banner isbank

Karadeniz Vakfı Satranç Turnuvası 31 Mart-1 Nisan 2018`de..

karadenizvakfi2018 afissKaradeniz Vakfı Gençlik ve Spor Kulübü tarafından 31 Mart-1 Nisan 2018 tarihlerinde Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva 8 Yaşaltı-10 Yaşaltı-12 Yaşaltı ve Açık olmak üzere 4 kategoride 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur yapılacaktır. Turnuva Sarıyer ilçesi İbrahim Cevahir Sosyal Tesislerinde düzenlenecektir.
Turnuva kayıtları istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 9 Mart 2018 Cuma 20.00`dan itibaren başlayacaktır. Turnuvayla ilgili detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
Duyuru: Turnuvaya yoğun ilgi dolayısıyla turnuva organizasyonu tarafından kontenjan arttırılarak turnuvaya kayıt yaptıran tüm sporcular turnuvaya asıl sporcu olarak kabul edilmiştir. Turnuva sporcu listesi her kategori için haberin devamında güncellenmiştir.
Önceki bir turnuvaya kayıt yapıp turnuvaya katılmayan sporcuların kayıtları ise listeden çıkarılmıştır. Turnuvaya katılamayacak sporcu varsa yönergede belirtildiği gibi kayıt iptal işlemi yapmalıdır. Turnuvaya katılacak tüm sporculara başarılar dileriz.

 pdfTurnuva Yönergesi  jpgTurnuva Afişi   Foto Galeri   Eşlendirme/Sonuçlar