banner isbank

Satranç Fotoğrafı Paylaş ve Ödül Kazan

chessinstaSatranç Akademisi, satranç kültürünün yaygınlaşması ve gelişmesi amacıyla Instagram üzerinden "Satranç" konulu fotoğraf yarışması başlatıyor. Satranç ile ilgili olduğunu düşündüğünüz fotoğraflarınızı instagramda #fotosatranc etiketiyle ekleyebilir ve dereceye girerek çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

Dereceye giren ilk 3 kişiye madalya ve 8 GB Flash Bellek,

4.'den – 10. dereceyi alan kişilere e4 satranç takımı

11.'den – 20. dereceyi alanlara Türkiye Satranç Federasyonu yayınlarından Adrian MIKHALCHISHIN'in Piyon Oyunsonları – Vezir Oyunsonları kitabı.

İlk 50 fotoğraf sergileme alır.

Etiketlenerek yüklenen tüm fotoğraflar kişi tarafından çekilmiş olmalı, bir kişi en fazla 5 fotoğraf ile katılabilir.

Satranç dersi verdiğiniz okul ya da kulüplerde de öğrencilerinizin katılmasını sağlayabilirsiniz. Kurgusal olarak bir senaryo oluşturarak da çekebilirsiniz.

Fotoğrafların kullanımı; fotoğraf sahibi ve Satranç Akademisi'ne aittir. Katılan kişiler bunu kabul etmiş sayılır. Ekledikleri fotoğrafların sorumlulukları kendilerine aittir. Satranç Akademisi kullandığı fotoğrafın kaynağını vermek durumundadır.

Yarışma 1 Ekim tarihinde bitecektir.

Seçici kurul (Juri) Eylül ayı içinde ilan edilecektir.

Sergileme sosyal medya ortamlarında olacağı gibi belirli illerde ve turnuva alanlarında yapılacaktır.

Organizasyonun sahibi Satranç Akademisi olup, yarışma süresince sponsorlar tarafından verilecek diğer hediye ve ödüller ödül listesine eklenerek duyurulacaktır.

Banner - Market

tsf market_ban