banner isbank

Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezinde Fetih Kupası Heyecanı..

DSCN8726DSCN8778
İstanbul`un Fethinin 564. Yılında Küçükçekmece Belediyesi tarafından Fetih Kupası Geleneksel Satranç Turnuvası düzenleniyor. Avrupa`nın en büyük gösteri merkezinde gerçekleştirilen turnuvada 2 rating kategorisinde 6`sı ünvanlı olmak üzere toplam 350 sporcu mücadele ediyor.
Turnuva açılış töreni Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımız ardından Mehter Marşı dinletisiyle başladı. Ardından Küçükçekmece Belediyesi adına Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Kurt ve İl Temsilcisi Rıza Öney tarafından yapılan açılış konuşmaları ardından ilk tur maçları ile Fetih Kupası heyecanı başladı.
Turnuva boyunca A kategorisinden ilk 8 ve B kategorisinden ilk 4 masa maçlarını canlı olarak takip edebilir, eşlendirme-sonuç ve fotoğraflara turnuva sitesinden ulaşabilirsiniz. Turnuva açılış töreninden ve ilk günden fotoğraflar haberin devamında yayımlanmıştır.
    CANLI YAYIN    EŞLENDİRME-SONUÇLAR    FOTO GALERİ  

DSCN8664Turnuva Avrupa`nın en büyük gösteri merkezi olan Küçükçekmece Belediyesi Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezinde yapılıyor..

DSCN8676
Turnuva teknik toplantısında Başhakem FA Fuat Ergür sporcuları turnuva formatı hakkında bilgilendirdi.

DSCN8695                               
Mehter Takımı günün anlam ve önemine yönelik marşlar sundu.

                   DSCN8711DSCN8716
Turnuva açılış konuşmalarında İl Temsilcisi Rıza Öney ve Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Kurt günün anlam ve önemini belirterek sporcular başarılar diledi.

DSCN8726                                 
Turnuva 1. masada yapılan sembolik açılış hamlesiyle başladı.

DSCN8766

DSCN8768
DSCN8742

DSCN8778

DSCN8792