banner isbank

Hakem Listesi

Sıralama

B Kategorisi

ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ
3.JİRAYR OHANYAN ÇAKIR SATRANÇ TURNUVASI - B -

Organizatör(ler) : ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ - İSTANBUL SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ
Turnava direktörü : SARVEN ÇAKMAK
Bas hakem : FA ÇİĞDEM AKTUZ
Sehir : PANGALTI RAMADA PLAZA OTEL
Rating-Ø : 1386
Tarih : 08.12.2012 'e 09.12.2012

Final Sıra

Sira SNo.   isim   Rtg Puanlar BH. SB vict
1 26   Kalyoncu Efe   1665 23½ 21,75 5
2 23   Sayan Sinan   1721 22½ 21,75 5
3 13   Bayyurt Izge   1615 5 19½ 16,50 5
4 10   Firat Deniz F 1640 5 17½ 15,50 5
5 14   Guler Aykun   1602 5 17½ 14,00 5
6 5   Uyanik Mehmet   1687 20 14,75 4
7 1   Kaymak Cenk Bahadir   1783 18½ 15,50 4
8 11 WCM Arda Cagil Irmak F 1636 18 14,75 4
9 12   Acer Okan   1631 18 14,25 4
  29   Aksu Omer Faruk   1583 18 14,25 4
11 8   Taktak Yasar Olcay   1658 18 12,75 4
12 22   Bengül Serhan   1758 4 23 16,00 4
13 15   Yılmaz Ahmet Ata   1598 4 22 14,00 4
14 17   Guler Emir   1531 4 21 14,25 3
15 27   Demiroglu Arsen   1627 4 19½ 11,50 4
16 3   Kiremitciyan Ari   1719 4 19 14,00 4
17 19   Sozbir Levent Erinc   1453 4 19 12,50 3
18 24   Mamedberdyyev Ahmet   1690 4 18 12,00 4
19 21   Altin Ferit Batur   1359 4 18 11,00 4
20 4   Trofimov Stanislav   1689 4 17½ 10,50 4
21 7   Gundogdu Kubat   1666 4 17 13,25 3
22 53   Yildizli Kamer   1245 4 17 10,00 4
23 28   Ates Bariscan   1605 4 16 10,00 4
24 35   Can Isik   1474 19½ 10,00 2
25 43   Sakin Oguzhan   1394 19 10,00 3
26 31   Sencan Armagan   1494 18½ 10,25 3
27 36   Gunay Berk   1469 18 9,75 3
28 25   Togac Aras   1667 18 9,50 3
29 18   Yavuz Umit   1511 17 9,25 3
30 20   Ozcan Yigit   1421 17 8,50 3
31 37   Yamak Kerem   1457 16 8,25 3
32 45   Akaslan Umut   1383 15½ 10,50 3
33 9   Angun Batu   1648 15½ 9,75 3
34 41   Birer Recep   1420 13 6,75 3
35 50   Toros Arden   1309 3 20½ 10,00 3
36 33   Cam Ali Osman   1482 3 19 6,00 3
37 38   Elmali Naci   1455 3 18 5,50 3
38 30   Muhim Seyit Ali   1558 3 17 7,50 3
39 49   Şahinoğullarından Arda   1318 3 17 7,00 3
40 39   Yaman Sedat   1438 3 17 5,00 3
41 54   Gunay Mehmet Emre   1240 3 16½ 7,00 3
42 46   Baspinar Lara F 1365 3 16½ 6,00 3
43 44   Sahin Gürhan   1388 3 16½ 5,50 3
44 40   Cagla Levon   1425 3 16 6,50 3
  51   Caglar Yusuf   1272 3 16 6,50 3
46 59   Demirci Sevada Hacik   1186 3 15 4,50 3
47 16   Chamuleau Benoit Jean   1552 3 14½ 7,00 3
48 65   Gezer Ayk   1131 3 13½ 5,50 3
49 72   Yelegen Garen   1007 17½ 6,75 2
50 42   Azinyan Jan   1418 17 6,75 2
51 48   Yildirim Zehra F 1322 17 6,25 2
52 47   Yalcin Arda   1328 16 5,00 2
53 67   Seker Melih   1097 15 4,25 2
54 55   Stroup James Howard   1238 15 3,25 2
55 57   Sari Arİ   1201 14 4,50 2
56 78   Halfon Niso   0 11½ 3,75 2
57 32   Durucay Fatma F 1485 2 18 4,50 2
58 52   Toros Ruben   1256 2 17½ 3,00 2
59 61   Ertem Baris   1161 2 15 3,50 2
60 56   Unan Sinan   1232 2 15 2,50 2
  58   Nişan Aris Dikran   1194 2 15 2,50 2
62 66   Demirci Aren   1102 2 15 1,50 2
63 68   Zaruki Aleksan   1083 2 14 3,50 2
64 71   Üge David   1030 2 13½ 2,50 2
65 60   Dinçkayıkçı Ayk   1170 2 13½ 1,50 2
  63   Bilge Cagdas Erkin   1142 2 13½ 1,50 2
67 70   Pulaş Aksel   1059 2 13 1,00 2
68 74   Aldoğan Umut   0 2 12 2,50 2
69 6   Ciray Tayfun   1678 17½ 4,75 1
70 2   Akat Adnan   1760 16½ 3,50 1
71 83   Özbülbül Artun   0 16 4,25 1
72 82   Yildirim Kerem   0 15½ 3,25 1
73 62   Azinyan Arda   1155 15 2,75 1
74 84   Özbülbül Şant   0 14½ 2,25 0
75 73   Çıtak Daniel   1000 12½ 1,25 1
76 69   Erdoğan Oğulcan   1077 1 14½ 0,50 1
77 79   Nişan Alen Zare   0 1 12½ 0,50 0
78 85   Ünver Berkan Melik   0 1 12 0,50 0
79 75   Demirci Daniel   0 1 11½ 1,00 1
80 77   Gün Yağız Alp   0 1 10½ 0,50 1
81 80   Taşçı Başak   0 1 10 0,50 0
82 34   Kalay Batuhan   1480 0 12½ 0,00 0
  64   Yildirim Berk   1134 0 12½ 0,00 0
  76   Ertem Tolga   0 0 12½ 0,00 0
  81   Yargı Tuğçe   0 0 12½ 0,00 0

A Kategorisi

ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ
3.JİRAYR OHANYAN ÇAKIR SATRANÇ TURNUVASI - A -

Organizatör(ler) : ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ - İSTANBUL SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ
Turnava direktörü : SARVEN ÇAKMAK
Bas hakem : FA ÇİĞDEM AKTUZ
Sehir : PANGALTI RAMADA PLAZA OTEL
Rating-Ø : 1932
Tarih : 08.12.2012 'e 09.12.2012

Final Sıra

Sira SNo.   isim Rtg Puanlar BH. SB vict
1 2 IM Atakisi Umut 2328 21½ 22,50 5
2 3   Ertan Can 2290 5 20½ 18,50 4
3 6   Kayar Mehmet Erdem 2100 20½ 15,50 4
4 4   Grigoriev Armen 2212 20 15,25 4
5 19   Yaran Siar 1979 19½ 12,75 4
6 11   Simsek Cevdet 2050 19 14,00 4
7 18   Ozveren Ali Bulent 1996 4 19 11,25 3
8 43   Diri Reha 1979 4 18½ 12,50 4
9 14   Gur Erdal Eren 2038 4 18½ 11,00 4
10 23   Tastan Hakan Mete 1945 4 17½ 9,50 4
11 15   Cil Hasan Kivanc 2028 4 17 10,25 3
12 9   Seyhanoglu Deniz 2063 4 16½ 11,75 3
13 34   Kinatas Turker 1759 20½ 11,00 3
14 17   Romi Izak 2023 17½ 10,00 3
15 27   Satici Aydin 1865 17½ 9,25 2
16 22   Zeydan Salih 1954 17 9,00 3
17 30   Akpulat Dogan 1831 15½ 9,50 3
18 5   Paksoy Nail 2129 15 9,25 3
19 41   Cengiz Anil 1628 14½ 9,00 3
20 26   Can Melih Kaan 1883 3 19½ 9,00 3
21 24   Ercin Fuat 1936 3 17 6,00 3
22 33   Tarlabasi Emirhan 1781 3 16½ 7,00 3
23 25   Dizdar Orkun 1920 3 15 5,00 3
24 8 FM Solakoglu Ozgur 2066 3 14½ 6,00 3
25 32   Ersoy Emre 1798 3 12½ 4,00 3
26 20   Agaoglu Aydin 1958 18 6,50 2
27 28   Eden Yagiz 1839 17½ 6,75 2
28 29   Sen Sezgin 1833 10 3,00 2
29 10   Ozdemir Timur 2053 2 19 6,50 2
30 13   Sayber Osman Zeki 2038 2 18 4,00 2
31 31   Aydin Hakan 1805 2 16½ 4,00 2
32 21   Deviren Erdi 1956 2 15 3,00 2
33 39   Sazci Bilgen 1697 2 14 3,00 2
34 12   Kuseyri Mehmet Ali 2050 2 13½ 2,00 2
35 38   Arkun Tolga 1706 2 11½ 2,50 1
36 16   Sayin Hakki 2025 17½ 3,25 1
37 1 IM Erturan Yakup 2373 16 4,50 1
38 35   Tunali Ugur 1758 14½ 2,50 1
39 44   Sezekkaplan Ufuk 1723 14½ 2,25 0
40 7   Hajiyev Shahin 2099 13½ 2,75 1
41 36   Durucay Ethem 1738 1 13 0,50 1
42 40   Basdemir İhsan 1688 1 11½ 0,50 1
43 37   Ipek Suat Sukru 1707 0 14½ 0,00 0
44 42   Bugdayci Sinan 1612 0 12½ 0,00 0
45 45   Yilmaz Oktay 1719 0 11 0,00 0