banner isbank

Hızlı İl Birinciliği

Online Turnuvalar

Nasuhbey Koleji Online Satranç Turnuvası 11 Ağustos 2020 Salı..

nasuhbey2020 afissNasuhbey Koleji (Ataşehir) tarafından 11 Ağustos 2020 Salı 19:00`da Nasuhbey Koleji Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuvanın 8 Yaşaltı ve 10 Yaşaltıolmak üzere 2 yaş kategorisinde düzenlenmesi planlanmıştır.
Turnuva chess.com online satranç platformunda, 8 dakika + 2 saniye tempoda 7 tur yapılacaktır. Turnuva sonunda genel sıralamada dereceye girecek sporcular Nasuhbey Koleji tarafından madalya ve Nezih Kitabevi hediye çeki ödülleri verilecektir. Ayrıca, her kategoride Ataşehir, Kadıköy ve Üsküdar ikametli ilk 6 sporcuya kategori ödülü olarak madalya ve Satranç takımı hediye edilecektir. 
Turnuvaya kayıtlar başlamış olup, online kayıt bilgisi haberin devamında yayımlanmıştır.
 BİLGİ:  TSF İstanbul 8 Yaş ve 10 yaş kulüplerinde daha önceden üyeliği bulunan sporcularımızın tekrar kayıt yaptırmalarına gerek yoktur (aşağıdaki 1-2-3. adımlar). Turnuvaya 1 saat kala turnuva linkinden (aşağıdaki 4.adım) KATIL butonuna basarak katılım gösterebilirler.
Turnuva Katılım Adımları:
1- chess.com sitesinden ücretsiz olarak kullanıcı adı alması gerekmektedir. Kullanıcı adları sporcuların gerçek ad-soyad bilgisi ve ilave olarak sadece rakkamdan oluşturulabilir. chess.com kullanıcı adı almak için tıklayınız..
2- chess.com sitesinde turnuva grubuna üye olunmalıdır.
    7-8 Yaş Turnuva Grubu: www.chess.com/club/tsf-istanbul-7-8-yas-grubu
3- Turnuvaya katılmak için istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırılmalıdır. Online Kayıt olmak için tıklayınız..
4- Turnuva başlangıç saatinden 1 saat önce ile turnuva başlangıcına kadar turnuvaya kayıt kontrol işleminizi chess.com sitesinden KATIL butonuna tıklayarak yaptırılmalıdır.
 BİLGİ:  TSF İstanbul Açık Turnuvalar kulübünde üyeliği bulunan sporcularımızın tekrar kayıt yaptırmalarına gerek yoktur (aşağıdaki 1-2-3. adımlar). Turnuvaya 1 saat kala turnuva linkinden (aşağıdaki 4.adım) KATIL butonuna basarak katılım gösterebilirler.

California Cevizi Dünya Satranç Günü Online Satranç Turnuvası..

dunyasatrancgunu afissiUNESCO tarafından 20 Temmuz 1966'da ilan edilen Dünya Satranç Günü'nün 54. yıl dönümünü kutluyoruz.
California merkezli uluslararası faaliyet gösteren ceviz yetiştiricilerini ve işletme tesislerini temsil eden, cevizin sağlık ve beslenme üzerine etkileri konusundaki araştırmaları destekleyen California Ceviz Komisyonunun ödül sponsorluğunu sağladığı turnuva 20 Temmuz 2020 Pazartesi 20:00`da her yaş grubunun katılımına açık olarak yapılacaktır. Turnuvanın chess.com platformu üzerinden, 3 dakika + 2 saniye düşünme süresinde 11 tur İsviçre Sisteminde düzenlenmesi planlanmıştır. Turnuvada dereceye girecek sporcular California Cevizi tarafından yönergede belirtilen çeşitli ayni ödüllerle ödüllendirilecektir.
Turnuva online kayıt adımları haberin devamında yayımlanmıştır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesiden ulaşabilirsiniz.
DUYURU: Turnuva final sıralaması haberin devamında yayımlanmıştır.

KASDER Online Satranç Turnuvası 28 Haziran 2020 Pazar..

kasder2020 afiss
Türkiye Kas Hastalıkları Derneği - KASDER tarafından Beyin Sporları Gençlik ve Spor Kulübü iş birliğiyle 28 Haziran 2020 Pazar 14:00`da her yaş grubunun katılımına açık Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Kas hastalıklarının araştırılması, tanı ve tedavi yöntemleri üzerine çalışmalar yürüten bir sivil toplum kuruluşu olan KASDER Online Satranç Turnuvası etkinliği ile kas hastalıkları konusunda toplumsal farkındalık oluşturulmasını hedefliyor.
Turnuvanın chess.com platformu üzerinden, 5 dakika+ 2 saniye düşünme süresinde 11 tur İsviçre Sisteminde düzenlenmesi planlanmıştır. Turnuva online kayıtları haberin devamında başlamıştır. Turnuva sonunda ilk 3 sporcuya kupa-madalya ve satranç takımı ile KASDER onur ödülü olarak turnuvaya katılan 7 sporcuya satranç takımı verilecektir.
  pdfTurnuva Yönergesi     pngTurnuva Afişi    KASDER Sitesi    pdfFİNAL SIRALAMASI  

California Cevizi Babalar Günü Online Satranç Turnuvası 21 Haziran 2020 Pazar..

ist babalargunu2020_afissHer yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Babalar günü Satranç Turnuvasını bu yıl Covid-19 Salgını ve sosyal izolasyon tedbirleri sebebiyle Online olarak düzenliyoruz..
California merkezli uluslararası faaliyet gösteren ceviz yetiştiricilerini ve işletme tesislerini temsil eden, cevizin sağlık ve beslenme üzerine etkileri konusundaki araştırmaları destekleyen California Ceviz Komisyonunun ödül sponsorluğunu sağladığı turnuva 21 Haziran 2020 Pazar 20:00`da her yaş grubunun katılımına açık olarak yapılacaktır. Turnuvanın chess.com platformu üzerinden, 4 dakika+2saniye düşünme süresinde 11 tur İsviçre Sisteminde düzenlenmesi planlanmıştır. Turnuvada dereceye girecek sporcular California Cevizi tarafından toplamda 4.000 TL maddi ödülle ödüllendirilecektir.
Turnuva online kayıtları 10 Haziran 2020 Çarşamba 18:00`dan itibaren istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle başlayacaktır.
Detaylı bilgiye turnuva yönergesiden ulaşabilirsiniz.
 

Özel Vizyon Koleji Online Satranç Turnuvası 13 Haziran 2020 Cumartesi..

vizyon2020 afiss
Özel Vizyon Koleji tarafından 13 Haziran 2020 Cumartesi 14:00`da Özel Vizyon Koleji Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuvanın 8 Yaşaltı, 10 Yaşaltı, 14 Yaşaltı ve 18 Yaşaltı olmak üzere 4 yaş kategorisinde düzenlenmesi planlanmıştır.
Turnuva chess.com online satranç platformunda 9 tur yapılacaktır. Turnuva sonunda dereceye girecek sporcular Özel Vizyon Koleji tarafından kupa-madalya ve turnuva yönergesinde açıklanan çeşitli elektronik hediyelerle ödüllendirilecektir.
Turnuvaya kayıtlar Vizyon Koleji internet sitesinden 4 Haziran 2020 Perşembe 12:00`dan itibaren başlayacaktır. Online kayıt sırasında sporcuların chess.com platformundan ücretsiz alacakları sporcunun ad-soyad bilgisinden oluşan kullanıcı adlarını yazmaları zorunludur. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
BİLGİ: Chess.com`dan yeni kullanıcı adı alacak sporcularımız yeni kullanıcı adı alırken "satranç beceri seviyesi" bölümünü (yeni-orta-gelişmiş-uzman) rating düzeylerine uygun olarak seçmeleri önemle gerekmektedir.
DUYURU: Turnuva final sıralamaları haberin devamında yayımlanmıştır.
Turnuva Katılım Adımları:
1- chess.com sitesinden ücretsiz olarak kullanıcı adı alması gerekmektedir. Kullanıcı adları sporcuların gerçek ad-soyad bilgisi ve ilave olarak sadece rakkamdan oluşturulabilir. chess.com kullanıcı adı almak için tıklayınız..vizyon2020 afiss2
2- chess.com sitesinde turnuva grubuna üye olunmalıdır.
    7-8 Yaş Turnuva Grubu: www.chess.com/club/tsf-istanbul-7-8-yas-grubu
3- Turnuvaya katılmak için istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırılmalıdır. Online kayıt olmak için tıklayınız..
4- Turnuva başlangıç saatinden 1 saat önce ile turnuva başlangıcına kadar turnuvaya kayıt kontrol işleminizi chess.com sitesinden KATIL butonuna tıklayarak yaptırılmalıdır.

Banner - Market

tsf market_ban