banner isbank

Bakırköy Belediyesi 23 Nisan Satranç Turnuvası Başlıyor

bakirkoy2015 afis smallBakırköy Belediyesi ve TSF Bakırköy İlçe Temsilciliği tarafından 25-26 Nisan 2015 tarihlerinde Bakırköy Belediyesi 23 Nisan Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva 35dk+30sn düşünme süresinde 6 tur yapılması planlanmıştır. İki kategoride yapılacak turnuvaya 12 yaşaltı sporcuların katılımına açıktır. Turnuvada dereceye girecek sporcular cumhuriyet altını ödülü, turnuvayı tamamlayan tüm sporculara ise satranç takımı ve anı madalyası hediyesi Bakırköy Belediyesi tarafından verilecektir. Turnuva online kayıtları her iki kategori için 80 sporcuyla sınırlı olup, kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden 13 Nisan 2015 Pazartesi 20.30 dan itibaren başlayacaktır. Detaylı bilgilere turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
DUYURU1: Turnuvaya yoğun ilgiden dolayı kontenjan 200 sporcuya yükseltilmiş ve Sporcu listeleri her iki ktaegori için güncellenmiştir. Yedek listede yer alan sporcular, turnuva günü turnuva alanında kayıt kontrol işlemini yaptırmaları ve boş kontenjan olması durumunda turnuvaya dahil edilebilecektir.
Tüm sporculara başarılar dileriz.
DUYURU2: Turnuvaya tüm küçükler kategorisi sporcuları asıl kayıt olarak dahil edilmiştir. Minikler kategorisinde yedek olarak bulunan sporcular ise turnuva günü kayıt-kontrol süresi içinde gelmeleri ve boş kontenjan olması durumunda turnuvaya dahil edilecektir. İlk tur eşlendirmeleri 24 Nisan Cuma, 23.30 dan itibaren istanbul.tsf.org.tr de yayımlanacaktır.
     pdfTurnuva Yönergesi      jpgTurnuva Afişi         SPORCU LİSTESİ & EŞLENDİRMELER

Banner - Market

tsf market_ban