banner isbank

Hakem Listesi

Turnuva Haberleri

Vefat ve Başsağlığı..

siyahİstanbul hakemlerimizden IA Gökmen Muş`un babası Mehmet Muş vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 31.8.2020 Pazartesi günü İstanbul`da defnedilmiştir. İstanbul Satranç ailesi adına Gökmen Muş`a ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
İstanbul Satranç İl Temsilciliği

Capitol AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası 16 Haziran 2019`da..

capitol2019 afisCapitol AVM tarafından 16 Haziran 2019 Pazar günü Capitol AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva takım sistemiyle yapılacak olup, baba-çocuk ikilisi bir takım oluşturur. İki sporcunun puanları toplamı takımın puanını oluşturacaktır. Baba ve çocuk – karşı takımdaki baba ve çocuk ile karşılaşacaktır (baba ile baba, çocuk ile çocuk).
Turnuva 6 tur isviçre sistemiyle 15dk+5sn düşünme süresinde yapılacaktır. Turnuva kayıtları 5 Haziran 2019 Çarşamba 20.00`dan itibaren istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle yapılacaktır. Turnuva sonunda dereceye girecek takımlara Boyner`den toplamda 3.000 TL hediye çeki ödülü ile turnuvayı tamamlayan tüm takımlara Spectrum Cineplex`ten çift kişilik sinema bileti hediyesi verilecektir.
Detaylı bilgilere turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
DUYURU: Sporcu listesi asıl ve yedek liste olarak haberin devamında yayımlanmıştır. Turnuvaya katılamayacak takım varsa turnuva e-posta adresine mesaj ileterek bu durumunu en kısa zamanda bildirmelidir. Katılamayacağını bildiren takım olursa sırasıyla yedek takımlar turnuvaya dahil edilir, liste güncellenecektir. Katılacak tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz.
   pdfTurnuva Yönergesi    jpgTurnuva Afişi      Sporcu Listesi

Çekmeköy Belediyesi - Alemdar Çatalmeşe 8. Satranç Turnuvası..

catalmese2018 afisAlemdar Çatalmeşe İlkokulu ve Ortaokulu tarafından Çekmeköy Belediyesi ve Çekmeköy İlçe M.E.M. işbirliği ile 8. Satranç Turnuvası 2-3-4 Mayıs 2018 tarihlerinde düzenlenecektir. Turnuva Çekmeköy İlçesi 1-12. sınıf öğrencilerinin katılımına açıktır. 
Turnuva küçükler-yıldızlar-gençler kategorilerinde, 6 tur isviçre sistemi ve 35dk+30sn düşünme süresinde yapılacaktır. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 11 Nisan 2018 Çarşamba 14.00`dan itibaren başlayacaktır. Online kayıt sonrası başvuru formu çıktı alınarak okul müdürü imzalı olarak turnuva iletişim e-posta adresine gönderilmelidir. Detaylı bilgilere turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
   pdfTurnuva Yönergesi   jpgTurnuva Afişi     Online Kayıt 

İstanbul Lisesi 18. Liselerarası Takım Satranç Turnuvası 21-22 Nisan 2018`de..

iel2018 afissİstanbul Lisesi tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan ve İstanbul geneli Liselerin katılacağı takım satranç turnuvasının 18.si 21-22 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul Lisesi Cağaloğlu kampüsünde yapılacaktır. 6 tur 45dk+30 sn yapılacak turnuvaya lise takımları ekteki başvuru formunu doldurarak katılabilirler. Başvurular turnuva sitesinden yapılacaktır.
Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
DUYURU: Turnuva kayıt süresi sona ermiştir, takım/sporcu listesi haberin devamında yayımlanmıştır.
   pdfTurnuva Yönergesi    jpgTurnuva Afişi    Turnuva Sitesi   EŞLENDİRME/SONUÇLAR 

İ.T.Ü. GVO 4. Satranç Turnuvası 3-4 Haziran 2017`de..

itugvo logosİ.T.Ü. Geliştirme Vakfı Okulları tarafından 3-4 Haziran 2017 tarihlerinde İ.T.Ü. GVO Özel Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu, Ortaokulu 4. Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuva İ.T.Ü. GVO Beylerbeyi yerleşkesinde, 2003-2010 arası doğum tarihli sporcular 5 farklı kategoride turnuvaya katılacaktır. Ayrıca 2011-2012 doğum tarihli sporcular arasında Anaokulu satranç şenliği düzenlenecektir.
Turnuva 6 tur üzerinden 35dk+30 sn düşünme süresinde UKD Turnuvası olarak yapılacaktır. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden 24 Mayıs Çarşamba 21.00`da başlayacaktır ve her kategori için online kayıt kontenjanı 70 sporcu ile sınırlıdır, kayıtlar okul sorumlu öğretmenleri tarafından yapılabilecektir. Detaylı bilgi turnuva yönergelerinde yayımlanmıştır.
   Turnuva Yönergesi   Anaokulları Turnuva Yönergesi   EŞLENDİRME-SONUÇLAR  

Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase