banner isbank

Axis İstanbul AVM Anneler Günü Satranç Turnuvası 11-12 Mayıs 2019`da..

axis annelergunu2019_afissAxis İstanbul AVM (Eyüp) tarafından 11-12 Mayıs 2019 tarihlerindeAxis İstanbul AVM Anneler Günü Satranç Turnuvasıdüzenlenecektir.
Bireysel takım takım turnuvası olarak yapılacak turnuvaya bireysel katılım yapılabileceği gibi, anne çocuk ikilisi katılımı ile de takım puanı hesaplanarak takım sıralaması da yapılacaktır.
Turnuvanın 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur UKD turnuvası olarak yapılması planlanmıştır. Turnuva sonunda takım ve bireyselde dereceye girecek sporculara yönergede belirtilen hediye çeki ödülleri verilecektir.
Turnuva toplamda 100 sporcuyla sınırlı olup, kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 3 Mayıs 2019 Cuma 20:00 itibariyle başlayacaktır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
DUYURU: Sporcu listesi haberin devamında asıl veyedek liste olarak yayımlanmıştır. Turnuvaya katılamayacak sporcu varsa en kısa sürede kayıt iptal işlemi gerçekleştirmelidir. Turnuvaya katılacak tüm sporculara başarılar diliyoruz.
   pdfTurnuva Yönergesi    jpgTurnuva Afişi   KAYIT İPTAL  EŞLENDİRME/SONUÇLAR 

Banner - Market

tsf market_ban
kulupler2015afis small
cocukligi2015 afis small R
takimlar dostluk 2015 afis small R1
II istanbul koln friendship match regulations small