banner isbank

2. KORUNCUK Haftası Satranç Turnuvası Yapılıyor

2.koruncuk afis_small1979 yılından bu güne, korunmaya muhtaç çocuklara el veren vakfımız; Ülkemizdeki bu önemli konuya, kamuoyunun dikkatini çekmek için, her yıl sonbahar döneminde düzenleyeceği paneller, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler ile ilgili haftayı “Koruncuk Haftası” ilan etmiştir.
2013 Koruncuk Haftası organizasyonu kapsamında, ekli yönerge ile ayrıntıları ve standartları belirlenmiş 23-24 Kasım 2013 tarihlerinde Bolluca Çocuk Köyü Milupa Kültür Merkezi’nde 2. Koruncuk Satranç Turnuvası düzenlenecektir. KORUNCUK Vakfının; Kıymetli sporcuları yetiştiren aileler için de bir hazırlığı olacaktır. Sporcular yarışma heyecanını Çok Amaçlı Salonda yaşarken aileleri ise, aynı tesiste bulunan salonlarda akademisyenler tarafından düzenlenecek olan “Çocuk Eğitimi, Başarıda Beslenmenin Önemi ve Yöntemleri” “Çocuk Hakları” gibi konuları içeren konferanslara katılabileceklerdir.
Okul takımlarının 4 asıl ve 1 yedek sporcudan oluşacağı turnuvaya kayıt için ekteki başvuru formu doldurularak iletişim adresine faks ile ulaştırılmalıdır.
İkinci Koruncuk Satranç Turnuvası'na bekliyoruz.
      pdfTurnuva Yönergesi       docBaşvuru Formu    jpgTurnuva Afişi      jpgULAŞIM    Eşlendirme/Sonuçlar 

Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase