banner isbank

Hakem Listesi

Duyurular

Küresel Kulüpler Birliği Dünya Engelliler Günü ELO Satranç Turnuvası..

kurget logoKüresel Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulüpleri Birliği tarafından Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında 21-22 Aralık 2019 tarihlerinde ELO Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Sancaktepe ilçesi Samandıra Kültür Merkezi`nde düzenlenecektir.
Turnuva her yaştan sporcunun katılımına açık olup, A-B-C rating kategorileri ile 8 Yaşaltı-10 Yaşaltı-14 Yaşaltı kategorileri olmak üzere 6 kategoride düzenlenecektir. Turnuva rating kategorileri 60 dakika+30 saniye düşünme süresinde ELO hesaplamalarına dahil, Yaş kategorilerinde ise 35dk+30 saniye düşünme süresinde UKD hesaplamalarına dahil 6 tur düzenlenecektir.
Turnuvada her kategoride dereceye girecek sporcular kupa-madalya ve yönergede belirtilen altın ödülleri ile ödüllendirilecektir.
Turnuva kayıtları haberin devamında başlamıştır. Online Kayıt sonrası yönergede belirtilen katkı payı ücreti yönergedeki banka hesabına yatırılması ve dekontun turnuva e-posta adresine iletilmesi gerekmektedir. Kayıt sırasında kategori seçim hatası durumunda bu durum turnuva organizasyonu e-posta adresine bildirimelidir.
Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.

Küresel Kulüpler Birliği Demokrasi Bayramı Satranç Turnuvası..

kurget logoKüresel Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulüpleri Birliği tarafından Demokrasi Haftası ve Şehitleri Anma etkinlikleri kapsamında 27-28 Temmuz 2019 tarihlerinde Demokrasi Bayramı Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Üsküdar ilçesi Muhsin Yazcığlu Kapalı Spor Salonu, nda düzenlenecektir. Turnuva her yaştan sporcunun katılımına açık olup, 3 rating kategorisi ile yaş kategorileri olmak üzere 7 kategoride düzenlenecektir. Turnuva 60 dakika+30 saniye düşünme süresinde, A kategorisi ELO hesaplamalarına dahil, 6 tur düzenlenecektir.
Turnuvada her kategoride dereceye girecek sporcular kupa-madalya ve yönergede belirtilen altın ödülleri ile ödüllendirilecektir.
Turnuva kontenjanı her kategoride 64 sporcuyla sınırlı olup, kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 12 Temmuz 2019 Cuma 21:00 itibariyle başlayacaktır. Kayıtlar başvuru tarih sırasına göre kabul edilecektir. Turnuva yönergesinde belirtilen katkı payı ücreti turnuva günü kayıt kontrol işlemi sırasında ödenecektir. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
DUYURU: 12 Yaşaltı sporcular için kayıt işlemi sırasında kategori seçilmemesi veya yanlış kategori seçilmesi durumunda doğru kategori bilgisini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresine yazılı olarak bildirmeleri gerekmektedir. 12 Yaşüstü sporcular için kategori tercihi bulunmadığından mesaj iletmelerine gerek yoktur. Kayıtlar sona erdiğinde kategori bilgileri ve gelen mesajlar kontrol edilerek gerekli güncelleme yapılacaktır.
DUYURU-2: Sporcu listesi haberin devamında kategorilere göre yayımlanmıştır. Sporcuların kategori bilgilerini kontrol etmeleri gerekmektedir. Turnuva kayıtları haberin devamında devam etmektedir.
  pdfTurnuva Yönergesi      EŞLENDİRME/SONUÇLAR   

İstanbul İl Temsilciliği 2017-2018- 2. Dönem Satranç Eğitimleri Başlıyor..

egitimTaksim'de bulunan İstanbul İl Temsilciliğinde çocuklara yönelik haftasonu eğitimleri 2. dönem eğitimleriyle devam ediyor. Eğitimler 2. kademe antrenörler Ayşe Ardahanlı ve Fatmanur Öney tarafından verilecektir. Sınıf kontenjanları 3-10 kişi ile sınırlı tutulmaktadır.
Eğitimler Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenmekte olup, ders dönemi 17-18 Şubat 2018 tarihlerinde başlayacaktır. İlk dönem eğitmenlerle tanışma dersi ise 10 Şubat 2018 Cumartesi günü 11.00 - 13.00 arasında yapılacaktır. 
Başvuru için xlsöğrenci bilgi formu doldurulup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderilmelidir.
Eğitim programı, kurs ücreti, kurs eğitmenlerine eğitim programları sayfasından ulaşabilirsiniz.

İstanbul İl Temsilciliği 2017-2018 Dönemi Satranç Eğitimleri Başlıyor..

egitimTaksim'de bulunan İstanbul İl Temsilciliğinde çocuklara yönelik haftasonu eğitimleri başlıyor. Eğitimler 2. kademe antrenörler Ayşe Ardahanlı ve Fatmanur Öney tarafından verilecektir. Sınıf kontenjanları 3-10 kişi ile sınırlı tutulmaktadır.
Eğitimler Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenmekte olup, ders dönemi 14-15 Ekim 2017 tarihlerinde başlayacaktır. İlk dönem eğitmenlerle tanışma dersi ise 7 Ekim 2017 Cumartesi günü 11.00 - 13.00 arasında yapılacaktır. 
Başvuru için xlsöğrenci bilgi formu doldurulup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderilmelidir.
Eğitim programı, kurs ücreti, kurs eğitmenlerine eğitim programları sayfasından ulaşabilirsiniz.

İstanbul İl Temsilciliği 2016-2017 - 2. Dönem Satranç Eğitimleri Başlıyor..

egitimTaksim'de bulunan İstanbul İl Temsilciliğinde çocuklara yönelik haftasonu eğitimleri 2. dönem devam ediyor. Eğitimler 2. kademe antrenörler Ayşe Ardahanlı ve Fatmanur Öney tarafından verilecektir. Sınıf kontenjanları 5-12 kişi ile sınırlı tutulmaktadır.
Eğitimler Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenmekte olup, ders dönemi 25-26 Şubat 2017 tarihlerinde başlayacaktır. İlk dönem eğitmenlerle tanışma dersi ise 18 Şubat 2017 Cumartesi günü 11.00 - 13.00 arasında yapılacaktır. 
Başvuru için öğrenci bilgi formu doldurulup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderilmelidir.
Eğitim programı, kurs ücreti, kurs eğitmenlerine eğitim programları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase