banner isbank

Güngören Belediyesi 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Ödüllü Satranç Turnuvası..

19 MAYIS_2018_afiss19 Mayıs Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Güngören Belediyesi tarafından Güngören Belediyesi 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde düzenlenecektir. Turnuva açık satranç turnuvası olarak Sultan Alparslan İmam Hatip Lisesi Spor Salonu yapılacaktır. Turnuva A ve B rating kategorilerinde 25dk+10sn düşünme süresinde 8 tur hızlı satranç turnuvası olarak hızlı ELO/UHS hesaplamalarına dahil yapılacaktır.
Turnuvada her iki kategoride dereceye girecek sporcular Güngören Belediyesi tarafından toplam 8 tam, 4 yarım ve 18 çeyrek cumhuriyet altın ödülü kazanacaktır. Turnuva kayıtları sınırlı olup, online kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden 28 Nisan 2018 Cumartesi 20.00`dan itibaren başlayacaktır. Kayıt ve diğer detaylar turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
Adres: Sultan Alparslan İmam Hatip Lisesi Spor Salonu – Güngören / Merkez Mah.Abdi İpekçi Cd. No:1
Ulaşım: Kabataş-Bağcılar Tramvayı ile Akıncılar tramvay durağı karşısı.
Not: Turnuva yeri turnuvanın son 3 yıldır yapıldığı aynı spor salonudur, okul isminde değişiklik olmuştur.
DUYURU: Turnuva kayıt süresi sona ermiştir, sporcu listesi her iki kategori için haberin devamında asıl ve yedek liste olarak yayımlanmıştır. Önceki bir turnuvaya kayıt yaptırıp katılmayan sporcular listeden çıkarılmıştır. Mazertinden dolayı turnuvaya katılmayacak sporcu varsa zamanında kayıt iptal işlemi yapmalıdır. Turnuvaya katılacak tüm sporculara başarılar dileriz.
ÖNEMLİ DUYURU: Salon kapasitesi tekrar düzenlenerek ve turnuvaya yoğun ilgi de dikkate alınarak kontenjan toplamda 300 sporcuya yükseltilmiştir. Turnuva B kategorisindeki yedek kayıtlı sporcular sırasıyla asıl listeye dahil edilmiştir ve sporcu listesi haberin devamında güncellenmiştir (11.05.2018, 20.30)
   pdfTurnuva Yönergesi    jpgTurnuva Afişi    EŞLENDİRME/SONUÇLAR  
: Đzzet Ünver Lisesi Spor Salonu –
Güngören
Merkez Mah.Abdi Đpek
çi Cd. No:1
Ula5ım: Kabata5Bağcılar
Tramvayı ile Akıncılar tramvay durağı kar5ısı

Banner - Market

tsf market_ban

Turnuvalar

istbir2014 afis small
istanbulopen2014 afis
10kasim afis small yan
hayri ozbilen small
ilhan arif sezer 2014 afis small
30agustos 2014 afis small
maltepepark2014 afis small
silivri2014 afismall
KSM Seri afis small
haziranelo2014 small