banner isbank

Nihat Erim İlkokulu 1. Satranç Turnuvası

nihat erim2015 afis smallNihat Erim İlkokulu (Kartal) tarafından 30-31 Mayıs 2015 tarihlerinde Nihat Erim İlkokulu 1. Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva minikler (2007-2008 doğumlular) ve küçükler (2005-2006 doğumlular) kategorilerinde yapılacaktır. 35dk+30sn düşünme süresinde 6 tur yapılacaktır. Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle 21 Mayıs 2015 Perşeme 20.00`dan itibaren yapılacaktır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
DUYURU: Turnuva online kayıtları başlamıştır. Turnuvaya kesin katılacak sporcuların kayıt yaptırmaları önemle rica olunur. Kayıt sırasında kategori seçilmemesi veya yanlış kategori seçimi durumunda, kayıtlar kapatıldıktan sonra sporcu uygun kategoriye yerleştirilir (kontenjan dahilinde) ve başvuru sırası geçerli olur. Her kategoride kontenjan sonrası kayıtlar yedek kayıt olarak değerlendirilir.
DUYURU2: Turnuva kayıtları kontenjan dahilinde sona ermiştir. Sporcu listesi her kategori için yedek ve asıl liste olarak yayımlanmıştır.
  pdfTurnuva Yönergesi   Turnuva Afişi    SPORCU LİSTESİ   

Banner - Market

tsf market_ban