banner isbank

VI. Bilfen Satranç Turnuvası Avrupa Yakası Ödül Töreniyle Sona Erdi

bilfen avr toren2-3 Nisan 2016 tarihlerinde Özel Halkalı Bilfen İlköğretim Okulu`nda düzenlenen VI. Bilfen Satranç Turnuvası Avrupa Yakası düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. 128 okul takımı ve 229 sporcunun mücadele ettiği turnuvada bireysel ve takım derecesi elden eden sporcular ödüllerini törenle aldı. Ödül töreninden fotoğraflar ve sonuç-sıralamalara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

                                                 FOTO GALERİ        TURNUVA SONUÇLARI  
2
46                             Piyonlar Kategorisi / Bireysel-Genel: 1. Elvin Esma Büyük  2. Güneş Batum  3. Efe Yalçınkaya
                                                          Ödüllerini turnuva Başhakemi FA Özgür Acar sundu.

8                                 Piyonlar Kategorisi / Bireysel-Kızlar: 1. Elvin Esma Büyük  2. Güneş Batum  3. Roza Aslan

9                            Atlar Kategorisi / Bireysel-Genel: 1. Başar Küçükgezici  2. Ahmet Hakan Yeğin  3. Ahmet Asaf Efe

10                                    Atlar Kategorisi / Bireysel-Kızlar: 1. Eslem Topaç  2. Sudenur Güngör  3. Irmak Üreten

11                                 Filler Kategorisi / Bireysel-Genel: 1. Ecrin Efsa Büyük  2. Kerem Tuna Yılmaz   3. Emir Kaya

12                                    Filler Kategorisi / Bireysel-Kızlar: 1. Ecrin Efsa Büyük   2. Dila Başpınar  3. Nehir Ertürk

13                                           Kaleler Kategorisi / Bireysel-Genel: 1. Işık Can  2. Işıl Can  3. Deniz Karasakal

14                                         Kaleler Kategorisi / Bireysel-Kızlar: 1. Işıl Can  2. Deniz Karasakal  3. Yağmur Şinik

15                                         Vezirler Kategorisi / Bireysel-Genel: 1. David Üge  2. Ahmet Dönmez   3. Ayk Gezer

23                      Piyonlar Kategorisi / Takım: 1. Çapa İlkokulu  2. MEF Okulları Bahçeşehir  3. FMV Ayazağa Işık İlkokulu
                                                    Ödüllerini Özel Halkalı Bilfen Ortaokul Müdürü Buğra Ersöz sundu.

27                                Atlar Kategorisi / Takım: 1. Güneşli Final İ.Ö.O.  2. Çapa İlkokulu   3. Esenler Ayvalıdere İlkokulu
                                                    Ödüllerini Özel Halkalı Bilfen Ortaokul Müdürü Buğra Ersöz sundu.

33                               Filler Kategorisi / Takım: 1. Çapa İlkokulu  2. MEF Okulları Bahçeşehir  3. Yunus Emre İlkokulu
                                                                 Ödüllerini İl Temsilcisi Rıza Öney takdim etti.

37Kaleler Kategorisi / Takım: 1. Bahçeşehir Koleji Florya İlkokulu  2. Engin Can İlkokulu  3. Özel Eğitimde Rasyonel Açılım Koleji Beylikdüzü
                                          Ödülleri Özel Halkalı Bilfen İlkokulu Müdür Yrd. Belgin Başyiğit tarafından verildi.

41Vezirler Kategorisi / Takım: 1. Özel Karagözyan Ermeni Ortaokulu  2. Özel Esayan Ermeni İlk ve Orta Okulu  3. Yeşilköy Ermeni İ.Ö.O.
                                                           Ödüllerini Turnuva Direktörü Özlem Kaygusuz sundu.

44                                                    Turnuva Başhakemi FA Özgü Acar ve turnuva hakemlerimiz..

45                                                            Turnuva kapanış töreni hatıra fotoğrafı ile sona erdi..

Banner - Market

tsf market_ban