banner isbank

Hakem Listesi

Turnuva Tarihçesi

2011 Turnuvası

ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ II.GELENEKSEL JİRAYR OHANYAN ÇAKIR
SATRANÇ TURNUVASI -A KATEGORİSİ-

Organizatör(ler) : ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ & İSTANBUL İL TEMSİLCİLİĞİ
Turnava direktörü : ARNO GARABETYAN
Bas hakem : FA ÇİĞDEM AKTUZ
Hakem : NA ENGİN YAŞAR CANBERG
Sehir : SWISS OTEL - İSTANBUL
Rating-Ø : 1941
Tarih : 25.11.2011 'e 27.11.2011

Final sira

Sira SNo.   isim Rtg FED Puanlar vict BH. BH. Fide
1 3   GRIGORIEV ARMEN 2292 GEO 6 25½ 22½ 25
2 1 IM ARDUMAN CAN 2336 TUR 5 27½ 24 21
3 6   SAYBER OSMAN ZEKİ 2080 TUR 5 5 29 26 24
4 8   ROMİ İZAK 2058 TUR 5 5 28½ 24½ 22
5 32   TAŞKIRAN RECEP 1816 TUR 5 5 22 19½ 15
6 13   ERENCEK ALİ EDİZ 1972 TUR 5 4 26½ 23 20½
7 12   ORAK ERSİN 1987 TUR 5 4 26 23½ 20½
8 15   ÖZVEREN ALİ BÜLENT 1934 TUR 4 21 18 17
9 33   CAN MELİH KAAN 1815 TUR 3 22 19 17
10 7 FM SOLAKOĞLU ÖZGÜR 2077 TUR 4 4 28 24½ 21
11 35   EDEN YAĞIZ 1754 TUR 4 4 25 22 17
12 4   KINSIZ ONUR 2213 TUR 4 4 24½ 22 16
13 16   KÖSEOĞLU AHMET 1923 TUR 4 4 22½ 20 17
14 38   DİRİ REHA 1908 TUR 4 4 19 17 15
15 5   KALINAĞA ALPER 2130 TUR 4 3 22 19 17½
16 37   CENGİZ ANIL 1691 TUR 4 3 19 16½ 14
17 26   ÇİĞDEMOĞLU ZAVEN 1838 TUR 4 3 17½ 15½ 13
18 19   DEVİREN ERDİ 1906 TUR 3 24½ 21 16½
19 2 FM OLCAYÖZ ALPER 2297 TUR 2 26½ 23 18
20 20   DİZDAR ORKUN 1901 TUR 3 3 24½ 21½ 14
21 9   BERKUN DENİZCAN 2054 TUR 3 3 22½ 20 13
22 34   KELPETİN UMUT CAN 1756 TUR 3 3 20 17½ 11
23 36   ERTUĞRUL BERKAY 1727 TUR 3 3 17½ 15½ 12
24 28   AKPULAT DOĞAN 1832 TUR 3 2 26 23 15
25 22   YAPICI MUSTAFA 1873 TUR 3 2 21½ 19½ 10½
26 17   TEPELİ HÜSEYİN 1921 TUR 3 1 21 18½ 11½
27 30   ERİM ENGİN 1822 TUR 3 1 18½ 16½ 11½
28 29   KARATAŞ KÜRŞAT 1830 TUR 2 19 16½
29 24   ERDOĞAN GÜRSOY 1854 TUR 1 18½ 16½ 10
30 10   SAYIN HAKKI 2025 TUR 2 2 22½ 19½ 13
31 25   DURUCAK KEMAL 1848 TUR 2 1 21 19 7
32 31   GÜNGÖR GÖKHAN 1817 TUR 2 1 19 17½ 5
33 14   AĞAOĞLU AYDIN 1967 TUR 1 25½ 22½ 10
34 21   KAYGISIZ ÖZGÜR CAN 1892 TUR 1 1 19 17 5
35 11   BABALIYEV MYRAT 2012 TKM ½ 0 14½ 13 3
36 27   TUNALI UĞUR 1834 TUR 0 0 17½ 16 0
37 18   SUNER ARMAN 1919 TUR 0 0 16½ 15 0
  23   KAVACIK AHMET 1864 TUR 0 0 16½ 15 0


***************************************************************************************

ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ II.GELENEKSEL JİRAYR OHANYAN ÇAKIR
SATRANÇ TURNUVASI -B KATEGORİSİ-

Organizatör(ler) : ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ & İSTANBUL İL TEMSİLCİLİĞİ
Turnava direktörü : ARNO GARABETYAN
Bas hakem : FA ÇİĞDEM AKTUZ
Hakem : NA ENGİN YAŞAR CANBERG
Sehir : SWISS OTEL - İSTANBUL
Rating-Ø : 1342
Tarih : 25.11.2011 'e 27.11.2011

Final sira

Sira SNo. isim Rtg FED Puanlar vict BH. BH. Fide
1 10 ÇAĞLAR AHMET ATA 1717 TUR 6 29 25½ 27
2 12 AYDIN HASAN BORA 1713 TUR 6 6 25 21½ 24
3 40 TROFIMOV STANISLAV 1706 TUR 6 6 25 21½ 22
4 19 FIRAT DENİZ 1644 TUR 6 5 30 26 25
5 13 KAÇAR HÜRKAN 1709 TUR 6 5 28½ 25½ 26½
6 3 BİLGİN ALİ 1790 TUR 6 5 25½ 22½ 22½
7 8 ŞAHİN HANDENUR 1730 TUR 5 30½ 26 24
8 38 ULAŞAN MUSTAFA 1721 TUR 5 29½ 25½ 23½
9 17 ÖZCAN BORA 1661 TUR 5 28½ 25½ 25
10 37 ÖZBAKIR HINCAL 1722 TUR 5 25½ 23 22½
11 18 DEMİREL ALİ YAĞMUR 1646 TUR 5 23½ 20 21
12 25 GÜLER AYKUN 1609 TUR 5 22 20 21
13 28 ACER OKAN 1552 TUR 5 5 31 27 24
14 27 YILMAZ AHMET ATA 1556 TUR 5 5 27½ 23½ 22
15 11 ARSLAN BURHAN MURAT 1717 TUR 5 5 27 23½ 21
16 6 KINATAŞ TÜRKER 1770 TUR 5 5 26½ 23 20
17 36 SAYAN SİNAN 1728 TUR 5 5 25½ 22½ 20
18 15 ÖZIŞIK SELAHATTİN 1696 TUR 5 5 24½ 22 21
19 30 SÖZBİR LEVENT ERİNÇ 1466 TUR 5 5 20 17½ 19
20 51 ÇELİK YÜCEL 1575 TUR 5 4 29 25½ 22½
21 43 ŞEN SEZGİN 1659 TUR 5 4 28 24 23½
22 21 DOĞAN ŞEVVAL 1638 TUR 5 4 22½ 20½ 20½
23 14 SİLİVRİ VOLKAN REŞAT 1698 TUR 5 4 22½ 19½ 19½
24 42 TOGAÇ ARAS 1673 TUR 4 29½ 26½ 20
25 7 ŞİMŞEK HAKKI KAAN 1767 TUR 4 29 26 23
26 41 SEZEKKAPLAN UFUK 1680 TUR 4 27½ 23½ 20½
27 29 ÇIBIK BÜLENT 1496 TUR 4 26½ 24 20½
28 2 ERÇİN FUAT 1796 TUR 4 26½ 23 20
29 139 SAHKEREMOV EKBER 0 TUR 4 26 22½ 19½
30 16 ŞAHAP ABDURRAHMAN 1685 TUR 4 25½ 22½ 20½
31 1 EĞRİKAVUK BATUHAN 1798 TUR 4 25½ 22½ 19
32 72 YAMAK KEREM 1428 TUR 4 25½ 22½ 17
33 20 SAZCI BİLGEN 1643 TUR 4 24½ 21½ 19½
34 22 ÜNVER İBRAHİM KAYA 1626 TUR 4 24½ 21 20½
35 131 IŞIK AHMET TAHA 0 TUR 4 24 21 16½
36 78 GÜNAY BERK 1373 TUR 4 23½ 20½ 18
37 45 ACLAN LEVENT 1620 TUR 4 22½ 20 16½
38 26 DENEÇ MUSTAFA GÜÇLÜ 1559 TUR 4 22 19½ 14½
39 126 DEĞER CEMAL 0 TUR 4 22 19 17
40 65 KINATAŞ ABDÜLMECİT 1458 TUR 4 21 18½ 14½
41 48 UÇAR OSMAN TALHA 1591 TUR 3 27½ 23½ 19
42 39 ZEYBEK ÖZGÜR BÜLENT CAN 1712 TUR 4 4 26½ 23½ 20
43 32 KAMIŞLI BARKIN GÖNENÇ 1415 TUR 4 4 26 23 18
44 34 GENCER AYBARS 1791 TUR 4 4 25½ 23 21
45 44 ÇETİNER BURAK 1639 TUR 4 4 25 22 17
46 35 BUĞDAYCI SİNAN 1763 TUR 4 4 24½ 22½ 19
47 93 YILDIRIM SERHAT 1262 TUR 4 4 24½ 22 16
48 106 KAYADİBİ CAVİT 1100 TUR 4 4 24 20½ 17
49 108 ÖZTÜRK SERDAR 1100 TUR 4 4 23½ 21 14
50 141 TUTAR MURAT 0 TUR 4 4 23½ 20½ 15
51 98 DEMİRCİ SEVADA HAÇİK 1169 TUR 4 4 23½ 20½ 14
52 67 YURT BÜLENT 1454 TUR 4 4 23 21 15
53 89 SALMAN İLHAN SERHAT 1292 TUR 4 4 23 21 13
54 69 ADIGÜZEL OZAN 1432 TUR 4 4 23 20½ 17
55 154 İSAKOV MUKHAMMAD 0 TKM 4 4 22½ 20½ 15
56 70 ARSLAN EMİRCAN ALİ 1431 TUR 4 4 21 18½ 15
57 90 AKGÜL İDRİS 1284 TUR 4 4 20½ 18½ 14
58 76 ONUR CEM 1398 TUR 4 4 20½ 18½ 13
59 156 İŞLEYEN MEHMET 0 TUR 4 4 19½ 16½ 15
60 9 TARLABAŞI EMİRHAN 1718 TUR 4 3 26½ 22½ 19
61 148 ÇINAR AHMET EKİN 0 TUR 4 3 20½ 17½ 15½
62 55 TÜRKKAN ECE 1547 TUR 3 25 22 15
63 24 BAYYURT İZGE 1615 TUR 3 25 21½ 19½
64 31 DOĞAN HALİT 1419 TUR 3 24½ 22½ 18
65 4 KAYMAK CENK BAHADIR 1783 TUR 3 24 21 17
66 87 ÇAĞLAR YUSUF 1298 TUR 3 22½ 21 12
67 60 GÜLER EMİR 1499 TUR 3 22½ 20½ 15½
68 50 İYMEN GÖKÇE 1577 TUR 3 22½ 20 16½
69 74 ERKEN ONUR 1412 TUR 3 22½ 20 14½
70 66 ÖZDEMİR SERHAN BERAT 1457 TUR 3 22 20½ 14½
71 33 AKOĞLU HÜSEYIN OKAN 1382 TUR 3 21½ 19 16
72 47 GÜVEN EGE 1598 TUR 3 21 19 14
73 147 ÇETİNKAYA SENCER 0 TUR 3 21 19 12
74 83 ÇIBIK HÜSEYIN BORA 1336 TUR 3 21 18½ 13
75 64 KALINAĞA ÇAĞATAY 1462 TUR 3 19½ 17 14
76 59 TAKTAK YAŞAR OLCAY 1501 TUR 2 27 23 16½
77 91 POLAT ÖZGUN 1277 TUR 3 3 27 24 14
78 92 ERTUĞRUL FEVZİ 1270 TUR 3 3 24½ 21 14
79 68 CHAMULEAU BENOIT JEAN 1448 * 3 3 24 22 15
80 81 ÇAĞLA LEVON 1358 TUR 3 3 23½ 21 12
81 54 ÇAM ALİ OSMAN 1563 TUR 3 3 23½ 20½ 12
82 77 BAŞPINAR LARA 1378 TUR 3 3 23 20½ 13
83 137 OĞUZ ORHUN 0 TUR 3 3 21 18 13
84 75 ORAK MERT 1408 TUR 3 3 20½ 18½ 13
85 103 TOMBAK SELİN 1111 TUR 3 3 20½ 18 11
86 146 ÇALIŞKAN DENİZ 0 TUR 3 3 20 18 11
87 82 AYDOĞDU ÇAĞATAY 1355 TUR 3 3 20 18 10
88 102 TOPALYAN KRİS 1121 TUR 3 3 20 18 9
89 79 GARGIN TOLGA UMUT 1368 TUR 3 3 19½ 18 13
90 99 ERYILMAZ EMRE 1151 TUR 3 3 18½ 17 9
91 86 UNAN SİNAN 1305 TUR 3 3 15½ 14½ 8
92 96 DİNÇKAYIKÇI AYK 1195 TUR 3 3 15½ 14 8
93 100 OLGAR HAÇİK CAN 1143 TUR 3 3 13½ 12½ 8
94 117 ÖZCAN YİĞİT 1000 TUR 3 2 22½ 20 11½
95 5 ÖZKAYNAK SARPER 1779 TUR 3 2 22½ 19½ 15
96 84 KURTULMUŞ SİNAN 1316 TUR 3 2 16 14½ 10
97 62 ERDEM MUHAMMED 1475 TUR 2 26 22½ 15½
98 71 KEKİLLİ ALİ REŞİD 1428 TUR 2 25½ 22½ 14
99 53 ARVİT ALPER 1563 TUR 2 23 20 14½
100 143 YILDIRIM KEREM 0 TUR 2 20 17½ 10
101 97 DAĞLİYAN ALEKS 1186 TUR 2 20 17½
102 95 KILINÇ ONUR 1233 TUR 2 19 18 8
103 122 BOZKURT RECEP 0 TUR 2 19 16½
104 88 STROUP JAMES HOWARD 1294 USA 2 18½ 17 10
105 94 TOROS ARDEN 1243 TUR 2 18½ 16 10½
106 104 AYAZ SUREN RODA 1110 TUR 2 18 16½ 8
107 134 KORDEL DOĞA ENİS 0 TUR 2 17 15½ 7
108 52 HATİBOĞLU MEHMET CAN 1574 TUR 2 2 23½ 20½ 12
109 57 ERKUT SANEM ELİF 1522 TUR 2 2 22½ 20½ 12
110 46 ÖZTÜRK OZAN 1600 TUR 2 2 22½ 19½ 11
111 56 BARAN ÖMER 1524 TUR 2 2 22 19½ 12
112 127 GÖKMEN BERK 0 TUR 2 2 21½ 18½ 9
113 116 KORDEL PIRIL SİNE 1003 TUR 2 2 21½ 18½ 8
114 111 TEZCAN OKAN 1093 TUR 2 2 20½ 17½ 8
115 152 ÖZMEN CAN 0 TUR 2 2 20 18 10
116 109 ANGÜN BATU 1098 TUR 2 2 19½ 18 6
117 115 AKYAR EMRE 1020 TUR 2 2 19 17 5
  118 ALP HİKMET 0 TUR 2 2 19 17 5
119 140 TOROS RUBEN 0 TUR 2 2 19 16½ 9
120 101 AZİNYAN ARDA 1140 TUR 2 2 18½ 16½ 7
121 105 GELGÖR ESRA 1104 TUR 2 2 16 14½ 5
122 49 KÖKEN ALİ 1579 TUR 1 22½ 20
123 144 YILDIZ ADNAN 0 TUR 1 21 18
124 145 YILMAZ MUHİTTİN 0 TUR 1 18½ 16
125 110 NİŞAN ARİS 1095 TUR 1 18½ 16 5
126 114 YELEGEN GAREN 1050 TUR 0 14 13 4
127 112 DEMİRCİ AREN 1058 TUR 1 1 20½ 17½ 6
128 113 ÜGE DAVİD 1051 TUR 1 1 19 17 3
129 107 NARİN KEREM 1100 TUR 1 1 18 16 6
130 130 GÜLTEKİN MEHMET ALİ 0 TUR 1 1 18 15½ 5
131 135 KÜÇÜKBİNGÖL ŞAHAN 0 TUR 1 0 18½ 16 6
132 121 BEYLER LARİSSA 0 TUR 1 0 17 15 2
133 23 KIZILBOĞA HÜSEYİN 1616 TUR 0 0 16½ 15 0
  58 EKŞİ MEDET 1511 TUR 0 0 16½ 15 0
  61 BAŞPINAR BERK 1475 TUR 0 0 16½ 15 0
  63 GÜLGÖR BERK 1466 TUR 0 0 16½ 15 0
  73 ŞAKAR TİMUR 1424 TUR 0 0 16½ 15 0
  80 SAKALLIOĞLU BURAK MEHMET 1363 TUR 0 0 16½ 15 0
  85 NERGİZ SİMON 1307 TUR 0 0 16½ 15 0
  119 ASUHAN MURTEZA 0 TUR 0 0 16½ 15 0
  120 AYDıN ŞEREF 0 TUR 0 0 16½ 15 0
  123 CAN MEHMET 0 TUR 0 0 16½ 15 0
  124 COŞKUN GÜLER 0 TUR 0 0 16½ 15 0
  125 DBLAN EMİR 0 TUR 0 0 16½ 15 0
  128 GÖLGECİ ŞEBNEM 0 TUR 0 0 16½ 15 0
  132 IŞIK MEHMED CÜNEYT 0 TUR 0 0 16½ 15 0
  133 KARABACAK CAN 0 TUR 0 0 16½ 15 0
  138 POLAT SEBAHAT 0 TUR 0 0 16½ 15 0
  142 UÇAK SERKAN 0 TUR 0 0 16½ 15 0
  149 ÇOLAK RAMİZ 0 TUR 0 0 16½ 15 0
  150 ÖNAL MEHMET DENİZ 0 TUR 0 0 16½ 15 0
  151 ÖZDEMİR SEMİH 0 TUR 0 0 16½ 15 0
  153 ÜNAL MEHMED DENİZ 0 TUR 0 0 16½ 15 0
  155 İZCİEMIR KORAY 0 TUR 0 0 16½ 15 0
155 129 GÖLGELİ UFUKTAN 0 TUR 0 0 15½ 14 0
156 136 MURTEZA OĞUZHAN 0 TUR 0 0 12 10½ 0

2010 Turnuvası

JIRAYR CAKIR 1. GRAND PRIX (A Kategori)

Organizatör(ler) : Şişli Spor Kulubü
Turnava direktörü : Arno Garebatyan
Bas hakem : Fuat Ergür
Hakem : Adnan Yalçın
Sehir : Swiss Hotel
Rating-Ø : 1881
Tarih : 15.10.2010 'e 17.10.2010

Final sira

Sira SNo.   isim Rtg FED Puanlar vict BH. BH.
1 2 IM Darban Morteza 2330 IRI 6 29 25½
2 10   Sipahioglu Irmak 2089 TUR 5 30½ 26½
3 6   Kinsiz Onur 2184 TUR 5 28 25
4 15   Bolat Ahmet 2034 TUR 4 28 24
5 7   Deruni Berc 2142 TUR 4 27½ 24
6 3   Grigoriev Armen 2294 TUR 5 5 26½ 23
7 48   Ertuğrul Berkay 1664 TUR 5 5 24½ 21½
8 9   Romi Izak 2119 TUR 5 4 27½ 25
9 1 IM Arduman Can 2349 TUR 5 4 25 21½
10 5   Maraşli Tutku Kahraman 2209 TUR 4 27½ 24
11 8   Güner Bülent 2138 TUR 4 25 22½
12 23   Yargici Mazhar Kutay 1905 TUR 4 23 20½
13 18   Özveren Alİ Bülent 1956 TUR 4 22 19
14 31   Kavacik Ahmet 1858 TUR 4 18½ 17
15 12   Taşdelen Denİz Murat 2069 TUR 3 29 25
16 33   Kazdağli Benan 1845 TUR 4 4 27 24
17 14   Sayin Hakki 2059 TUR 4 4 26½ 23½
18 11 FM Solakoğlu Özgür 2077 TUR 4 4 24½ 22
19 55   Gündoğan Sİnem çağla 1422 TUR 4 4 24 21
20 37   Ersoy Emre 1789 TUR 4 4 23 20
21 45   Sahap Abdurrahman 1685 TUR 4 4 20½ 18
22 4   Eminov Orkhan 2240 TUR 4 3 29½ 26
23 28   Yuvarlak Uğur 1881 TUR 4 3 21 18
24 35   Tahaoglu Ugur Barkin 1821 TUR 4 3 19½ 17½
25 62   Babaliyev Myrat 0 TKM 3 25½ 22½
26 56   Dİzdar Orkun 2000 TUR 3 24½ 21½
27 58   Alİgİl Fadli 1965 TUR 3 24 21½
28 22   Yapar Nedİm 1917 TUR 3 24 21
29 38   Gündoğan Cem 1787 TUR 3 23 20
30 26   Altinok Kerİm Osman 1890 TUR 3 21½ 18½
31 21   Elmas Mustafa 1924 TUR 3 19½ 17
32 39   Uysal Burak 1780 TUR 3 19 17
33 29   Çİğdemoğlu Zaven 1880 TUR 3 17 15
34 52   Saltikli Şahİn 1586 TUR 3 16½ 15
35 19   Tepeli Huseyİn 1936 TUR 3 3 21½ 19
36 59   Taşkiran Recep 1914 TUR 3 3 21½ 19
37 36   Bedel Sercan şahİn 1793 TUR 3 3 20½ 18½
38 24   Erdoğan Gürsoy 1896 TUR 3 3 19 17½
39 44   Altinişik Bariş 1693 TUR 3 2 22 19
40 27   Reis Nurettin 1890 TUR 3 2 20 17½
41 32   Jannesar Rad 1846 TUR 3 2 18½ 16
42 49   Özcan Bora 1650 TUR 3 1 22 19
43 25   Yetkİn Ayhan 1894 TUR 3 1 17 14½
44 50   Çağlar Ahmet Ata 1646 TUR 2 22½ 19½
45 47   Doğan Şevval 1684 TUR 2 21½ 18½
46 43   Karasalİhoğlu Onur 1741 TUR 2 18½ 16½
47 16   Altinok Selİm Eyüp 1999 TUR 1 21 18½
48 51   Firat Denİz 1629 TUR 1 18½ 17
49 20   Zeytİnoğlu Ekin Nasır 1928 TUR 2 2 25 22
50 34   Dİnçsoy Volkan 1835 TUR 2 2 24 21
51 54   Doğan Halit 1428 TUR 2 2 19½ 17½
52 53   Deneç Mustafa Güçlü 1555 TUR 2 1 20 17½
53 17   Çakmak Sarven 1963 TUR 2 1 19 17
54 46   Bulut Mürsel 1685 TUR 1 21 18½
55 30   Tunali Uğur 1865 TUR 1 1 19 17
56 42   Saykan Ahmet 1750 TUR 1 0 19 17
57 60   Çetİn Hakan 1843 TUR 1 0 18½ 16
58 41   Altuk Enver 1778 TUR 1 0 18 16½
59 61   Ipek Sukru Suat 1838 TUR ½ 0 20 18
60 13   Demircioglu Emre 2062 TUR 0 0 16½ 15
  40   Dİnçer Tutku 1780 TUR 0 0 16½ 15
  57   Baş Denİz 1994 TUR 0 0 16½ 15

*********************************************************************************

JIRAYR CAKIR 1. GRAND PRIX (B Kategori)

Organizatör(ler) : Şişli Spor Kulubü
Turnava direktörü : Arno Garebatyan
Bas hakem : Fuat Ergür
Hakem : Adnan Yalçın

Sehir : Swiss Hotel
Rating-Ø : 1423
Tarih : 15.10.2010 'e 17.10.2010

Final sira

Sira SNo. isim Rtg FED Puanlar vict BH. BH.
1 11 Şirin Hilmi 1716 TUR 6 27 23
2 12 Demir Mustafa 1712 TUR 6 6 26 23
3 16 Sezekkaplan Ufuk 1660 TUR 6 6 24 21
4 9 Polat Ferİt 1719 TUR 6 5 27 23
5 42 Türkkan Ece 1417 TUR 5 5 30 26½
6 20 Trofimov Stanislav 1638 TUR 5 5 29½ 25½
7 30 Sözbİr Levent 1550 TUR 5 5 29 25½
8 10 Gündoğdu Kubat 1717 TUR 5 5 28½ 25½
9 27 Bayyurt İzge 1588 TUR 5 5 28 25
10 75 Diblan Emir 0 TUR 5 5 24½ 21
11 23 Çetİner Burak 1613 TUR 5 5 24 21
12 19 Uralli Ferİt 1640 TUR 5 5 23 20
13 1 Özbaş Burak 1789 TUR 5 4 26½ 23
14 5 Karasay Turan 1758 TUR 5 4 24½ 20½
15 14 Togaç Aras 1678 TUR 5 4 22½ 19½
16 6 Kalyoncu İlker 1751 TUR 4 28 24½
17 21 Öztekİn Kerem Can 1625 TUR 4 26½ 23
18 4 Sayan Sİnan 1766 TUR 4 25 21½
19 24 Öztürk Ömer Sühan 1604 TUR 4 24 20½
20 13 Aslangil Denİz 1710 TUR 4 21 18
21 29 Icen Oguzcan 1555 TUR 3 27 24
22 3 Çİl Hasan 1782 TUR 4 4 25 21½
23 34 Kurşun Asİlhan 1484 TUR 4 4 24 21
24 45 Yilmaz Ahmet Ata 1396 TUR 4 4 24 21
25 46 Yavuz Ümİt 1380 TUR 4 4 23 20
26 36 Gülgör Berk 1454 TUR 4 4 22½ 20
27 51 Öztürk Dağhan 1364 TUR 4 4 22 19
28 40 Onur Çİğdem 1443 TUR 4 4 21½ 19
29 38 Oruğ Umutcan 1450 TUR 4 4 21½ 18½
30 49 Akkaş Eren Deniz 1373 TUR 4 4 21 18½
31 25 Başar Onur 1601 TUR 4 3 32 28
32 28 Tuğanli Uzay Canhür 1562 TUR 4 3 29½ 25½
33 37 Tarlabaşi Emİrhan 1452 TUR 4 3 26 23
34 32 Taktak Yaşar Olcay 1499 TUR 4 3 25 22
35 7 Öntürk Senan Utku 1737 TUR 4 3 23½ 20½
36 41 Koraltan Burak 1433 TUR 4 3 20½ 17½
37 26 Özkaynak Sarper 1600 TUR 3 24 21
38 31 Bengül Serhan 1544 TUR 3 23½ 20½
39 50 Turan Caner 1368 TUR 3 23 20½
40 53 Tuganli Cem 1351 TUR 3 22½ 20
41 44 Alpsoy Anil 1399 TUR 3 21½ 18½
42 55 Unan Sinan 1320 TUR 3 21 18½
43 52 Türkkan Oruç Kaan 1363 TUR 3 20 18½
44 48 Lamba Hamame Bİlge 1375 TUR 3 20 17½
45 15 Tunç Cİhan 1677 TUR 3 3 27 23
  17 Çİçek Tunay 1649 TUR 3 3 27 23
47 62 Çağla Levon 1220 TUR 3 3 25½ 22½
48 8 Gürlek Emİr Sİnan 1735 TUR 3 3 25½ 22
49 58 Altay Eren Can 1293 TUR 3 3 21½ 19½
50 56 Onur Cem 1313 TUR 3 3 21 19
  57 Jakop Alp 1303 TUR 3 3 21 19
52 54 Kamişli Barkin Gönenç 1340 TUR 3 3 21 19
53 61 Çağlar Yusuf 1230 TUR 3 3 20½ 18½
54 60 Çam Aras 1251 TUR 3 3 20 18
55 59 Dİnçkayikçi Ayk 1287 TUR 3 3 20 18
56 65 Toros Arden 1126 TUR 3 3 19½ 17½
57 64 Öcal Murat 1141 TUR 3 3 18½ 16½
58 63 Dağlİyan Aleks 1175 TUR 3 3 17½ 15½
59 66 Ayaz Suren Roda 1122 TUR 3 3 14½ 13
60 47 Başpinar Berk 1376 TUR 3 2 23 20
61 67 Önal Ozan 1095 TUR 3 2 20½ 18
62 33 Çiklabakkal Metİn 1495 TUR 2 26 22½
63 35 Arda Çağil Irmak 1473 TUR 2 24½ 21½
64 18 Akat Adnan 1642 TUR 2 23½ 20½
65 22 Özdemİr Erden 1619 TUR 2 23 20
66 39 Çiray Tayfun 1444 TUR 2 22 19½
67 68 Demİrcİ Aren 1058 TUR 2 20 18
68 85 Yeşiltepe Talar 0 TUR 2 15 14
69 2 Sİlİvrİ Volkan Reşat 1788 TUR 2 2 26½ 23
70 76 Güngör Güray 0 TUR 2 2 23½ 20
71 84 Yelegen Garen 0 TUR 2 2 20½ 17½
72 69 Gelgör Esra 1008 TUR 2 2 20 17½
73 78 Köksal Tahsin Bora 0 TUR 2 2 19½ 16½
74 74 Demirci Sevada Haçik 0 TUR 2 2 19 17
75 80 Olgar Garen 0 TUR 2 2 18 15½
76 83 Topalyan Kris 0 TUR 2 2 18 15½
77 87 Üge David 0 TUR 2 2 17½ 16½
78 86 Çıtak Daniel 0 TUR 2 2 17½ 16
79 82 Tombak Selin 0 TUR 2 2 16½ 15
80 43 Hatİboğlu Mehmet Can 1410 TUR 2 1 24½ 21½
81 79 Küçükbİngöl Şahan 0 TUR 1 1 18½ 16
82 72 Aykar Emre 0 TUR 1 1 18 16
83 81 Suluoğlu Lara 0 TUR 1 1 15 14
84 73 Beyler Larissa 0 TUR 1 1 15 13½
85 71 Aykar Ela Defna 0 TUR 1 0 16 14½
86 77 Kiremitçiyan Ari 0 TUR 0 0 17½ 16
87 70 Ayaztekin Turgay 0 TUR 0 0 17 15½

Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase