banner isbank

Etkinlik Takvimi 2012-2013

* Bu programda revizyon yapma hakkı İstanbul Satranç İl Temsilciliğinde saklıdır. Turnuvalarla ilgili detaylı bilgiler turnuva haberlerindedir.
   Etkinlik    Organizasyon    Yer Tarih
Türkiye Emektarlar Satranç Şampiyonası TSF Ankara 30 Tem.-4 Ağ.
2013 İstanbul Körleme Satranç Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği & İSD Şişli / İSD 27-28 Temmuz
Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası TSF Isparta 21-27 Temmuz
İSD 19. Hızlı Satranç Turnuvası İSD & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 21 Temmuz
2013 İstanbul Hızlı Satranç İl Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği  Şişli 19-20 Temmuz
BEMAR 15 Yaşaltı 1. SAtranç Turnuvası BEMAR & Viaport AVM & İstanbul İl Temsilciliği Pendik 6-7 Temmuz
52. Silivri Belediyesi Yoğurt Festivali Satranç Turnuvası Silivri Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği  Silivri 4-5-6 Temmuz
Kartal Belediye Başkanlığı Kupası Satranç Turnuvası Kartal Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Kartal 21-22-23 Haz.
Türkiye İş Bankası Minikler Satranç Şenliği TSF Çamlıca 19 - 23 Haziran
Capitol Babalar Günü Satranç Turnuvası Capitol AVM & İstanbul İl Temsilciliği Üsküdar 16 Haziran
İSD İlhan Arif Sezer`i Anma Satranç Turnuvası İSD & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 15-16 Haziran
Babalar Günü Satranç Turnuvası GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Büyükçekmece 15-16 Haziran
GOPSEM Haziran ELO Turnuvası GOPSEM & İstanbul İl Temsilciliği Gaziosmanpaşa -
BESEM-Gizli Zeka 1. Satranç Turnuvası Besem-Gizli Zeka & İstanbul İl Temsilciliği Büyükçekmece 8-9 Haziran
Galatasaray Lisesi 4. Mekteb-i Sultani Liselerarası Takım Satranç Turnuvası Galatasaray Lisesi & İstanbul İl Temsilciliği Beyoğlu ertelendi..
Özel Karagözyan Ermeni İlkokulu Satranç Turnuvası Özel Karagözyan Ermeni İlkokulu & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 3-4-5 Haziran
29 Mayıs Fetih Kupası Fatih Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Fatih 29 Mayıs
2012-2013 İstanbul Kulüpler Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Kartal 25-26 Mayıs
Meydan AVM 16 Yaşaltı 1. Satranç Turnuvası Meydan AVM - Merter & İstanbul İl Temsilciliği Merter 25-26 Mayıs
3. Çekmeköy Belediyesi İlçe MEM Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu ve İlkokulu Satranç Turnuvası Çekmeköy Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Çekmeköy 22-23 Mayıs
İstanbul Satranç Derneği 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Tunrnuvası İSD & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 19 Mayıs
Özel Alman Lisesi Liselerarası 18. Satranç Takım Turnuvası Özel Alman Lisesi & İstanbul İl Temsilciliği Beyoğlu 18-19 Mayıs
K.E.K. Bahar Kupası Satranç Turnuvası Kazananlar Eğitim Kulübü & İstanbul İl Temsilciliği Bakırköy/Şirinevler 18-19 Mayıs
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turn GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 18 Mayıs
2013 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası TSF Bahçelievler 17-22 Mayıs
Özel Feriköy Ermeni İ.O. Satranç Turnuvası Özel Feriköy Ermeni İ.O. & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 14-15-16 Mayıs
Özel Sembol Okulları 1. Satranç Turnuvası Özel Sembol Okulları & İstanbul İl Temsilciliği Başakşehir 11-12 Mayıs
4. Lojistik Hamle Satranç Turnuvası Beykoz Lojistik & İstanbul İl Temsilciliği Beykoz 11-12 Mayıs
Bahçelievler Kültür ve Spor Ligi Satranç Turnuvası Bahçelievler Kaymakamlığı & İstanbul İl Temsilciliği Bahçelievler 7-8 Mayıs
Ataşehir İlçesi Kaymakamlık Kupası Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü & İstanbul İl Temsilciliği Ataşehir 7-8 Mayıs
FMV Işık Okulları 8.Satranç Takım Yarışması FMV Okulları & İstanbul İl Temsilciliği Ayazağa 3-5 Mayıs
Anafen Sevgi Çiçeği 8. Satranç Turnuvası Anafen Okulları & İstanbul İl Temsilciliği Ümraniye 27-28 Nisan
5. Sancaktepe Gelişimin Merkezi Satranç Turn. Sancaktepe Gelişimin Merkezi & İstanbul İl Temsilciliği Sancaktepe 25-26 Nisan
23 Nisan Satranç Turnuvası GHSİM & GOPSEM & İstanbul İl Temsilciliği Gaziosmanpaşa 23 Nisan
Kartal Belediyesi 23 Nisan Satranç Turnuvası Kartal Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Kartal 20-21-23 Nisan
İstanbul Lisesi 12. Liselerarası Satranç Turnuvası İstanbul Lisesi & İstanbul İl Temsilciliği  Fatih 20-21-23 Nisan
 
Beylikdüzü Uğur Koleji 23 Nisan Anaokulu Satranç Şenliği Uğur Koleji & İstanbul İl Temsilciliği  Beylikdüzü 20 Nisan
 Türkiye Çocuk ve Yıldızlar Ligi Finali TSF Karaman 19-25 Nisan
Sultanbeyli Belediyesi Okullararası Satranç Turnuvası Sultanbeyli Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği  Sultanbeyli 16-17-18 Nisan
Deniz Lisesi Komutanlığı Satranç Turnuvası Deniz Lisesi Komutanlığı Tuzla 16-19 Nisan
Atacan Anaokulu 1. Dostluk Satranç Şöleni Atacan Anaokulu & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 14 Nisan
2013 Beylikdüzü Belediyesi 12 Yaşaltı Satranç Turnuvası Beylikdüzü Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Beylikdüzü 13-14 Nisan
Beşiktaş Belediyesi 2013 Ulusal Egemenlik Kupası Beşiktaş Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Beşiktaş 12-13-14 Nisan
Özel Kültür Fen Lisesi Liselerarası Bireysel Takım Satranç Turnuvası Özel Kültür Fen Lisesi & İstanbul İl Temsilciliği Bakırköy/Ataköy 6-7 Nisan
2013 Türkiye Okul Sporları Birinciliği GSM & TSF Ürgüp / Nevşehir 1-5 Nisan
Kurtköy Doğa Anaokulu Satranç Şenliği Kurtköy Doğa Anaokulu & İstanbul İl Temsilciliği Kurtköy 31 Mart
Özel Mektebim Okulları 1. Okullararası Satranç Turnuvası Özel Mektebim Okulları & İstanbul İl Temsilciliği Silivri 30-31 Mart
Darüşşafaka 150. Yıl Satranç Turnuvası Darüşşafaka Okulları & İstanbul İl Temsilciliği Sarıyer 30-31 Mart
2013 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Kartal 29-30-31 Mart
2. Irmak Hamlesi Satranç Turnuvası Irmak Okulları & İstanbul İl Temsilciliği Kadıköy 23-24 Mart
2012-2013 İstanbul Kulüpler Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği İlan Edilecektir 23-24 Mart
Bahçeşehir Doğa Anaokulu Satranç Şenliği Bahçeşehir Doğa Anaokulu & İstanbul İl Temsilciliği Başakşehir 17 Mart
Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlkokulu ve Ortaokulu 22. Geleneksel Satranç Turnuvası Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlkokulu ve Ortaokul Beşiktaş 16-17 Mart
Bilfen Satranç Turnuvası Özel Bilfen Esenşehir İ.Ö.O. & İstanbul İl Temsilciliği Ümraniye 9-10 Mart
İstanbul Tabip Odası 14 Mart Bireysel Satranç Turnuvası İstanbul Tabip Odası Satranç Grubu & İstanbul İl Temsilciliği Cağaloğlu 9-10 Mart
Eyüp İlçe MEM Okullararası Satranç Turnuvası Eyüp İlçe MEM & İstanbul İl Temsilciliği Eyüp 7-8 Mart
Saint Michel Lisesi 9. Liseler arası Satranç Turnuvası Saint Michel Lisesi & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 6-7 Mart
Ataşehir Doğa Anaokulu Satranç Şenliği Ataşehir Doğa Anaokulu & İstanbul İl Temsilciliği Ataşehir 3 Mart
16. İSD Hızlı Satranç Turnuvası İstanbul Satranç Derneği & İstanbul İl Temsilciliği  Şişli 3 Mart
2013 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birinciliği İstanbul İl Temsilciliği & Boğaziçi Ün. Satranç Kulübü Beşiktaş 24 Şubat
2013 MEB Okul Sporları Anadolu Yakası Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Üsküdar 19-22 Şubat
2013 MEB Okul Sporları Avrupa Yakası Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Bağcılar 12-15 Şubat
Trump Towers "Satranç Sporuna İlk Adımınızda Yanınızdayız" Trump Towers & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 2-3 Şubat
İSD Muhittin Gençaslan`ı Anma Satranç Turnuvası İSD & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 27 Ocak
XXII. Eyüboğlu Dostluk Satranç Turnuvası Eyüboğlu Eğitim Kurumları & İstanbul İl Temsilciliği  Ümraniye 18-19-20 Ocak
Ümraniye Spor Oyunları Satranç Turnuvası Ümraniye İlçe MEM & İstanbul İl Temsilciliği Ümraniye 15-16 Ocak
2012-2013 İstanbul Çocuk ve Yıldızlar Satranç Ligi GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Çeşitli 5-6, 12-13 Oca
Ufuk Okulları 1. Okullararası Takım Satranç Turnuvası Ufuk Okulları & İstanbul İl Temsilciliği Sarıyer 26-27 Aralık
Fen Bilimleri Dershanesi Üniversite Hazırlık Öğrencileri Arası Satranç Turnuvası Fen Bilimleri Dershanesi & İstanbul İl Temsilciliği Beyoğlu 26-27 Aralık
2012 İstanbul Satranç İl Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Üsküdar 22-28 Aralık
3. Jirayr Ohanyan Çakır Satranç Turnuvası Şişli Spor Kulübü & İstanbul İl Temsilciliği Şişli  8-9 Aralık
İSD 14. Hızlı Satranç Turnuvası İSD Şişli 2 Aralık
2012 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Bakırköy 1-2, 8-9 Aralık
Boğaziçi Üniversitesi 1. Açık Yıldırım Satranç Turnuvası Boğaziçi Üniversitesi Satranç Kulübü & İstanbul İl Temsilciliği Beşiktaş 1 Aralık
Bakırköy Belediyesi Öğretmenlerimize Saygı Takım Satranç Turnuvası Bakırköy Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Bakırköy 25 Kasım
Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Ataköy 24-25 Kasım
2012 İstanbul Yıldızlar Satranç İl Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Bahçelievler 23-24-25 Kasım
2012 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği GHSİM & İstanbul İl Temsilciliği Bayrampaşa 16-17-18 Kasım
Ulu Önder Atatürk`ü Anma Satranç Turnuvası Trump Towers & İstanbul İl Temsilciliği Şişli 9-10-11 Kasım
Kartal Belediyesi 2012 Atatürk Kupası Satranç Turnuvası Kartal Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Kartal 9-10-11 Kasım
2012 İ.T.Ü. Atatürk ve Cumhuriyet Spor Şenliği Satranç Turnuvası İ.T.Ü. Ayazağa 6-7-8 Kasım
İSD 13. Hızlı Satranç Turnuvası İSD Şişli 4 Kasım
Bakırköy Belediyesi Engelli-Engelsiz Elele Satranç Takımları Turnuvası Bakırköy Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Bakırköy 4 Kasım
Beykent Okulları 2. Satranç Turnuvası Beykent Okulları & İstanbul Satranç İl Temsilciliği Büyükçekmece 3-4 Kasım
Özel Bahçeşehir İlköğretim Okulu 2. Satranç Turnuvası Özel Bahçeşehir İ.Ö.O. & İstanbul İl Temsilciliği Başakşehir 3 Kasım
29 Ekim Cumhuriyet Kupası Yıldırım Satranç Turnuvası GHSİM, Bayrampaşa Belediyesi, İstanbul İl Temsilciliği Bayrampaşa 29 Ekim
29 Ekim Cumhuriyet Kupası Hızlı Satranç Turnuvası GHSİM, Fatih Belediyesi, İstanbul İl Temsilciliği Fatih 29 Ekim
İSD 12. Hızlı Satranç Turnuvası İSD Şişli 28 Ekim
İSD Yılıdırım Satranç Turnuvası İSD Şişli 27 Ekim
Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı 1. Koruncuk Satranç Turnuvası Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı & İstanbul İl Temsilciliği Arnavutköy 13-14 Ekim
İSD ELO Turnuvası Finali İSD & İstanbul İl Temsilciliği İSD / Şişli 13-20 Ekim
İSD ELO Turnuvası Seçmesi İSD & İstanbul İl Temsilciliği İSD / Şişli 29 Eylül-6 Ekim
İstanbul Tabip Odası & İstanbul Barosu Satranç Takımları Dostluk Turnuvası İstanbul Tabip Odası, İstanbul Barosu, İstanbul İl Temsilciliği Cağaloğlu 29-30 Eylül
24.Uluslararası Kâtibim Şenliği Satranç Turnuva Üsküdar Belediyesi, Beylerbeyliler Derneği, İstanbul İl Temsilciliği Beylerbeyi Camii önü 8-9 Eylül
11. Uluslararası İstanbul Satranç Festivali TSF Yeşilköy 30 Ağs. -8 Eylül
6. Geleneksel Carrefoursa - Maltepe Park Ödüllü Satranç Turnuvası Carrefoursa Maltepe Park, Satranç Akademisi, İstanbul İl Temsilciliği Maltepe 23-25 Ağustos
İstanbul - Köln Kardeş Şehir Dostluk Maçı İstanbul İl Temsilciliği İstanbul Satranç Derneği (İSD) 12 Ağustos

* Bu programda revizyon yapma hakkı İstanbul Satranç İl Temsilciliğinde saklıdır. Gelecek etkinliklerin tarih ve yerlerinde değişiklik yapılabilir.
19mayis2020 yan_afis
 istbir2020 afiss_dikey_yan_final
kucukler2019 dikey_yan
ist ilcebir2019_yan
2020 okulspor_bolge_afis_dikeys_yan
yildizlar2019 yan
istanbul emektar_2019_afis__yan

Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase