banner isbank

Turnuva Sonuçları


    Doğa Tatil Köyü 2. Satranç Turnuvası
1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
    Silivri Belediyesi 51. Yoğurt Festivali Satranç Turnuvası
1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Geçici Sıralama      Çapraz Tablo
    Çatalca Belediyesi & Besem Satranç Turnuvası
9 yaş ve altı   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
12 yaş ve altı   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
    Gaziosmanpaşa İlçe Temsilciliği Karma Turnuvası
A-Kategorisi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
B-Kategorisi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
Yıldırım   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
    Kartal Belediyesi Kartal`da Hamleler 2. Satranç Turnuvası
Açık   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
Gençler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
Yıldızlar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
Küçükler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
    İstanbul Yıldırım ve ELO Satranç Turnuvası
A-Kategorisi 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması    ELO Raporu
B-Kategorisi 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
Yılıdırım 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması     Çapraz Tablo
   Capitol AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası 
 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
   Sapphire AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası 
 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
   Prestige Mall 12 Yaş Altı Satranç Turnuvası
8 yaş altı  1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
12 yaş altı  1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
   Corporate Games (Kurumsal Oyunlar) 4. Satranç Turnuvası  
 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
   Galatasaray Lisesi 3. Mekteb-i Sultani Liselerarası Takım Satranç Turnuvası
 1.Tur   2. Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Takım Final Sıralaması
      İstanbul İl Yöre Yarışmaları
 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      İş`te Turnuva
 Başlangıç Sıralaması   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   Final Sıralaması
      BESEM İstanbul Outlet Satranç Turnuvası
7 yaş altı    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   Final Sıralaması
9 yaş altı    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   Final Sıralaması
 12 yaş altı     1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   Final Sıralaması
      Piri Reis Üniversitesi 1. Açık Satranç Turnuvası
 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   Final Sıralaması   Çapraz Tablo
      Özel Alman Lisesi 17. Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   Sıralama   Çapraz Tablo    Masa Dereceleri
      19 Mayıs Gençlik Haftası Turnuvası
 1.Tur   2.Tur   3.Tur   4. Tur   5.Tur   6.Tur   Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
      Sevgi Çiçeği Anafen İstanbul Okulları 7. Satranç Turnuvası
Küçükler    Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6  Tur7      Sıralama     Masa Dereceleri
Küçük Kızlar    Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6   Tur7      Sıralama     Masa Dereceleri
 Yıldızlar    Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6   Tur7      Sıralama     Masa Dereceleri
      FMV Işık Okulları 7. Satranç Turnuvası
Küçükler   Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6   Tur7     Sıralama   Performans    Masa Dereceleri
Yıldızlar   Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6   Tur7     Sıralama   Performans    Masa Dereceleri
Gençler   Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6   Tur7     Sıralama   Performans    Masa Dereceleri
 Üniversiteler   Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6   Tur7     Sıralama   Performans    Masa Dereceleri
      Innovia 2. Satranç Turnuvası
Sporcular     Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6   Tur7     Sıralama
      Sancaktepe Belediyesi Gelişim Merkezi Satranç Turnuvası
Ümitler    Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6     Sıralama
Küçükler    Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6     Sıralama
Yıldızlar    Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6     Sıralama
 Gençler    Tur1   Tur2   Tur3   Tur4   Tur5   Tur6     Sıralama
      Pelikan Mall 23 Nisan Turnuvası
 Sporcular    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur    Final Sıralaması
      Bayrampaşa Belediyesi & İl Temsilciliği 23 Nisan Turnuvası
 Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
      İstanbul Erkek Lisesi Liseler Arası Turnuva
 Takım Listesi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
      2012 Fen Bilimleri ÖSS Öğrencileri Arası Turnuva
 Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2012 GOPSEM ELO Turnuvası
 Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2012 Kültür Fen Lisesi Satranç Turnuvası
 Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Takım Sıralaması
      2012 Bahçeşehir Koleji Satranç Turnuvası
1.Sınıflar    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
2.Sınıflar    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
3.Sınıflar    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
 4.Sınıflar    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
      İstanbul Barosu Hamle Sırası Savunmada 2. Satranç Turnuvası
 Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2012 Ataşehir Doğa Koleji Satranç Turnuvası
1. Sınıflar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
 2. Sınıflar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
3. Sınıflar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2012 Özel Irmak Okulları Satranç Turnuvası
Küçükler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
 Yıldızlar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2012 İstanbul İl Yarışmaları
 Takımlar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2012 İstanbul Barosu ve Tabibler Odası Dostluk Maçı
A Kategorisi Sonuçları      Final Sıralaması
B Kategorisi Sonuçları      Final Sıralaması
      2012 İstanbul Okullar Birinciliği - Anadolu Yakası
Küçükler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur  7.Tur     Final Sıralaması     Çapraz Tablo
Yıldızlar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur  7.Tur     Final Sıralaması     Çapraz Tablo
Gençler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur  7.Tur     Final Sıralaması     Çapraz Tablo
      2012 İstanbul Çocuk ve Yıldızlar Ligi
Yıldızlar Ligi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur    Final Sıralaması
Çocuk Ligi (Mavi)   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur   8.Tur     Final Sıralaması
Çocuk Ligi (Sarı)   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur   8.Tur     Final Sıralaması
Çocuk Ligi (Yeşil)   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur   8.Tur     Final Sıralaması
 Çocuk Ligi (Kırmızı)   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur   8.Tur     Final Sıralaması
      2012 Özel Bilfen Okulları Satranç Turnuvası
Piyonlar Kategorisi  1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
Atlar Kategorisi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
Filler Kategorisi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
 Kaleler Kategorisi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
      2012 Ümraniye İlçe Milli Eğitim Turnuvası
Küçükler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması     Takım Sıralaması
Yıldızlar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması     Takım Sıralaması
 Gençler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur    Final Sıralaması     Takım Sıralaması
      2012 İstanbul Okullar Birinciliği - Avrupa Yakası
Küçükler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
Yıldızlar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
 Gençler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
      2012 Doğan Cafe 1. Yıldırım Satranç Turnuvası
Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur   8.Tur   9.Tur   10.Tur     Sıralama
      2012 İstanbul Barosu & Altınokta Körler Derneği Dostluk Turnuvası
A Takımı   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur
B Takımı   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur
      2012 Beylikdüzü Belediyesi & BESEM Satranç Turnuvası
8 Yaş Altı   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
12 Yaş Altı   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2012 Koçtaş AVM 4. 12 Yaş Altı Satranç Turnuvası
Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
      2012 Kadıköy Anadolu Lisesi Liseler Arası Takım Turnuvası
Takımlar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması     Masa Dereceleri
      2012 Eyüboğlu Dostluk Satranç Turnuvası
Küçükler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur  7.Tur   Bireysel Sıralama   Takım sıra   Çapraz
Yıldızlar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur  7.Tur   Bireysel Sıralama   Takım sıra   Çapraz
Gençler   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur  7.Tur   Bireysel Sıralama   Takım sıra   Çapraz
PGN   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     PGN Tümü
      2011 İstanbul Satranç İl Birinciliği 
Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması     Çapraz Tablo
      2011 Saint Michel Lisesi Liseler Arası Satranç Turnuvası
Takımlar   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2011 İstanbul Barosu 12 Yaş Altı 1.Satranç Turnuvası
Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
      2011 Şişli Spor Kulübü II. Jirayr Ohanyan Çakır Tunruvası
A Kategorisi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
B Kategorisi   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması
      2011 Kalde Masters
 SONUÇLAR    Final Sıralaması     Çapraz Tablo
PGN    1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur   8.Tur   9.Tur   10.Tur 
      2011 Besem 1. Satranç Turnuvası
 8 Yaş Altı   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
12 Yaş Altı   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2011 Doğan Cafe 1. Satranç Turnuvası
Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması     Çapraz Tablo
      2011 Citys AVM Açık Turnuva
Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2011 İstanbul Barosu 1. Satranç Turnuvası
Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması
      2011 İnnovia 1. Satranç Turnuvası
Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
      2011 Üsküdar Belediyesi Uluslararası Katibim Şenliği Satranç Turnuvası
Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur     Final Sıralaması      Çapraz Tablo
      2011 Maltepe Park Carefoursa Satranç Turnuvası
Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur   7.Tur   8.Tur   9.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
      2011 Doğa Tatil Köyü Satranç Turnuvası
Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur     Final Sıralaması     Çapraz Tablo
      2011 Pikado Cafe 2. Satranç Turnuvası
Sporcular   1.Tur   2.Tur   3.Tur   4.Tur   5.Tur   6.Tur     Final Sıralaması
     

Banner - Market

tsf market_ban
istanbul hizli2018_afis_yan

Antrenörler

banner eğitim

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase