banner isbank

Handenur Şahin’e Yılın Sporcusu Onur Ödülü!..

odul handenurBaşarılı sporcuları ödüllendirilmek ve onları teşvik etmek amacıyla Ülke TV ve Spor & Spor Dergisi tarafından bu yıl dördüncüsü organize edilen "Sporun Devleri Buluşuyor" ödül töreni 28 Mart 2018 Çarşamba günü Ankara JW Marriott Otel'de gerçekleşti.
Spor camiasının önde gelen isimlerini buluşturan ve birçok kategoride ödüllerin dağıtıldığı törene, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Gençlik ve Spor Müsteşar Yardımcısı İbrahim Özekinci, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, milletvekilleri, federasyon başkanları, sporcular, spor ve siyaset dünyasından isimler katıldı.
Törende TSF Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Maden ve Genel Sekreter M. Sedat Fırat’ın da hazır bulunduğu törende, Handenur Şahin "Yılın Sporcusu Onur Ödülü"ne layık görüldü. Bu özel gecede ailesinin de yalnız bırakmadığı Şahin, ödülünü Gençlik ve Spor Müsteşar Yardımcısı İbrahim Özekinci’nin elinden aldı.
Engelini satrançla mat eden, azmi ve başarısı ile sadece satranç ailesinin değil tüm spor camiasının gönlünde taht kuran değerli sporcumuzu kutluyor, nice ödül ve başarıların sahibi olmasını diliyoruz.
"Umudun ve vazgeçmemenin adı Handenur Şahin..."
Haber videosu ve törenden fotoğraflar için tıklayınız..