banner isbank

Basında Satranç

TRT Çocuk Küçükler İl Birinciliği-Güngören Grubundaydı

trt cocuk gungoren site2015 İstanbul Küçükler İl Birinciliği 11-18 Ekim 2015 tarihlerinde Güngören Grubu`nda devam ederken TRT Çocuk - Haberin Olsun programı turnuvayı ziyaret etti. Sporcularımızla çekimler gerçekleştiren program, sporcuların turnuvayla ilgili görüşlerine yer verdi. Program çekimleri turnuva sayfasında yayımlanmıştır.
    VİDEO 

“ŞahMat” TRT Çocuk “Haberin Olsun” Programında..

Trt cocukTRT Çocuk “Haberin Olsun” TV programı 17 Ocak 2016 Pazar günü 2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası-Bakırköy Grubu maçlarını ziyaret etti. Sporcularla çekimler ve röportajlar gerçekleştiren program 20 Ocak 2016 Çarşamba 21.15`te yayımlanacaktır.

TRT Çocuk ŞahMat Üsküdar Grubunda..

       13
TRT Çocuk "Haberin Olsun" TV programı, ŞahMat Üsküdar Grubu`nu ziyaret etti. Sporcularla gerçekleştirilen çekimlerin olduğu programı 22 Şubat 2016 Pazartesi 20.15`te izleyebilirsiniz.

Milli Sporcularımızdan TOLGA ÜLKER TV ekranlarında

tolga ulker tvTürkiye Üstün Zekalı ve Dahi Çocuklar Eğitim Vakfı TÜZDEV'in sponsorluğunda, Akademisyen Bahar Eriş'in hazırladığı ve sunduğu "Her çocuk Yeteneklidir " televizyon programı başarılı İstanbul sporcumuz ve milli sporcu Tolga Ülker`i konu alan program gerçekleştirdi.
Program Tolga Ülker`in satranç başarılarını, derslerine odaklanma ve konsantrasyonu nasıl sağlayabildiğini, ailesinin onu nasıl ve nelere yönlendirdiği, zeka oyunları sayesinde kazandığı zihinsel beceriler ve sıradışı kazanımlar sayesinde çoğu öğrenciden nasıl farklı şekilde düşünebildiğini, satranç sporundaki başarı merdivenlerine nasıl ulaştığı ve satranç oynamanın akademik yaşantısına olan katkılarını tüm yönleriyle ele alınıyor.
Türkiye geneli tüm üstün ve özel yetenekli çocukların ailelerine rehberlik etmek amacıyla hazırlanan program yaklaşık 30 dakika ve okullar açıldıktan sonra TRT kanalında yayınlanacaktır.
  Haber için tıklayınız..     youtube PROGRAMI İZLE    

2015 İstanbul Open Turnuvası Basında

32108
2015 İstanbul Open turnuvası basında geniş yer buldu. Habertürk, Milliyet, Ekonomist, Posta, Yeniçağ başta olmak üzere ulusal ve yerel pekçok basın-yayın organında turnuva yer aldı. Haberler için tıklayınız..   

Devamını oku...

Banner - Market

tsf market_ban

Turnuvalar