banner isbank

Akmerkez AVM - Take Seat Ödüllü Satranç Turnuvası 9-10 Şubat 2019`da..

akmerkez2 afissAkmerkez AVM, Take & Seat ve Beyin Sporları Akademisi`nin organizasyonunda 9-10 Şubat 2019 tarihlerinde Akmerkez AVM - Take & Seat Ödüllü Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva her yaş grubunun katılımına açık olup 3 rating kategorisinde düzenlenecektir.
Turnuva kontenjanı her kategori için 35 sporcuyla sınırlı olup turnuva kayıtları istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 24 Ocak 2019 Perşembe 20:00 itibariyle başlayacaktır. Turnuvaya kayıt için yönergede belirtilen turnuva katkı payı ödemesi yapılıp, turnuva organizasyonu iletişim adresine iletildiğinde kayıt geçerli olacaktır.
Turnuvadan dereceye girecek sporculara kupa-madalya ödülleri ile toplamda 1.500 TL maddi ödül ve turnuvayı tamamlayan tüm sporculara hatıra madalyası verilecektir. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
DUYURU: Turnuvaya kayıtlar sona ermiştir, kayıt yaptıran tüm sporcular asıl sporcu olarak turnuvaya dahil edilmiştir. Sporcu listeleri kategorilere göre haberin devamında yayımlanmıştır.
   pdfTurnuva Yönergesi     jpgTurnuva Afişi   SPORCU LİSTESİ