banner isbank

Lig Haberleri

2014 Türkiye Kulüpler Şampiyonu Darüşşafaka S.K.

IMG 8078 ust23-29 Haziran 2014 tarihlerinde Konya da düzenlenen 2014 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonasında 17 maç puanı ile Darüşşafaka S.K. tek başına yenilgisiz şampiyon oldu. Aynı zamanda bu yıl 100. yılını da kutlayan Darüşşafaka S.K.`nün bu başarısını kutluyoruz.
Diğer iki İstanbul Temsilcimiz olan Boğaziçi Üniversitesi S.K. 13 maç puanı ile 4. ve İstanbul Dobruca S.K. 12 maç puanı ile 6. oldular. Bu sonuçlar ile 3 İstanbul takımımız ilk 6 takım arasında bulunarak Türkiye Satranç Birinci Ligine yükselmiştir. Takımlarımızın bu başarılarını kutluyor ve devamını diliyoruz.
Şampiyonayla ilgili detaylı sonuç ve fotoğraflara haberin devamından ve turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

2014 İstanbul Kulüpler Birincisi: Boğaziçi Üniversitesi S.K.

SAM 377715-16 Mart ve 31 Mayıs-1 Haziran 2014 tarihlerinde Sarıyer Belediyesi Kapalı Spor Salonunda 21 takımın katılımıyla gerçekleştirilen şampiyona sona erdi. Başlangıç sıralamasındaki ilk 3 takımın yine ilk üç sırada bitirdiği turnuva oldukça çekişmeli maçlara sahne oldu. 5.turda Darüşşafaka S.K. ile yapılan maçı berabere bitiren Boğaziçi Üniversitesi SK diğer maçlarını rahatça kazanarak şampiyonluğa ulaştı. Kulüplerimize Türkiye Kulüpler Birinciliğinde başarılar diliyoruz. Sıralamalara ve fotoğraflara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

Kulüpler Boğazın İncisi Sarıyer`de Karşılaşıyor

SAM 1478SAM 1367
2014 İstanbul Kulüpler Birinciliği 15 Mart Cumartesi günü Sarıyer Kapalı Spor Salonunda 21 kulübümüzün katılımıyla başladı. Turnuva açılış konuşmalarında İl Temsilcisi Rıza Öney, bu yıl İstanbul Kulüpler Birinciliğine kulüplerin artan katılımından duyduğu memnuniyeti belirterek tüm kulüplere başarılar diledi. Açılış Törenine katılan Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Sn. Recep Yel Sarıyer İlçesinde İstanbul Kulüplerini ağırlamaktan memnun olduklarını, gelecek dönemde de Sarıyer İlçesinde satranç turnuva organizasyonları gerçekleştirmek istediklerini belirtti. Turnuvayla ilgili eşlendirme, sonuçlar, fotoğraf ve haberlere lig sayfasından ve haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

İstanbul Kulüplerde İlk Masa Beyaz

SAM 1295SAM 1291
2014 İstanbul Kulüpler Birinciliği turnuva teknik toplantısı 13 Mart 2014 Perşembe 19.00 da İl Temsilciliği Eğitim salonunda gerçekleşti. Teknik Toplantıya İl Temsilcisi Rıza Öney, İstanbul Kulüpler Koordinatörü Özgür Acar, Turnuva Başhakemi Ersin İç ve Başhakem Yardımcısı Cüneyt Kamil Yıldırım ve kuluüp yöneticilerinin katılımıyla yapıldı. Kulüplere turnuva formatı, yönerge ve organizasyon hakkında bilgi verilerek, kulüplerin soruları cevaplandırıldı. Kura çekimi neticesinde 1 nolu kulübün 1. masası beyaz renk olarak belirlendi. 1. tur eşlendirmeleri yayımlanmıştır.

Devamını oku...

2014 İstanbul Yöresel Lige 22 Takım Katılıyor

kulupler2014 tsf2013-2014 İstanbul Kulüpler Birinciliği (Yöresel Lig) bu yıl rekor katılımla 20 İstanbul takımı ve 2 Tekirdağ takımı olmak üzere 22 takım mücadele edecek. 16 kulübümüz bu yıl ilk defa lige katılıyor. 1. Oturum 15-16 Mart 2014 tarihlerinde Sarıyer Kapalı Spor Salonunda düzenlenecektir. 
Yarışmanın Teknik Toplantısı 13 Mart Perşembe 19.00 da İl Temsilciliği Eğitim Salonunda yapılacaktır. 
Adres: Gümüşsuyu Mah.  Bol Ahenk Sok. No:11 Kat:2 Ayaspaşa / Beyoğlu
Katılan kulüplerimize başarılar dileriz.
ÖNEMLİ DUYURU: 1. Tur maça çıkış listesi 15 Mart Cumartesi 10.30`dan önce turnuva Başhakemine teslim edilmelidir.
DUYURU2: Kulüp takımlarımız ana listeleri yayımlanmıştır.
 İletişim: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
      LİG SAYFASI     xlsKULÜPLERİMİZ   jpgULAŞIM   xlsPROGRAM     Takım Ana Listeleri     
  
yoresel afis_banner

Kaynaklar

Banner - Market

tsf market_ban