banner isbank

Hakem Listesi

Hakemler

Hakem Kursu

Kurs ön kayıt süresi sona ermiştir. Kursa katılım hakkı olan adaylar yayımlanacaktır..







Turnuva Sonuçları (5)

    2012 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği
Sporcular    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Geçici Sıralama
    Boğaziçi Üniversitesi 1. Açık Yıldırım Satranç Turnuvası
  Sonuçlar     Final Sıralaması
    Bakırköy Belediyesi Öğretmenlerimize Saygı Satranç Turnuvası - 2012
 1.Tur   2.Tur   3.Tur     Final Sıralaması
    2012 İstanbul Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası
 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur      Final Sıralaması
    Kartal Belediyesi 2012 Atatürk Kupası Satranç Turnuvası
Açık    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
Gençler  1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
Yıldızlar  1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur    7.Tur    Final Sıralaması
    Trump Towers Atatürk`ü Anma Satranç Turnuvası
1.Kategori   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
 2.Kategori   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
    Bakırköy Belediyesi Engelli Engelsiz El Ele Takım Satranç Turnuvası
Takımlar    1.Tur   2.Tur   3.Tur     Final Sıralaması
    Beykent Okulları Okullararası 2. Satranç Turnuvası
8 yaş altı    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
12 yaş altı    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
    29 Ekim Cumhuriyet Kupası Hızlı Satranç Turnuvası
   Başlangıç Sıralaması      Çapraz Tablo
    29 Ekim Cumhuriyet Kupası Yıldırım Satranç Turnuvası
  Başlangıç Sıralaması      Çapraz Tablo
    TKMÇV 1. KORUNCUK Satranç Turnuvası
13-18 Yaş    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur    5.Tur     Takım Sıralaması     Masa Dereceleri
12 Yaş Altı    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur    5.Tur     Takım Sıralaması     Masa Dereceleri
    İstanbul Satranç Derneği 2012 ELO Turnuvası
Final    Eşlendirme & Sonuçlar           Geçici Sıralama           ELO Raporu
Seçme    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması   Çapraz Tablo  ELO Raporu
    İstanbul Tabip Odası & İstanbul Barosu Satranç Takımları Dostluk Turnuvası
Sporcu Listesi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması     Kategori Ödülleri
    24. Uluslararası Kâtibim Şenliği Satranç Turnuvası
A- Kategorisi    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması     Çapraz Tablo
B- Kategorisi    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması     Çapraz Tablo
      6. Carrefoursa-Maltepe Park Ödüllü Satranç Turnuvası
Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur   8.Tur   9.Tur     Final Sıralaması
      İstanbul - Köln Dostluk Maçı
 Sonuçlar     PGN
    Doğa Tatil Köyü 2. Satranç Turnuvası
1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
    Silivri Belediyesi 51. Yoğurt Festivali Satranç Turnuvası
1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Geçici Sıralama      Çapraz Tablo
    Çatalca Belediyesi & Besem Satranç Turnuvası
9 yaş ve altı   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
12 yaş ve altı   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
    Gaziosmanpaşa İlçe Temsilciliği Karma Turnuvası
A-Kategorisi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
B-Kategorisi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
Yıldırım   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
    Kartal Belediyesi Kartal`da Hamleler 2. Satranç Turnuvası
Açık   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
Gençler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
Yıldızlar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
Küçükler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
    İstanbul Yıldırım ve ELO Satranç Turnuvası
A-Kategorisi 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması    ELO Raporu
B-Kategorisi 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
Yılıdırım 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması     Çapraz Tablo
   Capitol AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası 
 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
   Sapphire AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası 
 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
   Prestige Mall 12 Yaş Altı Satranç Turnuvası
8 yaş altı  1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
12 yaş altı  1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
   Corporate Games (Kurumsal Oyunlar) 4. Satranç Turnuvası  
 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
   Galatasaray Lisesi 3. Mekteb-i Sultani Liselerarası Takım Satranç Turnuvası
 1.Tur   2. Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Takım Final Sıralaması
      İstanbul İl Yöre Yarışmaları
 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      İş`te Turnuva
 Başlangıç Sıralaması   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   Final Sıralaması
      BESEM İstanbul Outlet Satranç Turnuvası
7 yaş altı    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   Final Sıralaması
9 yaş altı    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   Final Sıralaması
 12 yaş altı     1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   Final Sıralaması
      Piri Reis Üniversitesi 1. Açık Satranç Turnuvası
 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   Final Sıralaması   Çapraz Tablo
      Özel Alman Lisesi 17. Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   Sıralama   Çapraz Tablo    Masa Dereceleri
      19 Mayıs Gençlik Haftası Turnuvası
 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4. Tur   5.Tur   6.Tur   Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
      Sevgi Çiçeği Anafen İstanbul Okulları 7. Satranç Turnuvası
Küçükler    Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6  Tur7      Sıralama     Masa Dereceleri
Küçük Kızlar    Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6   Tur7      Sıralama     Masa Dereceleri
 Yıldızlar    Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6   Tur7      Sıralama     Masa Dereceleri
      FMV Işık Okulları 7. Satranç Turnuvası
Küçükler   Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6   Tur7     Sıralama   Performans    Masa Dereceleri
Yıldızlar   Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6   Tur7     Sıralama   Performans    Masa Dereceleri
Gençler   Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6   Tur7     Sıralama   Performans    Masa Dereceleri
 Üniversiteler   Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6   Tur7     Sıralama   Performans    Masa Dereceleri
      Innovia 2. Satranç Turnuvası
Sporcular     Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6   Tur7     Sıralama
      Sancaktepe Belediyesi Gelişim Merkezi Satranç Turnuvası
Ümitler    Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6     Sıralama
Küçükler    Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6     Sıralama
Yıldızlar    Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6     Sıralama
 Gençler    Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6     Sıralama
      Pelikan Mall 23 Nisan Turnuvası
 Sporcular    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur    Final Sıralaması
      Bayrampaşa Belediyesi & İl Temsilciliği 23 Nisan Turnuvası
 Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
      İstanbul Erkek Lisesi Liseler Arası Turnuva
 Takım Listesi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
      2012 Fen Bilimleri ÖSS Öğrencileri Arası Turnuva
 Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2012 GOPSEM ELO Turnuvası
 Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2012 Kültür Fen Lisesi Satranç Turnuvası
 Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Takım Sıralaması
      2012 Bahçeşehir Koleji Satranç Turnuvası
1.Sınıflar    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
2.Sınıflar    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
3.Sınıflar    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
 4.Sınıflar    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
      İstanbul Barosu Hamle Sırası Savunmada 2. Satranç Turnuvası
 Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2012 Ataşehir Doğa Koleji Satranç Turnuvası
1. Sınıflar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
 2. Sınıflar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
3. Sınıflar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2012 Özel Irmak Okulları Satranç Turnuvası
Küçükler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
 Yıldızlar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2012 İstanbul İl Yarışmaları
 Takımlar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2012 İstanbul Barosu ve Tabibler Odası Dostluk Maçı
A Kategorisi Sonuçları      Final Sıralaması
B Kategorisi Sonuçları      Final Sıralaması
      2012 İstanbul Okullar Birinciliği - Anadolu Yakası
Küçükler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur  7.Tur     Final Sıralaması     Çapraz Tablo
Yıldızlar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur  7.Tur     Final Sıralaması     Çapraz Tablo
Gençler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur  7.Tur     Final Sıralaması     Çapraz Tablo
      2012 İstanbul Çocuk ve Yıldızlar Ligi
Yıldızlar Ligi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur    Final Sıralaması
Çocuk Ligi (Mavi)   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur   8.Tur     Final Sıralaması
Çocuk Ligi (Sarı)   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur   8.Tur     Final Sıralaması
Çocuk Ligi (Yeşil)   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur   8.Tur     Final Sıralaması
 Çocuk Ligi (Kırmızı)   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur   8.Tur     Final Sıralaması
      2012 Özel Bilfen Okulları Satranç Turnuvası
Piyonlar Kategorisi  1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
Atlar Kategorisi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
Filler Kategorisi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
 Kaleler Kategorisi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
      2012 Ümraniye İlçe Milli Eğitim Turnuvası
Küçükler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması     Takım Sıralaması
Yıldızlar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması     Takım Sıralaması
 Gençler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur    Final Sıralaması     Takım Sıralaması
      2012 İstanbul Okullar Birinciliği - Avrupa Yakası
Küçükler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
Yıldızlar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
 Gençler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması

Görevlendirmeler

   İL HAKEM KURULU
   S. Rıza ÖNEY  Başkan
   Gökmen MUŞ  Asbaşkan
   Cüneyt Kamil YILDIRIM  Yazman
   Volkan UÇANKUŞLAR  Üye

İletişim : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  


Göreve gelemeyecek olan hakemlerimiz görev red formunu doldurarak , Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine elektronik posta yoluyla, İl temsilciliğine imzalı olarak 0212 249 41 69 nolu fax numarasına yollaması gereklidir. Turnuva başhakemi ile irtibat kurarak mazeretini beyan eder.

Görev Red Formu    

Atamaları tam sayfa görüntülemek için tıklayınız..  

UKD Hesaplama Prosedürü

DuyuruTürkiye Satranç Federasyonu Ulusal Kuvvet Derecesi Hesaplama Prosedürü revize edilmiş olup, Yönetim Kurulu Kararı ardından yürürlüğe girmiştir.

TSF Teknik Kurul üyesi Atilla Gürmen tarafından yürütülen UKD Bilgi Sisteminde yapılan önemli değişiklikler haberin devamında yer almaktadır.

UKD Hesaplama Prosedürü

Önemli Değişiklikler;

1- UKD’li sporcuların UKD’siz sporcular ile yaptığı maçlar sonucunda UKD’li sporcunun UKD değişimi kazandığı ve kaybettiği maçlar için; UKD Puanı +2400 için +1 -1, 2000-2399 +1,5 -1,5, 1600-1999 +2 -2, 1300-1599, +2,5 -2,5, - 1299 +3 -3 puan oranlarında etkilenir. UKD siz sporcunun GKD’si UKD’li sporcu gibi hesaplanacaktır. Beraberlik durumunda UKD'li sporcunun UKD puanı değişmez.

2- UKD puanları en az 1000’dir, hesaplamalar sonucunda UKD puanı 1000’in altına düşen sporcunun UKD’si sistemde 1000 puan olarak kalır, (Not: Sistemde 1000 altında kaydı bulanan 477 sporcunun UKD puanı 1000
olarak güncenlenmiştir.)

3- UKD askı listesinde yer alan yarışmaların askıda bekleme süresi "en az" 10 gündür. Her ayın 21’inden sonra askı listelerine dahil edilen yarışmaların UKD hesaplamaları bir sonraki ayın UKD listesine dahil
edilir.
4- Lig ve benzeri takım yarışmaları hariç, yarışma süresi altmış günü aşan ve yarışmanın bitiş tarihinden itibaren otuz gün içinde değerlendirme için Federasyon Teknik Kurulu UKD puanı hesaplama birimine gönderilmeyen yarışmalar UKD puanı hesaplamalarında değerlendirmeye alınmaz.

Alt Kategoriler

Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase