banner isbank

Galatasaray S.K. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası..

gs 23nisan2019_afissGalatasaray Spor Kulübü`nden bir büyük satranç organizasyonu daha..
23 Nisan etkinlikleri kapsamında 23-24 Mart 2019 tarihlerinde Galatasaray Spor Kulübü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Her yaşa açık ve 10 kategoride düzenlenecek turnuvaya 1.000 sporcunun katılımı planlanmış olup, toplamda 50.500 TL maddi ödül verilecektir. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı Salonlarında düzenlenecek turnuva, 1.000 sporcunun katılımı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın kutlamalarıyla satranç şölenine dönüşecektir.
23 Nisan günün anlam ve önemine de uygun olarak turnuvanın sloganı: "Tuttuğun takımın formasını giy gel, dostluk kazansın.."
Turnuva her yaşa açık 3 rating kategorisi ile 6 yaş grubu kategorisinden oluşmaktadır.
Turnuvanın 6 tur İsviçre sistemi ve 35 dakika + 30 saniye zaman temposunda UKD hesaplamalarına dahil düzenlenmesi planlanmıştır.
Açık turnuva kategorilerinin yanı sıra turnuva organizasyonu tarafından, 10 davetli sporcunun katılımıyla Döner sistem kapalı yıldırım turnuvası yapılacaktır. Yıldırım Turnuvası`nda 10.000 TL maddi ödül verilecek olup, yönergesi ilan edilecektir.
Turnuva organizasyonu tarafından sporcu ve veliler için ikramlar planlanmıştır.
Turnuva kontenjanı toplamda 1.000 sporcuyla sınırlı olup, kayıt için yönergede belirtilen katkı payı ücreti yatırıldıktan sonra istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden 27 Şubat 2019 Çarşamba 20:00`dan itibaren kayıtlar başlayacaktır. Turnuva ile ilgili ayrıntılı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
BİLGİ: Ödeme IBAN no Denizbank`tır.
BİLGİLENDİRME: Turnuva kategori kriterleri yönergede belirtilmiştir. Buna göre tüm sporcular sadece bir kategorinin katılım koşullarını sağlayabilmektedir, kategoriler arasında geçiş yapılmamaktadır.
Lisans-Vize İşlemleri: Turnuvaya kayıt yapabilmek için sezon vizesi yapılmış TSF sporcu lisansı olmalıdır. Lisans-vize işemleri için bilgilendirme yazısını inceleyebilir, TSF lisans Bilgi Sisteminden lisans-vize işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.
SPORCU LİSTELERİ: Kategorilere göre sporcu listeleri haberin devamında yayımlanmıştır, turnuvaya başvuran tüm sporcular turnuvaya dahil edilmiştir. Sporcuların yayımlanan listelerde ismini kontrol etmeleri ve bir sorun durumunda en kısa zamanda turnuva e-posta adresine bilgi vermeleri gerekmektedir. Sporcuların turnuva programına uygun olarak hareket etmeleri ve turnuva günü kayıt kontrol süresi içinde turnuva alanında kayıt kontrol işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir. Tüm sporculara başarılar dileriz.
    pdfTURNUVA YÖNERGESİ    pngTURNUVA AFİŞİ     SPORCU LİSTESİ