banner isbank

Hakem Listesi

İstanbul Kadınlar Birinciliği

2014 İstanbul Kadınlar İl Birincisi Şeyma Yılmaz

1SAM 05432014 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği 14-15-16 Şubat 2014 tarihlerinde Torium AVM Haramidere`de 46 Bayan sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Yapılan 7 turun ardından 6 puan kazanan Şeyma Yılmaz 2014 İstanbul Kadınlar İl Birincisi ünvanını kazandı. Sporcumuzu tebrik ediyoruz. İkinciliği Işıl Can 5,5 puan ile kazanırken, 5 puan kazanan sporculardan Esra Bozdemir üçüncü oldu. İlk 10 dereceyi elde eden sporcular turnuva sponsoru Torium AVM tarafından verilen hediye çeki ödülü kazandılar. 7-13 Mart 2014 tarihlerinde Ankara`da yapılacak olan 2014 Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonasına katılacak sporcularımıza başarılar diliyoruz. Turnuva sonuçları ve fotoğraf albümüne haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

2014 İstanbul Kadınlar İl Birinciliği Yapılıyor

   IMG 7396IMG 7404
2014 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği 14-15-16 Şubat 2014 tarihlerinde Torium AVM (Haramidere) de yapılıyor. Turnuva 14 Şubat Cuma günü yapılan açılış töreni ve ilk tur maçlarıyla 46 bayan sporcunun katılımıyla başladı. Turnuvayla ilgili eşlendirme, sonuç ve fotoğraflara haberin devamından ulaşabilirsiniz.  
                                                              Eşlendirme/Sonuçlar     Fotoğraf Albümü   

Devamını oku...

2014 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği

kadinlar afis_small2014_torium2014 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği 14-15-16 Şubat 2014 tarihlerinde düzenlenecektir. Turnuva Torium AVM (Haramidere) sponsorluğunda yapılacak ve ilk 10 Bayan sporcuya 1.600 TL değerinde hediye çeki ödülü Torium AVM tarafından verilecektir. Turnuvada birinci olacak sporcu "2014 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birincisi" ünvanını elde edecektir. Turnuva 60dk +30 sn düşünme süresinde ve 7 tur yapılması planlanmıştır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır. Turnuvaya her yaştan tüm bayan sporcularımızın katılımını bekliyoruz.
Duyuru: Turnuva yönergesi TSF Teknik Kurul tarafından yayımlanan çerçeve yönergeye göre revize edilmiştir. Yönergedeki en önemli değişiklik geç kalma süresinin "0" dk olması olup, turnuva formatında değişiklik bulunmamaktadır. 
Turnuvaya kayıt yaptırıp katılamayacak sporcuların bu durumlarını en ksıa sürede bildirmesini rica ederiz. Sporculara başarılar dileriz.
                                               pdfTurnuva Yönergesi        jpgTurnuva Afişi      Eşlendirme/Sonuçlar   

2012 İstanbul Kadınlar İl Birinciliği Şampiyonu Hilal Öztürk

   IMG 2377IMG 2396
2012 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği 2 Aralık Pazar günü yapılan 3 tur ve ödül töreni ile sona erdi. Turnuvada 5 maçta 4,5 puan kazanan Hilal Öztürk şampiyon oldu.  Turnuvada ikinciliği ise eşitlik boma ile Handenur Şahin 4 puanla kazanırken, eş puanla Şevval Doğan üçüncü oldu. Dereceye giren sporculara ödülleri Bakırköy Belediyesi İl Meclis Üyesi Sn. Uğur Özhabeş ve İl Temsilcisi Rıza Öney tarafından sunuldu. Sporcularımızı tebrik ediyoruz.
Turnuva Sonuçları         Fotoğraf Galerisi

Devamını oku...

2012 İstanbul Kadınlar İl Birinciliği Yapılıyor

IMG 2286IMG 2292
2012 İstanbul Kadınlar Satranç  İl Birinciliği 1 Aralık Cumartesi günü Bakırköy Belediyesi Kent Müzesi Sanat Evinde 24 Kadın sporcunun katılımıyla başladı. Turnuvanın açılışına Bakırköy Belediyesi Meclis Üyesi Sn. Uğur ÖZHABEŞ, Bakırköy Beldiyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Yrd. Doç Dr. Sn. Meltem Ünal ERZEN ve İl Temsilcisi Rıza ÖNEY katıldı. Turnuva açılış konuşmasında Uğur Özhabeş, bayan sporcuların ELO larını yükseltmeleri gerektiğini, Bakırköy`de sürpriz turnuvaların olabileceğini belirtti.women afis 
Turnuva teknik toplantıda alınan kararla, 5 tur olarak düzenlenecek ve 2 Aralık Pazar günü ödül töreni ile son bulacaktır. Güncel turnuva programı ve tur sonuç/eşlendirmelerine aşağıdaki linklerden ulaşılabilir.
NOT: Turnuva 3. turu 2 Aralık Pazar saat: 10.30

   pdfTurnuva Yönergesi       jpgTurnuva Afişi     Turnuva Sonuçları   
         xlsPROGRAM           Fotoğraf Galerisi       Ulaşım

Devamını oku...

Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase