banner isbank

2013 Kartal Belediyesi Atatürk Kupası Satranç Turnuvası Başlıyor

2013 kartal_ataturk_kupasi__small10 Kasım Atatürk`ü Anma Haftası etkinlikleri kapsamında, 8-9-10 Kasım 2013 tarihlerinde "Kartal Belediyesi 2013 Atatürk Kupası Satranç Turnuvası" düzenlenecektir. Turnuva 7 tur ve 4 rating kategorisi ve minikler kategorisinde yapılacaktır. Kartal Belediyesi Eğitim Çadırı`nda yapılacak turnuva toplamda 500 sporcu ile sınırlıdır ve turnuva kayıtları 24 Ekim 2013, 14.00 dan itibaren istanbul.tsf.org.tr adresinden online kayıt sistemi ile yapılacaktır.
Turnuva kategorilerinde dereceye girecek sporculara çeyrek altın ödülü; kadınlar, emektarlar, küçükler ve genç sporcular için kategori ödülü verilecektir. Detaylı bilgilere turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
DUYURU: Turnuva kayıtları sona ermiş ve kategori sporcu listeleri yayımlanmıştır. Sporcuların bilgilerini ve kategorilerini kontrol etmeleri ve eğer  varsa bilgi düzeltmelerini turnuva Başhakemi Özgür Acar`a bildirmeleri gerekmektedir (E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  ) . 
Turnuvaya 630 sporcu kayıt yaptırmıştır, Kartal Belediyesi Atatürk Kupası turnuvasına yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Turnuva sporcu kontenjanı sınırlı olduğundan dolayı "C" ve "E" kategorisinde kayıt sırasına göre yedek sporcu listesi oluşturulmuştur. Bu sebeple turnuvaya katılamayacak sporcuların kısa sürede bu durumlarını iletişim e-posta adresine bildirmeleri, yedek sporcuların turnuvaya katılabilmesi ve turnuva planlaması açısından önemle rica olunur.
  A Kategorisi   B Kategorisi   C Kategorisi   D Kategorisi   E Kategorisi   Yedek-C Kat.   Yedek-E Kat.
  pdfTurnuva Yönergesi       jpgTurnuva Afişi 

 


 Kartal Belediye Başkanlığı Kupası Satranç Turnuvası 21-23 Haziran 2013 tarihlerinde yapılmış ve yaklaşık 450 sporcu mücadele etmişti.
19mayis2020 yan_afis
 istbir2020 afiss_dikey_yan_final
kucukler2019 dikey_yan
ist ilcebir2019_yan
2020 okulspor_bolge_afis_dikeys_yan
yildizlar2019 yan
istanbul emektar_2019_afis__yan

Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase