banner isbank

Hakem Listesi

2012-2013 İstanbul Okul Sporları

MEB Anadolu Yakasında Minikler-Küçükler Ödüllerini Aldılar

toren SAM_96862014 MEB İstanbul Anadolu Yakası Birinciliğinde Kçükler ve Yıldızlar Kategorisinde yapılan 7 turun ardından sporcular ödüllerini aldılar. Turnuva sırlamaları ve fotoğrafları turnuva sayfasında yayımlanmıştır. TURNUVA SAYFASI
Dereceler:
Minikler-Genel Kategorisinde: 1. Tuncer Efe Kıray (7 puan) Hasan Tahsin İ.Ö.O. 2. Kuzey Bayındır (6 p.) Altunizade Hafize Özal İlkokulu 3. Efe Biricik (6 p.) Maltepe Dumlupınar İlkokulu
Minik Kızlar Kategorisinde: 1. Doğasu Arda (7 p.) VKV Koç Özel İlkoklu 2. Zeynep Eylül Yağcıoğlu (6 p.) Özel Tekden Koleji 3. İrem Altay (6 p.) Maltepe Dumlupınar İlkokulu
Küçükler-Genel Kategorisinde: 1. Muhammet Melih Birinci (6 p.) Özel Acarkent Doğa Koleji 2. Emirhan Tarlabaşı (6 p.) Özel Tekden Koleji 3. Ahmet Ata Yılmaz (6 p.) Özel Ataşehir Okyanus O.O.
Küçük Kızlar Kategorisinde1. Pınar Tür (6 p.) Özel Ümraniye Bahçeşehir Koleji 2. Eylül Çelik (6 p.) Özel Kutköy Bilfen Ortaokulu 3. Pınar Sine Kordel (5,5 p.) Özel Marmara İlkokulu

Yönerge


     Yönerge:   pdfAnadolu Yakası Birinciliği           pdfAvrupa Yakası Birinciliği













Ulaşım

2013-2014 İstanbul Okul Sporları Avrupa Yakası Birinciliği
Adres: Bağcılar Olimpik Spor Kompleksi Fevzi Çakmak Mah. 34200 / Bağcılar

2013-2014 İstanbul Okul Sporları Anadolu Yakası Birinciliği
Adres: Burhaniye Mah. Genç Osman Sk. No:13 P.K. 34676 Üsküdar

Turnuva Takvimi

                                                                        ANADOLU YAKASI TAKVİMİ

 

AÇIKLAMA / Minikler – Küçükler (Anadolu)

TARİH

SAAT

Yarışma İçin Son Başvuru

30 Aralık 2013 Pazartesi

16.00

Teknik Toplantı

3 Ocak 2014

Cuma

15.30

Eşlendirme öncesi listelerin duyurulması

20.00

1. TUR

6 Ocak 2014

Pazartesi

10.00

2. TUR

13.00

3. TUR

15.30

4. TUR

7 Ocak 2014

Salı

10.00

5. TUR

13.00

6. TUR

15.30

7. TUR

8 Ocak 2014

Çarşamba

10.00

Ödül Töreni

12.30

 

 

AÇIKLAMA / Yıldızlar – Gençler (Anadolu)

TARİH

SAAT

Yarışma İçin Son Başvuru

30 Aralık 2013 Pazartesi

16.00

Teknik Toplantı

3 Ocak 2014

Cuma

15.30

Eşlendirme öncesi listelerin duyurulması

20.00

1. TUR

8 Ocak 2014

Çarşamba

13.30

2. TUR

16.00

3. TUR

9 Ocak 2014

Perşembe

10.00

4. TUR

13.00

5. TUR

15.30

6. TUR

10 Ocak 2014

Cuma

10.00

7. TUR

13.00

Ödül Töreni

16.00

 


                                                                           AVRUPA YAKASI TAKVİMİ

 

AÇIKLAMA / Tüm Kategoriler (Avrupa)

TARİH

SAAT

Yarışma İçin Son Başvuru

6 Ocak 2014 Pazartesi

16.00

Eşlendirme öncesi listelerin duyurulması

13 Ocak 2014

Pazartesi

10.00

Teknik Toplantı

16.30

1. Tur Eşlendirmesinin duyurulması

19.00

1. TUR

14 Ocak 2014

Salı

10.00

2. TUR

13.30

3. TUR

15 Ocak 2014

Çarşamba

10.00

4. TUR

13.30

5. TUR

16 Ocak 2014

Perşembe

10.00

6. TUR

13.30

7. TUR

17 Ocak 2014

Cuma

10.00

Ödül Töreni

13.30

 


                                                                                  
 

Okullar

Son Güncelleme: ....
AVRUPA YAKASI ANADOLU YAKASI

Alt Kategoriler

Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase