banner isbank

İstanbul 10 Kasım Atatürk Kupası Uzaktan Satranç Turnuvası 14-15 Kasım`da..

110 Kasım Atatürk`ü Anma etkinlikleri kapsamında İstanbul sporcularımız ilçelerindeki çeşitli merkezlerden katılabileceği uzaktan satranç turnuvası düzenlenecektir..
Koronavirüs salgını (Covid-19) sebebiyle faaliyetlerimizin kısıtlı şartlarda devam ettiği bu dönemde 14-15 Kasım 2020 haftasonu tarihlerinde İstanbul 10 Kasım Atatürk Kupası Uzaktan Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuvanın İstanbul geneli çok sayıda ilçede kısıtlı sayıda sporcuyla sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenmesi planlanmıştır.
Sporcularımız ilçelerde belirlenen noktalardaki salonlardan kişisel bilgisayarları ile turnuvaya katılım gösterebilecektir. istanbul ataturkkupasi2020_dikey_yMaçlar her salonda görev alacak hakemlerimizin gözetiminde ve İstanbul geneli merkezi yapılacak eşlendirme ile tek turnuva olarak düzenlenecektir. Turnuvada her kategoride dereceye girecek sporcular kupa madalya ödüllerinin yanısıra Kartal Belediyesi sponsorluğunda toplamda 2.500 TL maddi ödül ile ödüllendirilecektir.
Turnuva 14 Kasım 2020 Cumartesi günü 10 Yaşaltı ve 12 Yaşaltı kategorilerinde, 15 Kasım 2020 Pazar günü ise 8 Yaşaltı kategorisi ile 12 Yaşaltı (Açık) kategori olmak üzere 4 farklı kategoride, 6 tur İsviçre Sistemi ve 10 dakika+5 saniye düşünme süresinde yapılacaktır. Her ilçede planlanan kontenjan salon büyüklüğüne göre 4-12 sporcu arasında değişmekte olup, katılmak isteyen sporcuların 9 Kasım 2020 Pazartesi 20:00`a kadar haberin devamında ön-kayıt başvurusunu online olarak yapması gerekmektedir. Başvuru sonrası katılım için ilgili ilçenin İlçe Temsilcisi aranarak katılımla ilgili teyit alınmalıdır. Son kayıt tarihi sonrası kontenjanlar dahilinde kesin katılımcı listesi yayımlanacaktır.
DUYURU: Tüm salonlar sosyal mesafe kuralları ve TSF Covid-19 rehberine uygun olarak oluşturulacaktır. Turnuva yönergesine göre sporcuların turnuva alanına dizüstü bilgisayarları ile gelmeleri ve maske-siperlik getirerek turnuvaya katılmaları zorunludur.
ÖDÜL DUYURUSU: Turnuvada dereceye girecek sporculara Kartal Belediyesi sponsorluğunda toplamda 2.500 TL maddi ödül verilecektir. Ödül tablosu için tıklayınız..  pngÖDÜL TABLOSU
DUYURU-3: Sporcu listesi ilçelere ve kategorilere göre haberin devamında yayımlanmıştır. Sporcuların turnuva günü 10:00-10:30 saatleri arasında turnuva alanında olmaları ve kayıt kontrol işlemini yapmaları gerekmektedir. 
DUYURU-4: Turnuva teknik toplantısında alınan karar gereği 8 Yaş ve Altı kategorisi tur sayısı 5 olarak belirlenmiştir. ( Yaş ve Altı kategorisinde programdaki 6. tur yapılmayacaktır.
   SPORCU LİSTESİ-EŞLENDİRME-SONUÇLAR      YOUTUBE CANLI YAYINI-2.GÜN


Banner - Market

tsf market_ban
istbir2014 afis small
istanbulopen2014 afis
10kasim afis small yan
hayri ozbilen small
ilhan arif sezer 2014 afis small
30agustos 2014 afis small
maltepepark2014 afis small
silivri2014 afismall
KSM Seri afis small
haziranelo2014 small