banner isbank

Sevinç Koleji Online Satranç Turnuvası 18 Nisan 2021 Pazar..

sevinc2021 afisAltunizade Sevinç Koleji tarafından 18 Nisan 2021 Pazar 14:00`dan itibaren Sevinç Koleji "Move It" Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuva chess.com platformunda 7-18 yaş arası sporcuların 5 ayrı yaş kategorisinde (8 Yaşaltı-10 Yaşaltı-12 Yaşaltı-14 Yaşaltı-18 Yaşaltı) İstanbul geneli sporculara yönelik düzenlenecektir. Turnuvanın 5 dakika+2 saniye düşünme süresinde 8 tur düzenlenmesi planlanmıştır.
Turnuvada her kategoride ilk 3 sporcuya ve en başarılı ilk 3 kadın sporcuya madalya ödülü ile toplamda 150 satranç takımı hediyesi Sevinç Koleji tarafından sporculara verilecektir. Turnuvaya katılacak tüm sporcuların bilgisayarlarında ZOOM programı kurulu olmak zorundadır ve yönerge maddesi 2.9.`a göre hareket edilmelidir.
Turnuva kayıtları istanbul.tsf.org.tr sitesinden haberin devamında başlamıştır, detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
   pdfTurnuva Yönergesi   jpegTurnuva Afişi     Online Kayıt       
TURNUVA KATILIM ADIMLARI 
1- chess.com sitesinden ücretsiz olarak kullanıcı adı alması gerekmektedir. Kullanıcı adları sporcuların gerçek ad-soyad bilgisi ve ilave olarak sadece rakamdan oluşturulabilir. chess.com kullanıcı adı almak için tıklayınız..
2- Turnuvaya katılmak için istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırılmalıdır. ONLINE KAYIT için tıklayınız..   
3- chess.com sitesinde turnuva grubuna/kulübüne üye olunmalıdır. Her kategori için kulüp linkleri turnuva yönergesi 2.5. maddesi tablosında bulunmaktadır.
4-
 Turnuva başlangıç saatinden 1 saat önce ile turnuva başlangıcına kadar turnuvaya kayıt kontrol işleminizi chess.com sitesinde aşağıda yayımlanan turnuva yaş kategorisi linkinden KATIL butonuna tıklayarak yaptırılmalıdır.
19mayis2020 yan_afis
 istbir2020 afiss_dikey_yan_final
kucukler2019 dikey_yan
ist ilcebir2019_yan
2020 okulspor_bolge_afis_dikeys_yan
yildizlar2019 yan
istanbul emektar_2019_afis__yan

Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase