banner isbank

23 Nisan Çocuk Bayramında Küçük Sporcularımız Sahnede

IMG 9206SAM 3286
Bakırköy Belediyesi ve TSF Bakırköy İlçe Temsilciliği işbirliğiyle düzenlenen Bakırköy Belediyesi 23 Nisan Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 25 Nisan 2015 Cumartesi günü iki kategoride 250 küçük sporcunun katılımıyla başladı. Turnuva Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi sahnesinde düzenleniyor. Turnuva açılış töreni bakirkoy2015 afis smallBakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, TSF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Arda Kılıç, İl Temsilcisi Rıza Öney, İlçe Temsilcisi Nur Şakar, sporcular, antrenörler ve velilerin katılımıyla yapıldı.
6 tur yapılacak turnuva sonunda dereceye giren sporculara Bakırköy Belediyesi tarafından altın ödülü ve turnuvayı tamamlayan tüm sporculara anı madalyası ile satranç takımı hediyesi verilecektir. Turnuva açılışından fotoğraflar, eşlendirme ve sonuçlar haberin devamında yayımlanmıştır.


                                            EŞLEDİRME/SONUÇLAR      FOTO GALERİ
                             BAKIRKÖY BELEDİYESİ HABERİ        TSF BAKIRKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

1SAM 3258                            Turnuva Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezinde gerçekleşiyor.

4SAM 3305
SAM 3272                                   Turnuva yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

19SAM 3285Turnuva açılış hamlesi Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ve TSF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Arda Kılıç tarafından yapıldı.

IMG 9151Turnuva açılış konuşmasında Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu: "Bu önemli satranç turnuvasında , Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden yürüyen nesiller olarak bize yaraşır bir şekilde, centilmence, sportmence müsabakaların olacağına inanıyor, tüm sporculara başarılar diliyorum. Bakırköy Belediyesi olarak zihni geliştiren satranç sporuna her zaman destek vermeye devam edeceğiz."

16IMG 9126Turnuva açılış töreninde İl Temsilcisi Rıza Öney tarafından Dr. Bülent Kerimoğlu`na klasik satranç saati plaketi takdim edildi.

SAM 3286
IMG 9206

Banner - Market

tsf market_ban