banner isbank

Hakem Listesi

B Kategorisi

1. Tur

ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ
3.JİRAYR OHANYAN ÇAKIR SATRANÇ TURNUVASI - B -

Organizatör(ler) : ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ - İSTANBUL SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ
Turnava direktörü : SARVEN ÇAKMAK
Bas hakem : FA ÇİĞDEM AKTUZ
Sehir : PANGALTI RAMADA PLAZA OTEL
Rating-Ø : 1386
Tarih : 08.12.2012 'e 09.12.2012

Tur 1 de 08.12.2012 da 10:00

Bo. SNo.   isim Puanlar sonuc. Puanlar isim SNo.
1 1   Kaymak Cenk Bahadir 0 1  -  0 0 Sahin Gürhan 44
2 45   Akaslan Umut 0 ½  -  ½ 0 Akat Adnan 2
3 3   Kiremitciyan Ari 0 1  -  0 0 Baspinar Lara 46
4 47   Yalcin Arda 0 0  -  1 0 Trofimov Stanislav 4
5 5   Uyanik Mehmet 0 ½  -  ½ 0 Yildirim Zehra 48
6 49   Şahinoğullarından Arda 0 0  -  1 0 Ciray Tayfun 6
7 7   Gundogdu Kubat 0 0  -  1 0 Toros Arden 50
8 51   Caglar Yusuf 0 0  -  1 0 Taktak Yasar Olcay 8
9 9   Angun Batu 0 1  -  0 0 Azinyan Jan 42
10 52   Toros Ruben 0 0  -  1 0 Firat Deniz 10
11 11 WCM Arda Cagil Irmak 0 1  -  0 0 Yildizli Kamer 53
12 54   Gunay Mehmet Emre 0 0  -  1 0 Acer Okan 12
13 13   Bayyurt Izge 0 1  -  0 0 Stroup James Howard 55
14 56   Unan Sinan 0 0  -  1 0 Guler Aykun 14
15 15   Yılmaz Ahmet Ata 0 1  -  0 0 Sari Arİ 57
16 58   Nişan Aris Dikran 0 0  -  1 0 Chamuleau Benoit Jean 16
17 17   Guler Emir 0 1  -  0 0 Demirci Sevada Hacik 59
18 60   Dinçkayıkçı Ayk 0 0  -  1 0 Yavuz Umit 18
19 19   Sozbir Levent Erinc 0 1  -  0 0 Ertem Baris 61
20 62   Azinyan Arda 0 0  -  1 0 Ozcan Yigit 20
21 21   Altin Ferit Batur 0 1  -  0 0 Bilge Cagdas Erkin 63
22 65   Gezer Ayk 0 0  -  1 0 Bengül Serhan 22
23 23   Sayan Sinan 0 1  -  0 0 Demirci Aren 66
24 67   Seker Melih 0 0  -  1 0 Mamedberdyyev Ahmet 24
25 25   Togac Aras 0 1  -  0 0 Zaruki Aleksan 68
26 69   Erdoğan Oğulcan 0 0  -  1 0 Kalyoncu Efe 26
27 71   Üge David 0 0  -  1 0 Ates Bariscan 28
28 29   Aksu Omer Faruk 0 ½  -  ½ 0 Yelegen Garen 72
29 73   Çıtak Daniel 0 0  -  1 0 Sencan Armagan 31
30 32   Durucay Fatma 0 1  -  0 0 Aldoğan Umut 74
31 75   Demirci Daniel 0 0  -  1 0 Cam Ali Osman 33
32 35   Can Isik 0 1  -  0 0 Gün Yağız Alp 77
33 78   Halfon Niso 0 0  -  1 0 Gunay Berk 36
34 37   Yamak Kerem 0 0  -  1 0 Muhim Seyit Ali 30
35 79   Nişan Alen Zare 0 0  -  1 0 Elmali Naci 38
36 39   Yaman Sedat 0 1  -  0 0 Taşçı Başak 80
37 82   Yildirim Kerem 0 0  -  1 0 Cagla Levon 40
38 41   Birer Recep 0 0  -  1 0 Özbülbül Artun 83
39 84   Özbülbül Şant 0 0  -  1 0 Sakin Oguzhan 43
40 27   Demiroglu Arsen 0 1  -  0 0 Ünver Berkan Melik 85

2. Tur

ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ
3.JİRAYR OHANYAN ÇAKIR SATRANÇ TURNUVASI - B -

Organizatör(ler) : ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ - İSTANBUL SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ
Turnava direktörü : SARVEN ÇAKMAK
Bas hakem : FA ÇİĞDEM AKTUZ
Sehir : PANGALTI RAMADA PLAZA OTEL
Rating-Ø : 1386
Tarih : 08.12.2012 'e 09.12.2012

Tur 2 de 08.12.2012 da 14:00


Bo. SNo. isim Puanlar sonuc. Puanlar   isim SNo.
1 22 Bengül Serhan 1 1  -  0 1   Kaymak Cenk Bahadir 1
2 24 Mamedberdyyev Ahmet 1 0  -  1 1   Kiremitciyan Ari 3
3 4 Trofimov Stanislav 1 0  -  1 1   Sayan Sinan 23
4 6 Ciray Tayfun 1 ½  -  ½ 1   Togac Aras 25
5 8 Taktak Yasar Olcay 1 0  -  1 1   Kalyoncu Efe 26
6 28 Ates Bariscan 1 1  -  0 1   Angun Batu 9
7 10 Firat Deniz 1 0  -  1 1   Demiroglu Arsen 27
8 30 Muhim Seyit Ali 1 0  -  1 1 WCM Arda Cagil Irmak 11
9 12 Acer Okan 1 ½  -  ½ 1   Sencan Armagan 31
10 33 Cam Ali Osman 1 0  -  1 1   Bayyurt Izge 13
11 14 Guler Aykun 1 1  -  0 1   Durucay Fatma 32
12 36 Gunay Berk 1 0  -  1 1   Yılmaz Ahmet Ata 15
13 16 Chamuleau Benoit Jean 1 0  -  1 1   Can Isik 35
14 38 Elmali Naci 1 0  -  1 1   Guler Emir 17
15 18 Yavuz Umit 1 1  -  0 1   Yaman Sedat 39
16 40 Cagla Levon 1 0  -  1 1   Sozbir Levent Erinc 19
17 20 Ozcan Yigit 1 0  -  1 1   Sakin Oguzhan 43
18 50 Toros Arden 1 0  -  1 1   Altin Ferit Batur 21
19 83 Özbülbül Artun 1 0  -  1 ½   Uyanik Mehmet 5
20 2 Akat Adnan ½ 0  -  1 ½   Aksu Omer Faruk 29
21 48 Yildirim Zehra ½ 1  -  0 ½   Akaslan Umut 45
22 72 Yelegen Garen ½ 0  -  1 0   Gundogdu Kubat 7
23 62 Azinyan Arda 0 0  -  1 0   Yamak Kerem 37
24 63 Bilge Cagdas Erkin 0 0  -  1 0   Birer Recep 41
25 42 Azinyan Jan 0 1  -  0 0   Gezer Ayk 65
26 44 Sahin Gürhan 0 1  -  0 0   Seker Melih 67
27 46 Baspinar Lara 0 1  -  0 0   Erdoğan Oğulcan 69
28 66 Demirci Aren 0 0  -  1 0   Yalcin Arda 47
29 68 Zaruki Aleksan 0 0  -  1 0   Şahinoğullarından Arda 49
30 70 Pulaş Aksel 0 0  -  1 0   Caglar Yusuf 51
31 71 Üge David 0 0  -  1 0   Toros Ruben 52
32 53 Yildizli Kamer 0 1  -  0 0   Çıtak Daniel 73
33 74 Aldoğan Umut 0 0  -  1 0   Gunay Mehmet Emre 54
34 55 Stroup James Howard 0 1  -  0 0   Demirci Daniel 75
35 77 Gün Yağız Alp 0 0  -  1 0   Unan Sinan 56
36 57 Sari Arİ 0 1  -  0 0   Halfon Niso 78
37 80 Taşçı Başak 0 0  -  1 0   Nişan Aris Dikran 58
38 59 Demirci Sevada Hacik 0 1  -  0 0   Nişan Alen Zare 79
39 85 Ünver Berkan Melik 0 0  -  1 0   Dinçkayıkçı Ayk 60
40 61 Ertem Baris 0 0  -  1 0   Yildirim Kerem 82
  84 Özbülbül Şant 0 1  -  -     Tur  

3. Tur

ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ
3.JİRAYR OHANYAN ÇAKIR SATRANÇ TURNUVASI - B -

Organizatör(ler) : ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ - İSTANBUL SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ
Turnava direktörü : SARVEN ÇAKMAK
Bas hakem : FA ÇİĞDEM AKTUZ
Sehir : PANGALTI RAMADA PLAZA OTEL
Rating-Ø : 1386
Tarih : 08.12.2012 'e 09.12.2012

Tur 3 de 08.12.2012 da 17:00


Bo. SNo.   isim Puanlar sonuc. Puanlar isim SNo.
1 3   Kiremitciyan Ari 2 1  -  0 2 Altin Ferit Batur 21
2 11 WCM Arda Cagil Irmak 2 0  -  1 2 Bengül Serhan 22
3 13   Bayyurt Izge 2 0  -  1 2 Sayan Sinan 23
4 26   Kalyoncu Efe 2 1  -  0 2 Guler Aykun 14
5 15   Yılmaz Ahmet Ata 2 1  -  0 2 Demiroglu Arsen 27
6 17   Guler Emir 2 1  -  0 2 Ates Bariscan 28
7 35   Can Isik 2 ½  -  ½ 2 Yavuz Umit 18
8 43   Sakin Oguzhan 2 ½  -  ½ 2 Sozbir Levent Erinc 19
9 5   Uyanik Mehmet 1  -  0 Acer Okan 12
10 29   Aksu Omer Faruk 1  -  0 Ciray Tayfun 6
11 25   Togac Aras 1  -  0 Yildirim Zehra 48
12 31   Sencan Armagan 1  -  0 1 Trofimov Stanislav 4
13 1   Kaymak Cenk Bahadir 1 1  -  0 1 Baspinar Lara 46
14 7   Gundogdu Kubat 1 1  -  0 1 Sahin Gürhan 44
15 47   Yalcin Arda 1 0  -  1 1 Taktak Yasar Olcay 8
16 9   Angun Batu 1 0  -  1 1 Toros Arden 50
17 49   Şahinoğullarından Arda 1 0  -  1 1 Firat Deniz 10
18 51   Caglar Yusuf 1 0  -  1 1 Chamuleau Benoit Jean 16
19 52   Toros Ruben 1 0  -  1 1 Ozcan Yigit 20
20 53   Yildizli Kamer 1 0  -  1 1 Mamedberdyyev Ahmet 24
21 54   Gunay Mehmet Emre 1 1  -  0 1 Muhim Seyit Ali 30
22 32   Durucay Fatma 1 1  -  0 1 Stroup James Howard 55
23 56   Unan Sinan 1 0  -  1 1 Cam Ali Osman 33
24 57   Sari Arİ 1 0  -  1 1 Gunay Berk 36
25 37   Yamak Kerem 1 1  -  0 1 Demirci Sevada Hacik 59
26 58   Nişan Aris Dikran 1 0  -  1 1 Elmali Naci 38
27 39   Yaman Sedat 1 1  -  0 1 Özbülbül Artun 83
28 60   Dinçkayıkçı Ayk 1 0  -  1 1 Cagla Levon 40
29 41   Birer Recep 1 1  -  0 1 Özbülbül Şant 84
30 82   Yildirim Kerem 1 ½  -  ½ 1 Azinyan Jan 42
31 45   Akaslan Umut ½ 1  -  0 ½ Yelegen Garen 72
32 61   Ertem Baris 0 0  -  1 ½ Akat Adnan 2
33 73   Çıtak Daniel 0 0  -  1 0 Azinyan Arda 62
34 63   Bilge Cagdas Erkin 0 0  -  1 0 Üge David 71
35 65   Gezer Ayk 0 1  -  0 0 Aldoğan Umut 74
36 75   Demirci Daniel 0 0  -  1 0 Demirci Aren 66
37 67   Seker Melih 0 1  -  0 0 Gün Yağız Alp 77
38 78   Halfon Niso 0 0  -  1 0 Zaruki Aleksan 68
39 69   Erdoğan Oğulcan 0 1  -  0 0 Taşçı Başak 80
40 79   Nişan Alen Zare 0 0  -  1 0 Pulaş Aksel 70
  85   Ünver Berkan Melik 0 1  -  -   Tur  

4. Tur

ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ
3.JİRAYR OHANYAN ÇAKIR SATRANÇ TURNUVASI - B -

Organizatör(ler) : ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ - İSTANBUL SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ
Turnava direktörü : SARVEN ÇAKMAK
Bas hakem : FA ÇİĞDEM AKTUZ
Sehir : PANGALTI RAMADA PLAZA OTEL
Rating-Ø : 1386
Tarih : 08.12.2012 'e 09.12.2012

Tur 4 de 09.12.2012 da 10:00


Bo. SNo. isim Puanlar sonuc. Puanlar   isim SNo.
1 22 Bengül Serhan 3 1 - 0 3   Kiremitciyan Ari 3
2 23 Sayan Sinan 3 1 - 0 3   Yılmaz Ahmet Ata 15
3 26 Kalyoncu Efe 3 1 - 0 3   Guler Emir 17
4 31 Sencan Armagan 0 - 1   Uyanik Mehmet 5
5 18 Yavuz Umit 0 - 1   Aksu Omer Faruk 29
6 19 Sozbir Levent Erinc ½ - ½   Can Isik 35
7 43 Sakin Oguzhan 0 - 1   Togac Aras 25
8 27 Demiroglu Arsen 2 0 - 1 2   Kaymak Cenk Bahadir 1
9 28 Ates Bariscan 2 0 - 1 2   Gundogdu Kubat 7
10 8 Taktak Yasar Olcay 2 1 - 0 2   Durucay Fatma 32
11 10 Firat Deniz 2 1 - 0 2   Cam Ali Osman 33
12 36 Gunay Berk 2 ½ - ½ 2 WCM Arda Cagil Irmak 11
13 38 Elmali Naci 2 0 - 1 2   Bayyurt Izge 13
14 14 Guler Aykun 2 1 - 0 2   Yamak Kerem 37
15 16 Chamuleau Benoit Jean 2 0 - 1 2   Yaman Sedat 39
16 20 Ozcan Yigit 2 1 - 0 2   Cagla Levon 40
17 21 Altin Ferit Batur 2 1 - 0 2   Birer Recep 41
18 24 Mamedberdyyev Ahmet 2 1 - 0 2   Gunay Mehmet Emre 54
19 50 Toros Arden 2 + - -   Akat Adnan 2
20 6 Ciray Tayfun - - +   Akaslan Umut 45
21 12 Acer Okan 1 - 0   Yildirim Kerem 82
22 42 Azinyan Jan 1 - 0   Yildirim Zehra 48
23 4 Trofimov Stanislav 1 1 - 0 1   Nişan Aris Dikran 58
24 59 Demirci Sevada Hacik 1 0 - 1 1   Angun Batu 9
25 30 Muhim Seyit Ali 1 1 - 0 1   Dinçkayıkçı Ayk 60
26 44 Sahin Gürhan 1 1 - 0 1   Azinyan Arda 62
27 46 Baspinar Lara 1 1 - 0 1   Gezer Ayk 65
28 67 Seker Melih 1 ½ - ½ 1   Yalcin Arda 47
29 66 Demirci Aren 1 0 - 1 1   Şahinoğullarından Arda 49
30 68 Zaruki Aleksan 1 0 - 1 1   Caglar Yusuf 51
31 69 Erdoğan Oğulcan 1 0 - 1 1   Toros Ruben 52
32 70 Pulaş Aksel 1 0 - 1 1   Yildizli Kamer 53
33 55 Stroup James Howard 1 1 - 0 1   Ünver Berkan Melik 85
34 83 Özbülbül Artun 1 0 - 1 1   Unan Sinan 56
35 84 Özbülbül Şant 1 ½ - ½ 1   Sari Arİ 57
36 72 Yelegen Garen ½ 1 - 0 1   Üge David 71
37 75 Demirci Daniel 0 0 - 1 0   Ertem Baris 61
38 77 Gün Yağız Alp 0 0 - 1 0   Bilge Cagdas Erkin 63
39 80 Taşçı Başak 0 0 - 1 0   Çıtak Daniel 73
40 74 Aldoğan Umut 0 0 - 1 0   Halfon Niso 78
  79 Nişan Alen Zare 0 1 - -     Tur  

5. Tur

ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ
3.JİRAYR OHANYAN ÇAKIR SATRANÇ TURNUVASI - B -

Organizatör(ler) : ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ - İSTANBUL SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ
Turnava direktörü : SARVEN ÇAKMAK
Bas hakem : FA ÇİĞDEM AKTUZ
Sehir : PANGALTI RAMADA PLAZA OTEL
Rating-Ø : 1386
Tarih : 08.12.2012 'e 09.12.2012

Tur 5 de 09.12.2012 da 14:00

Bo. SNo.   isim Puanlar sonuc. Puanlar isim SNo.
1 23   Sayan Sinan 4 1 - 0 4 Bengül Serhan 22
2 5   Uyanik Mehmet 0 - 1 4 Kalyoncu Efe 26
3 25   Togac Aras 0 - 1 Aksu Omer Faruk 29
4 1   Kaymak Cenk Bahadir 3 ½ - ½ 3 Guler Emir 17
5 3   Kiremitciyan Ari 3 0 - 1 3 Sozbir Levent Erinc 19
6 7   Gundogdu Kubat 3 ½ - ½ 3 Ozcan Yigit 20
7 35   Can Isik 3 ½ - ½ 3 Taktak Yasar Olcay 8
8 39   Yaman Sedat 3 0 - 1 3 Firat Deniz 10
9 13   Bayyurt Izge 3 1 - 0 3 Altin Ferit Batur 21
10 50   Toros Arden 3 0 - 1 3 Guler Aykun 14
11 15   Yılmaz Ahmet Ata 3 1 - 0 3 Mamedberdyyev Ahmet 24
12 11 WCM Arda Cagil Irmak 1 - 0 Azinyan Jan 42
13 36   Gunay Berk 0 - 1 Acer Okan 12
14 18   Yavuz Umit 0 - 1 Sakin Oguzhan 43
15 45   Akaslan Umut 1 - 0 Sencan Armagan 31
16 40   Cagla Levon 2 0 - 1 2 Trofimov Stanislav 4
17 9   Angun Batu 2 ½ - ½ 2 Birer Recep 41
18 49   Şahinoğullarından Arda 2 1 - 0 2 Chamuleau Benoit Jean 16
19 51   Caglar Yusuf 2 0 - 1 2 Demiroglu Arsen 27
20 52   Toros Ruben 2 0 - 1 2 Ates Bariscan 28
21 53   Yildizli Kamer 2 1 - 0 2 Muhim Seyit Ali 30
22 32   Durucay Fatma 2 0 - 1 2 Sahin Gürhan 44
23 33   Cam Ali Osman 2 1 - 0 2 Baspinar Lara 46
24 37   Yamak Kerem 2 ½ - ½ 2 Stroup James Howard 55
25 54   Gunay Mehmet Emre 2 0 - 1 2 Elmali Naci 38
26 56   Unan Sinan 2 0 - 1 Yalcin Arda 47
27 48   Yildirim Zehra 1 - 0 Özbülbül Şant 84
28 57   Sari Arİ 0 - 1 Yelegen Garen 72
29 82   Yildirim Kerem - - + Seker Melih 67
30 58   Nişan Aris Dikran 1 1 - 0 1 Zaruki Aleksan 68
31 71   Üge David 1 0 - 1 1 Demirci Sevada Hacik 59
32 60   Dinçkayıkçı Ayk 1 1 - 0 1 Erdoğan Oğulcan 69
33 61   Ertem Baris 1 1 - 0 1 Pulaş Aksel 70
34 62   Azinyan Arda 1 ½ - ½ 1 Halfon Niso 78
35 63   Bilge Cagdas Erkin 1 1 - 0 1 Nişan Alen Zare 79
36 65   Gezer Ayk 1 1 - 0 1 Özbülbül Artun 83
37 85   Ünver Berkan Melik 1 0 - 1 1 Demirci Aren 66
38 73   Çıtak Daniel 1 0 - 1 0 Aldoğan Umut 74
39 77   Gün Yağız Alp 0 0 - 1 0 Demirci Daniel 75
  80   Taşçı Başak 0 1 - -   Tur  

Diğer Makaleler...

  1. 6. Tur