banner isbank

2021 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonaları Başlıyor..

tyg yildiz2021 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonaları kayıtları başlamıştır. Şampiyonalar 27 Ağustos-3 Eylül 2021 tarihleri arasında Konya`da düzenlenecektir. Şampiyona kayıtları 20 Ağustos 2021 saat 17.00'de sona erecektir. 
Şampiyonalara, İl Yarışmalarını tamamlayan sporcular, geçtiğimiz sene milli takım havuzunda yer alan sporcular, Ulusal ve FIDE unvanlı sporcular kayıt yaptırabileceklerdir. İl Müdürlüklerinden onaylı kafile listelerinde yer almayan sporcular final yarışmalarına katılamayacaklardır. Şampiyonalara katılacak tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz.
Küçükler Şampiyonası Yarışma Sayfası
Yıldızlar Şampiyonası Yarışma Sayfası
 Veli İzin Belgesi için tıklayınız..     Kafile İzin Formu için tıklayınız..   İSTANBUL KAFİLE LİSTESİ  
Not: Gençlik ve Spor talimatı gereği tüm sporcuların kafile formu (bireysel katılım da olsa) ve veli izin formunu doldurması zorunludur. Üstte yer alan Veli izin formu ve Kafile İzin Formu tüm sporcular için doldurulmalı ve ıslak imzalı olarak taratılarak e-posta ekiyle Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresine en geç 20 Ağustos 2021 Cuma 16:00`a kadar iletilmesi zorunludur. Kafile listesinde yer alan seyahat bilgisi için; şahsi araç ile ulaşımda aracın ruhsat fotokopisi ve aracı kullanacak kişinin ehliyet fotokopisi; otobüs veya uçakla gidilecekse biletin fotokopisi yer almalıdır. Eksik belgesi olanlar il kafile listesinde yer alamayacaktır.

Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase