banner isbank

KAYIT OL

KAYIT İPTAL



2017 İstanbul Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası-Esenyurt Grubu

Turnuva Kayıtları Sona Ermiştir.
Kayıt Bitiş Tarihi: 2017-07-11 20:00:00



Toplam Kayıt: 295
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
MUHAMMET SALİH SEZGİN İSTANBUL 1099
TİMUÇİN TERZİOĞLU İSTANBUL 0 1050
CENGİZHAN TERZİOĞLU İSTANBUL 0 1082
HİLAL AKSUY İSTANBUL 1160
HASAN BACIOĞLU İSTANBUL 0
ELİF GÜN ANTALYA 1000
ZEYNEP GÜN ANTALYA 1012
SALİH ÖZKAN İSTANBUL 1782 1718
AYKHAN SAFARLI ANKARA 1705
TUNA ARSLAN İSTANBUL 1138
TAYLAN ÖZCAN İSTANBUL 1126
BARIŞ CAN ATEŞ İSTANBUL 1762
MUJAHED SHEIKHANI İZMİR - 0
UMUR YILMAN İSTANBUL 0
DOĞACAN DORUM ESKİŞEHİR 1573 1655
UĞUR CAN KİRAZCI TEKİRDAĞ 1554 1731
OKAN KİRAZCI TEKİRDAĞ 1615 1668
ADİL ATALAY İSTANBUL 1518
YOUSEF ALASHTAR İSTANBUL 1760
AHMAD ALASHTAR İSTANBUL 0
ÖMER ALASHTAR İSTANBUL 1258
MUSTAFA GÜÇLÜ DENEÇ MANİSA 1508 1518
ABDULRAZAK ALAGÖZ ŞANLIURFA 1214
UMUT TEMİZER İSTANBUL 1548
OZAN ERDEMİR İSTANBUL 1714
ERKAN VURAL İSTANBUL 1137
RAMAZAN BEHŞETİ DURSUN İSTANBUL 1540
HÜSEYİN GAZİ GÜMET İSTANBUL 0
REFİK ŞÜKRÜ ÖZSOY İSTANBUL 1537
ULAŞ MEHMET ÇİÇEK İSTANBUL 0
MUSTAFA MESUD ECEVİT İSTANBUL 1804 1826
FİKRET BOZKURT İSTANBUL 1876
İBRAHİM CAN GÖKTAŞ ADANA 1393 1490
EGE İŞBİLEN TEKİRDAĞ 1195
EDANUR ÇAKAL ESKİŞEHİR 1278
OSMAN CAN DİNLER İSTANBUL 1352
MUSTAFA ELMAS İSTANBUL 1736 1831
MEHMET ARDA BAYRAM DENİZLİ 1608 1662
MUSA TECİRLİ İSTANBUL 1758 1814
KEMAL DURUCAK İSTANBUL 1699 1630
AHMET ZEYD GÜNAL İSTANBUL 1306
ERMAN AYDIN ORDU 1518 1478
HAKAN AYDIN İSTANBUL 1687 1753
ALPER SALİH YILMAZ ANKARA 1840 1704
DAVUT POYRAZOĞLU İSTANBUL 1234
ONUR YILDIZ BALIKESİR 1242
ÖMER BOZKIR İSTANBUL 1173
GÖRKEM ARICI İSTANBUL 0
KENAN RAFAEL RODRIGUEZ FUENTES İSTANBUL 1355 1527
BURAK ERDOĞAN İSTANBUL 1004
HALİL İBRAHİM KARABULUT BİLECİK 1422
EFE YALÇINKAYA İSTANBUL 1613
AMAN MEHDIYEV İSTANBUL 0
MEHMET ALİ SOLAK İSTANBUL 0
ÖMER TARIK ALKAN ESKİŞEHİR 1674 1756
PINAR CANİKLİOĞLU İSTANBUL 0
KEMAL KAAN ÖZGÜR İSTANBUL 1247 1418
CÜNEYT EREN TEKİRDAĞ 2084 2059
AZRA DURU TOYGAR İSTANBUL 1063
MEHMET FATİH AYDIN İSTANBUL 1551 1356
AHMET YAVUZ DEMİR İSTANBUL 1630
ALİ BÜLENT ÖZVEREN KARAMAN 1901 1924
GÖKDENİZ PEKTAŞ İSTANBUL 1691
BORA KALAFAT İSTANBUL 0
SEMANUR GÜVENÇ İSTANBUL 1164
MARIAM SUKKARIEH İSTANBUL 0
FURKAN KALYONCU İSTANBUL 1380
ÖZCAN ÖLÇER ŞIRNAK 1370
ALİ KONUK İSTANBUL 1814 1852
EYÜP ATAR İSTANBUL 1552
NAİL ODABAŞI İSTANBUL 1442 1579
ABDULLAH EREN NAS İSTANBUL 1482 1408
YASİN KOÇAK TEKİRDAĞ 1043 1329
ALİ ARDA YILDIZ İSTANBUL 1241
NİHAT SAYDAM İSTANBUL 1310 1405
ZEHRA YUCADEMİR İSTANBUL 0
ADİLE YUCADEMİR İSTANBUL 1021
HAKAN DENİZ İSTANBUL 1123
AHMET ARDA OTHAN İSTANBUL 1334
BİLGİN KENET KOCAELİ 1479
YUNUS ÇÖPOĞLU İSTANBUL 1497 1282
MEHMET ALİ YÜKSEL İSTANBUL 1241
MAHMUT MERTALİ GÖKGÖZ İSTANBUL 1079
EMİR AKGÜLOĞLU İSTANBUL 1194
POYRAZ OĞUZ İSTANBUL 0
TALHA YİĞİT DOĞAN İSTANBUL 1324 1477
ECEM NAZ DEMİR İSTANBUL 1321
ONAT TÜRKMENOĞLU İSTANBUL 1517 1581
NECATİ TOLGA KÖKSAL İSTANBUL 0
GÖKÇEN YILMAZ İSTANBUL 1324 1469
JAN DENİZ ÖZEMİR İSTANBUL 1234 1534
ÖMER DURSUN İSTANBUL 1300
AGİT TURGUT İSTANBUL 1246
BERKE BİLGİN İSTANBUL 1173
ABDULKADİR KUZEY İSTANBUL 1254
HÜSEYİN ÜNAL İSTANBUL 1216
OMER JALİLZADA İSTANBUL 1633
ALI JALILZADA İSTANBUL 1178
DURMUŞ POLAT İSTANBUL 1539
UĞUR UMUR SİVAS 1659
ÖZLEM KUTBAY İSTANBUL 1170
İNAN SOYDAN İSTANBUL 1663
MELİH ARDA ŞAHİN TEKİRDAĞ 1557
İLKER KUŞ İSTANBUL 1485
MUHAMMED SAİD ACAR İSTANBUL 1273
BATUHAN AVCI İSTANBUL 1148
SERHAT SEFİK İSTANBUL 0
SİNAN SEFİK İSTANBUL 1424
İSMAİL ÇETKİN İSTANBUL 1633 1706
ŞAKİR UZUN İSTANBUL 1404
BELİNAY YILMAZ TEKİRDAĞ 1054
ÖMER TÜNCER TEKİRDAĞ 1401
ŞEVVAL NAZ DEĞİRMENCİ TEKİRDAĞ 1053
YAŞARCAN DEĞİRMENCİ TEKİRDAĞ 0
YUNUS ATAŞ ANTALYA 1825
ERK UZAY KATIRCI İSTANBUL 1169
ADAHAN KATIRCI İSTANBUL 1047
UMUT KATIRCI İSTANBUL 1142
IŞIK BORA YILDIZ İSTANBUL 0
SEYFETTİN RÜZGAR ÇELİK TEKİRDAĞ 1029
FUAT YAMAN İSTANBUL 1407
AHMET GÜNEŞ İSTANBUL 1566
DEREN DİVAR MERSİN 0
BATUHAN EMİR ŞİMŞEK İSTANBUL 0
OSMAN ŞİMŞEK İSTANBUL 1228
İBRAHİM ŞENTÜRK İSTANBUL 1565 1611
ALİ İNAL KOCAELİ 1446
ELA ECRİN KAVİLCİOĞLU İSTANBUL 0
EFE EREN KAVİLCİOĞLU İSTANBUL 1262
ENESCAN ÇINAR BURSA 1189
MİKAİL EMEÇ MANİSA 1355
ARAL ERTABAK İSTANBUL 1269
AYBERK ÖZGÜR İSTANBUL 1140
KUZEY METE BALCI TEKİRDAĞ 1080
MUSTAFA BOĞAZ İSTANBUL 1409 1485
MUHAMMET BOĞAZ İSTANBUL 1424 1534
BATUHAN MELİH EVGİN İSTANBUL 1123
CENK TÜRKER İSTANBUL 0
MEHMET ZİYA YAZICI İSTANBUL 1251
GİZEM KISA İSTANBUL 1274 1383
HAKAN YARAMIŞ İSTANBUL 1944 2030
OĞUZHAN SAKIN İSTANBUL 1580 1617
ARIN KAAN AKBAŞ İSTANBUL 1188
ÖZGÜN ALP AKBAŞ İSTANBUL 1234 1543
ŞHUHAİBULLAH NAZRULLAH İSTANBUL 1200 1164
BASHAR BAI İSTANBUL 1943 0
CEYHUN ÇÜNER ANTALYA 1454
GİRAY KAĞAN GÜLMEZ İSTANBUL 1301 1371
EGE ÖZBEK İSTANBUL 1353
MEHMET AYTAÇ ÖZBEK İSTANBUL 1179
KEREM BARKIN YILDIZ TEKİRDAĞ 1397
OĞUZHAN MAVİ İSTANBUL 1400 1351
BURAK ARCA YILMAZ TEKİRDAĞ 0 1088
MAKSUT GÜLEN İSTANBUL 1444
DENİZ CEVAT TEZEL TEKİRDAĞ 1174
SILA TEZEL TEKİRDAĞ 1258
MERT ASLAN İSTANBUL 1112
MELİSSA ASLAN İSTANBUL 0
YUSUF ARDA CORA İSTANBUL 0
UTKU YILMAZ İSTANBUL 1015
CEMAL KARAGÜNLÜ İSTANBUL 1341
BAŞAR ZENGİN İSTANBUL 1390
UFUK ZENGİN İSTANBUL 0
NACİ ELMALI İSTANBUL 1347 1399
SERKAN KAYA İSTANBUL 1499 1529
FURKAN YILMAZ İSTANBUL 1289
YUSUF ÇEVİKDOĞAN İSTANBUL 1265
ATABERK DEMİRKAYA İSTANBUL 0 1290
HALİL BERŞAN KAYA İSTANBUL 1054
BATUHAN ÇİL MARDİN 1760 1866
İDİL ÜNLÜ İSTANBUL 1056
UTKU ÜNLÜ İSTANBUL 0
NECDET BARTU ÜNLÜ İSTANBUL 1151
ORHAN CELEP İSTANBUL 0
İDA ÖZTUKSAVUL İSTANBUL 1370 1505
ÖNDER YİĞİT İSTANBUL 0
ELİF TUANA SEDEF İSTANBUL 1467 1615
ECRİN ELA SEDEF İSTANBUL 0
MURAT EMRE KALENDER İSTANBUL 1317
İLHAN BERKEHAN MERSİN 0
CAN ÖZDOĞAN İSTANBUL 0
BARIŞ EMRE YANCI İSTANBUL 1240
AHMET EFE AKÇAY İSTANBUL 1124
EMRE TUNA SEMİZ İSTANBUL 1277
MEHMET YİĞİT KAYA BİNGÖL 1303
HASAN HÜSEYİN ÇELİK İSTANBUL 1506
SAMET KÖSE ELAZIĞ 1145
HASAN BASRİ GÜRDAL SAKARYA 1350 1483
OSKUN ANAR İSTANBUL 1750 1806
DENİZ BARAN İSTANBUL 1336 1321
BEKİR ÖZEN TOKAT 1360 1373
AHMET GÖKER İSTANBUL 1109
ABDURRAHMAN ŞAHAP İSTANBUL 1717 1806
SEDAT ÖZYİĞİT İSTANBUL 1464 1508
ARDA ARSLAN İSTANBUL 1101
MEHMET EMİR ÖZKAN İSTANBUL 1179
SUDENAZ KÜÇÜN İSTANBUL 1243 1184
OKAN BİLİR İSTANBUL 1213 1225
MÜMÜN BUĞRA MERT İSTANBUL 0
MUSTAFA YUSUF MERT İSTANBUL 1013
ŞABAN ÖKSÜZ İSTANBUL 0
SEYİT MERT İSTANBUL 1196
SAMET ALTUN İSTANBUL 1319
İSMAİL KUZEY YILMAZEL İSTANBUL 1313
UMUT ARDA METİN İSTANBUL 1188
AHMET AYKUT İSTANBUL 1688
HAKAN GÜNEY İSTANBUL 0
DENİZ KOÇ İSTANBUL 1522
AYBERK GÜRSES İSTANBUL 1615 1726
ÖMER EFE HAZER KAYSERİ 1172
HALİL HAZER KAYSERİ 1506
ERCE ERTEN TEKİRDAĞ 1247
GÜLCİHAN KELEŞOĞLU İSTANBUL 0
GÖKTÜRK ADA CAN MALATYA 1052
YUSUF KEBBE İSTANBUL 1354
RAİF KEBBE İSTANBUL 1253
SARP KUANT AKYÜREK İSTANBUL 1255
AHMET EFENDİOĞLU TEKİRDAĞ 1468 1605
MEHMET TÜRK İSTANBUL 1538
İLHAN KASEBDANENDE İSTANBUL 1342
YAŞAR EGE KAYALI İSTANBUL 1152
DİLARA AKSOY İSTANBUL 1111
MURAT EFE ÇIBLAK İSTANBUL 1250
AYDIN EREN ÇIBLAK İSTANBUL 1091
AHMET HAKAN YEGİN İSTANBUL 1532
EMRE GÜRCAN TEKİRDAĞ 1156
YUSUF PORTAKALCI İSTANBUL 1753
BERK TURAN İSTANBUL 0
EMRE YAĞCI İSTANBUL 0
KAAN ŞATIROĞLU İSTANBUL 0 1408
HAMZA OĞUZ ŞENSES İSTANBUL 1303 1430
YİĞİT EMİN GEZER İSTANBUL 1453 1449
NURİ ÖZAL HATAY 1328 1416
UTKU ATALAY İSTANBUL 1431
AZRA YEŞİL İSTANBUL 1268 1251
ARDA YEŞİL İSTANBUL 1382 1558
AHMET EMİR ŞAHİN MALATYA 1284 1217
EFE ŞAHİN MALATYA 1333 1474
CÜNEYT TANRIVERDİ İSTANBUL 1405
YİĞİT TEMİZEL İSTANBUL 1418 1421
MOHAMMED BEŞİR KEBBE İSTANBUL 1269 1348
SAMI MAHMOOD MOHAMMED MOHAMMED İSTANBUL 1347
YAĞIZ GÜLER TEKİRDAĞ 0
KAYIHAN ÖZTÜRK İSTANBUL 1629 1513
BAHADIR BARUTCU İSTANBUL 1692 1754
CENGİZ ARSLAN İSTANBUL 0
SERDAR İHSAN SARIKAVAK İSTANBUL 1791
FARUK TEKİN İSTANBUL 1207
AHMET BURAK ERİLLİ İSTANBUL 1372
AHMET ASAF EFE İSTANBUL 1039 1423
ENGİN EFE İSTANBUL 125 1219
KUBİLAY EKİZ İSTANBUL 1163 1284
KAAN ÜNÜVAR İSTANBUL 1268
ADAR TARHAN İSTANBUL 1594 1687
İSMAİL TARHAN İSTANBUL 1314 1318
EFE KEMAL ÖZDEMİR İSTANBUL 1274
HAKAN DÖLEK İSTANBUL 1193
EMRE AYDOĞDU İSTANBUL 1248
SUDE BALA İSTANBUL 1270
TUNA ADATEPE TEKİRDAĞ 1164 1278
ESER SARIKAYA İSTANBUL 1493
FIRAT CENGİZ İSTANBUL 1836 1863
ARİF NACAR GAZİANTEP 0
SENA ARSLAN İSTANBUL 1118 1117
ERSON TAHAOĞLU İSTANBUL 1510
MAHİR NACAR İSTANBUL 1479
NİSANUR AYDIN TEKİRDAĞ 1177
CEMİL TUNA ÖZTÜRK TEKİRDAĞ 1143
BORAN MORGÜN İSTANBUL 1337
NAZ İLHAN TEKİRDAĞ 1173
ZEKİ ASLAN İSTANBUL 1018
İBRAHİM EROL KARASEKİ İSTANBUL 1353 1549
FATİH ORAK KOCAELİ 0
RENGİN ASLAN İSTANBUL 1133
EMİR CAN DİRİ İSTANBUL 0
ROZA ASLAN İSTANBUL 1242
MEHMET EFE PAKYÜREK İSTANBUL 1390
UYGAR DURUÇAY İSTANBUL 1344
AYMAN AJAM İSTANBUL 1322
LARANUR AYDIN TEKİRDAĞ 1113
CEM DENİZ KARABABA TEKİRDAĞ 1163
EZEL ÖZGÖR TEKİRDAĞ 1252
SABRİ ÇOLAK İSTANBUL 1336
SÜLEYMAN ÇOBAN İSTANBUL 1661 1759
TUNAHAN TUTUCU TEKİRDAĞ 0
ECRİN EREN TEKİRDAĞ 1008
METEHAN ÖZEN İSTANBUL 1461 1567
DAVUT TUTUCU TEKİRDAĞ 0
CEMAL YAVUZ KÖRPEFİLİZ İSTANBUL 1259
KERİM VATANSEVER İSTANBUL 1014
ATEŞ ATABEY AYHAN TEKİRDAĞ 1192 1281
ÖMER ORAK İSTANBUL 1286
MEHMET CENGİZ ÖZTÜRK TEKİRDAĞ 0
ASYA ARSLAN TEKİRDAĞ 1000
OSMAN YUSUF BÜYÜKBÜCE TEKİRDAĞ 1169
23nisan afiss_yan
 istkulupler2018 afiss_yan
banner eğitim

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase