banner isbank

Satranç Haberleri

2022-2023 İstanbul İl Birinciliği Finalistler Listesi

2022-2023 İstanbul Satranç İl Birinciliği Finaline kayıt yapma hakkı bulunan asıl-yedek tüm sporcular aşağıdaki listede gösterilmiştir.
Turnuva son başvuru tarihine kadar (4 Ocak 2023 Çarşamba 20:00) asıl ve yedek kayıtlı tüm sporcular turnuvaya online kayıt yaptırmalıdır. Son başvuru tarihi sonrası asıl listeden online kayıt yapmamış sporcular yerine online kayıt yapmış yedek kayıtlı sporcular sırasıyla turnuvaya asıl kayıtlı sporcu olarak dahil edilir ve kayıt yaptırmamış asıl kayıt hakkı olan sporcu katılım hakkını kaybedecektir.
Final turnuvasına ONLINE KAYIT yaptırmak için tıklayınız..

DUYURU-2: Turnuva kayıt süresi sona ermiştir. Turnuvaya katılma hakkı olan sporcular aşağıdaki listede ASIL olarak gösterilmiştir. Turnuvaya geçerli mazereti sebebiyle katılamayacak sporcu varsa en geç 6 Ocak 2023 Cuma 20:00`a kadar KAYIT İPTAL işlemini online olarak gerçekleştirmelidir. Bu süre içinde Kayıt iptal olması durumunda aynı turnuva grubunda yedek kayıt yapmış sıradaki sporcu ASIL sporcu olarak turnuvaya dahil edilecektir. Turnuva günü yedek sporcu katılımı olmayacaktır.

SON GÜNCELLEME: 06.01.2023 Cuma 22:30 (SON)
SIRA İSİM KATILDIĞI GRUP KAYIT DURUM
* TEMİZER UMUT 2021-2022 İL BİRİNCİSİ KAYITLI ASIL
* (IM) ATAKİŞİ UMUT UNVANLI SPORCU KAYITLI ASIL
* (FM) TARHAN ADAR UNVANLI SPORCU KAYITLI ASIL
* (FM) TARLABAŞI EMİRHAN UNVANLI SPORCU KAYITLI ASIL
* (FM) ÇITAK SELİM UNVANLI SPORCU KAYITLI ASIL
* (FM) ALIAKBAROV ANAR UNVANLI SPORCU KAYITLI ASIL
* (CM) UYSAL BURAK UNVANLI SPORCU KAYITLI ASIL
* (CM) YASİN HÜR UNVANLI SPORCU KAYITLI ASIL
* MAKARACI TUNAHAN 2200 ÜSTÜ SPORCU KAYITLI ASIL
1 CAN MELIH KAAN ATAŞEHİR KAYITLI ASIL
2 SAKA ÖMER ATAŞEHİR KAYITLI ASIL
3 SOYER DENIZ ATAŞEHİR KAYITLI ASIL
4 ÖZEN METEHAN ATAŞEHİR
5 KEÇECI MEHMET FATIH ATAŞEHİR KAYITLI ASIL
6 SALE YASIN ATAŞEHİR
7 SAHIN BURAK DOGA ATAŞEHİR KAYITLI ASIL
8 DOGAN DORUK ATAŞEHİR KAYITLI  ASIL
9 DEMIRELLI ROMAN ATAŞEHİR KAYITLI
10 GÜÇER GÜNES ATAŞEHİR KAYITLI
11 ÇELIK EGE MUSTAFA ATAŞEHİR KAYITLI
1 ERSOY EMRE BEYOĞLU  KAYITLI ASIL
2 BİNGÖL MEHMET ALİ BEYOĞLU KAYITLI ASIL
3 TÜFEKÇİOĞLU CEM BEYOĞLU KAYITLI ASIL
4 USLU BERKANT BEYOĞLU KAYITLI ASIL
5 TÖNÜK DENİZ BEYOĞLU KAYITLI ASIL
6 KART MELİH BEYOĞLU KAYITLI
7 KUM BÜŞRA BEYOĞLU
8 ÇÖLGEÇEN BİLAL BEYOĞLU KAYITLI
9 ALTINOK MEHMET AKİF BEYOĞLU KAYITLI
10 ODABAŞI NAİL BEYOĞLU KAYITLI
1 MARUFLU ENES YUSUF EYÜP KAYITLI ASIL
2 TIRPAN CEREN EYÜP KAYITLI ASIL
3 KARADEMİR BUĞRA EYÜP KAYITLI ASIL
4 DEMİRBAŞ EMRE EYÜP KAYITLI ASIL
5 BÜYÜK EYMEN EREN EYÜP  KAYITLI ASIL
6 DURUÇAY UYGAR EYÜP KAYITLI ASIL
7 AKDAŞ EMRE EYÜP
8 YAYLALI ADNAN DOĞAN EYÜP KAYITLI
9 KABAN MAHMUT EYÜP KAYITLI
10 GÜÇER GÜNEŞ EYÜP KAYITLI
11 BAĞCI HİKMET EYÜP  KAYITLI
1 KABAN MAHMUT ESENYURT KAYITLI ASIL
2 ÖNEM CEM ESENYURT KAYITLI ASIL
3 YAZICI FARUK ESENYURT
4 YILMAZ KEREM TUNA ESENYURT KAYITLI ASIL
5 ALPASLAN UTKU ESENYURT KAYITLI ASIL
6 GÜLÇEKEN SÜMEYYE ESENYURT
7 ÜLKÜ AHMET ESENYURT KAYITLI ASIL
8 ELMAS MUSTAFA ESENYURT KAYITLI ASIL
9 CANPOLAT BERAT YAĞIZ ESENYURT
10 SERTÇELİK UMUT HASAN ESENYURT
11 YILMAZ GÖKÇEN ESENYURT  KAYITLI
1 KURT ÖZGÜR TOPRAK KAĞITHANE KAYITLI ASIL
2 BÜYÜK ECRİN EFSA KAĞITHANE  KAYITLI ASIL
3 UZDEMİR ALİ POYRAZ KAĞITHANE KAYITLI ASIL
4 YAYLALI ADNAN DOĞAN KAĞITHANE KAYITLI ASIL
5 BÜYÜK EYMEN EREN KAĞITHANE  X EYÜP GRUBUNDAN
HAK KAZANDI
6 ILGAZ YUSUF KEREM KAĞITHANE KAYITLI ASIL
7 YEKELER KEREM SARP KAĞITHANE KAYITLI ASIL
8 ARSUN ARDA KAĞITHANE KAYITLI 
9 ÖNEM CEM KAĞITHANE KAYITLI
10 ÖZTÜRK ERAY AHMET KAĞITHANE
11 BAPOĞLU İBRAHİM KAĞITHANE KAYITLI
12 KABAN MAHMUT KAĞITHANE KAYITLI
1 ERDOĞAN YUNUS EMRE SULTANBEYLİ KAYITLI  ASIL
2 CAMCI KAYRA SULTANBEYLİ
3 İLKİMEN MEHMET EMRE SULTANBEYLİ  KAYITLI  ASIL
4 METİN ENİS SULTANBEYLİ  KAYITLI ASIL
5 ÖZVEREN ALİ BÜLENT SULTANBEYLİ KAYITLI ASIL
6 KARABOĞA BARIŞ SULTANBEYLİ KAYITLI  ASIL
7 AKKUŞ MUHAMMED ALİ SULTANBEYLİ KAYITLI ASIL 
8 TEKKEŞİN FURKAN SULTANBEYLİ KAYITLI
9 YEKELER KEREM SARP SULTANBEYLİ KAYITLI
10 TAŞTAN HAKAN METE SULTANBEYLİ
11 CİNKAYA MEHMET SULTANBEYLİ KAYITLI 
1 KUSEYRİ MEHMET ALİ ÜSKÜDAR KAYITLI ASIL
2 MERT CÜNEYT ÜSKÜDAR KAYITLI ASIL
3 DEMİRELLİ ROMAN ÜSKÜDAR KAYITLI ASIL
4 ERTUĞRUL BERKAY ÜSKÜDAR KAYITLI ASIL
5 SEZGÜN YAKUP ÜSKÜDAR
6 KARASAKAL DENİZ ÜSKÜDAR KAYITLI ASIL
7 ODABAŞI NAİL ÜSKÜDAR KAYITLI ASIL
8 KEZER EFE KEREM ÜSKÜDAR  KAYITLI
9 ÇOLAK BERK YAMAN ÜSKÜDAR KAYITLI
10 DİRİ AHMED EMRE ÜSKÜDAR KAYITLI
11 YEGEN TUNA ÜSKÜDAR KAYITLI 

2022-23 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonaları Başlıyor..

tyg yildiz2022-2023 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonaları kayıtları başlamıştır. Şampiyonalar 21-28 Ocak 2023 tarihleri arasında Antalya`da düzenlenecektir. Şampiyona kayıtları 13 Ocak 2023 saat 16.00'da sona erecektir. 
Şampiyonalara, İl/İlçe Yarışmalarını tamamlayan sporcular, geçtiğimiz sene Milli Takım havuzunda yer alan sporcular, Ulusal ve FIDE unvanlı sporcular kayıt yaptırabileceklerdir. İl Müdürlüklerinden onaylı kafile listelerinde yer almayan sporcular final yarışmalarına katılamayacaklardır (turnuva kaydı olsa bile).
Şampiyonalara katılacak tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz. 
Küçükler Şampiyonası Yarışma Sayfası  Yıldızlar Şampiyonası Yarışma Sayfası
DUYURU: Kafile listesi sporcu bildirim tarihi sona ermiştir. İSTANBUL KAFİLE LİSTESİ için tıklayınız..

İstanbul Kulüpler Şampiyonası Hakkında Duyuru!..

2022 _2023_kulupler_ampiyonas_l_yarmalar_takvimi2022 – 2023 Etkinlik Sezonu Kulüpler Şampiyonası İl Yarışmalarına ilişkin takvim yayınlanmıştır. Buna göre İstanbul Kulüplerimizin İstanbul Kulüpler Şampiyonasına katılabilmesi için GSİM İstanbul İl Müdürlüğü`ne 13 Şubat 2023`e kadar başvurmaları gerekmektedir.
Takvimi görmek için tıklayınız..  

2022-2023 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Finalistleri..

İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliğine kayıt yapma hakkı bulunan asıl-yedek tüm sporcular aşağıdaki listede gösterilmiştir.
Turnuva son başvuru tarihine kadar (21 Aralık 2022 Çarşamba 20:00) asıl ve yedek kayıtlı tüm sporcular turnuvaya online kayıt yaptırmalıdır. Son başvuru tarihi sonrası asıl listeden online kayıt yapmamış sporcular yerine online kayıt yapmış yedek kayıtlı sporcular sırasıyla turnuvaya asıl kayıtlı sporcu olarak dahil edilir ve kayıt yaptırmamış asıl kayıt hakkı olan sporcu katılım hakkını kaybedecektir.
Final turnuvasına ONLINE KAYIT yaptırmak için tıklayınız..
 
DUYURU-2: Turnuva kayıt süresi sona ermiştir. Turnuvaya katılma hakkı olan sporcular aşağıdaki listede ASIL olarak gösterilmiştir. Turnuvaya geçerli mazereti sebebiyle katılamayacak sporcu varsa en geç 23 Aralık 2022 Cuma 20:00`a kadar KAYIT İPTAL işlemini online olarak gerçekleştirmelidir. Bu süre içinde Kayıt iptal olması durumunda aynı turnuva grubunda yedek kayıt yapmış sıradaki sporcu ASIL sporcu olarak turnuvaya dahil edilecektir. Bu süreden sonra ve turnuva günü hiçbir şekilde yedek sporcu katılımı yapılmayacaktır.

SON GÜNCELLEME: 23.12.2022 Cuma 23:30 (SON FİNAL)
* Yeni güncelleme yapılmayacak, turnuva günü yedek katılım olmayacaktır.


SIRA SOYAD-AD  KATILDIĞI GRUP KATEGORİ KAYIT DURUM
* DEDE ENVER EMİR 2021-22 İSTANBUL KÜÇÜKLER 1.Sİ 8 GENEL KAYITLI ASIL
* HIŞIR ONUR 2021-22 TÜRKİYE KÜÇÜKLER 1.Sİ 8 GENEL KAYITLI ASIL
* KILIÇ İNANÇ 2021-22 TÜRKİYE KÜÇÜKLER 2.Sİ 8 GENEL KAYITLI ASIL
* ERTAŞ MİRAY 2021-22 İSTANBUL KÜÇÜKLER 1.Sİ 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
* UZDEMİR ALİ POYRAZ 2021-22 TÜRKİYE KÜÇÜKLER 2.Sİ
2021-22 İSTANBUL KÜÇÜKLER 1.Sİ
9 GENEL KAYITLI ASIL
* KORKMAZ AYŞE MELEK 2021-22 İSTANBUL KÜÇÜKLER 1.Sİ 9 KIZLAR KAYITLI ASIL
* MERCAN MEHMET FATİH 2021-22 İSTANBUL KÜÇÜKLER 1.Sİ 10 GENEL KAYITLI ASIL
* ERSOY ELİF AYÇA 2021-22 İSTANBUL KÜÇÜKLER 1.Sİ 10 KIZLAR KAYITLI ASIL
* İZAN İDİL 2021-22 TÜRKİYE KÜÇÜKLER 2.Sİ 10 KIZLAR KAYITLI ASIL
* KURT ÖZGÜR TOPRAK 2021-22 TÜRKİYE KÜÇÜKLER 1.Sİ
2021-22 İSTANBUL KÜÇÜKLER 1.Sİ
11 GENEL
* ERDEM ARİN 2021-22 İSTANBUL KÜÇÜKLER 1.Sİ 11 KIZLAR KAYITLI ASIL
* KURU ATİLLA 2021-22 TÜRKİYE KÜÇÜKLER 2.Sİ
2021-22 İSTANBUL KÜÇÜKLER 1.Sİ
12 GENEL
* ÇAĞLAYAN EKİN HANİFE 2021-22 İSTANBUL KÜÇÜKLER 1.Sİ 12 KIZLAR KAYITLI ASIL
1 EROL ALP EMRE BAHÇELİEVLER 7 GENEL KAYITLI ASIL
2 ŞEN MEHMET SELİM BAHÇELİEVLER 7 GENEL KAYITLI ASIL
3 ŞENTEKİN OSMAN TİMUR BAHÇELİEVLER 7 GENEL KAYITLI ASIL
4 ÖZDÜNDAR DENİZ KEREM BAHÇELİEVLER 7 GENEL KAYITLI ASIL
5 GÜNEŞ YUSUF ÖMER BAHÇELİEVLER 7 GENEL KAYITLI ASIL
6 CEYLAN MUSA ATLAS BAHÇELİEVLER 7 GENEL KAYITLI ASIL
7 VATANSEVER TOPRAK BAHÇELİEVLER 7 GENEL KAYITLI
8 DÜŞTEGÖR KUZEY BAHÇELİEVLER 7 GENEL KAYITLI
9 SÖNMEZ AYAZ BAHÇELİEVLER 7 GENEL
10 YÜCEL KEREM BAHÇELİEVLER 7 GENEL
11 ÇAKIR KÖKSAL METE BAHÇELİEVLER 7 GENEL
1 AYKUT KUTAY ESENYURT 7 GENEL KAYITLI ASIL
2 KARAGÖZ HALİD ESENYURT 7 GENEL KAYITLI ASIL
3 KARABULUT GÖKTÜRK ESENYURT 7 GENEL KAYITLI ASIL
4 CANTÜRK CANER ESENYURT 7 GENEL KAYITLI ASIL
5 KARAMAN CİHAN MERT ESENYURT 7 GENEL
6 ÖKTEM KAYRA ESENYURT 7 GENEL
7 KAĞITCIOĞLU MERT ESENYURT 7 GENEL
8 ARSLAN ALİ YAĞIZ ESENYURT 7 GENEL
9 ARMAĞAN ARİF ESENYURT 7 GENEL KAYITLI ASIL 
10 ERGÜL AHMET METEHAN ESENYURT 7 GENEL
1 ÇELİKEL TUNA EFE EYÜP 7 GENEL KAYITLI ASIL
2 FIRAT FURKAN EMİR EYÜP 7 GENEL KAYITLI ASIL
3 ALP BURAK ERAY EYÜP 7 GENEL KAYITLI ASIL
4 AY METE EYÜP 7 GENEL KAYITLI ASIL
5 SEYMEN MEHMET DEMİR EYÜP 7 GENEL KAYITLI ASIL
6 ARĞUN DEMİR EYÜP 7 GENEL KAYITLI
7 ELPE ADİL KARTAL EYÜP 7 GENEL KAYITLI
8 UZUN EMİN EYÜP 7 GENEL
9 ŞAHİN TAHSİN DENİZ EYÜP 7 GENEL KAYITLI
10 AYVACI YAĞIZ KEMAL EYÜP 7 GENEL KAYITLI
1 YÜKSEL EMRE KAĞITHANE 7 GENEL KAYITLI ASIL
2 HIRA UMUT CAN KAĞITHANE 7 GENEL KAYITLI ASIL
3 KÜÇÜKKAYIKÇI ONAT KAĞITHANE 7 GENEL KAYITLI ASIL
4 ŞAHİN URAZ BURHAN KAĞITHANE 7 GENEL KAYITLI ASIL
5 URAS POYRAZ KAĞITHANE 7 GENEL KAYITLI ASIL
6 KALKAN GÜNEŞ KAĞITHANE 7 GENEL KAYITLI
7 KARKAŞ MUSTAFA KAĞAN KAĞITHANE 7 GENEL
8 BÖREKCİOĞLU ERDEM KAĞITHANE 7 GENEL KAYITLI
9 ÇOĞAL EKİN KAĞITHANE 7 GENEL
10 ÖZDEMİR GÜN METE KAĞITHANE 7 GENEL
1 GENÇ CAN PENDİK 7 GENEL KAYITLI ASIL
2 AVŞAR AZİZ PENDİK 7 GENEL KAYITLI ASIL
3 ERİKLİ DORUK PENDİK 7 GENEL KAYITLI ASIL
4 MEKİKÇİ ALİ PARS PENDİK 7 GENEL KAYITLI ASIL
5 TOSUN BARIŞ PENDİK 7 GENEL KAYITLI ASIL
6 YAVUZ YEKTA EYMEN PENDİK 7 GENEL KAYITLI ASIL
7 MOLLAMAHMUTOĞLU SÜLEYMAN METE PENDİK 7 GENEL
8 ESEN BARIŞ METE PENDİK 7 GENEL
9 UYSAL MUHAMMED AHMET PENDİK 7 GENEL
10 KAHVECİ MUHAMMET SİRAC PENDİK 7 GENEL
11 KARAGÜLLE GÖRKEM PENDİK 7 GENEL
1 ESKİKÖY MERT UMUT SULTANBEYLİ 7 GENEL KAYITLI ASIL
2 TOKDEMİR KAAN SULTANBEYLİ 7 GENEL KAYITLI ASIL
3 ÇELİK İLBER SULTANBEYLİ 7 GENEL KAYITLI ASIL
4 DEMİR HAMİT AGAH SULTANBEYLİ 7 GENEL KAYITLI ASIL
5 ERÇELİK MEHMET AKİF SULTANBEYLİ 7 GENEL KAYITLI ASIL
6 İNCE KUZEY SULTANBEYLİ 7 GENEL KAYITLI ASIL
7 ÖREN ARDIL SULTANBEYLİ 7 GENEL
8 YALÇIN CAN SULTANBEYLİ 7 GENEL
9 BABAHAN ATTİLA OLİVEİRA SULTANBEYLİ 7 GENEL
10 VATANSEVER YAVUZ SULTANBEYLİ 7 GENEL
11 DİPÇİN FAHRETTİN BURAK SULTANBEYLİ 7 GENEL
1 BİNBİRDİREK PAMİR ÜSKÜDAR 7 GENEL KAYITLI ASIL
2 NAZAR MİRAZİZ NABİ ÜSKÜDAR 7 GENEL KAYITLI ASIL
3 ELYİĞİT ALİ BARIŞ ÜSKÜDAR 7 GENEL KAYITLI ASIL
4 GÜNDAY ATLAS ÜSKÜDAR 7 GENEL KAYITLI ASIL
5 KILIÇASLAN CİHANGİR ÜSKÜDAR 7 GENEL KAYITLI ASIL
6 YILMAZ KEMAL TAHA ÜSKÜDAR 7 GENEL KAYITLI ASIL
7 GÜLLÜCE NUMAN ÜSKÜDAR 7 GENEL KAYITLI
8 KİNCAL ÖMER ASAF ÜSKÜDAR 7 GENEL KAYITLI
9 SARİ ALİ ÜSKÜDAR 7 GENEL
10 TÜRKTAŞ YİĞİT ÜSKÜDAR 7 GENEL
11 MANTAŞ ANIL ÜSKÜDAR 7 GENEL KAYITLI
1 BİLGİN BEGÜM BAHÇELİEVLER 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
2 KIRMAN ASYA BAHÇELİEVLER 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
3 AHLATCI ZEYNEP SARE BAHÇELİEVLER 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
4 ÇOĞDUR NEHİR BAHÇELİEVLER 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
5 SALAR ASLIHAN BAHÇELİEVLER 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
6 BAĞCI AYLİN BAHÇELİEVLER 7 KIZLAR
7 AKPULAT ASYA BAHÇELİEVLER 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
8 KAYA ESMANUR BAHÇELİEVLER 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
9 KÖKCÜ DEFNE SU BAHÇELİEVLER 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
10 ÇANKAYA ESRA NEVA BAHÇELİEVLER 7 KIZLAR
11 KASAP SARE BAHÇELİEVLER 7 KIZLAR
12 BÖRÜ BEREN BAHÇELİEVLER 7 KIZLAR
13 ÖZKAN SEVİNÇ YAĞMUR BAHÇELİEVLER 7 KIZLAR
1 FİDAN ÖZLEM ESENYURT 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
2 AKSOY İRİS NAZ ESENYURT 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
3 KALEBAŞI ALYA ESENYURT 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
4 BİRTANE TÜRKAN BADE ESENYURT 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
5 SEÇKİN BAŞAK ESENYURT 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
6 SEÇKİN BURÇAK ESENYURT 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
7 BİRTANE AYŞE DENİZ ESENYURT 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
8 TEKELİ NAZ ESENYURT 7 KIZLAR
1 TAKAZ GİZEM EYÜP 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
2 AYTAÇ ASYA ECE EYÜP 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
3 ESEN MİNA EYÜP 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
4 KAMAT FATMA ZEHRA EYÜP 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
5 POŞUL ZEYNEP ESLEM EYÜP 7 KIZLAR
1 KALYONCU RÜYANUR KAĞITHANE 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
2 ÖZSÜLLÜ BİLGE KAĞITHANE 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
3 TÜNDAR AZRA BETÜL KAĞITHANE 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
1 KUŞÜZÜMÜ LEYLA PENDİK 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
2 ALKAN ELİF PENDİK 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
3 ORUÇ ESİL AZRA PENDİK 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
4 BABAOĞLU ELA PENDİK 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
5 GEDİKOĞLU ESLEM PENDİK 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
1 ÇALIŞGAN MELEK RANA SULTANBEYLİ 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
2 ÖZTÜRK İPEK ALYA SULTANBEYLİ 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
1 KITIRCI ADA ÜSKÜDAR 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
2 EREN ELİF ÜSKÜDAR 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
3 ŞAHİN İNCİ ZEYNEP ÜSKÜDAR 7 KIZLAR
4 ARSLAN ECE ÜSKÜDAR 7 KIZLAR KAYITLI ASIL
1 KORKUSUZ AHMET EMİR BAHÇELİEVLER 8 GENEL KAYITLI ASIL
2 ACABAY ÖZER İSMAİL BAHÇELİEVLER 8 GENEL KAYITLI ASIL
3 YILDIRIM ÖMER EYMEN BAHÇELİEVLER 8 GENEL KAYITLI ASIL
4 ÖZSOY DENİZ NOYAN BAHÇELİEVLER 8 GENEL KAYITLI ASIL
5 KAYA URAS BAHÇELİEVLER 8 GENEL KAYITLI ASIL
6 TOKEL METEHAN BAHÇELİEVLER 8 GENEL KAYITLI ASIL
7 KARA METE AZİZ BAHÇELİEVLER 8 GENEL KAYITLI ASIL
8 ABDİK MEHMETHAN BAHÇELİEVLER 8 GENEL KAYITLI
9 BAŞ BİLAL CEM BAHÇELİEVLER 8 GENEL
10 GÜNGÖR EGE BAHÇELİEVLER 8 GENEL
11 AKSOY YİĞİT BAHÇELİEVLER 8 GENEL
12 ARSLAN ARAS ANDREAS BAHÇELİEVLER 8 GENEL
1 KARABOĞA NEŞET EREN ESENYURT 8 GENEL KAYITLI ASIL
2 ALTUN KADİR ATA ESENYURT 8 GENEL KAYITLI ASIL
3 ŞAHİNER FIRAT ESENYURT 8 GENEL KAYITLI ASIL
4 YÜCE RONAS ESENYURT 8 GENEL KAYITLI ASIL
5 GÜLGÖR TEOMAN ESENYURT 8 GENEL KAYITLI ASIL
6 GÖKDAİ AHMET ORHAN ESENYURT 8 GENEL KAYITLI ASIL
7 ÇALI EFE ESENYURT 8 GENEL KAYITLI
8 AYDIN HALİL ESENYURT 8 GENEL KAYITLI
9 DEMİRTAŞ EYMEN ESENYURT 8 GENEL KAYITLI
10 EREN DOĞU ESENYURT 8 GENEL
11 ŞAHİNER ÇINAR ALP ESENYURT 8 GENEL KAYITLI
1 PERAY ATA EYÜP 8 GENEL KAYITLI ASIL
2 TAŞELİ TOPRAK EYÜP 8 GENEL KAYITLI ASIL
3 GÜVEN MEHMET EYÜP 8 GENEL KAYITLI ASIL
4 TAŞLIÇAY YUSUF SELİM EYÜP 8 GENEL KAYITLI ASIL
5 KARAASLAN YİĞİT EMİR EYÜP 8 GENEL KAYITLI ASIL
6 SERT YİĞİT ALP EYÜP 8 GENEL KAYITLI ASIL
7 ŞAHİN MUSTAFA MERT EYÜP 8 GENEL KAYITLI
8 AKTAŞ AYAZ YİĞİT EYÜP 8 GENEL
9 AVCU KEREM EYÜP 8 GENEL KAYITLI
10 KIRMIZIKAN ÖMER AKİF EYÜP 8 GENEL KAYITLI
11 İLBASMIŞ ARAS EYÜP 8 GENEL
1 ÇOBANOĞLU İLYAS MERT KAĞITHANE 8 GENEL KAYITLI ASIL
2 KUTLAR ARAS KAĞITHANE 8 GENEL KAYITLI ASIL
3 GÜVEN GENCAY KAĞITHANE 8 GENEL KAYITLI ASIL
4 MURUTOĞLU YUSUF MUSAB KAĞITHANE 8 GENEL KAYITLI ASIL
5 ÇELİK EFE CELAL KAĞITHANE 8 GENEL KAYITLI ASIL
6 ŞAHİN MEHMET YAĞIZ KAĞITHANE 8 GENEL
7 AYKAN ULUÇ ALP KAĞITHANE 8 GENEL
8 KUKUL YİĞİT KAĞITHANE 8 GENEL
9 AKTAŞ EMİR KAĞITHANE 8 GENEL
10 MANZAKOĞLU KAAN KAĞITHANE 8 GENEL
11 SEÇEN MERT KAĞITHANE 8 GENEL
1 AKGÜL EGE PENDİK 8 GENEL KAYITLI ASIL
2 KEPENEK EDİZ PENDİK 8 GENEL KAYITLI ASIL
3 YALÇIN YİĞİT PENDİK 8 GENEL KAYITLI ASIL
4 HAS ÇINAR PENDİK 8 GENEL KAYITLI ASIL
5 ERKAL EYMEN EFE PENDİK 8 GENEL KAYITLI ASIL
6 KANDEMİR ARTUN PENDİK 8 GENEL KAYITLI ASIL
7 PINAR EMİR PENDİK 8 GENEL
8 ELLİBEŞOĞLU MUSTAFA PENDİK 8 GENEL
9 DURUSOY YUSUF HAKAN PENDİK 8 GENEL KAYITLI
10 ONMAZ MEHMET ARDA PENDİK 8 GENEL
11 UZUN SALİH YASİN PENDİK 8 GENEL
* KILIÇ İNANÇ SULTANBEYLİ 8 GENEL KAYITLI ASIL
1 YILMAZ ALİ SULTANBEYLİ 8 GENEL KAYITLI ASIL
2 ZEYBEK CİHANGİR SULTANBEYLİ 8 GENEL KAYITLI ASIL
3 ÇELİK METE SULTANBEYLİ 8 GENEL KAYITLI ASIL
4 ODABAŞ KAĞAN SULTANBEYLİ 8 GENEL KAYITLI ASIL
5 GÜRBÜZ ALP SULTANBEYLİ 8 GENEL KAYITLI ASIL
6 TAHİROĞLU YUNUS SULTANBEYLİ 8 GENEL KAYITLI ASIL
7 KAVAKLIOĞLU KORAY SULTANBEYLİ 8 GENEL KAYITLI ASIL
8 BİLGİN KEREM ALP SULTANBEYLİ 8 GENEL KAYITLI
9 TEKER KEREM ERAY SULTANBEYLİ 8 GENEL
10 KIRKGÖZE SARP EFE SULTANBEYLİ 8 GENEL
11 ÇETİN YİĞİT DAVUT SULTANBEYLİ 8 GENEL
12 BÜYÜKSEKBAN METE SULTANBEYLİ 8 GENEL
1 GÜL ADNAN ATA ÜSKÜDAR 8 GENEL KAYITLI ASIL
2 YALÇIN ABDULLAH ÜSKÜDAR 8 GENEL KAYITLI ASIL
3 DERAN ÇAĞAN ÜSKÜDAR 8 GENEL KAYITLI ASIL
4 KELEŞOĞLU OZAN ARAS ÜSKÜDAR 8 GENEL KAYITLI ASIL
5 YAVAŞ ATA ÜSKÜDAR 8 GENEL KAYITLI ASIL
6 GÜN DANİ ÜSKÜDAR 8 GENEL KAYITLI ASIL
7 KESİK ALİ TÜRKER ÜSKÜDAR 8 GENEL KAYITLI ASIL
8 SEÇKİN KUZEY EGE ÜSKÜDAR 8 GENEL
9 DÖNER BULUT ÜSKÜDAR 8 GENEL
10 ÖZGÜN DEMİR ÜSKÜDAR 8 GENEL
11 DEMİRBAŞ ÇINAR ÜSKÜDAR 8 GENEL
12 ŞARA KAĞAN ÜSKÜDAR 8 GENEL KAYITLI
1 AYTEMİR ELİF NAZ BAHÇELİEVLER 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
2 GÜLER MİHRİNİSA BAHÇELİEVLER 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
3 ÖZTÜRK MİRAY BAHÇELİEVLER 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
4 DEMİÇ ALYA BAHÇELİEVLER 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
5 YILMAZ MİHRİMAH BAHÇELİEVLER 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
6 İNCEKALAN MİRA BAHÇELİEVLER 8 KIZLAR
7 ÖNEMLİ HALE BAHÇELİEVLER 8 KIZLAR KAYITLI
8 DOĞAN ESLEM SARE BAHÇELİEVLER 8 KIZLAR
9 BAYRAMOĞLU ELİF EYLÜL BAHÇELİEVLER 8 KIZLAR
10 ÖZDEMİR MELEK BAHÇELİEVLER 8 KIZLAR
1 AZER İPEK ESENYURT 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
2 ÇÖÇÜ AYSU ESENYURT 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
3 BUCAK AYŞE BİGEM ESENYURT 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
5 AKÇAY DURU ESENYURT 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
6 TAŞ ELİF ECE ESENYURT 8 KIZLAR
7 ATASOY ELİF ESENYURT 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
8 AHMETOĞLU ELZA TOVUZ ESENYURT 8 KIZLAR
1 AKDEMİR BERRA EYÜP 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
* ERTAŞ MİRAY EYÜP 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
2 ERGENEKON ASYA BİLGE EYÜP 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
3 ACAR KÜBRA MİRAY EYÜP 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
4 HANLI ZEYNEP SERRA EYÜP 8 KIZLAR
5 DOĞAN ARVEN ZEYNEP EYÜP 8 KIZLAR
6 GÜNEY ELVİN EYÜP 8 KIZLAR
1 ÖZER FATMA EKİN KAĞITHANE 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
2 SIRÇA AYŞE DEFNE KAĞITHANE 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
3 KARAMAN ELİF SEHER KAĞITHANE 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
4 ÖZBEK FATMA ZEHRA KAĞITHANE 8 KIZLAR
5 BAŞARAN SARE KAĞITHANE 8 KIZLAR
6 TOPÇU ADA KAĞITHANE 8 KIZLAR
7 YARAMIŞ ÇAĞLA KAĞITHANE 8 KIZLAR
1 ERKAL NİSA NUR PENDİK 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
2 MADAN SADEM PENDİK 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
3 BAYRAK ELİF MERAL PENDİK 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
4 ÇELİK DURU PENDİK 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
5 ÖZER ERVA ECEM PENDİK 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
6 ULUKAYA FEYZA PENDİK 8 KIZLAR
7 ÖZFİDANCI BİLGE PENDİK 8 KIZLAR KAYITLI
8 DOLGUN ROZA PENDİK 8 KIZLAR
9 BALABAN ENSU PENDİK 8 KIZLAR
1 DOĞAN ELA ZEYNEP SULTANBEYLİ 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
2 KOLÇAK BERA SULTANBEYLİ 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
3 GÜNEY ZEYNEP HİRA SULTANBEYLİ 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
4 AYDIN ÇİĞDEM NAZ SULTANBEYLİ 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
5 KIZILAY ZEHRA SULTANBEYLİ 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
6 SAVMAN AHSEN BAHAR SULTANBEYLİ 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
7 GÜRAL DEFNE SULTANBEYLİ 8 KIZLAR KAYITLI
8 KALELİ ÖYKÜ ASEL SULTANBEYLİ 8 KIZLAR KAYITLI
9 TOSUN HİRANUR SULTANBEYLİ 8 KIZLAR
10 GÜLNAZ NEHİR SULTANBEYLİ 8 KIZLAR
11 ÇOBAN AZE MİLA SULTANBEYLİ 8 KIZLAR
1 AVCI ZEHRA ÜSKÜDAR 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
2 KÜRKÇÜOĞLU LİDYA ÜSKÜDAR 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
3 AVCI BİGEM İPEK ÜSKÜDAR 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
4 USTABAŞI NEHİR ÜSKÜDAR 8 KIZLAR KAYITLI ASIL
5 ARPINAR AYŞE RÜVEYDA ÜSKÜDAR 8 KIZLAR
6 DÜLGER DERYA DERİN ÜSKÜDAR 8 KIZLAR
1 TEZCAN DERİN DENİZ BAHÇELİEVLER 9 GENEL KAYITLI ASIL
2 KURT ÖMER BAHÇELİEVLER 9 GENEL KAYITLI ASIL
3 TİRYAKİ RALF BURAK BAHÇELİEVLER 9 GENEL KAYITLI ASIL
4 BAĞCI KEREM BAHÇELİEVLER 9 GENEL KAYITLI ASIL
5 PAMUKÇU MUAMMER BAHÇELİEVLER 9 GENEL KAYITLI ASIL
6 ÖZDEMİR HABİP ERAY BAHÇELİEVLER 9 GENEL KAYITLI
7 DEMİR SELİM BAHÇELİEVLER 9 GENEL KAYITLI ASIL
8 ASLAN MEHMET ALİ BAHÇELİEVLER 9 GENEL
9 ŞAHİN CAN EREN BAHÇELİEVLER 9 GENEL  KAYITLI  ASIL
10 ÖZCAN FATİH BAHÇELİEVLER 9 GENEL
11 YÜCEL EFE RIFAT BAHÇELİEVLER 9 GENEL
12 UĞURAL EGE YAĞIZ BAHÇELİEVLER 9 GENEL
1 ALTAY ALİ SAVAŞ ESENYURT 9 GENEL KAYITLI ASIL
2 YARKIN ALGIN MERT ESENYURT 9 GENEL KAYITLI ASIL
3 BENLİ CAN METE ESENYURT 9 GENEL KAYITLI ASIL
4 TEPETAM ÖMER METE ESENYURT 9 GENEL KAYITLI ASIL
5 MAKARACI METE ESENYURT 9 GENEL KAYITLI ASIL
6 POROMOV CAN ESENYURT 9 GENEL KAYITLI ASIL
7 COŞKUN UTKU ESENYURT 9 GENEL KAYITLI
8 KÜÇÜKGEZİCİ BERK ESENYURT 9 GENEL
9 YILDIRIM CAN ESENYURT 9 GENEL
10 GÜNEŞ EMİR AYAZ ESENYURT 9 GENEL KAYITLI
11 ŞENTÜRK TUNA ESENYURT 9 GENEL
1 YİLDİZ ALİ ARAS EYÜP 9 GENEL KAYITLI ASIL
2 TURNALAR MERİÇ EYÜP 9 GENEL KAYITLI ASIL
3 ZERDALİ ÖMER EYÜP 9 GENEL KAYITLI ASIL
4 GİGİ ALİ DEMİR EYÜP 9 GENEL KAYITLI ASIL
5 TOZAN DORUK EYÜP 9 GENEL KAYITLI ASIL
6 ZENGİN YİĞİT ÖNCÜ EYÜP 9 GENEL KAYITLI ASIL
7 ÖZTÜRK PAMİR EYÜP 9 GENEL KAYITLI
8 ÖZİNAN AHMET REMZİ EYÜP 9 GENEL
9 ŞENLİK REŞAT TÜRKER EYÜP 9 GENEL
10 ŞAHİN DENİZ METE EYÜP 9 GENEL KAYITLI
11 KAT SELİM EYÜP 9 GENEL KAYITLI
1 KALMUTSKIY ERKİN KAĞITHANE 9 GENEL KAYITLI ASIL
2 ÇAM UTKU KAAN KAĞITHANE 9 GENEL KAYITLI ASIL
3 ÖZDENİZ MEHMET EFE KAĞITHANE 9 GENEL KAYITLI ASIL
4 ÖZDAMİR ALİ KAĞITHANE 9 GENEL KAYITLI ASIL
5 KALKAR HALİL AKİF KAĞITHANE 9 GENEL KAYITLI ASIL
6 RODOPLU KUZEY ATA KAĞITHANE 9 GENEL KAYITLI ASIL
7 ÇELİK EKREM ALİ KAĞITHANE 9 GENEL KAYITLI ASIL
8 DURUKAL AKSEL KAĞITHANE 9 GENEL
9 DOĞRUYOL ALPEREN DEMİR KAĞITHANE 9 GENEL
10 GENÇER ATA KAĞITHANE 9 GENEL
11 ERTÜRK KAAN KAĞITHANE 9 GENEL
12 ARSLAN GÜNEY KAĞITHANE 9 GENEL
1 KALDIRIM YUSUF İBRAHİM PENDİK 9 GENEL KAYITLI ASIL
2 AKSU EMİR PENDİK 9 GENEL KAYITLI ASIL
3 OĞUZ MEHMET KEREM PENDİK 9 GENEL KAYITLI ASIL
4 TEMİZER YUSUF İLTER PENDİK 9 GENEL KAYITLI ASIL
5 SARI GÖKAY PENDİK 9 GENEL KAYITLI ASIL
6 ÖZKAN RÜZGAR PENDİK 9 GENEL
7 AKIN TALHA PENDİK 9 GENEL
8 GÜRSOY KEREM PENDİK 9 GENEL
9 CEYLAN YUSUF PENDİK 9 GENEL
10 DELİCE BALKAN PENDİK 9 GENEL KAYITLI ASIL
11 VATANSEVER ULAŞ PENDİK 9 GENEL
12 COŞKUN ÖMER BATU PENDİK 9 GENEL KAYITLI ASIL 
1 SOBUTAY CAN BİLGE SULTANBEYLİ 9 GENEL KAYITLI ASIL
2 KAYGALDURAK CAN SULTANBEYLİ 9 GENEL KAYITLI ASIL
3 DEMİR MEHMET SELİM SULTANBEYLİ 9 GENEL KAYITLI ASIL
4 EYÜP EYMEN ARAS SULTANBEYLİ 9 GENEL KAYITLI ASIL
5 KÜÇÜK ÖMER ASAF SULTANBEYLİ 9 GENEL KAYITLI ASIL
6 OK KEREM SULTANBEYLİ 9 GENEL KAYITLI ASIL
7 KOCA URAS SULTANBEYLİ 9 GENEL KAYITLI ASIL
8 DEMİRTAŞ EYMEN SULTANBEYLİ 9 GENEL KAYITLI
9 KÜÇÜKBAŞ KUZEY SULTANBEYLİ 9 GENEL
10 ŞİMŞEK ÖMER YAĞIZ SULTANBEYLİ 9 GENEL
11 KOCABIYIK CAN SULTANBEYLİ 9 GENEL KAYITLI
12 YILMAZ ANIL CAN SULTANBEYLİ