banner isbank

KAYIT OL

KAYIT İPTAL



İstanbul 23 Nisan ELO Satranç Turnuvası - Esenyurt

Turnuva Kayıtları Sona Ermiştir.
Kayıt Bitiş Tarihi: 2018-04-16 20:00:00



Toplam Kayıt: 283
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
MUHAMMED EMİRHAN KARATEPE İSTANBUL 0
(CM)ELİF KESKİN KARAMAN 1716 1708
ALPER BİLGİN TEKİRDAĞ 1341
MEHMET CAN MİRZOOĞLU İSTANBUL 1690 1696
ERCE ERTEN TEKİRDAĞ 1289
ÇINAR BİNGÖL İSTANBUL 1091
EMİRHAN SARI İSTANBUL 0
EMRE AYHAN TEKEBABA İSTANBUL 1231
EYYUB AHMET TUNA İSTANBUL 1060
METEHAN YIĞMAN İSTANBUL 0
TALHA ENES AY İSTANBUL 0
AYDIN EREN ÇIBLAK İSTANBUL 1170
MURAT EFE ÇIBLAK İSTANBUL 1180
RAHMETULLAH ÖRAL BOLU 1263
ZAFER GÜDER İSTANBUL 1135
EGEMEN ALTAY GÜDER İSTANBUL 1308
DOĞACAN DORUM ESKİŞEHİR 1741
REŞAD ASKEROĞLU İSTANBUL 1474
DENİZ YILDIZ TEKİRDAĞ 1492
AHMET GÖKER İSTANBUL 1231
ERSON TAHAOĞLU İSTANBUL 1485
MUHAMMET TAHA YILMAZ İSTANBUL 0
EFE KORKMAZ İSTANBUL 1089
YUSUF SULAK BİTLİS 1639 1679
ÇINAR KÜÇÜN İSTANBUL 1037
SUDENAZ KÜÇÜN İSTANBUL 1243 1335
GÖKDENİZ POYRAZ İSTANBUL 1169
DENİZ AYDIN İZMİR 1501
İSA ALKAN İSTANBUL 1399
EREN ÖZMEN İSTANBUL 1032
HÜSNEGÜL DEMİRCİ İSTANBUL 1433
MUHAMMED TALHA ÖZDEMİR İSTANBUL 1449
SALİM EGE SÜRMEN İSTANBUL 0
ADİL TUNA KARSAN İSTANBUL 1679
DORUK ÇETİN İSTANBUL 0
ALPER BOZYEL İSTANBUL 0
ONUR DURGUN ANTALYA 0 1302
MELİH FIRAT YILMAZ İSTANBUL 1312
EREN OKUMUŞ İSTANBUL 1094
BERAT ÇAĞDAŞ ERİŞEN İSTANBUL 1197
MERT MUHAMMED YALMANBAŞ İSTANBUL 1030
UTKU KAYA İSTANBUL 0
ZÜMRA YILMAZ İSTANBUL 0
BUĞRA YILMAZ İSTANBUL 0
BERK KEKEVE İSTANBUL 1050
YİĞİT EMRE İLDİZ TEKİRDAĞ 1240
BORA ÖZGEN İSTANBUL 0
HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK ANKARA 1577 1480
MERT SOYDAN İSTANBUL 1239
GÜLSEVİL YILMAZ DOMBAYCIGİL ANTALYA 1977
SEGAH GÜLPEKMEZ İSTANBUL 1311 1425
MERT EFE HOROZ İSTANBUL 0
YAĞIZ BOZKURT AKSU İSTANBUL 0
AYMAN AJAM İSTANBUL 0 1358
ABDULLAH EREN NAS İSTANBUL 1482 1483
MOHAMMED BEŞİR KEBBE İSTANBUL 1304 1455
EMİR SALİH YÜKSEL İSTANBUL 0
AHMET DEMİRCİ İSTANBUL 1458
AHMET DÖNMEZ İSTANBUL 1589
FURKAN YILMAZ İSTANBUL 1319 1425
ARİF ZİYA ALİŞANOĞLU İSTANBUL 0 0
YAŞAR OLCAY TAKTAK İSTANBUL 1449
HASAN YAVUZ TOY İSTANBUL 1171
GÜRAY ÜLTANIR ÇORUM 1605
ECE TÜRKKAN İSTANBUL 1531 1598
SUDE GÖKSEL İSTANBUL 1427 1493
AYLİN KOÇ DENİZLİ 1579
ARİF İSMAİL BAYRAK İSTANBUL 1050
HATİCE ASLI MUŞTU İZMİR 1558 1652
AYKHAN SAFARLI ANKARA 1668
AHMET EMRE KURT İSTANBUL 1160
ALİHAN DEMİRBAĞ İZMİR 2105
ALARA TUNA İSTANBUL 0
EBUBEKİR TEMUR İSTANBUL 0 1174
EMRAH BURAK AKAR İSTANBUL 1871
TOPRAK KARUN İSTANBUL 1078
SİNA ÖZGÜR İSTANBUL 1601
YASİN EMİR DURGUT İSTANBUL 1126
ALPEREN GARİP İSTANBUL 1136
İLKER KUŞ İSTANBUL 1615 1584
VOLKAN SÜZER İSTANBUL 1742 1783
ÇAĞAN GÜRSOY TEKİRDAĞ 1343
EMRE SAÇKESEN İSTANBUL 1110
BUĞRA KARADEMİR İSTANBUL 1383 1617
ÖMER BOZKIR İSTANBUL 1220 1337
İRFAN KEREM PULLUKÇU İSTANBUL 1203
MUSTAFA ALİ UTLU İSTANBUL 1340
SERRA AYSELİ İSTANBUL 1116
MELİKE ÇAKICI İSTANBUL 1046
İCLAL UZUN İSTANBUL 1133
NAİL ODABAŞI İSTANBUL 1430 1603
AHMET EMİR ERGÜN İSTANBUL 1200
İLBER ATEŞ İSTANBUL 0
ONUR YILDIZ BALIKESİR 1227
MEHMET TÜRK İSTANBUL 1510 1626
RASİM ERAY EFENDİOĞLU ESKİŞEHİR 1499 1559
TOLGA KAYA ESKİŞEHİR 1513 1384
DAVUT POYRAZOĞLU İSTANBUL 1238
DENİZ ŞİMŞEK İSTANBUL 1389
CANER GÜNEŞ İSTANBUL 1109
BEKİR SERİN İSTANBUL 1288 1167
FATİH MERCAN İSTANBUL 1183
BATU ALP İSTANBUL 1429
OĞUZHAN GÖKTÜRK YAĞŞİ İSTANBUL 1503
HİKMET ALP İSTANBUL 1319
KAAN ÜNÜVAR İSTANBUL 1322
BERİT ŞEYMA ALÇİÇEK İSTANBUL 1173
ONUR ERDEMİR İSTANBUL 1611 1675
MELİH KAAN CAN DENİZLİ 2199 2207
ELİF PİKER İSTANBUL 1097
VELİ KARAGEDİK İSTANBUL 1191
MEHMET EMİN KARAGEDİK İSTANBUL 1402
EZGİSU ÇAĞLAYAN İSTANBUL 1133 1462
MELİSA ATAER İSTANBUL 1200 1364
ZEYNEP NAZ KAYA İSTANBUL 0
HASAN EREN SOLMAZ İSTANBUL 1153
GÜNAY AYAN TEKİRDAĞ 1468
ÖZLEM KUTBAY İSTANBUL 1230
YUSUF ÇEVİKDOĞAN İSTANBUL 1192
ALPER EZBER İSTANBUL 0
ÖMER EMİR ÇEBİ İSTANBUL 1482 1583
TOLGA YALÇIN İSTANBUL 1069
DENİZ KARASAKAL İSTANBUL 1441 1598
ARDA YALÇIN İSTANBUL 1561
ONUR MUZAFFER ÖNEN İSTANBUL 1198 1246
CENGİZHAN TERZİOĞLU İSTANBUL 1171 1194
MUHAMMET KAYA MUĞLA 1625
KAMİL GÜN İSTANBUL 1408
ATAKAN ARSLAN İSTANBUL 1192
HAKAN DENİZ İSTANBUL 1302
İZZET BURKAY KIRCA İSTANBUL 1226
ORHAN YETER İSTANBUL 1191 1364
UĞUR UMUR SİVAS 1683
KAYRA ÖZKAYNAKÇI İSTANBUL 1325 1483
TUNAHAN MAKARACI İSTANBUL 1975 2054
CEREN ÜLKER İSTANBUL 0 1365
ENES YUSUF KAMIŞ İSTANBUL 0 1165
HİKMET BAĞCI İSTANBUL 1704 1768
ASIM TURAN İSTANBUL 2028 2033
EYÜP ATAR İSTANBUL 1457
BORAN MORGÜN İSTANBUL 1352 1412
MERVAN DILŞAD POLAT İSTANBUL 0
LETİF POLAT İSTANBUL 1492 1536
EGE ÖZBEK İSTANBUL 1475
CELALETTİN ERSÖZ İSTANBUL 1439
AHMET KAVACIK İSTANBUL 1804 1860
BURHAN CEMAL ÜSTÜNDAĞ İSTANBUL 1612
YAĞIZ ŞİMŞEK İSTANBUL 1148
ARDA ÖMER ATİK İSTANBUL 1354
ENİS SAİT ERKEN KONYA 1433 1474
ABDULLAH ÇELİK ISPARTA 1721 1818
YILDIRIM KÜLOĞLU KASTAMONU 1653 1648
DENİZ OCAKAÇAN İSTANBUL 1705 1808
CEYHUN ÇÜNER ANTALYA 1504 1462
SERDAR KORKMAZ İSTANBUL 1345 1470
ATAHAN DELİOĞLU İSTANBUL 0 1073
BERKAY ÇAKIR İSTANBUL 1266
MEHMET ÖZMEN İSTANBUL 1408
EREN UTKU BERBER İSTANBUL 1110
ERDEM ÇIĞ İSTANBUL 0
ATABERK DEMİRKAYA İSTANBUL 1375 1353
AHMET ÜLKÜ İSTANBUL 1439
ECRİN ELA SEDEF İSTANBUL 1063
ELİF TUANA SEDEF İSTANBUL 1452 1603
ANIL ALABAŞ ÇANAKKALE 1455 1537
ABDULKADİR KUZEY İSTANBUL 1254
ALPEREN AKSÖZ İSTANBUL 1215
SERCAN TEZCAN BALIKESİR 1148
ENİS METİN İSTANBUL 1262
İSMAİL TARHAN İSTANBUL 1330 1379
DENİZ KOÇ İSTANBUL 1485 1634
ADAR TARHAN İSTANBUL 1582 1752
SONER İLHAN ULAŞ BURDUR 1938
KENAN RAFAEL RODRIGUEZ FUENTES İSTANBUL 1414 1666
RAFET ÜREGEN ANTALYA 1669 1780
BARIŞ CAN DURAK TEKİRDAĞ 1210
ALİ BÜLENT ÖZVEREN KARAMAN 1925
YASİN KOÇAK İSTANBUL 1114 1468
ALİ ALPER ÇELİK İSTANBUL 1339
SERHAT SEFİK İSTANBUL 1053
HASAN HÜSEYİN ÇELİK İSTANBUL 1695
SİNAN SEFİK İSTANBUL 1462
SUDE BALA İSTANBUL 1495 1440
İNAN SOYDAN İSTANBUL 1620
MERT BİLMİŞ İSTANBUL 1035 1362
EROL ALP İSTANBUL 1367 1500
SENA ARSLAN İSTANBUL 1170 1229
BATUHAN EMİR ŞİMŞEK İSTANBUL 1000
BULUT İLBİLGİ ANTALYA 1888 1948
SELMAN SALMANLI İSTANBUL 1379
CANER EKİCİ ÇORUM 1667 1752
UMUT SALMANLI İSTANBUL 1417
MUSTAFA ELMAS İSTANBUL 1772
YUSUF MERT CEYLAN İSTANBUL 1148
SERDAR İHSAN SARIKAVAK İSTANBUL 1714 1868
ÖMER DURSUN İSTANBUL 1263 1336
CAN MIHÇIYAZGAN İSTANBUL 1644 1751
ATAKAN EKEN İSTANBUL 1800
OĞUZHAN SAKIN İSTANBUL 1586 1648
MUSTAFA AKBULUT İSTANBUL 0
KORKUT ORMANOĞLU İSTANBUL 0 0
MEHMET BAHADIR AKBULUT İSTANBUL 0
DEVRİM KARADAĞ İSTANBUL 0 1069
DEVİN EFE KARADAĞ İSTANBUL 1256 1352
SERKAN ÖZEL İSTANBUL 1220
KUTAY KARATAŞ İSTANBUL 2001 2031
SEDAT ÖZYİĞİT İSTANBUL 1496
EMİR CAN DİRİ İSTANBUL 1352 1257
YAŞARHAN SARALOĞLU İSTANBUL 1069 1163
YUSUF ÇAĞAN ÇELİK İSTANBUL 1111
MUHAMMED TAŞKAYA KARAMAN 2047 2048
ÖZGÜR ÖZTÜRK İSTANBUL 1226
MEHMET KARABULUT İSTANBUL 0
BURAK ALP YANCI İSTANBUL 0
BARIŞ EMRE YANCI İSTANBUL 1356
GÖKÇEN YILMAZ İSTANBUL 1460 1576
VEYSEL ÖZATEŞ İSTANBUL 1524 1635
AZRA YEŞİL İSTANBUL 1243 1406
ARDA YEŞİL İSTANBUL 1514 1565
MEHMET ONUR SARIKAYA İSTANBUL 0
UMUT ARDA METİN İSTANBUL 1355
FATİH UĞUR YALÇINKAYA İSTANBUL 0
BAHADIR BARUTCU İSTANBUL 1602 1716
SÜLEYMAN ARDA KABADAYI İSTANBUL 1683
MEHMET DEMİR TÜRKAN İSTANBUL 1110
ORHAN DORUK TÜRKAN İSTANBUL 1286
AHMET HAKAN YEGİN İSTANBUL 1565
VOLKAN CENGİZ SAMSUN 1352
ARIN KAAN AKBAŞ İSTANBUL 1166 1299
ÖZGÜN ALP AKBAŞ İSTANBUL 1398 1560
DENİZ SAY İSTANBUL 1528
POYRAZ POLAT İSTANBUL 1174
GİRAY KAĞAN GÜLMEZ İSTANBUL 1280 1436
ALP KAAN ÖZDEMİR İSTANBUL 1310
YİĞİT TEMİZEL İSTANBUL 1397 1416
KEREM TUNA YILMAZ İSTANBUL 1482 1580
ÖZGÜR CAN ÖÇAL İSTANBUL 1394
DİLARA DUA TUTAN İSTANBUL 1134
CEMAL YAVUZ KÖRPEFİLİZ İSTANBUL 1371
ÖZGÜR ELMAS İSTANBUL 1824 1898
ALİ TUTAN İSTANBUL 1337
(WCM)BURCU MELİS TEMEL MERSİN 1844 1915
CÜNEYT TANRIVERDİ İSTANBUL 1279 1465
İREM ŞEN KOCAELİ 1555 1675
ALPER TUTAN İSTANBUL 1539
AHMET EFENDİOĞLU TEKİRDAĞ 1428 1608
ABDULLAH KAÇAR İSTANBUL 1123
ALI JALILZADA İSTANBUL 1290
MEHMET YAVUZ İSTANBUL 1420 1599
EYMEN EREN BÜYÜK ORDU 1466
DEVRİM UYANIK İSTANBUL 0
OMER JALİLZADA İSTANBUL 1708
DİRENÇ UYANIK İSTANBUL 1286
MEHMET İŞLİYEN İSTANBUL 1443
FURKAN YILMAZ İSTANBUL 1370
ALİ YAVUZ İSTANBUL 1469 1434
MERYEM AYDIN İSTANBUL 0
ALİ BİLGİN İSTANBUL 1734 1762
ELVİN ESMA BÜYÜK ORDU 1246 1527
ARMAĞAN EMRE BOZDAĞ İSTANBUL 1521
RIDVAN GÜNEŞ İSTANBUL 1000
DOĞAN AKPULAT ESKİŞEHİR 1881
OĞUZ KAĞAN AYDIN İSTANBUL 1693
ECRİN EFSA BÜYÜK ORDU 1562 1666
KAAN GÜNGÖR İSTANBUL 1031
ENES RENDECİOĞLU İSTANBUL 1408
EGE YİĞİT ÇELİK TEKİRDAĞ 1361
KAMİL BURAK ÖZKAN İSTANBUL 1026
MEHMET EFE PAKYÜREK İSTANBUL 1302 1420
CELAL ÖZBEK İSTANBUL 1295 1350
İBRAHİM EROL KARASEKİ İSTANBUL 1422 1591
MEHMET EREN FİNCAN İSTANBUL 1010
TAHA YOLCU İSTANBUL 0
CAN EFETAŞKIN İSTANBUL 1125
ALİ ARDA YILDIZ İSTANBUL 1433
ABDULLAH BATURALP ŞAHİN İZMİR 1475
TAN SAZLI İSTANBUL 1199
KUTSAL KUZEY KARA İSTANBUL 1310
ŞAHİN ERGİN TEKİRDAĞ 1855
ÖMER FARUK KOCA İSTANBUL 0
ÖMER ORAK İSTANBUL 1411
EMİR ORHAN TEKİRDAĞ 1173
TUNA ADATEPE TEKİRDAĞ 1385
istbir2019 afis_dikey_final_afis_yan
2019 okulspor_yan
ist ilcebir2019_yan
kucukler2018 dikey_afis_yan

Banner - Market

tsf market_ban

Antrenörler

banner eğitim

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase