satranç Saati ile 1B Satranç Kitabı ve üçüncü olan sporcumuza Silver Satranç Saati hediye edildi. Eğlenceli geçen satranç turnuvasının diğer görüntülerine fotoğraf galerisinden ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi       Turnuva Sonuçları

Rings Avm - Borhan Chessmaster 8. Satranç Turnuvası Sona Erdi...

A-ringsB-rings
30 Eylül-1 Ekim 2017 tarihlerinde Rings AVM (Sancaktepe) ve Borhan Chessmaster tarafından gerçekleştirilen Rings Avm - Boran Chessmaster 8. Satranç Turnuvası yapılan ödül töreniyle sona erdi. 3 ayrı kategoride yarışan sporculardan dereceye giren ilk on kişiye kupa ve madalya ayrıca 1. olan sporculara çeyrek altın, 2 ve 3. olan sporcularımıza gram altınlar hediye edildi. Fotoğraflara galeriden ulaşabilirsiz.
 Turnuva Sonuçları    Foto Galeri

Torium AVM - BESEM 6. UKD Satranç Turnuvası 7-8 Ekim 2017`de..

torium besem6_afisTorium AVM ve BESEM tarafından yapılan turnuvalar serisi yeni sezonda da devam ediyor.. Torium AVM-BESEM 6. UKD Satranç Turnuvası 7-8 Ekim 2017 tarihinde yapılacaktır. Turnuvaya 2009-2010 ve 2011 doğum tarihli sporcular katılabilecek olup herkes kendi yaş kategorisinde katılım gösterecektir. Turnuva 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur yapılması planlanmıştır. Turnuvada dereceye giren sporculara kupa ödülü ve turnuvayı tamamlayan tüm sporculara madalya verilecektir. Turnuvaya kayıtlar her kategori için 50 sporcuyla sınırlı olup, kayıtlar Esenyurt İlçe Temsilciliği internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 28 Eylül 2017 Perşembe 20.00 itibariyle başlayacaktır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
Duyuru: Turnuvaya yoğun ilgi dolayısıylaturnuva organizasyonu tarafından kontenjan toplamda 200 sporcuya yükseltilmiştir. Son başvuru tarihi sonrası asıl sporcu listesi yayımlanacaktır. Turnuvaya katılamayacak sporcu varsa kayıt iptal işlemi yapması gerekir, katılmama durumunda yönergede belirtildiği gibi işlem yapılacaktır.
   pdfTurnuva Yönergesi   SPORCU LİSTESİ  Esenyurt İlçe Temsilciliği Sitesi
banner eğitim

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase