banner isbank

Hızlı İl Birinciliği

2. Kademe Antrenör Kursu Eyüp`de..

2kademe eylul20162. Kademe Antrenör Kursu 31 Ağustos- 9 Eylül 2016 tarihleri arasında Eyüp ilçesinde açılması planlanmıştır. Kurs 20-30 kursiyer ile sınırlıdır. Kurs merkezi Eyüp Halk Eğitim Merkezi seminer salonudur.
Katılım için ön başvurular başlamış olup, haberin devamındaki katılım dilekçesi doldurularak en son 22 Ağustos 2016 tarihine kadar aşağıdaki iletişim e-posta adresine ulaştırılmalıdır. En az 20 başvuru olduğunda katılımcı listesi yayımlanacak ve adayların kurs katılım bedeli olan 200 TL TSF hesabına yatırıp, dekont ve nüfus cüzdanı ön yüz fotokopisini iletişim e-posta adresine iletmeleri istenecektir.
Diğer gerekli evraklar ise kurs başlangıcında elden kurs yöneticisine teslim edilir. Kursa katılmak isteyen 1. kademe antrenörlerimizin, kurs planlaması açısından en kısa zamanda müracatlarını yapmaları, başvuru formunu eksiksiz doldurarak iletmeleri gerekmektedir, en fazla 30 başvuru kabul edilecektir.
İletişim: İl Temsilciliği - 212 249 41 67  e-posta:   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  
     pdf2. Kademe Gerekli Evraklar    docDilekçe      PROGRAM 

Banner - Market

tsf market_ban