banner isbank

KAYIT OL

KAYIT İPTAL



2018-2019 İstanbul Satranç İl Birinciliği 2. Grup - Bakırköy

Turnuva Kayıtları Sona Ermiştir.
Kayıt Bitiş Tarihi: 2018-11-22 20:00:00



Toplam Kayıt: 146
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
SALİH ÜZÜMCÜ İSTANBUL 1130
YİĞİT DAYAN İSTANBUL 1050
YAĞIZ YALINKILIÇ İSTANBUL 1331
MUSTAFA KUZU İZMİR 1286
ORKAN AHMET ATBAKAN İSTANBUL 1513 1686
AZİM USTA İSTANBUL 1671
YUSUF KABAN İSTANBUL 0
ORHAN ÖZTÜRK İSTANBUL 0 0
VOLKAN ÇEPER İSTANBUL 1156 1231
YİĞİT ARDA ÇIRAKCI ESKİŞEHİR 0
ÖZLEM ERTEN İSTANBUL 1250
ORHAN YETER İSTANBUL 1367
İLAYDA SALT ESKİŞEHİR 1623 1743
BAHADIR ÇELEBİ İSTANBUL 0
BERK KURT İSTANBUL 1000
CENK KURT İSTANBUL 1387
EFE ÇELİK İSTANBUL 1169
ALİ YAVUZ İSTANBUL 1403
ECRİN EFSA BÜYÜK ORDU 1523 1696
ELVİN ESMA BÜYÜK ORDU 1299 1524
EYMEN EREN BÜYÜK ORDU 1378 1514
YILDIRIM KÜLOĞLU KASTAMONU 1616 1645
UMUT SALMANLI İSTANBUL 1476 1617
SEYİT MERT İSTANBUL 1196
SERKAN KAYA İSTANBUL 1527 1636
EMRE DURAK İZMİR 1602 1768
UTKU ANIL ŞİRİN İSTANBUL 1444 1164
ALİ ALPER ÇELİK İSTANBUL 1292
HASAN HÜSEYİN ÇELİK İSTANBUL 1787
SÜLEYMAN ÇOBAN ÇORUM 1755
VELİ KARAGEDİK İSTANBUL 1180
MEHMET EMİN KARAGEDİK İSTANBUL 1444
UMUT BİROL İSTANBUL 1068
ALPER ÖZDEMİR İSTANBUL 1381
TOLGA SELİMOĞLU İSTANBUL 1107
ÖMER DURSUN İSTANBUL 1199 1344
ENİS KASRAT İSTANBUL 1086
TALHA YİĞİT DOĞAN İSTANBUL 1567 1677
AHMET ARDA OTHAN İSTANBUL 1314
ARDA ERDEN İSTANBUL 0
MEHMET TÜRK İSTANBUL 1492 1619
DENİZ ŞİMŞEK İSTANBUL 1267
ABBAS HALİL KÖSE GİRESUN 1334
RAMAZAN ALAGÖZ İSTANBUL 1199
EREN OKUMUŞ İSTANBUL 1088
EMRE ERSOY İSTANBUL 1600 1705
İBRAHİM KIZIL İZMİR 1236 1416
KEREM USLU İSTANBUL 1329
HALİS ALTIN İSTANBUL 1645
ARDA ÇEREZ İSTANBUL 1040
YUSUF SULAK BİTLİS 1649
MAHMUT KABAN İSTANBUL 1377
ABDÜSSELAM ŞEKERCİ İSTANBUL 0
FATİH MEHMET SÜMBÜL İSTANBUL 0
HÜR YASİN İZMİR 2047
TUNAHAN MAKARACI İSTANBUL 1926 2008
CEMAL KARAGÜNLÜ İSTANBUL 1345 1305
FUAT YAMAN İSTANBUL 1370
ERDEM KABACA İSTANBUL 1420 1567
TAHA ÖZKAN İSTANBUL 1862 1885
BERKAY ÖZÇELİK İSTANBUL 0
UMUT TEMİZER İSTANBUL 1759
ELİF NAZ ELDEN İSTANBUL 0
SALİH AHMET SUNGURALP ÖZÜ İSTANBUL 1336 1290
(CM)ELİF KESKİN ÇANAKKALE 1789 1741
OĞUZHAN YAVUZKILIÇ İSTANBUL 0
EREN DAYANGAN İSTANBUL 0
ABDURRAHMAN YILMAZ İSTANBUL 0
MALİKİ URAS SARIÇAYIR İSTANBUL 0
SANBERK KARDAŞ İSTANBUL 1102
KAAN ÜNÜVAR İSTANBUL 1461
ABDULLAH SAFİ İSTANBUL 1327 1410
YUNUS ATAŞ BİTLİS 2019
BATU ANGÜN İSTANBUL 2177 2116
TİBET KAĞAN ÖZGÜR İSTANBUL 2069 2087
ABDULLAH BİLGİN İSTANBUL 1211
TAHA YOLCU İSTANBUL 1264
UYGAR DURUÇAY İSTANBUL 1494 1607
ARMAĞAN EMRE BOZDAĞ İSTANBUL 1560
MEHMET EFE PAKYÜREK İSTANBUL 1254 1387
SEZGİN SERİN İSTANBUL 1543 0
SENA ARSLAN İSTANBUL 1115 1197
UMUT KATIRCI İSTANBUL 1160 1384
HASAN ÇALIŞIR İSTANBUL 1103 1330
MERT BİLMİŞ İSTANBUL 1214 1334
YAŞAR OLCAY TAKTAK İSTANBUL 1445
HALİT DOĞAN İSTANBUL 1380 1486
İSMAİL KUZEY YILMAZEL İSTANBUL 1459 1621
GÖKSU CEYLAN İSTANBUL 1470 1597
GÖKTUĞ CEYLAN İSTANBUL 1277 1435
TARIK TUNCAY YILMAZ İSTANBUL 1641
MEHMET ALİ PARTO İSTANBUL 1316
MUSTAFA YİĞİT GÜRLER İSTANBUL 0
SERHAT TUNCA İSTANBUL 1668 1770
ALİ KONUK İSTANBUL 1800
ATAKAN EKEN İSTANBUL 1854
AZRA YEŞİL İSTANBUL 1447
ALİ TUTAN İSTANBUL 1331
ALPER TUTAN İSTANBUL 1543
İNAN SOYDAN İSTANBUL 1710
GÜLÇİN AKÇAY İSTANBUL 1217
TUNÇER EFE KIRAY KARAMAN 1550 1627
KANİ CAN COMBAŞ İSTANBUL 1454
ATA ÖZSÖĞÜT İSTANBUL 1359
KUTSAL KUZEY KARA İSTANBUL 1397
ENİS METİN İSTANBUL 1509 1598
ENGİN KIZILAY İSTANBUL 0
TOPRAK EŞKİ İSTANBUL 0
ENES YUSUF KAMIŞ İSTANBUL 1322 1416
AHMET ÜLKÜ İSTANBUL 1362
ABDULLAH DİNKE İSTANBUL 2003
DENİZ SAY İSTANBUL 1463 1579
ONAT TÜRKMENOĞLU KARABÜK 1525 1668
YASİN YILDIRIM ÇORUM 1744
AYHAN KAAN AYDIN İSTANBUL 2016
AYBERK GÜRSES ÇORUM 1708 1789
YUNUS ORAK ÇORUM 1627 1680
ETEM DURUÇAY İSTANBUL 1570 1573
HÜSEYİN KARAKURT SİVAS 1391
TALHA KOŞDU BURSA 0
BÜRKE KUTAY İSTANBUL 0
SALİHCAN AKTI İSTANBUL 0
ONUR ERDEMİR İSTANBUL 1602 1694
UĞUR TUNALI İSTANBUL 1746
EMRE MİRZA İSTANBUL 1320
EFE MİRZA İSTANBUL 1603
ARDA ALAN ÇANAKKALE 1331
CEYHUN ÇÜNER ANTALYA 1414 1452
ALİ KADIOĞLU İSTANBUL 1410
AHMET SAYKAN İSTANBUL 1583
SİNAN KAYA İSTANBUL 1428
MAHİR METE KUL ÇORUM 1870
MUSAB DOLAŞ İSTANBUL 1451
DENİZ KARASAKAL İSTANBUL 1424 1550
CAN ŞAR İSTANBUL 1745 1838
CELALETTİN ERSÖZ İSTANBUL 1248 1367
VEYSEL ÖZATEŞ İSTANBUL 1516 1622
MUSTAFA ELMAS İSTANBUL 1722
İBRAHİM BAPOĞLU İSTANBUL 1541 1637
ALİ BÜLENT ÖZVEREN KARAMAN 1891 1968
BAHADIR BARUTCU İSTANBUL 1745
GÖKÇEN YILMAZ İSTANBUL 1498 1644
NAİL ODABAŞI İSTANBUL 1510 1650
EMİR ÜSTÜNER İSTANBUL 1335
METEHAN ÖZEN İSTANBUL 1631 1728
CEM BERK İSTANBUL 1419 1521
istbir2019 afis_dikey_final_afis_yan
kucukler2018 dikey_afis_yan

Banner - Market

tsf market_ban

Antrenörler

banner eğitim

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase