banner isbank

Satranç Turnuvası`nda Lütfi Yılmaz Anıldı..

DSCN2219
3 yıl önce kaybettiğimiz Öğretmen, Sporcu, Antrenör ve Hakem Lütfi Yılmaz anısına Satranç Turnuvası 21-22 Aralık 2019 tarihlerinde Bayrampaşa Belediyesi ev sahipliğinde Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi-BAYGEM`de düzenlendi. Lütfi Yılmaz`ı tanıyan ve öğrencisi de olan sporcuların katıldığı, IM Turhan Yılmaz ve Nuri Gençay Genç`in turnuva organizasyonunu gerçekleştirdiği turnuvada güzel maçlar gerçekleşti. 6 tur düzenlenen turnuva sonunda dereceler;
1. Serdar İhsan Sarıkavak  2. Muhammed Sinan Gönüllü 3. CM Halit Kaan Keskin  4. Ali Bülent Özveren ve 5. Enes Yusuf Kamış
Kategori Ödülleri: En başarılı Emektar sporcu: Ali Bülent Özveren, En Başarılı Bayan sporcu: Eslem Karasevda, En başarılı Yıldız sporcu: Serdar İhsan Sarıkavak,  En Başarılı Küçük sporcu: Ali Alper Çelik oldu.
Dereceye giren sporcular kupa-madalya ödüllerinin yanısıra Yılmaz Ailesi tarafından toplamda 1.500 TL maddi ödül ve kategorilerde satranç saati ile ödüllendirildiler. Turnuvaya destek sağlayan Bayrampaşa Belediyesi ve Baysem`e teşekkür ediyoruz. Turnuvadan dereceler ve fotoğraflara haberin devamından ulaşabilirsiniz.                                                                  FOTO GALERİ    
                      DSCN21670DSCN21730
Turnuva kapanış konuşmalarında İl Temsilcisi Rıza Öney, Lütfi Yılmaz`ın 3 Türkiye Şampiyonu yetiştirmiş bir baba ve yüzlerce öğrenci yetiştirmiş öğretmen ve antrenör olduğunu belirtti. Turnuva direktörü Nuri Gençay Genç ise kendisinin de Lütfi Yılmaz`ın öğrencisi olduğunu, kendisine satrancı sevdirdiğini belirterek bu anlamlı turnuvaya ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti.
DSCN2196
Genel Sıralama: 1. Serdar İhsan Sarıkavak  2. Muhammed Sinan Gönüllü 3. CM Halit Kaan Keskin  4. Ali Bülent Özveren ve 5. Enes Yusuf Kamış. Ödüllerini İl Temsilcisi Rıza Öney, Bayrampaşa Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi Sorumlusu Nuran Genç, turnuva direktörü Nuri Gençay Genç, Lütfi Yılmaz`ın kızı Gülümser Öney ve turnuva Başhakemi IA Fuat Ergür sundu.
DSCN2186
Kategori Ödülleri: En başarılı Emektar sporcu: Ali Bülent Özveren, En Başarılı Bayan sporcu: Eslem Karasevda, En başarılı Yıldız sporcu: Serdar İhsan Sarıkavak,  En Başarılı Küçük sporcu: Ali Alper Çelik. Ödüllerini turnuva Direktörü IM Turhan Yılmaz sundu.
DSCN2205
             DSCN2176DSCN2170
Turnuva organizasyonuna katkılarından dolayı Turnuva Direktörleri IM Turhan Yılmaz ve Nuri Gençay Genç ile turnuva başhakemi IA Fuat Ergür`e plaket sunuldu.
DSCN2219
                                                                       Turnuva hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Banner - Market

tsf market_ban
istbir2014 afis small
istanbulopen2014 afis
10kasim afis small yan
hayri ozbilen small
ilhan arif sezer 2014 afis small
30agustos 2014 afis small
maltepepark2014 afis small
silivri2014 afismall
KSM Seri afis small
haziranelo2014 small