banner isbank

Hızlı İl Birinciliği

Başlangıç Sıralaması

B Kategorisi

ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ
3.JİRAYR OHANYAN ÇAKIR SATRANÇ TURNUVASI - B -

Organizatör(ler) : ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ - İSTANBUL SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ
Turnava direktörü : SARVEN ÇAKMAK
Bas hakem : FA ÇİĞDEM AKTUZ
Sehir : PANGALTI RAMADA PLAZA OTEL
Rating-Ø : 1386
Tarih : 08.12.2012 'e 09.12.2012

Baslangic siralamasi listesi
SNo.   isim NRtg IRtg FED
1   Kaymak Cenk Bahadir 1687 1783 TUR
2   Akat Adnan 1691 1760 TUR
3   Kiremitciyan Ari 1724 1719 TUR
4   Trofimov Stanislav 1723 1689 TUR
5   Uyanik Mehmet 1650 1687 TUR
6   Ciray Tayfun 1579 1678 TUR
7   Gundogdu Kubat 1621 1666 TUR
8   Taktak Yasar Olcay 1540 1658 TUR
9   Angun Batu 1671 1648 TUR
10   Firat Deniz 1784 1640 TUR
11 WCM Arda Cagil Irmak 1632 1636 TUR
12   Acer Okan 1680 1631 TUR
13   Bayyurt Izge 1729 1615 TUR
14   Guler Aykun 1661 1602 TUR
15   Yılmaz Ahmet Ata 1596 1598 TUR
16   Chamuleau Benoit Jean 1405 1552 TUR
17   Guler Emir 1572 1531 TUR
18   Yavuz Umit 1470 1511 TUR
19   Sozbir Levent Erinc 1654 1453 TUR
20   Ozcan Yigit 1500 1421 TUR
21   Altin Ferit Batur 1554 1359 TUR
22   Bengül Serhan 1758 0 TUR
23   Sayan Sinan 1721 0 TUR
24   Mamedberdyyev Ahmet 1690 0 TKM
25   Togac Aras 1667 0 TUR
26   Kalyoncu Efe 1665 0 TUR
27   Demiroglu Arsen 1627 0 TUR
28   Ates Bariscan 1605 0 TUR
29   Aksu Omer Faruk 1583 0 TUR
30   Muhim Seyit Ali 1558 0 TUR
31   Sencan Armagan 1494 0 TUR
32   Durucay Fatma 1485 0 TUR
33   Cam Ali Osman 1482 0 TUR
34   Kalay Batuhan 1480 0 TUR
35   Can Isik 1474 0 TUR
36   Gunay Berk 1469 0 TUR
37   Yamak Kerem 1457 0 TUR
38   Elmali Naci 1455 0 TUR
39   Yaman Sedat 1438 0 TUR
40   Cagla Levon 1425 0 TUR
41   Birer Recep 1420 0 TUR
42   Azinyan Jan 1418 0 TUR
43   Sakin Oguzhan 1394 0 TUR
44   Sahin Gürhan 1388 0 TUR
45   Akaslan Umut 1383 0 TUR
46   Baspinar Lara 1365 0 TUR
47   Yalcin Arda 1328 0 TUR
48   Yildirim Zehra 1322 0 TUR
49   Şahinoğullarından Arda 1318 0 TUR
50   Toros Arden 1309 0 TUR
51   Caglar Yusuf 1272 0 TUR
52   Toros Ruben 1256 0 TUR
53   Yildizli Kamer 1245 0 TUR
54   Gunay Mehmet Emre 1240 0 TUR
55   Stroup James Howard 1238 0 TUR
56   Unan Sinan 1232 0 TUR
57   Sari Arİ 1201 0 TUR
58   Nişan Aris Dikran 1194 0 TUR
59   Demirci Sevada Hacik 1186 0 TUR
60   Dinçkayıkçı Ayk 1170 0 TUR
61   Ertem Baris 1161 0 TUR
62   Azinyan Arda 1155 0 TUR
63   Bilge Cagdas Erkin 1142 0 TUR
64   Yildirim Berk 1134 0 TUR
65   Gezer Ayk 1131 0 TUR
66   Demirci Aren 1102 0 TUR
67   Seker Melih 1097 0 TUR
68   Zaruki Aleksan 1083 0 TUR
69   Erdoğan Oğulcan 1077 0 TUR
70   Pulaş Aksel 1059 0 TUR
71   Üge David 1030 0 TUR
72   Yelegen Garen 1007 0 TUR
73   Çıtak Daniel 1000 0 TUR
74   Aldoğan Umut 0 0 TUR
75   Demirci Daniel 0 0 TUR
76   Ertem Tolga 0 0 TUR
77   Gün Yağız Alp 0 0 TUR
78   Halfon Niso 0 0 TUR
79   Nişan Alen Zare 0 0 TUR
80   Taşçı Başak 0 0 TUR
81   Yargı Tuğçe 0 0 TUR
82   Yildirim Kerem 0 0 TUR
83   Özbülbül Artun 0 0 TUR
84   Özbülbül Şant 0 0 TUR
85   Ünver Berkan Melik 0 0 TUR

A Kategorisi

ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ
3.JİRAYR OHANYAN ÇAKIR SATRANÇ TURNUVASI - A -

Organizatör(ler) : ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ - İSTANBUL SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ
Turnava direktörü : SARVEN ÇAKMAK
Bas hakem : FA ÇİĞDEM AKTUZ
Sehir : PANGALTI RAMADA PLAZA OTEL
Rating-Ø : 1932
Tarih : 08.12.2012 'e 09.12.2012

Baslangic siralamasi listesi

SNo.   isim NRtg IRtg FED
1 IM Erturan Yakup 1543 2373 TUR
2 IM Atakisi Umut 2368 2328 TUR
3   Ertan Can 2324 2290 TUR
4   Grigoriev Armen 2244 2212 GEO
5   Paksoy Nail 2020 2129 TUR
6   Kayar Mehmet Erdem 2104 2100 TUR
7   Hajiyev Shahin 0 2099 AZE
8 FM Solakoglu Ozgur 2154 2066 TUR
9   Seyhanoglu Deniz 2067 2063 TUR
10   Ozdemir Timur 2044 2053 TUR
11   Simsek Cevdet 2143 2050 TUR
12   Kuseyri Mehmet Ali 2142 2050 TUR
13   Sayber Osman Zeki 2081 2038 TUR
14   Gur Erdal Eren 2075 2038 TUR
15   Cil Hasan Kivanc 2037 2028 TUR
16   Sayin Hakki 1925 2025 TUR
17   Romi Izak 2061 2023 TUR
18   Ozveren Ali Bulent 2028 1996 TUR
19   Yaran Siar 2089 1979 TUR
20   Agaoglu Aydin 1866 1958 TUR
21   Deviren Erdi 2055 1956 TUR
22   Zeydan Salih 2004 1954 TUR
23   Tastan Hakan Mete 1935 1945 TUR
24   Ercin Fuat 1866 1936 TUR
25   Dizdar Orkun 1975 1920 TUR
26   Can Melih Kaan 2064 1883 TUR
27   Satici Aydin 1878 1865 TUR
28   Eden Yagiz 1974 1839 TUR
29   Sen Sezgin 1784 1833 TUR
30   Akpulat Dogan 1846 1831 TUR
31   Aydin Hakan 1844 1805 TUR
32   Ersoy Emre 1816 1798 TUR
33   Tarlabasi Emirhan 1824 1781 TUR
34   Kinatas Turker 1689 1759 TUR
35   Tunali Ugur 1785 1758 TUR
36   Durucay Ethem 1662 1738 TUR
37   Ipek Suat Sukru 1749 1707 TUR
38   Arkun Tolga 1647 1706 TUR
39   Sazci Bilgen 1799 1697 TUR
40   Basdemir İhsan 1712 1688 TUR
41   Cengiz Anil 1832 1628 TUR
42   Bugdayci Sinan 1710 1612 TUR
43   Diri Reha 1979 0 TUR
44   Sezekkaplan Ufuk 1723 0 TUR
45   Yilmaz Oktay 1719 0 TUR

Banner - Market

tsf market_ban