banner isbank

Küçükçekmece Belediyesi Cumhuriyet Kupası Ödüllü Satranç Turnuvası..

29ekim kucukcekmecebel2019_afissKüçükçekmece Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezinde 26-27 Ekim 2019 tarihlerinde açık katılımlı Küçükçekmece Belediyesi Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva üç rating kategorisinde, 35 dakika +30 saniye düşünme süresinde 6 tur UKD turnuvası olarak yapılması planlanmıştır.DSCN9154
Turnuvada dereceye girecek sporcular Küçükçekmece Belediyesi tarafından toplamda 11.350 TL maddi ödül ile ödüllendirilecektir.
Turnuva kontenjanı toplamda her kategoride 64 sporcu ile sınırlı olup kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden 3 Ekim 2019 Perşembe 20.00`dan itibaren online kayıt yöntemiyle başlayacaktır. Turnuvayla ilgili detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
DUYURU: Sporcu listesi her kategori için haberin devamında yayımlanmıştır. A ve B kategorilerinde turnuvaya kayıt yaptıran tüm sporcular asıl kayıtlı sporcu olarak turnuvaya dahil edilmiştir. C kategorisi ise asıl ve yedek liste olarak kayıt başvuru tarih sırasına göre yayımlanmıştır. Turnuvaya katılamayacak sporcu varsa en kısa zamanda haberin devamından kayıt iptal işlemi yapması önemle rica olunur.